Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Tuna Ting, dag 1

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Tuna Ting, dag 1
Arrangörsorganisation: Stora Tuna OK
Datum: lördag 22 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 218 anmälda deltagare.

D21 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK2065391
Stina NeroLinköpings OK260864
Simone NiggliOK Tisaren8060609
Olha PanchenkoIFK Mora OK502558
Lisa RisbyOK Kåre8199307

H21 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Eskil KinnebergIFK Göteborg Orientering8645081
Leonas MockunasHellas Orientering501163
Artem PanchenkoIFK Mora OK502556

D18 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Cornelia IvarssonOK Hammaren1200203
Cornelia KrafftLänna IF1030727
Therese NilssonOK Österåker8020314
Alma WallmanVästerbergslagens OL7208377

H18 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BovalliusJärfälla OK8157157
Aron HellgrenIF Thor8030126
Albin LindskogOK Ravinen2132088
David MelinOK Rodhen9020205
Oskar SundblomRånäs OK8020319
Albin WarvelinLånghundra IF7031030

D16 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Moa BirkebækStora Tuna OK9050726
Lovisa BolanderSigtuna OK2089408
Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF8040225
Klara ErssonOK Kåre9040731
Milla ForkéusOK Tyr8050519
Elsa HedinOK Linné9051104
Elsa KaipeOK Kåre8333355
Lovisa LindqvistIFK Enskede2078115
Moa LundinOK Linné8220404
Elise MagnussonSigtuna OK2107148
Lovisa MasesStora Tuna OK7040314
Frida MelinOK Rodhen8050499
Lisa NilssonOK Linné9987900
Alva OláRånäs OK8041005
Johanna RoosOK Linné8200404
Fannie SjölanderOK Rodhen7040427
Emelie SvärdIF Thor8050802
Elsa Söllvander EklundOK Rodhen9050917
Ellen ThorsénSurahammars SOK7050418
Isabel UnnerudLånghundra IF2050909
Agnes WallinKorsnäs IF OK9990626
Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OK8001290
Beatrice ÖsterbergSurahammars SOK451722

H16 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Malte AlbinssonOK Österåker8310100
Axel AnderssonIF Thor8075647
Seán BerglundSigtuna OK2107112
Love BylundIF Thor8445960
Niklas ErlandssonOK Södertörn8050707
Axel GidlundOK Linné7201144
Viktor JemthIF Thor8140627
Alfred JeppssonOK Hammaren7050924
Arvid JonforsenSurahammars SOK8051118
Helmer JöhnemarkStora Tuna OK7170405
Hannes LindqvistIFK Enskede2078130
Hugo LindskogOK Ravinen2123947
Gustav LyckebäckSigtuna OK7041226
Vidar NettelmarkSurahammars SOK2058258
Edvin NilssonLånghundra IF2058875
Linus NilssonOK Österåker8022876
Sixten SlagbrandVästerås SOK8000929
Elias StrömlandSigtuna OK2123595
Joel WallnerAttunda OK7050910
Hugo ÖrnKFUM Örebro OK9040914

D14 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Signe Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF8070606
Emma HenriquesOK Södertörn2078041
Maja MasesStora Tuna OK227306
Tilde SvederDomnarvets GOIF8001285

H14 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Edvin Johansson LiljegrenVäsby OK2095103
Anton JonssonOK Tyr8060708
Elias JosefssonVästvärmlands OK8465525
Olle WallmanVästerbergslagens OL7789755
Edvin WallnerAttunda OK7070515

D12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Signe AlbinssonOK Österåker1090709
Roseanna EdvardssonSundbybergs IK7100926
Frida HerbstVästerås SOK7079859
Vera JeppssonOK Hammaren9081217
Wilma JonssonOK Tyr8157245
Malin NiggliOK Tisaren8060608
Alice Slars PaulssonSundbybergs IK1091114
Maja SvederDomnarvets GOIF8518945

H12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Algot HellgrenIF Thor1030126
Oskar KaipeOK Kåre1080616
Ture LindskogOK Ravinen452136

D10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Inez HellbergOK Södertörn9110414
Anja NiggliOK Tisaren8280811
Frida OlssonOK Kåre2126106
Linnea PerssonOK Kåre402002
Lilly Slars PaulssonSundbybergs IK1111010

H10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Robin GullqvistVästvärmlands OK429881
Viggo HenriquesOK Södertörn2126133
Felix HerbstVästerås SOK403984
Lars NiggliOK Tisaren8087087
Billy OldéenOK Södertörn2126134

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jenny GullqvistVästvärmlands OK8104280

H35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Aleksandr ManoilovJärfälla OK8140628

D40 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Malin JonssonOK Tyr1771123
Maria SjölanderOK Rodhen2089400
Helena WallmanVästerbergslagens OL9623711
Jenny WallnerAttunda OK7771029
Caroline WestbomOK Österåker7910260

H40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Johan HerbstVästerås SOK2101796
Henrik NettlemarkSurahammars SOK8031113
Niclas PeterssonCentrum OK306612
Stefan SvederDomnarvets GOIF2132153

D45 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela ErikssonGävle OK888802
Petra HellbergOK Södertörn9730701
Maria HenriquesOK Södertörn10417
Louise Jeppsson WulffOK Hammaren7731227
Catrine JohanssonVäsby OK2078294
Jenny JohanssonValbo AIF8051221
Sofia KrafftLänna IF7730911
Jenny Lind ÖhgrenKarlsbyhedens OK1074877
Marie LyckebäckSigtuna OK2089422

