Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, medel, Örebro län

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, medel, Örebro län
Arrangörsorganisationer: OK Milan / Örebro OF
Datum: söndag 13 september 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 272 anmälda deltagare.

D21 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna AndrénOK Tisaren8100493
Kajsa Asklöf AxinHagaby GoIF Örebro870816
Ellinor ErikssonOK Tisaren7950523
Eva GustafssonHagaby GoIF Örebro940329
Karin E GustafssonHagaby GoIF Örebro8100392
Maria GustafssonHagaby GoIF Örebro970223
Anna HallménOK Tisaren8222531
Nina HallorOK Tisaren8148895
Johanna HenrikssonOK Tisaren9702100
Karin LindgrenHagaby GoIF Örebro880401
Simone NiggliOK Tisaren8060609
Linn OlssonHagaby GoIF Örebro860512
Lovisa PerssonOK Tisaren822119
Josefine WallenhammarHagaby GoIF Örebro8201204
Elin VinbladHagaby GoIF Örebro8087221

H21 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Adam AiliOK Tisaren8072611
Emil AlpbergAlmby IK990812
Christoffer AndersénOK Tisaren8133791
Oskar ArleboKFUM Örebro OK770611
Johan AronssonOK Tisaren8440806
Daniel AttåsOK Tisaren8171215
Patrik BlomOK Milan8208230
Filip DahlgrenHagaby GoIF Örebro8198803
Rihards DarzinsAlmby IK7120386
Jacob ErikssonKFUM Örebro OK9970417
Erik FernlundOK Tisaren910727
Melker ForsbergKFUM Örebro OK9121121
Johan HelanderHagaby GoIF Örebro8401459
Gustav HindérOK Tisaren950821
Filip JacobssonOK Tisaren8070706
Erik LindgrenOK Tisaren940226
Johan LindgrenHagaby GoIF Örebro8070308
Jesper MelinGarphyttans IF9005106
Valter PetterssonOK Tisaren8001558
Mikael PihelOK Tisaren502902
Martin RegbornHagaby GoIF Örebro8100292
Love SintringHagaby GoIF Örebro8328699
Jakob WallenhammarHagaby GoIF Örebro8089749
Filip ÖrnKFUM Örebro OK344195

D17-20 (8)

NamnOrganisationBricknummer
My AronssonOK Tisaren7191707
Julia BergKFUM Örebro OK7030304
Sofie BodinAlmby IK9031009
Sofie FranzénAlmby IK8020511
Lovisa GustafssonKFUM Örebro OK8250302
Karin LindgrenKFUM Örebro OK8030425
Anna NilssonGarphyttans IF8165998
Elin SchagerströmGarphyttans IF9000805

H17-20 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Linus MalmKFUM Örebro OK8200610
David MårtenssonGarphyttans IF1470508
William SeguraKFUM Örebro OK7010922

D16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna BergKFUM Örebro OK7150305
Elsa GustafssonOK Tylöskog600410
Vilma LarssonOK Milan8040916
Nelly MårtenssonGarphyttans IF7207635
Signe SchagerströmGarphyttans IF444761
Amanda SjödinOK Tisaren9040208

H16 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Måns BergqvistGarphyttans IF8050831
Rasmus DoeringGarphyttans IF8450677
Emil EkdahlKFUM Örebro OK2062076
Noel HelmerssonOK Tisaren1040821
Anton KruseKFUM Örebro OK7933820
Emil LarssonOK Tisaren9041027
Olle MalmKFUM Örebro OK9050207
Nils SkymbergKFUM Örebro OK446036
Hugo ÖrnKFUM Örebro OK9040914

D14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Emelie DjerfGarphyttans IF1426993
Elin DoeringGarphyttans IF8070917
Cecilia ErikssonOK Milan8090852
Julia GustafssonKFUM Örebro OK8060713
Sanna KallinKFUM Örebro OK4011
Ella KruseKFUM Örebro OK7675057
Wilma WikströmOK Milan8030707

H14 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid AnderssonAlmby IK2122096
Fabian BergqvistGarphyttans IF8070723
Morris FredrikssonKFUM Örebro OK43527
Edvin HalldinKFUM Örebro OK8005324
Robin HelmerssonOK Tisaren1060520
Viggo HolmbergOK Tylöskog8060929
Alvin IsenströmAlmby IK9061018
Henning JanegrenKFUM Örebro OK2101539
Viktor JonhedKFUM Örebro OK449039
Fabian LarssonOK Milan2058762
Ted NilssonKFUM Örebro OK7070711
Philip SjödinOK Tisaren9102608
Axel ThybeckLindebygdens OK8070131

