Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, lång, Värmland

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, lång, Värmland
Arrangörsorganisation: Kils OK
Datum: söndag 6 september 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

OK Tyr (109)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Andrey AbadzhievOK TyrH401409420
Zlatimira AbadzhievaOK TyrD212013414
Magnus AlbinssonOK TyrH509054111
Amanda AlfredssonOK TyrD188441291
Emma AlfredssonOK TyrD168150051
Johanna AlfredssonOK TyrSvår 5 km452715
Marie AlfredssonOK TyrD508070466
Mikael AlfredssonOK TyrSvår 5 km2065324
Lars AnderssonOK TyrH55260628
Linn AnderssonOK TyrD169040809
Mats AnderssonOK TyrH217930201
Oscar AnderssonOK TyrH149061012
Lisa AnnersandOK TyrD65402858
Lars-Håkan BengtssonOK TyrH45720116
Henric BrohedeOK TyrH50700419
Patrik BromanOK TyrSvår 5 km2141345
Björn EiderbrantOK TyrH60260684
Arvid ErikssonOK TyrH169050815
Irma ErikssonOK TyrD121401317
Maria ErikssonOK TyrSvår 3 km9740226
Milla ForkéusOK TyrD168050519
Emil ForsgrenOK TyrH108110117
Julia ForsgrenOK TyrD168050331
Fjodor FrickOK TyrMycket lätt 2 km1560243
Lars GranefeltOK TyrH6536026
Lena GranefeltOK TyrD6536010
Malte GranefeltOK TyrH128081118
Olle GranefeltOK TyrH107081118
Stina GranefeltOK TyrD211485800
Eva Greilert KappelOK TyrD551171717
Felix GrundinOK TyrH121080528
Frank GrundinOK TyrH451061073
Anders HaneOK TyrH509030802
Anna HaneOK TyrD459631369
Mattias HaneOK TyrH208010326
Hugo HedquistOK TyrSvår 5 km9920311
Leif HelgmanOK TyrH558019615
Tuva HenricssonOK TyrD148070111
Thomas HollowellOK TyrH55611121
Tone HollowellOK TyrD55611126
William HollowellOK TyrSvår 5 km8052090
Ann-Sofie HultsvedOK TyrD55260626
Catarina HögkvistOK TyrD55260629
Erik HögkvistOK TyrH21260630
Per HögkvistOK TyrH55260632
Christer HöglundOK TyrH607456638
Anna Isaksson ForsgrenOK TyrD45711108
Johannes IsakssonOK TyrH127087052
Bengt JohanssonOK TyrH559610324
Anton JonssonOK TyrH148060708
Malin JonssonOK TyrD401771123
Wilma JonssonOK TyrD128157245
Gustav JörgOK TyrH169050621
Åke KappelOK TyrH607570103
Carola KarlssonOK TyrSvår 3 km260610
Birger KarlströmOK TyrH107726426
Gilbert KarlströmOK TyrH127492054
Göran KarlströmOK TyrH60431416
Mira KarlströmOK TyrD127924893
Tatiana KarlströmOK TyrLätt 2,5 km431417
Tove KasosOK TyrD102139745
Lukas KatvalaOK TyrH208000724
Ingrid KensbyOK TyrD609600221
Mats KensbyOK TyrH609600207
Cornelia KindlundOK TyrD168048007
Johanna KindlundOK TyrD458050125
Sören KindlundOK TyrH458050731
Tilda KindlundOK TyrD148070301
Izabella LjungbergOK TyrD148070623
Martin LjungbergOK TyrH458100375
Vincent LjungbergOK TyrH102109263
Ove LundbergOK TyrH651440604
Molly LundqvistOK TyrD102125972
Tobias LundqvistOK TyrH402070719
William LundqvistOK TyrH122104308
Colin Mc IntyreOK TyrH55260659
Kirsty Mc IntyreOK TyrSvår 5 km342555
Niclas MobergOK TyrH559020605
Nicolina MobergOK TyrD188020605
Karin MoodhOK TyrD608516526
Jenny NilssonOK TyrD402109253
Linus NilssonOK TyrH161051011
Malin NilssonOK TyrD121080509
Pär NymanOK TyrH55260697
Lars OlssonOK TyrH45720606
Mattias PerssonOK TyrH459741114
Henrik PetterssonOK TyrH459751125
Cornelia RebaneOK TyrD10407224
Börje RåbergOK TyrH657040102
Lotta RåbergOK TyrD65242492
Leif SalinOK TyrH65260736
Leif SandahlOK TyrH609600322
Magnus StråleOK TyrH408060412
Ida SvenssonOK TyrD407760813
Johan SöderlundOK TyrH211995123
Linda TakeOK TyrD457010715
Mikael TakeOK TyrH55259271
Richard TakeOK TyrSvår 5 km730914
Eva TrangiusOK TyrD65208897
Anna Weckner WestlundOK TyrD55610926
Johan WennermarkOK TyrH218421000
Sixten WestlundOK TyrH608001293
Alrik WikströmOK TyrH108118010
Angelica WikströmOK TyrD401791023
Ivar WikströmOK TyrH148070525
Elisabeth ÖströmOK TyrD609560518
Evelina ÖströmOK TyrLätt 2,5 km36461
Olov ÖströmOK TyrH659541217
Tobias ÖströmOK TyrH21860317

Annonser

Hallands 3 dagars
Hallands 3 dagars
Orienteringsmagasinet 1 kr