Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Axevallenatta

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Axevallenatta
Arrangörsorganisation: Istrums SK
Datum: fredag 23 oktober 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 190 anmälda deltagare.

Mycket lätt 2.0 Dam (8)

NamnOrganisationBricknummer
Felicia AdolfssonOK Skogsstjärnan302647
Susanne BlomquistOK Klyftamo364881
Elisabeth JonassonOK Orinto244138
Ella KronmarkerMullsjö SOK7721216
Emilia LindénOK Klyftamo1470411
Emelie MagnussonLidköpings VSK2138889
Lizkulla PetterssonMarkbygdens OK15741
Elin Sjöberg DietschOK Pan-Kristianstad13690

Mycket lätt 2.0 Herr (4)

NamnOrganisationBricknummer
Helmer AdolfssonOK Skogsstjärnan
Sebastian Blomquist JonssonOK Klyftamo1470405
Theo KronmarkerMullsjö SOK7873515
Jonatan SahlénIF Hagen8100616

Lätt 3.0 Dam (8)

NamnOrganisationBricknummer
Karin B. AnderssonIF Hagen436008
Britt-Marie AnderssonOK Amne1525601
Inger HolmstrandHerrljunga SK Skid o OL44556
Elsa HolstHjobygdens OK435916
Jessica HolstHjobygdens OK557799
Monica IvarssonOK Skogshjortarna15812
Ingrid JessenFrämmestads IK1413010
Inger LindénMullsjö SOK2100322

Lätt 3.0 Herr (5)

NamnOrganisationBricknummer
Elias AnderssonOK Klyftamo1470423
Kurt BodinGällstadbygdens SOK2107160
Wilmer HagrotTäby OK7771209
Kenneth MörkIK Wilske8005485
Hampus SahlénIF Hagen8080309

Medelsvår 3.5 Dam (14)

NamnOrganisationBricknummer
Nina AhlénIF Hagen8140418
Alma AnderIstrums SK443210
Anneli AnderssonIK Gandvik680712
Gunnel AxelssonOK Skogshjortarna28440
Rocío BalaguéFalköpings AIK OK7850503
Helena ErikssonUlricehamns OK2101667
Annica HöckergårdIF Hagen2104315
Britt-Marie LarssonSOK 681950061
Emilia MellegårdLidköpings VSK2095435
Arek MilevaTidaholm SOK Sisu8071117
Eva SjöströmIF Hagen1955111
Pia WallinFalköpings AIK OK8021007
Julia WallströmTidaholm SOK Sisu405774
Lena WallströmTidaholm SOK Sisu47319

Medelsvår 3.5 Herr (18)

NamnOrganisationBricknummer
Martin AxelssonOK Skogshjortarna247523
Bosse BoströmOK Klyftamo364872
Lars ErikssonUlricehamns OK1401394
Lars-Olof GustafssonOK Klyftamo19286
Sune GustavssonTibro OK2122039
Conny HallbergTibro OK2065363
Gert IvarssonOK Skogshjortarna342627
Sven-Erik JohanssonOK Skogsstjärnan226038
Viktor JonhedKFUM Örebro OK449039
Lennart KarlssonTrollhättans SOK28492
Fritiof LomanderIstrums SK2115578
Oscar NystrandOK Klyftamo7648468
Torgny PetterssonMarkbygdens OK15740
Marcus RagnarssonMarkbygdens OK1010908
Ronny RagnarssonMarkbygdens OK28526
Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK2089259
Jan SamuelssonFalköpings AIK OK1126121
Anders SwedinLidköpings VSK2052779

Svår 3.0 Dam (15)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna AlsiöIF Hagen8237648
Therése AnderssonRyda SK260955
Marie AnebreidMullsjö SOK700388
Lena ArnoldssonMullsjö SOK8141041
Anita BodinGällstadbygdens SOK36217
Fredrika ErikssonRyda SK7739601
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK9070569
Kristina Höök PatrikssonOK Klyftamo433751
Clara JakobssonTidaholm SOK Sisu9990820
Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK660616
Ida KarlssonOK Gränsen2077566
Kerstin KarlssonTidaholm SOK Sisu7010526
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK246022
Inger WesterbergIF Hagen9551116
Mona ÅkermanValbo AIF1580612

Svår 3.0 Herr (40)