D12 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Julia EkdahlKFUM Örebro OK2058823
Ebba FryxellGarphyttans IF1080316
Sofia HalldinKFUM Örebro OK8002882
Annie LindkvistAlmby IK1090918
Emma LindkvistAlmby IK1080221
Tea LovénAlmby IK1000515
Lovisa MöllerAlmby IK702210
Malin NiggliOK Tisaren8060608
Alva NilssonKFUM Örebro OK2101743
Lovisa PihelOK Tisaren8080703
Emma SeguraKFUM Örebro OK7112008
Allis SjödinOK Tisaren9102159
Lovisa ThybeckLindebygdens OK8080805
Julia VestmanAlmby IK9090512

H12 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Oliver ArnessonLindebygdens OK8468721
Måns DahlbergAlmby IK2087072
Axel GustafssonOK Tylöskog616469
Mikael GustafssonHällefors OK227083
Simon JonhedKFUM Örebro OK446096
Arvid LarssonOK Milan7086563
Isak LarssonOK Tisaren9102152
Melker MangnäsKFUM Örebro OK2139120
Simon MarklundOK Milan2144585
Vilmer SundemanAlmby IK2115588
Edwin SäkerHagaby GoIF Örebro2058877
Sixten WidmarkAlmby IK1070108

D10 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Jonna DoeringGarphyttans IF450610
Sigrid JanegrenKFUM Örebro OK1414497
Anja NiggliOK Tisaren8280811
Tuva OlanderOK Milan

H10 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Tore BergAlmby IK417684
Petter BergqvistGarphyttans IF2088599
Axel GerdevågHagaby GoIF Örebro449402
Viktor KallinKFUM Örebro OK501685
Rasmus KruseKFUM Örebro OK9609281
Arne LagerqvistGarphyttans IF2067126
Elis LarssonAlmby IK2100245
Tex LovénAlmby IK1000518
Lars NiggliOK Tisaren8087087
Jack NilssonOK Milan2144645
Felix NordqvistOK Milan2104413
Alfred PihelOK Tisaren8110119
Oskar PihelOK Tisaren8110118
William SallrosOK Milan2104442
Alfred SundemanAlmby IK2139092
Tuwe WidmarkAlmby IK8249239

D35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabet HalvarssonKFUM Örebro OK840309
Kristin JacobsonKFUM Örebro OK830518
Anna JanegrenKFUM Örebro OK2059030

H35 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus CarlbergAlmby IK7790401
Anton FrendeliusHagaby GoIF Örebro226039
Johan GerdevågHagaby GoIF Örebro8162706
Marcus HalvarssonKFUM Örebro OK975346
Johan PerssonHagaby GoIF Örebro9850515
Erik SundemanAlmby IK25825
Mikael VestergårdAlmby IK36921
Robert VestmanAlmby IK8203030
Tobias VinbladHagaby GoIF Örebro502910

D40 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Anna CarlbergAlmby IK7800313
Sofia CarlssonLindebygdens OK8160213
Jenny JohanssonKFUM Örebro OK761206
Lina JonhedKFUM Örebro OK2089000
Petra MartinssonAlmby IK1070276
Johanna NordströmKFUM Örebro OK449540
Elin Sundkvist BergKFUM Örebro OK451149
Charlotte WahlströmKFUM Örebro OK786708

H40 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik ArnessonLindebygdens OK7911165
Simon EkdahlHagaby GoIF Örebro2058869
Thomas GillgrenKFUM Örebro OK18814
Erik HarlénKFUM Örebro OK791114
Anders HolmOK Tisaren8030378
Tony HolmbergOK Tylöskog8343434
Jonas JanegrenKFUM Örebro OK1339639
Lars JonhedKFUM Örebro OK7770107
Olof NilssonKFUM Örebro OK2125992
Martin SedströmKFUM Örebro OK800416

D45 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Karin AnderssonOK Tisaren9702258
Jennie BrobakkenKFUM Örebro OK1720226
Sara FredrikssonKFUM Örebro OK446031
Malin HalldinKFUM Örebro OK8003590
Camilla KruseKFUM Örebro OK9412075
Kia LagerqvistGarphyttans IF417694
Malin WiklundAlmby IK19145

H45 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro2095482
Albin ArleboKFUM Örebro OK446073
Jakob BergKFUM Örebro OK740819
Björn BergqvistGarphyttans IF730314
Niklas DoeringGarphyttans IF7501261
Erik GrothKFUM Örebro OK7410180
Mats GustafssonKFUM Örebro OK8400116
Mickael GöranssonAlmby IK8040720
Tomas HallménOK Tisaren9701223
Per HåstlundAlmby IK9731223
Dan LarssonOK Tisaren9730625
Anders LindkvistAlmby IK7730120
Petter LindqvistHagaby GoIF Örebro7930288
Kent MossbäckHagaby GoIF Örebro2125985
Matthias NiggliOK Tisaren8060606
Magnus PerssonOK Tisaren741130
Jan SjödinOK Tisaren9720826
Peter SjödinOK Tisaren9102163
Michael WennblomHagaby GoIF Örebro710609

