Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, lång, Värmland

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, lång, Värmland
Arrangörsorganisation: Kils OK
Datum: söndag 6 september 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Skattkärrs SOK (23)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Edith BergenfurSkattkärrs SOKD128080217
Jonas BergenfurSkattkärrs SOKH458010209
Lilly BergenfurSkattkärrs SOKD108330304
Nandini BrolinSkattkärrs SOKD102100294
Per BrolinSkattkärrs SOKH401001801
Bengt CarlssonSkattkärrs SOKH65262868
Ann HyvönenSkattkärrs SOKD408652930
Carina JohanssonSkattkärrs SOKD5537855
Mikael JohanssonSkattkärrs SOKLätt 2,5 km229303
Linnea JohnssonSkattkärrs SOKD142801313
Markus JohnssonSkattkärrs SOKH451355513
Nellie LindSkattkärrs SOKD10
Pennie LindSkattkärrs SOKD10
Anna-Karin MattssonSkattkärrs SOKD45670008
Alfred NybergSkattkärrs SOKH141060224
Ella NybergSkattkärrs SOKLätt 2,5 km1080522
Jenny NybergSkattkärrs SOKD351830402
Mikael NybergSkattkärrs SOKH351810706
Alva RööhsSkattkärrs SOKD10780211
Felicia RööhsSkattkärrs SOKD148243243
Lina RööhsSkattkärrs SOKD408244244
Mikael RööhsSkattkärrs SOKH508245245
Bengt SvedjebySkattkärrs SOKH65448602

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Hallands 3 dagars
World Maze Race
Hallands 3 dagars