NamnOrganisationBricknummer
Yngve AlfvénIK Wilske8005484
Bo AnderssonFalköpings AIK OK1000044
Ingvar AnderssonOK Amne1525500
Johan AnderssonIK Gandvik8061018
Marthin AnderssonIK Gandvik8067071
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Mikael AxelssonOK Skogshjortarna860919
Hans-Gösta BernhardMariestads FK15019
Per-Erik CarlssonIF Hagen15640
Jan-Åke EmilssonGudhems IF530316
Carl-Erik FogelstrandRyda SK710911
Simon FredrikssonHerrljunga SK Skid o OL8199904
Kurt FredrixonOK Skogshjortarna7019555
Bernhard GrenaboHjobygdens OK1951607
Stefan GunnarssonKristinehamns OK1541223
Lars HagrotTäby OK7570427
Kent IvarssonOK Skogshjortarna2801320
Robert JakobssonTidaholm SOK Sisu9740812
Robert JessenFrämmestads IK1393073
Bengt JohanssonOK Skogshjortarna247544
Bertil JohanssonOK Skogshjortarna940309
Lars JohanssonOK Skogshjortarna355805
Stig JohanssonFalköpings AIK OK7480322
Bertil KarlssonHjobygdens OK1490611
Lars KarlssonOK Gränsen2077554
Bo KlamfeltTibro OK9470221
Bengt KlassonOK Orinto662266
Kiril MilevTidaholm SOK Sisu9047163
Christer NälemarkOK Djerf1213712
Kent OlaussonOK Orinto9913579
Christer OttossonOK P47686783
Michael PerssonIF Hagen451830
Anders PeterssonTibro OK1480906
Göran RubendahlOK Skogshjortarna28439
Reine SpetzOK Skogshjortarna263937
Karl Evert SvenssonIF Hagen445454
Bert ThorssonRyda SK36188
Hans TuvessonIF Hagen245239
Tommy WesterbergIF Hagen661414
Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL9710208

Svår 5.0 Dam (14)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa AlsiöIF Hagen8131823
Karin AnderssonIF Hagen19264
Angelica BrandqvistTibro OK341059
Sandra EkströmOK Orinto7900221
Eva HägnanderLidköpings VSK1441111
Malin KindbomIF Hagen8436003
Marita LemmingOK Skogsstjärnan15046
Renita PåsseIF Hagen9040306
Anna-Karin RybergOK Klyftamo19291
Maria SahlénIF Hagen8000424
Johanna SjöbergOK Pan-Kristianstad7922001
Emelie SvalinVänersborgs SK800707
Elsa SödervallIK Gandvik7050122
Lisa WeimannFalköpings AIK OK258646

Svår 5.0 Herr (35)

NamnOrganisationBricknummer
Greger AhlénIF Hagen8120926
Victor ArwesvedTibro OK8009496
Pär-Magnus BjurekTibro OK29885
Patrick EricsonMullsjö SOK1033076
Bo HallbergFalköpings AIK OK8061217
Mats HedmanIF Hagen15603
Bernt HenrikssonGudhems IF630403
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK9660611
Liam HogedalVänersborgs SK8042704
Tommy HögIK Gandvik452946
Johannes JakobssonTidaholm SOK Sisu9020308
Peter JarlTibro OK29902
Kjell JohanssonIF Hagen2072796
Lars JonhedKFUM Örebro OK7770107
Björn KarlssonKexholms SK7210176
Lars KarlssonValbo AIF651105
Stefan KarlssonTidaholm SOK Sisu9670713
Tomas KarlssonKexholms SK7671026
Stefan LinderothIF Hagen245263
Jens LindströmTibro OK341026
Erik LösethFalköpings AIK OK1660331
Lars MelanderLidköpings VSK1957092
Stefan MusslinderFalköpings AIK OK7206311
Jonas NiklassonFalköpings AIK OK9069226
David OlssonIF Hagen449382
Ragnar OlssonTibro OK217158
Peter RavnellGudhems IF2135579
Ingemar RosOK Klyftamo8001295
Niklas SahlénIF Hagen8007409
Jonas SandgrenIF Hagen18031
Carl StadigIK Gandvik2058929
Magnus SundmarkIK Gandvik8016321
Roland SvenssonOK Skogsstjärnan2112551
Kasper VemdalMullsjö SOK8150909
Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK7630603

Svår 7.0 Dam (4)

NamnOrganisationBricknummer
Moa AlsiöIF Hagen8189102
Annika BjörkOK Linné760301
Elin ClassonOK Orinto8009508
Pernilla OlssonSkåneslättens OL9880918

Svår 7.0 Herr (25)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik AdolfssonOK Skogsstjärnan208848
Linus AhlénIF Hagen8031105
Albin AlsiöIF Hagen8137836
Henrik BalaguéFalköpings AIK OK850709
Simon BjörnehällOK Gränsen1000524
Daniel BogrenIF Hagen8000224
Andreas BragIK Gandvik931338
Anton CarlssonIF Hagen8030102
Karl GellermanIF Hagen2048756
Erik GullbrandIF Hagen8205790
Olle HedmanIF Hagen9993770
Carl HolmbergIF Hagen8121299
Liam JohanssonIF Hagen8040306
Baltzar KarlssonIstrums SK2115575
Filip KarlssonIF Hagen8070397
Mikael MellegårdLidköpings VSK2095481
Johan MårtenssonIF Hagen8030615
Eric NystrandOK Klyftamo7606476
Axel OlssonIF Hagen9091337
Martin SjöbergOK Pan-Kristianstad7622001
Tommy StenkvistRyda SK8260970
Oscar StombergIF Hagen8190413
Magnus SödervallIK Gandvik8399399
Viktor ThorssonRyda SK8002333
Niclas TjernlundIF Hagen910956

Annonser