Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, natt, Göteborg + Halland

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, natt, Göteborg + Halland
Arrangörsorganisationer: Fjärås AIK / IK Uven
Datum: fredag 27 mars 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 184 anmälda deltagare.

G-D21 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa JanssonJärla Orientering7880729
Maria MagnussonSävedalens AIK8020909
Lovisa NilssonSävedalens AIK900628
Klara PålssonSävedalens AIK950602
Lisa RisbyOK Kåre8199307

G-H21 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus CarlstedtSävedalens AIK850122
Sebastian DalandIFK Göteborg Orientering8270499
Erik EngstrandIFK Göteborg Orientering811222
Johan HögstrandIFK Göteborg Orientering9020311
Erik Ivarsson SandbergOK Denseln9871010
Eskil KinnebergIFK Göteborg Orientering8645081
Oliwer LundbergOK Bävern8012210
Harrison McCartneySävedalens AIK8400808
Marcus MillegårdSävedalens AIK7206301
Tuve MöllerOK Linné980510
Fredrik NorellFrölunda OL8011320
Heino OllinSävedalens AIK8182158
Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna8228000
John PerssonIFK Göteborg Orientering741615
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK930613
Simon SchusterIFK Lidingö SOK9101417
Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad9900630
Kevin StåhlGöteborg-Majorna OK952413
Albin ThunbergSävedalens AIK7920429
Filip WadstenMalungs OK Skogsmårdarna8301196
Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OK8301522

G-D20 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Isabella AumoKungälvs OK9020301
Lisa BörnstedtKungälvs OK9000914
Ellika GrothKungälvs OK9008788
Tove JohanssonOK Alehof8341708

G-H20 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Carl JosefssonSävedalens AIK8010111
Martin LammFrölunda OL1123456

G-D18 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Sabina AumoKungälvs OK9030303
Thea FagerströmIFK Göteborg Orientering8020808
Olivia LundstedtSjövalla FK8030518
Alva NystedtSkåneslättens OL9165622

G-H18 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Felix DrejmoOK Landehof9712120
Erik JohanssonOK Alehof8451065
Casper SkeppSävedalens AIK8030217
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK9020225

G-D16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ida BengtssonOK Alehof449230
Filippa FagerströmIFK Göteborg Orientering8040924
Emilia LundstedtSjövalla FK8050428
Ebba NäsmanLerums SOK9041219
Elina ReinholdssonOK Alehof8042004

G-H16 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Victor BeischerIK Uven8040530
Lucas BoströmOK Alehof8041017
Alwin EinarssonKungälvs OK9990906
Lukas ErdalenIFK Göteborg Orientering2088445
Hannes EssungerSjövalla FK8001004
Gunnar FovaeusSävedalens AIK8041028
Lukas GrothKungälvs OK9040211
Alfred JohanssonOK Alehof209894
William RönnborgIK Uven8451916
Melker ÅkessonOK Landehof8040721

G-D14 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb2800761
Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering1222006
Clara LövgärdOK Alehof449751
Elsa MoqvistLerums SOK9001213
Wilma ReinholdssonOK Alehof8061007

G-H14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK8000645
Nils AndreassonIFK Göteborg Orientering2109400
Noah HedenblomSjövalla FK8070617
Marcus LammFrölunda OL8060419
Lukas RandåkerSjövalla FK2112350
Emil SkeppSävedalens AIK9070823

G-D12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Evelina BjörkmanKungälvs OK11506
Alice FagerströmIFK Göteborg Orientering2059103
Nelly GrothKungälvs OK8080331
Vera HöglundSjövalla FK2088301
Elsie HördegårdhIFK Göteborg Orientering7090909
Ebba LövgärdOK Alehof2054962
Linnéa RexOK Landehof2048786

G-H12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Jarvis HanssonFrölunda OL2085398
Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubb8090513
Jesper RandåkerSjövalla FK2112343
Gustav RexOK Landehof2048787

G-H35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ilya BeliankaSävedalens AIK7204880
Tobias LindellOK Alehof820409
Rikard PentonenIFK Göteborg Orientering830808
Martin SykGöteborgs SK2089192

G-D40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Karin FägerlindCentrum OK537853
Maria HöglundSjövalla FK7771106

G-H40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Sven GranforsOK Landehof760929
Anders HöijeGöteborg-Majorna OK8001211
Johan HördegårdhIFK Göteborg Orientering866866
Magnus VedinTrollhättans SOK1770226

G-D45 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Jeannette AumoKungälvs OK9101274
Linnéa BäckströmFK Herkules9097750
Susanne CoxLerums SOK446270
Cecilia GrothKungälvs OK9721130
Linda HedenblomSjövalla FK11394

