Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 4

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 4
Arrangörsorganisation: OK Löftan
Datum: torsdag 30 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 157 anmälda deltagare.

D16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Emma EliassonFK Friskus-Varberg9030520
Maja GraadIF Rigor9040324
Unni GranforsIF Rigor7720921
Maja KarmstigFK Friskus-Varberg451439
Thilda SeldénIF Rigor7204901
Marta TörnströmFK Friskus-Varberg9040125

H16 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav AnderssonOK Löftan8619635
Axel BechtelFK Friskus-Varberg1912221
Isak BengtssonOK Löftan8001336
Filip CarlqvistFK Friskus-Varberg451410
Martin HanssonIF Rigor2075323
Alex JohanssonFK Friskus-Varberg8080566
Tobias JohanssonOK Löftan8040827
Jakob MobergOK Löftan8000145
Jonathan RundqvistOK Nackhe8040709
Hugo ÅkerbergOK Löftan257304

H16 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Edvin SahlinOK Löftan9024207
Albin SeverinssonOK Nackhe8040820
Edvin TolestamIF Rigor2075494

D14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg451475
Ida AnderssonOK Löftan8620600
Tilde BlomOK Nackhe7950090
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg9061025
Emy HjertströmFK Friskus-Varberg7031040
Frida OdénFjärås AIK450810

H14 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Edvin AlexanderssonIF Rigor2107131
Oskar BlomOK Löftan9143404
Adam BromsFK Friskus-Varberg1050216
Simon CorneliussonOK Löftan8050321
Samuel DahlbergIK Trenne Ullared1402399
Olle FlorénIF Rigor7193430
Filip HanssonOK Löftan8060706
Simon HanssonIF Rigor2075325
Walter HällåsOK Löftan8061211
Lukas LundgrenFK Friskus-Varberg247863
Albin PaulssonOK Löftan9051125
Emil SeldénIF Rigor9201460
Adam SjööarvOK Nackhe9050126
Simon TolestamIF Rigor2101829
Isak TörnströmFK Friskus-Varberg9060424

D14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alva SahlinOK Löftan7820567

H14 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Zebastian ArdforsOK Löftan1546143
Melker JohanssonOK Löftan1060628
Oscar MobergOK Löftan1681524

D12 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AnderssonOK Löftan8628168
Ella AnderssonOK Löftan8626752
Alice BrandtOK Löftan9070320
Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg451445
Josefine HorndahlIF Rigor2101835
Cornelia HällåsOK Löftan7080521
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg8070625
Elvira KarmstigFK Friskus-Varberg451497
Agnes PaulssonOK Löftan9081011
Junia TorstensvikFK Friskus-Varberg2119512

H12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Alvar AlexanderssonIF Rigor2109306
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg2126055
Hugo CorneliussonOK Löftan8080225
Andy GranforsIF Rigor2058860
Kasper HellerströmFK Friskus-Varberg2089105
Arvid JohanssonFK Friskus-Varberg2089329
Jacob RuderfeltIF Rigor9070804
William RönnFK Friskus-Varberg7081005

D12 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Zmilla ArdforsOK Löftan2107537
Alice SjööarvOK Nackhe2041889

H12 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav FrankOK Löftan2075228
Sebastian LundgrenFK Friskus-Varberg249804
Ludvig OverlandIF Rigor2101832

D10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ztella ArdforsOK Löftan2122066
Tyra FlinkFjärås AIK1090122
Molly GraadIF Rigor2075345
Astrid HellerströmFK Friskus-Varberg2107514
Ella RuderfeltIF Rigor9090929
Viola RönnFK Friskus-Varberg7100623
Elin RönnqvistIF Rigor1813559

