Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, lång, Örebro län

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, lång, Örebro län
Arrangörsorganisationer: OK Milan / Örebro OF
Datum: lördag 12 september 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 203 anmälda deltagare.

D21 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa EkelinKFUM Örebro OK770519
Eva GustafssonHagaby GoIF Örebro940329
Karin E GustafssonHagaby GoIF Örebro8100392
Maria GustafssonHagaby GoIF Örebro970223
Anna HallménOK Tisaren8222531
Simone NiggliOK Tisaren8060609
Linn OlssonHagaby GoIF Örebro860512
Lovisa PerssonOK Tisaren822119
Josefine WallenhammarHagaby GoIF Örebro8201204
Elin VinbladHagaby GoIF Örebro8087221
Moa ÅslundKFUM Örebro OK

H21 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Samuel AnderssonHagaby GoIF Örebro998399
Johan AronssonOK Tisaren8440806
Daniel AttåsOK Tisaren8171215
Jakob AttåsOK Tisaren7879971
Filip DahlgrenHagaby GoIF Örebro8198803
Rihards DarzinsAlmby IK7120386
Jacob ErikssonKFUM Örebro OK9970417
Erik FernlundOK Tisaren910727
Melker ForsbergKFUM Örebro OK9121121
Mats GustafssonKFUM Örebro OK8400116
Tomas HallménOK Tisaren9701223
Gustav HindérOK Tisaren950821
Filip JacobssonOK Tisaren8070706
Erik LindgrenOK Tisaren940226
Mikael PihelOK Tisaren502902
Martin RegbornHagaby GoIF Örebro8100292
Love SintringHagaby GoIF Örebro8328699
Jakob WallenhammarHagaby GoIF Örebro8089749

D17-20 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Julia BergKFUM Örebro OK7030304
Sofie BodinAlmby IK9031009
Sofie FranzénAlmby IK8020511
Lovisa GustafssonKFUM Örebro OK8250302
Karin LindgrenKFUM Örebro OK8030425
Anna NilssonGarphyttans IF8165998
Elin SchagerströmGarphyttans IF9000805

H17-20 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik FranzénAlmby IK9031215
Linus MalmKFUM Örebro OK8200610
David MårtenssonGarphyttans IF1470508
William SeguraKFUM Örebro OK7010922

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna BergKFUM Örebro OK7150305
Vilma LarssonOK Milan8040916
Nelly MårtenssonGarphyttans IF7207635

H16 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Måns BergqvistGarphyttans IF8050831
Rasmus DoeringGarphyttans IF8450677
Emil EkdahlKFUM Örebro OK2062076
Noel HelmerssonOK Tisaren1040821
Anton KruseKFUM Örebro OK7933820
Emil LarssonOK Tisaren9041027
Olle MalmKFUM Örebro OK9050207
Hugo ÖrnKFUM Örebro OK9040914

D14 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Fia AnderssonHagaby GoIF Örebro2095109
Elsa CarlbergAlmby IK7060420
Elin DoeringGarphyttans IF8070917
Cecilia ErikssonOK Milan8090852
Elsa GustafssonOK Tylöskog600410
Julia GustafssonKFUM Örebro OK8060713
Sanna KallinKFUM Örebro OK4011
Ella KruseKFUM Örebro OK7675057
Wilma WikströmOK Milan8030707

H14 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Fabian BergqvistGarphyttans IF8070723
Morris FredrikssonKFUM Örebro OK43527
Edvin HalldinKFUM Örebro OK8005324
Robin HelmerssonOK Tisaren1060520
Viggo HolmbergOK Tylöskog8060929
Alvin IsenströmAlmby IK9061018
Henning JanegrenKFUM Örebro OK2101539
Viktor JonhedKFUM Örebro OK449039
Fabian LarssonOK Milan2058762
Edvin LindhOK Milan2101543
Ted NilssonKFUM Örebro OK7070711
Carl SandinOK Milan2107119
Axel ThybeckLindebygdens OK8070131

D12 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Julia EkdahlKFUM Örebro OK2058823
Ebba FryxellGarphyttans IF1080316
Sofia HalldinKFUM Örebro OK8002882
Annie LindkvistAlmby IK1090918
Emma LindkvistAlmby IK1080221
Lovisa MöllerAlmby IK702210
Malin NiggliOK Tisaren8060608
Alva NilssonKFUM Örebro OK2101743
Moa PetterssonOK Tisaren1810912
Lovisa PihelOK Tisaren8080703
Emma SeguraKFUM Örebro OK7112008
Allis SjödinOK Tisaren9102159
Lovisa ThybeckLindebygdens OK8080805
Julia VestmanAlmby IK9090512

H12 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Oliver ArnessonLindebygdens OK8468721
Måns DahlbergAlmby IK2087072
Axel GustafssonOK Tylöskog616469
Simon JonhedKFUM Örebro OK446096
Arvid LarssonOK Milan7086563
Melker MangnäsKFUM Örebro OK2139120
Simon MarklundOK Milan2144585
Elliot RunestavAlmby IK1110208
Oliver RunestavAlmby IK1120809
Edwin SäkerHagaby GoIF Örebro2058877
Sixten WidmarkAlmby IK1070108

D10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Maja BengtssonOK Milan2144608
Jonna DoeringGarphyttans IF450610
Sigrid JanegrenKFUM Örebro OK1414497
Idun LindhOK Milan2075477
Anja NiggliOK Tisaren8280811