G-H45 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AderstedtKungälvs OK9730526
Johan AsplundLaholms IF OK421258
Jussi AumoKungälvs OK9710404
Rickard EhleskogTolered-Utby Ol-klubb8333399
Björn GrothKungälvs OK9710608
Martin LarssonIFK Göteborg Orientering8111641
Johan LidénOK Landehof1416207
Martin LidénOK Landehof1416209
Fredrik LöwegrenIFK Göteborg Orientering731993
Anders LövgärdOK Alehof2095203
Fredrik NystedtSkåneslättens OL9440144
Peter OlssonTolered-Utby Ol-klubb8000226
William RexOK Landehof8120614
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb7672080
Fredrik SturessonOK Alehof721012

G-D50 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ellinor JohanssonOK Alehof11509
Malin LammFrölunda OL1680711
Suzy LarssonOK Skogshjortarna660628
Sara LorénOK Landehof44405

G-H50 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Anders ArfwedsonFrölunda OL8010770
Bo HallbergFalköpings AIK OK8061217
Thomas KarlssonOK Landehof9700217
Anders LammFrölunda OL1660813
Johan MarsMarkbygdens OK675572
Hans NilssonKungälvs OK2048652
Anders WadstenOK Landehof961130

G-D55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Laila HöglundFK Herkules8111648
Lena PeterssonOK Alehof2107480

G-H55 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Mats G AnderssonIFK Göteborg Orientering8199800
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb8281261
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna640124
Jan Petter HansenGöteborg-Majorna OK1963017
Magnus KarlssonOK Landehof9641006
Andrew LagoGöteborg-Majorna OK610807
Stefan LundOK Linné8170762
Jonas SjöbergGöteborg-Majorna OK2081941
Johan WettergrenFK Herkules8023823

G-H60 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Martin EickhoffSävedalens AIK405542
Jörgen IvarssonGöteborg-Majorna OK9581202
Ulf PalmérUlricehamns OK8030756
Thomas SellgrenGöteborg-Majorna OK590609
Ulf SundinGöteborg-Majorna OK7714056
Arne SääfGudhems IF38305

G-D65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Solveig HedenblomSjövalla FK11005

G-H65 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Kent ErikssonLerums SOK446293
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK8231000
Pierre KarlssonOK Alehof7550429
Kalle LindqvistVäxjö OK9525487
Stefan MillegårdSävedalens AIK8100451
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK550401
Hans StrinningUddevalla OK530014

G-H70 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Mats KågesonGöteborg-Majorna OK14553
Leif LöfTrollhättans SOK1470226
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb8018012
Sören SvenssonSjövalla FK11351
Torbjörn WikströmOK Orinto8470130

G-D75 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ulla LindheIK Stern7201252
Britt RangertIK Ymer9434343

G-H75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik HvoslefIK Stern7201243

G-H80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Per LjungbergOK Alehof8006479

Öppen 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alice Dahlén FälldinIK Uven2144582

Öppen 5 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sven TolestamIF Rigor2101819

Öppen 7 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik ErdalenIFK Göteborg Orientering2095217
Gisela LindFK Herkules8072303

H-H20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Axel ErikssonOK Löftan9110901

H-H18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Alfred ErdeliusIF Rigor9030214
Jesper JohanssonOK Löftan8020430
Emil JägstedtHalmstad OK7003069

H-D16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Annie ErikssonOK Löftan9170604

H-H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar BlomOK Löftan9143404
Albin PaulssonOK Löftan8051125

H-H14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Samuel DahlbergIK Trenne Ullared1402399
Jacob RuderfeltIF Rigor9070804

H-D12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes PaulssonOK Löftan8110180
Ella RuderfeltIF Rigor9090929

H-H12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
William RönnFK Friskus-Varberg7081005
Hugo TolestamIF Rigor2101816

H-D45 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ulrika GranforsIF Rigor446159

H-H45 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Jens ArvidssonIF Rigor9710110
Sven-Åke BengtssonFalkenbergs OK9720708
Fredrik BergIF Rigor9710316
Emil ErdeliusIF Rigor9720710
Martin HjertbergFK Friskus-Varberg7750616
Mattias JägstedtHalmstad OK7003071
Fredrik MagnussonLaholms IF OK2119375

H-H55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Sven-Erik DahlbergIK Trenne Ullared1402371
Kennet HorvathHalmstad OK7565038

H-H60 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Per-Martin JohanssonIF Rigor2095353
Dan SjöholmHalmstad OK7570501

H-H65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Bernt AnderssonIF Rigor2058862

H-H75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sören AnderssonIK Dran8002307

Annonser