Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Sprint-KM

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Sprint-KM
Arrangörsorganisation: Lindebygdens OK
Datum: tisdag 18 juni 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 62 anmälda deltagare.

Herrar Lång (31)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik ArnessonLindebygdens OK7911165
Per EklöfOK Milan9102012
Anders ErikssonOK Milan8627850
Anton ErikssonOK Milan2058769
Jakob FranssonOK Milan9707100
Nicklas GrythOK Milan2101523
Bo GustafssonOK Tylöskog9600410
Anders HaglundOK Milan9740212
Henrik HallorLindebygdens OK626614
Hans HelmerssonLindebygdens OK352097
Tony HolmbergOK Tylöskog8343434
Viggo HolmbergOK Tylöskog8060929
Ove JohanssonOK Järnbärarna2095421
Thomas JohanssonAlmby IK530103
Lage JonssonLindebygdens OK2077378
Tomas L KarlssonLindebygdens OK711116
Tom KorkeakoskiOK Milan27363
Anton KruseKFUM Örebro OK7933820
Robert KruseKFUM Örebro OK7475251
Lars-Erik LarssonOK Milan8006613
Lennart LindgrenOK Järnbärarna2095408
Andreas MogrenOK Milan2075335
Åke MossbergOK Milan1399757
Oliver PetterssonOK Milan2058770
Niklas SanderOK Milan245975
Christer TapperOK Milan9581204
Axel ThybeckLindebygdens OK8070131
Klas ThybeckLindebygdens OK1591215
Patrik ThybeckLindebygdens OK2065364
Tomas VidfeltLindebygdens OK630826
Stefan ÖbergOK Milan2075499

Damer lång (14)

NamnOrganisationBricknummer
Maria AngbergLindebygdens OK8197904
Hanna ArnessonLindebygdens OK7727199
Annika BrodinLindebygdens OK2065360
Sofia CarlssonLindebygdens OK2065337
Anna-Birgitta GustafssonOK Tylöskog9640109
Agneta HasselkvistOK Milan2059004
Hanna HellsingLindebygdens OK942102
Jessica KorkeakoskiOK Milan42982
Therese KorkeakoskiOK Milan27364
Ingela PetterssonOK Milan2075443
Sanna SanderOK Milan42867
Ulrika SanderOK Milan42887
Lovisa ThybeckLindebygdens OK8080805
Lisa WesterbergOK Milan9890206

Herrar Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Gert IngvarssonLindebygdens OK435842

Damer Kort (7)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa GustafssonOK Tylöskog600410
Eva KorkeakoskiOK Milan306595
Camilla KruseKFUM Örebro OK9412075
Ella KruseKFUM Örebro OK7675057
Lena LindgrenOK Järnbärarna2095414
Catharina ModOK Milan243704
Asta SjöbergLindebygdens OK2065338

Ungdom (9)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid ArnessonLindebygdens OK8452050
Oliver ArnessonLindebygdens OK8468721
Cecilia ErikssonOK Milan302608
Axel GustafssonOK Tylöskog616469
Rasmus KruseKFUM Örebro OK9609281
Arvid LarssonOK Milan7086563
Kasper LindebergLindebygdens OK340603
Rasmus LindebergLindebygdens OK340651
William SallrosOK Milan2104442

Annonser