Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till sprint-KM Gbg syd

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: sprint-KM Gbg syd
Arrangörsorganisation: FK Herkules
Datum: torsdag 16 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 110 anmälda deltagare.

D21 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes AspMölndal Outdoor IF991220
Anna BengtssonFK Herkules11340
Åsa BrusehedFK Herkules1428823
Linnéa BäckströmFK Herkules9097750
Johanna HulthénMölndal Outdoor IF9790626
Kina HöglundFK Herkules2077924
Laila B HöglundFK Herkules7620407
Karin Karlfeldt FedjeFrölunda OL46953
Lena MaxFrölunda OL11079
Helena NilvérFK Herkules
Anna NordelöfMölndal Outdoor IF1401396
Frida PerssonFK Herkules2077232
Maria PollMölndal Outdoor IF449513

H21 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar AhlbergFK Herkules260975
Edvin BorneFrölunda OL7201765
Mattias BrännströmFK Herkules2089461
Stefan EkströmIK Uven2109273
Axel ForsmanFK Herkules9101430
Arvid HammarFK Herkules438445
Anton HemlinIK Uven880513
Jonas LauriFK Herkules2059033
Emrik LindFK Herkules2077553
Jonas MartnerFrölunda OL511048
Glen NivertFK Herkules2107425
Anders NordelöfMölndal Outdoor IF352255
Hannes PerssonFK Herkules2059091
Per PerssonFK Herkules2089495
Per RosénIK Uven331776
Martin RådboMölndal Outdoor IF8328100
Patrik WisslerFK Herkules2125979

D16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa AspMölndal Outdoor IF7030414
Louise OlssonMölndal Outdoor IF449294

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Rickard BerndtssonFrölunda OL451642
Tom EkenstråleFK Herkules2077299
Alexander HöglindFK Herkules451931
Erik KlerforsFK Herkules451934

D14 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Audrey HanssonFrölunda OL2085387
Stella ModénFrölunda OL1061115
Alice OlssonMölndal Outdoor IF1414495
Maja TorseinFrölunda OL2078015

H14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Viktor BerndtssonFrölunda OL2110375
Martin EkFrölunda OL2058811
Alexander FedjeFrölunda OL2058889
Fredrik HedlundFK Herkules2059088
Elias LauriFK Herkules450106
Tim MartnerFrölunda OL7051202

D12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid AnderssonFK Herkules1022007
Hanna HolmerFrölunda OL2110370
Alva JunkellFK Herkules26181
Maja NordelöfMölndal Outdoor IF9070625
Emilia PerssonIK Uven2109290
Selma PerssonFK Herkules2059081
Stella TormenaFK Herkules2139902
Emma WisslerFK Herkules1070825

H12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Björn DjupströmFrölunda OL9010011
Eric EkströmIK Uven2109269
Jarvis HanssonFrölunda OL2085398
Theander HulthénMölndal Outdoor IF9081109
Harald MartnerFrölunda OL1071122
Alvar NivertFK Herkules2107421
Emil WalleniusFrölunda OL8070502

D10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Alma AnderssonFK Herkules1100305
Hilda NivertFK Herkules1426980
Molly NordelöfMölndal Outdoor IF30064
Wilma PerssonIK Uven2109290
Saga TormenaFK Herkules2139688

H10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
William FedjeFrölunda OL2107475
Simon FlintaFK Herkules7110129
Arvid JunkellFK Herkules451936
Nils NilvérFK Herkules
Melker NordelöfMölndal Outdoor IF
Axel PerssonFK Herkules2089463
Emil RosénIK Uven
Robin SommanssonIK Uven2109254

D45 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Erika AspMölndal Outdoor IF400001
Alice De Jesus KozakeviciusFrölunda OL7671215
Pia HeikkinenFrölunda OL2107473
Maria JunkellFK Herkules2059087
Nina KastrupFK Herkules2107417
Anna Lennerstedt TörmänenMölndal Outdoor IF
Camilla OlssonMölndal Outdoor IF2050948

H45 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AspMölndal Outdoor IF690129
Håkan BerndtssonFrölunda OL344579
Martin FlintaFK Herkules352271
Daniel FredrikssonFrölunda OL1691024
Marcus HanssonFrölunda OL11303
Håkan HöglindFK Herkules2089499
Stefan JakobssonFrölunda OL700116
Jan JohanssonFrölunda OL11595
Erik LauriFK Herkules226998
Johan LingstenMölndal Outdoor IF331688
Richard SottFrölunda OL2110373
Audun TengsFK Herkules2107434
Richard TorseinFrölunda OL2107490
Martin WildheimMölndal Outdoor IF247936
Klas ÅströmMölndal Outdoor IF1700926

D55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Jane McpheatFK Herkules2077253
Lise-lotte RybergFK Herkules2123805
Catarina ÅkerströmFK Herkules11330

H55 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan EggertIF Hagen1230705
Göran KarestrandFK Herkules234880
Lars RenbergGöteborg Radio Orientering1211109
Jan SveideFrölunda OL7590714
Magnus UppströmFK Herkules26167
Ragnar UppströmFK Herkules11313
Magnus WideFrölunda OL26162

H65 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Magne HagströmFrölunda OL2079762
Kent KardellLjungskile FK7500718
Bert LuvöFK Herkules11339
Lennart VamlingFrölunda OL362508

Annonser