Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ungdomsserien, #2, krets Söder 4

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Ungdomsserien, #2, krets Söder 4
Arrangörsorganisation: IFK Enskede
Datum: tisdag 14 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 155 anmälda deltagare.

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Clara HöglindIFK Enskede2115463
Sofia LindhagenIFK Enskede2093615
Elin WolgastSnättringe SK2067130

H16 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar EknerSnättringe SK429948
Elis Forsberg RundströmIFK Enskede1240517
Johan FredholmSnättringe SK2119856
Isak GeliusSnättringe SK7174850
Hampus HatlenSnättringe SK2060701
Henrik LundforsIFK Enskede2123931
Albert NordSnättringe SK450245
Filip StorellHaninge SOK9030817
Jakob TedhamreSnättringe SK431299

D16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lilly ChristieSnättringe SK1420215

D14 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AbelSnättringe SK2050726
Linn De BoussardIFK Enskede8050730
Molly GeliusSnättringe SK1415678
Moa GlanshedHaninge SOK449812
Emma HallendalIFK Enskede2119896
Alva Lidström LauriSnättringe SK448564
Lovisa LindqvistIFK Enskede2078115
Linn Nordmyr MagnussonSnättringe SK2107255
Felicia StrindérIFK Enskede2089197
Elin TheanderHaninge SOK2058741

H14 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Henning BlomkvistSnättringe SK2138866
Frans EkbergSnättringe SK1050316
Alvin ForslinSnättringe SK443397
Filip HatlenSnättringe SK2060811
Hannes LindqvistIFK Enskede2078130
Peter LindvallHaninge SOK2078027
Linus NileviHaninge SOK451889
Ludvig NordSnättringe SK450250
David NybergSnättringe SK2083751
Malte ThelanderHaninge SOK9050604
Hugo ZieglerSnättringe SK443376

D14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tuva Wiktor JareforsSnättringe SK776458

H14 Kort (5)

NamnOrganisationBricknummer
Anton DyreliusSnättringe SK2063831
Edvin Flodell JohanssonHaninge SOK445265
Oscar FredholmSnättringe SK443392
Elion ReimeringerHaninge SOK2089360
Alexander SpärlinSnättringe SK443386

D12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin ChristieSnättringe SK1420208
Thea GeliusSnättringe SK2077337
Ylva ReménSnättringe SK2123929

H12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Lucas De BoussardIFK Enskede501969
Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK8070721
Joel HolmgrenIFK Enskede2078104
Emil NorlinIFK Enskede2107230
Ludvig RosendahlSnättringe SK2115599

H12 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Hilmar HedinIFK Enskede501968
Love NorellSnättringe SK2123531

D10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Nora AhlströmIFK Enskede38783
Anja HartleyHaninge SOK451746
Vanja ReménSnättringe SK2138969
Linnéa SpångSnättringe SK443399
Emmy TheanderHaninge SOK2058103

H10 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo AbelSnättringe SK2093561
Felix AhlströmIFK Enskede2125965
Simon AhlströmIFK Enskede217226
August BlomkvistSnättringe SK2139208
Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK8090905
Jon Forsberg RundströmIFK Enskede1100503
Harry NorellSnättringe SK443393
Algot SjöstrandSnättringe SK452094
Holger Wiktor JareforsSnättringe SK567116

Inskolning (16)

NamnOrganisationBricknummer
Viggo AbelSnättringe SK2141496
Dag BjörkmarkerSnättringe SK443368
Olof BlomkvistSnättringe SK443369
Ivar BoströmSnättringe SK443366
Alice Eggöy MarkhesterSnättringe SK8270677
August EmanuelssonSnättringe SK443370
Sixten FlordalSnättringe SK8130911
Svante FlordalSnättringe SK1080629
Elvin HedmanSnättringe SK1303209
Edla LeidnerSnättringe SK27233
Viggo LidmarSnättringe SK446199
Agnes MelinSnättringe SK443389
Hedda SjöstrandSnättringe SK27213
Elsa Strindelius GaunitzSnättringe SK443371
Alexander SundbladSnättringe SK443372
Line VejedalSnättringe SK227347

U1 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Vilma DyreliusSnättringe SK7026779
Elton EddingHaninge SOK445265
Kasper FlorczykHaninge SOK445256
Einar FridIFK Enskede2078143
Vilmer GeliusSnättringe SK351226
Felicia HafströmHaninge SOK451755
Elsa HallHaninge SOK15312
Victor HallendalIFK Enskede33699
Douglas HanikatHaninge SOK1408725
Vera HolmbergHaninge SOK445262
Tira HultinSnättringe SK351221
Reidmond LeidnerSnättringe SK27234
Ludvig LindSnättringe SK351219
Edward MelinSnättringe SK3060748
Ella NorrmanHaninge SOK445260
Elva ReimeringerHaninge SOK451881
Cecilia SilverHaninge SOK2126228
Titti SjöstrandSnättringe SK452078
Ellinor StareniusSnättringe SK2141472
Lovisa StareniusSnättringe SK2141460
Felicia SvenssonHaninge SOK445266
Daniel SöderbergHaninge SOK451783
Axel ThepperSnättringe SK2124622
Nike VejedalSnättringe SK343934

U2 (42)

NamnOrganisationBricknummer
Edith AtterlöfIFK Enskede2078103
Malte BergHaninge SOK2132151
Simon CarlqvistSnättringe SK2101783
Linnea DahlgrenSnättringe SK351202
Liam de BoussardIFK Enskede304816
Nadia FlorczykHaninge SOK2132189
Matilda FlordalSnättringe SK1110126
Sigge Fröberg WilhelmIFK Enskede1377777
Lovisa GeliusSnättringe SK351204
Erik Hagel Von HeijneIFK Enskede2078105
Livia HartleyHaninge SOK445270
Noel HedmanSnättringe SK1100713
Axel HolmgrenHaninge SOK445267
Manfred HolmgrenHaninge SOK451890
Malte HolmquistIFK Enskede2078102
Alma HöglindIFK Enskede2138956
Ester HöglindIFK Enskede2122008
Alma KarlssonSnättringe SK351203
Peter KaznovSnättringe SK351210
Sofia KaznovaSnättringe SK351212
Ludvig KuusimurtoSnättringe SK2138994
Emil LibérthHaninge SOK445268
Ida LundbergHaninge SOK2126208
Simon LundbergHaninge SOK2126209
Sonja LundbergIFK Enskede2078146
Rickard MelchiorreHaninge SOK15685
Robin NileviHaninge SOK1985715
Oliver Nordmyr MagnussonSnättringe SK443377
Rebecka PannagelSnättringe SK351205
Viktor PannagelSnättringe SK351206
Lina PelkonenHaninge SOK2126216
Erika ReménSnättringe SK351211
Wilmer RosendahlSnättringe SK1021804
Anton SedvallHaninge SOK1408729
Elin StorellHaninge SOK445252
Emil SundbladSnättringe SK351207
Erik TheanderHaninge SOK37733
Ines ThepperSnättringe SK351208
Anton TryggHaninge SOK2126225
Klara TryggHaninge SOK445267
Lea WasbergHaninge SOK2147905
Ulf WesterSnättringe SK351209

U3 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Gabriel CarlqvistSnättringe SK1416642
Edvin EkbergSnättringe SK443387
Linnea EkstrandHaninge SOK2126220
Heidi LindquistHaninge SOK2112354
Martin LindvallHaninge SOK2107250
Ludvig NirvinHaninge SOK9001120
Martin NybergSnättringe SK403184
Ella WasbergHaninge SOK2147930

U4 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hampus GlanshedHaninge SOK449816

Annonser