H45 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Tomas AlbinssonOK Österåker8388888
Tony BjörlingDomnarvets GOIF451210
Henrik ErlandssonOK Södertörn9926022
Jörgen HellgrenIF Thor8007110
Lasse JanssonGävle OK611129
Daniel KaipeOK Kåre1120175
Andreas KrafftLänna IF7731205
Matthias NiggliOK Tisaren8060606
Fredrik NilssonLånghundra IF2083784
Henrik SundblomRånäs OK8040201
Daniel WallnerAttunda OK7740816
Mats WarvelinLånghundra IF2060858

D50 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Marie AlfredssonOK Tyr8070466
Laila IngelssonOK Hammaren259575

H50 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ola BovalliusJärfälla OK7671014
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK8366991
Thomas IvarssonOK Hammaren37615
Magnus JeppssonOK Hammaren2095594
Martin PerssonOK Kåre1701105
Mattias RobertsonCentrum OK1288721
Lars ÖhgrenKarlsbyhedens OK1166997

D55 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Anna AlbinssonIFK Mora OK208337
Tone HollowellOK Tyr611126
Lotta JungåkerKorsnäs IF OK651229
Annika LundströmVäsby OK8019626
Gunnel RaskIFK Mora OK8250263
Carina SandbergSäterbygdens OK797393
Eva SvanbergJärfälla OK8196109
Anna Weckner WestlundOK Tyr610926

H55 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik AhlgrenTäby OK2065330
Björn AlbinssonIFK Mora OK8001287
Sven EdvardssonSundbybergs IK7587333
Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF8111654
Thomas HollowellOK Tyr611121
Joacim IngelssonOK Hammaren1090812
Mats JönssonKorsnäs IF OK8061040
Ulf MagnussonLeksands OK630210
Tord NorellIFK Mora OK9510700
Anders S NybergSäterbygdens OK27308
Ulf K. RaskIFK Mora OK8230264
Per SandbergSäterbygdens OK960960
Per WintherVästerbergslagens OL650618

D60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid KensbyOK Tyr9600221

H60 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AlamaaIK Vikings OK42790
Ulf BurmanGustavsbergs OK8000522
Stefan CarlssonAlfta-Ösa OK570513
Thomas EricsonAlfta-Ösa OK7561014
Lars GerhardssonAttunda OK8011327
Gunnar HedlundSödertälje-Nykvarn OF501655
Mats KensbyOK Tyr9600207
Gunnar LangsSkarpnäcks OL2148804
Anders LundJärfälla OK43047
Peter LundbergJärfälla OK7655996
Sten-Olof MatssonLeksands OK2126161
Stefan PerssonSödertälje-Nykvarn OF2064364
Kenneth PetterssonJärfälla OK2104217
Gunnar SvanbergJärfälla OK8195807
Sixten WestlundOK Tyr8001293

D65 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Lisbeth HörnellDomnarvets GOIF8005210
Anneli LindqvistGustavsbergs OK682488
Marit NilssonKils OK8010251
Annika NorströmHallstahammars OK1838350
Gudrun PerssonHallstahammars OK1917133
Mona PetersenOK Motala30392

H65 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Bosse EngborgHällefors OK7550826
Ronnie ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna7206802
Torbjörn ErikssonSnättringe SK8030655
Ingemar GardSöders-Tyresö508991
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK8005512
Arne HolmerIFK Mora OK9540901
Thomas KarlssonSödertälje-Nykvarn OF8000942
Lars LandströmLånghundra IF660331
Peter LidholmIFK Hedemora OK30412
Per MolinSödertälje-Nykvarn OF8365992
Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL7480002
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby9510225
Thom SandvikAvesta OK43058

D70 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anne LundmarkJärfälla OK944474
Marianne SellgrenSigtuna OK902980

H70 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Hans AurellGävle OK1393048
Ulf KjellinOK Hedströmmen8004902
Sven-Inge NylundJärfälla OK9500624
Claus PetersenOK Motala9474747

D75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Birgitta NylundJärfälla OK8450328

H75 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Jan BojlingSolna OK19204
Hans KruskopfKorsnäs IF OK8100943
Benny RendalenKorsnäs IF OK902968
Anders SellgrenSigtuna OK449535
Torbjörn TirénHellas Orientering37589
Jan-Erik WibergJärla Orientering819489
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden9450626

Inskolning 2 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jonatan PerssonOK Kåre306456

Mycket lätt 2 km (3)

NamnOrganisationBricknummer
Viktor OlssonOK Kåre2126117
Charlie SvederDomnarvets GOIF2132199
Saga WallnerAttunda OK7120315

Lätt 2,5 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Felicia KrafftLänna IF1060731

Lätt 5 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Malte HellgrenIF Thor450738

Medelsvår 3 km (4)

NamnOrganisationBricknummer
Emma HerbstVästerås SOK2119886
Linda NilssonLånghundra IF2104323
Britt-Marie ReinholdssonJärfälla OK30742
Linda SlagbrandVästerås SOK1092200

Medelsvår 5 km (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jessica ErikssonDomnarvets GOIF451247
Maria Slars PaulssonSundbybergs IK1800616

Svår 3 km (3)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt HanssonSäterbygdens OK9003300
Göran ReinholdssonJärfälla OK7207646
Therese SvederDomnarvets GOIF2132170

Svår 7 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Niclas NilssonOK Österåker8516211

Annonser

Mila