H10 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Petter BergqvistGarphyttans IF2088599
Viktor KallinKFUM Örebro OK501685
Rasmus KruseKFUM Örebro OK9609281
Arne LagerqvistGarphyttans IF2067126
Lars NiggliOK Tisaren8087087
Jack NilssonOK Milan2144645
Felix NordqvistOK Milan2104413
Alfred PihelOK Tisaren8110119
Oskar PihelOK Tisaren8110118
William SallrosOK Milan2104442
Tuwe WidmarkAlmby IK8249239

D35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Catarina CuibeKFUM Örebro OK810315
Kristin JacobsonKFUM Örebro OK830518
Anna JanegrenKFUM Örebro OK2059030

H35 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus CarlbergAlmby IK7790401
Martin FagerlundKFUM Örebro OK2060722
Marcus HalvarssonKFUM Örebro OK975346
Johan PerssonHagaby GoIF Örebro9850515
Robert VestmanAlmby IK8203030
Tobias VinbladHagaby GoIF Örebro502910

D40 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Anna CarlbergAlmby IK7800313
Sofia CarlssonLindebygdens OK8160213
Petra MartinssonAlmby IK1070276
Johanna NordströmKFUM Örebro OK449540
Elin Sundkvist BergKFUM Örebro OK451149
Cecilia SvedinKFUM Örebro OK344300
Charlotte WahlströmKFUM Örebro OK786708

H40 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar ArleboKFUM Örebro OK770611
Fredrik ArnessonLindebygdens OK7911165
Simon EkdahlKFUM Örebro OK2058869
Jonas JanegrenKFUM Örebro OK1339639
Lars JonhedKFUM Örebro OK7770107
Olof NilssonKFUM Örebro OK2125992
Jonas RunestavAlmby IK1160477

D45 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Karin AnderssonOK Tisaren9702258
Sara FredrikssonKFUM Örebro OK446031
Malin HalldinKFUM Örebro OK8003590
Camilla KruseKFUM Örebro OK9412075
Kia LagerqvistGarphyttans IF417694
Helen LindkvistAlmby IK19433
Malin WiklundAlmby IK19145
Gabriella ÖstlundGarphyttans IF430074

H45 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Jakob BergKFUM Örebro OK740819
Niklas DoeringGarphyttans IF7501261
Mickael GöranssonAlmby IK8040720
Per HåstlundAlmby IK9731223
Kent MossbäckHagaby GoIF Örebro2125985
Matthias NiggliOK Tisaren8060606
Peter SjödinOK Tisaren9102163
Michael WennblomHagaby GoIF Örebro710609

D50 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Yvonne FranzénAlmby IK9670712
Ingela FredrikssonKFUM Örebro OK306014
Anna GustafssonKFUM Örebro OK8070910
Laila HallménOK Tisaren306517
Karin NilssonGarphyttans IF402965
Gabriella WennblomHagaby GoIF Örebro7008146

H50 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AgerhällOK Tisaren9526575
Christer AlmHagaby GoIF Örebro9060191
Anders AttåsOK Tisaren216446
Magnus HallblomOK Tisaren256445
Leif KrügerGarphyttans IF8210868
Anders LarssonAlmby IK451335
Fredrik MalmKFUM Örebro OK264954
Örjan SäkerHagaby GoIF Örebro1220708
Magnus WidmarkAlmby IK1180370

D55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Anna-Maria BackrydLindebygdens OK8196421
Anne BodinAlmby IK8440220
Anette ForsbergKFUM Örebro OK449038
Anette ForssGarphyttans IF202314
Anna-Birgitta GustafssonOK Tylöskog9640109
Sofia HolmgrenHagaby GoIF Örebro13891

H55 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Nils AronssonOK Tisaren7630512
Peter ErikssonKFUM Örebro OK43553
Henrik HallorLindebygdens OK626614
Lars SchagerströmGarphyttans IF441561
Patrik ThybeckLindebygdens OK2065364

D60 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Eva BlomgrenHagaby GoIF Örebro560909
Annika BrodinLindebygdens OK2065360
Birgitta GustafssonHagaby GoIF Örebro590729
Annica MagnussonKFUM Örebro OK2104462
Lillvor NordströmKFUM Örebro OK449647
Eva OskarssonHagaby GoIF Örebro7590601

H60 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Michael BergkvistHällefors OK262164
Mats CarlsvärdAlmby IK8000227
Bo GustafssonOK Tylöskog9600410
Jan GustafssonHagaby GoIF Örebro560514
Bo MagnussonKFUM Örebro OK1957611
Lars PerssonHagaby GoIF Örebro560601
Åke SundinHällefors OK46775

H65 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Nils-Olof BodinAlmby IK8440216
Stig IsraelssonOK Tylöskog8410906
Evert JohanssonOK Tisaren2131909
Kenneth KarlbergHagaby GoIF Örebro8319707
Lennart LundhOK Tisaren9441213
Mats NylinOK Tisaren521005
Olof OlofssonHagaby GoIF Örebro531201
Lars-Åke WallOK Tisaren8491220
Paavo YlikiiskiläLindebygdens OK46901
Nils-Olov ÅsmanKFUM Örebro OK27043
Peter ÖstlundOK Milan888701

Annonser