D50 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Yvonne FranzénAlmby IK9670712
Ingela FredrikssonKFUM Örebro OK306014
Anna GustafssonKFUM Örebro OK8070910
Laila HallménOK Tisaren306517
Helene NilssonIF Start400068
Karin NilssonGarphyttans IF402965
Gabriella WennblomHagaby GoIF Örebro7008146

H50 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Christer AlmHagaby GoIF Örebro9060191
Joakim DahlbergAlmby IK502905
Per GustafssonHällefors OK46762
Leif KrügerGarphyttans IF8210868
Anders LarssonAlmby IK451335
Fredrik MalmKFUM Örebro OK264954
Jonas PetterssonOK Tisaren670202
Örjan SäkerHagaby GoIF Örebro1220708
Magnus WidmarkAlmby IK1180370
Jonas ÖrnKFUM Örebro OK1470458

D55 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Anna-Maria BackrydLindebygdens OK8196421
Anne BodinAlmby IK8440220
Anette ForsbergKFUM Örebro OK449038
Anette ForssGarphyttans IF202314
Anna-Birgitta GustafssonOK Tylöskog9640109
Monica HallorOK Tisaren25828
Sofia HolmgrenHagaby GoIF Örebro13891
Kerstin LarssonHagaby GoIF Örebro43998

H55 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AlpbergAlmby IK9611012
Nils AronssonOK Tisaren7630512
Per BjurströmOK Tisaren7816123
Fredrik CampbellAlmby IK7202755
Peter ErikssonKFUM Örebro OK43553
Henrik HallorLindebygdens OK626614
Jonas KarlssonOK Tylöskog610309
Björn LindgrenKFUM Örebro OK7640625
Hans MandahlOK Tisaren343533
Lars SchagerströmGarphyttans IF441561
Patrik ThybeckLindebygdens OK2065364

D60 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnel AxinHagaby GoIF Örebro13866
Eva BlomgrenHagaby GoIF Örebro560909
Annika BrodinLindebygdens OK2065360
Birgitta GustafssonHagaby GoIF Örebro590729
Christina GustavssonHagaby GoIF Örebro580522
Barbro IsakssonOK Tisaren17306
Annica MagnussonKFUM Örebro OK2104462
Eva OskarssonHagaby GoIF Örebro7590601
Ingrid PerssonHagaby GoIF Örebro580805

H60 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Per-Erik AndrénOK Tisaren41714
Michael BergkvistHällefors OK262164
Mats CarlsvärdAlmby IK8000227
Bo GustafssonOK Tylöskog9600410
Jan GustafssonHagaby GoIF Örebro560514
Reinert HallorOK Tisaren8148864
Lage JonssonLindebygdens OK2077378
Bo MagnussonKFUM Örebro OK1957611
Lars PerssonHagaby GoIF Örebro560601
Bengt RobertssonAlmby IK570907
Åke SundinHällefors OK46775
Håkan SvenssonAlmby IK9590419
Henry VestergårdAlmby IK245835
Bengt WisénLindebygdens OK2065304

D65 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Karin JanssonLindebygdens OK46903
Lillvor NordströmKFUM Örebro OK449647
Asta SjöbergLindebygdens OK2065338
Gerd Uppsäll-LarssonHagaby GoIF Örebro13855

H65 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Nils-Olof BodinAlmby IK8440216
Hans-Olof CarlsénHagaby GoIF Örebro246645
Bosse EngborgHällefors OK7550826
Mats V. ErikssonHagaby GoIF Örebro1530405
Mats HastadFellingsbro GOIF530729
Hans HelmerssonLindebygdens OK352097
Bengt Åke HolgerssonOK Tisaren2065397
Stig IsraelssonOK Tylöskog8410906
Christer JanssonHagaby GoIF Örebro13865
Evert JohanssonOK Tisaren2131909
Thomas JohanssonAlmby IK530103
Kenneth KarlbergHagaby GoIF Örebro8319707
Robert LarssonHagaby GoIF Örebro1510413
Lennart LundhOK Tisaren9441213
Mats NylinOK Tisaren521005
Olof OlofssonHagaby GoIF Örebro531201
Anders RobertssonAlmby IK510821
Karl-Åke RynoOK Tisaren17311
Lars-Åke WallOK Tisaren8491220
Paavo YlikiiskiläLindebygdens OK46901
Peter ÅslundKFUM Örebro OK2260788
Nils-Olov ÅsmanKFUM Örebro OK27043

Annonser