H10 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Jakob AnderssonOK Löftan204608
Hannes AndreenIF Rigor7670237
Hjalmar AntonssonFK Friskus-Varberg2123600
Edward ArnellOK Löftan244685
Wilhelm BjöremarkFjärås AIK1090418
Vide FlinkFjärås AIK1990122
Folke FranssonFK Friskus-Varberg1090817
Ralf GustavssonOK Löftan7101214
Wilhelm HallenfurOK Löftan204619
Almer HanningOK Löftan1850409
Oskar HellstrandIF Rigor7100719
Viktor HorndahlIF Rigor2101838
Jonatan LundgrenFK Friskus-Varberg247887
Elis MarmanderFK Friskus-Varberg7101205

Inskolning (12)

NamnOrganisationBricknummer
Veronica AnderssonFjärås AIK423231
Eric Ferdinandsson KjellströmIF Rigor306863
Ebba FranssonFK Friskus-Varberg12469
Märta JohanssonFK Friskus-Varberg2106009
Siri JohanssonOK Nackhe36366
Alex KarlssonOK Nackhe2041813
Astrid LundgrenFK Friskus-Varberg249806
Alice MarmanderFK Friskus-Varberg41532
Nora NymalmFK Friskus-Varberg249805
Elin SvenssonOK Nackhe20141826
Alfred VestbergFK Friskus-Varberg247888
Ellen ÅkerbergOK Löftan

U1 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Hilma AgrellFK Friskus-Varberg249810
Casper AnderssonOK Nackhe244686
Oskar AnderssonOK Nackhe15344
Zamuel ArdforsOK Löftan1111211
Alva BjöremarkFjärås AIK1211220
Albin BrandtOK Löftan258514
Oliver GullFK Friskus-Varberg12655
Valter GustavssonOK Löftan7120326
Vidar HanningOK Löftan830612
Filip Johansson / Isak JohanssonOK Nackhe / OK Nackhe2041822 / 2041829
Erik JohemanOK Löftan408186
Lukas MobergOK Löftan2075182
Albin NilssonOK Löftan16821
Arvid OverlandIF Rigor2101830
Alinda RundqvistOK Nackhe8118189
Liam SenbyOK Nackhe2041835
Amanda SjööarvOK Nackhe2041893
Peter SundstenOK Löftan204607
Anton SvenssonOK Nackhe2041857
Hugo WadsöOK Nackhe2041855

U2 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar AnderssonFK Friskus-Varberg1110306
Stina AnderssonOK Löftan7100727
Alfred ArnellOK Löftan244666
Holger BergendahlIF Rigor
Johannes DahlbergIK Trenne Ullared1402388
Liv EckerdalOK Löftan204604
Adam Johansson / Lukas KarlssonOK Nackhe / OK Nackhe438199 / 2041849
Mia JohemanOK Löftan330809
Elisa LindbergOK Löftan7006998

Öppen motion 3 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Pernilla AlexanderssonIF Rigor1980073
Lina GustavssonOK Löftan231001
Åsa HanssonIF Rigor2075359
Jenny HorndahlIF Rigor2101838

Öppen motion 5 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AnderssonEj klubbansluten
Pernilla AntonssonFK Friskus-Varberg2119723
Anna-Karin BromsFK Friskus-Varberg2101535
Anne Sofie HellstrandIF Rigor7690310
Ellen HeymanIF Rigor2075491
Claes HorndahlIF Rigor2101835
Anna LebarGöteborg-Majorna OK2135563
Mikael NilssonFK Friskus-Varberg1691008
Terese RuderfeltIF Rigor25057
Annette SeldénIF Rigor446166
Peter SvenssonOK Nackhe2041537

Öppen motion 8 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Jan AnderssonFjärås AIK231052
Nanna BergendahlIF Rigor
Per Martin BjöremarkFjärås AIK2059006
Jeanette BlomOK Löftan2062005
Mikael BromsFK Friskus-Varberg1670308
Lena FlinkFjärås AIK1810306
Niklas FlorénIF Rigor2075406
Fredrik HanssonIF Rigor2075356
Adam OdénFjärås AIK2801090
Ulrika OdénFjärås AIK2800756
Anders SjööarvOK Nackhe9790819

Annonser