Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Kolmårdsdubbeln, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Kolmårdsdubbeln, medel
Arrangörsorganisation: OK Kolmården
Datum: lördag 4 april 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 113 anmälda deltagare.

D21 Elit (5)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK2065391
Elsa JanssonJärla Orientering7880729
Klara LjunggrenLinköpings OK981011
Sanna SkoogKils OK951919
Fredrika VångellLinköpings OK789123

H21 Elit 1 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ludvig EkNyköpings OK8131399
Erik Ivarsson SandbergOK Denseln8380503
Simon LundinFinspångs SOK940902
Rasmus Møller JessOK Linné8191198

D18 Elit (3)

NamnOrganisationBricknummer
Sofie BodinAlmby IK9031009
Alice EkNyköpings OK8111003
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb8030629

H21 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AllardLinköpings OK8109952
John KinnanderMatteus SI8040315

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lovisa TunessonSkogspojkarnas OK8010412

D18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia LindhagenIFK Enskede2420538

D16 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Moa Algers OmholtSkogspojkarnas OK1041117
Hanna AnängenNyköpings OK9050717
Ida BengtssonOK Alehof449230
Sofie EttlingSkogspojkarnas OK1050322
Alva ForsmanLinköpings OK7986536
Sigrid ForsmanLinköpings OK7141388
Katja GustafssonNyköpings OK2065334
Sigrid LjunggrenLinköpings OK9050800
Sofia TunessonSkogspojkarnas OK8050105

H16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Odin EkNyköpings OK8170505
Ludvig EronnLinköpings OK8200507
Elis Forsberg RundströmIFK Enskede8240517
Alfred JohanssonOK Alehof209894
Albin KjellbergBjörkfors GOIF8040228
Olle KullmanOK Alehof1200505

D14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Sara BengtssonOK Alehof1043169
Emma EngströmFinspångs SOK9070204
Alice EttlingSkogspojkarnas OK1070105
Miriam GustafssonNyköpings OK444535
Signe KullmanOK Alehof1070206
Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb8112229
Clara LövgärdOK Alehof449751
Alice RökenTäby OK1060116

H14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OK8061016
Gustav HellgrenSkogspojkarnas OK8060420
Felix JohanssonOK Alehof441947
Eddie KarlssonOK Vilse 878373109
Wilmer KempeOK Denseln7060526
Viggo PerssonSöders-Tyresö1160626
Melker WaldfeltFinspångs SOK7003094

D12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Tuva AnderssonNAIS Orienteringsklubb2112424
Malin GöhlFinspångs SOK7090315
Ebba LövgärdOK Alehof2054962
Ida RökenTäby OK1080902

H12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Love OtterströmLinköpings OK7080807

H10 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Erik EttlingSkogspojkarnas OK1100313
Jon Forsberg RundströmIFK Enskede8100503
Axel GustafssonNyköpings OK432405
Ivar ViklundMatteus SI2115546

D40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anna KempeOK Denseln7800202

H40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik SturessonOK Alehof721012

D45 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Annika BengtssonOK Alehof1996877
Mia EronnLinköpings OK1721008
Martina KarlssonOK Vilse 879060214
Karin KullmanOK Alehof431347
Anna LövgärdOK Alehof11519
Marika Nylund EkNyköpings OK711002

H45 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Kristian AlgersSkogspojkarnas OK1971008
Tommy AnderssonNAIS Orienteringsklubb2119367
Henrik AnängenNyköpings OK1401330
Bertil EronnLinköpings OK1975090
Peter EttlingSkogspojkarnas OK7740511
Mats GustafssonNyköpings OK1403968
Henrik GöhlFinspångs SOK741220
Mikael HellgrenSkogspojkarnas OK1060420
Per KempeOK Denseln9101916
Anders LövgärdOK Alehof2095203
Jesper WaldfeltFinspångs SOK7000529
Jonas ViklundMatteus SI1718343

D50 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Lotta BorgLinköpings OK9680622
Helena HolmOK Roxen437057
Lena LindmanFinspångs SOK690223
Kristina LjunggrenLinköpings OK700916
Katarina RundströmIFK Enskede1690625

H50 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Per EkNyköpings OK9680725
Per ForsbergIFK Enskede680510
Olle LindmanFinspångs SOK670318
Åke LjunggrenLinköpings OK700400
Johan OtterströmLinköpings OK7681123
Johan PetterssonOK Motala8719089
Ola SvärmOK Roxen7670807

D55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anne BodinAlmby IK8440220
Ann-Louise Notstam HjorthArboga OK443750
Anita Seger-WehlinSkogspojkarnas OK8200863

H55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan HenrikssonIFK Enskede7766555
Peter NyströmNAIS Orienteringsklubb2260682
Michael WehlinSkogspojkarnas OK8420225

D60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Inger JohanssonNAIS Orienteringsklubb1561220

H60 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Tommy ErikssonTjalve IF Norrköping580512
Roland NotstamArboga OK443756

D65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Inger SchwartzOK Södertörn17000

H65 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Nils-Olof BodinAlmby IK8440216
Bo DavidssonSolna OK216534
Sven GranathTjällmo-Godegårds OK1550816

D70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ulla LindellOK Hällen570605

H70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anders MonteliusBoxholm-Mjölby OL421360

H75 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Stig IsraelssonOK Tylöskog8410906
Jerry MartinssonOK Motala8043705

H80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sune LindellOK Hällen16931

Lätt 2,5 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Felix AnderssonNAIS Orienteringsklubb2112450

Lätt 5 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Pernilla TunessonSkogspojkarnas OK1050105

Medelsvår 3 km (2)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa ForsmanLinköpings OK7526299
Anna GustafssonNyköpings OK1470424

Svår 3 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mats ForsmanLinköpings OK7566567

Svår 5 km (3)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik GustafssonLinköpings OK7874792
Niclas KinnanderMatteus SI9120274
Anna RökenTäby OK7710304

Annonser