Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Höglandsserien Avslutning

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Höglandsserien Avslutning
Arrangörsorganisationer: OK 64 Torpa / Sol Tranås
Datum: torsdag 30 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 68 anmälda deltagare.

D16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Tilda HagelbergEksjö SOK8040331
Ellen OhrtSol Tranås352414

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna9001224
Anders SkoglundSol Tranås352402

D14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Julia AbajiEksjö SOK7060114
Svea EkbladhSol Tranås352431
Alva HagelbergEksjö SOK8060208
Frida LindénEksjö SOK2075318
Alma OlssonOK 64 Torpa420190
Linda SahlinNässjö OK7960602
Telina TiareNässjö OK1410855

H14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Alex BrickarpSol Tranås19918
Ruben QwickEksjö SOK343496

D12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Molly BrickarpSol Tranås19939
Maia FagerströmSOK Aneby442368
Klara JohanssonSOK Aneby7080706
Maja LaxNässjö OK2132247
Tilde LennartssonNässjö OK2075312
Emma LindénEksjö SOK2075447
Isabella StenbergSOK Aneby341631
Ida SälebyNässjö OK2070757

H12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Elias KilebrandEksjö SOK2104035
Wilmer RydestrandEksjö SOK451786

D10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Tilde BrickarpSol Tranås19942
Lina PerssonSOK Aneby341637

H10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Vilmer HagelbergEksjö SOK8090728
Arvid RosanderSOK Aneby9730904
Viktor WretbäckSOK Aneby341644

U1 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Nilla Johansson SjöSOK Aneby442349
Ester KilebrandEksjö SOK
Agnes LundqvistSol Tranås352426
Tuva PerssonSOK Aneby341638
Thure Qwick NilssonEksjö SOK343496
Ingrid WretbäckSOK Aneby2077482

U2 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes AxelssonOK 64 Torpa350638
Emilia AxelssonOK 64 Torpa350641
Truls Frohlund HäggEksjö SOK451701
Piali HedinEksjö SOK2104007
Malte LaxNässjö OK2132144
Alvin LindorssonOK 64 Torpa420185
Aron LundqvistSol Tranås352437
Joel OlssonOK 64 Torpa420182
Måns PerssonEksjö SOK451766

U3 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Nadja AhlOK 64 Torpa350640
Nora AxelssonOK 64 Torpa350651
Lisa OhrtSol Tranås19912
Andrea ScharffOK 64 Torpa226596

Öppen 4 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ulrica BrickarpSol Tranås19951
Monika KarlssonSol Tranås2070781
Fredrik WibringSol Tranås352417

Öppen 5 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Sixten EkbladhSol Tranås9480525
Åsa Flink-SvenssonNässjö OK7989593
Elisabeth HagelbergEksjö SOK8070912
Lars HagelbergEksjö SOK8060800
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK9070569
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK9660611
Simon KarlssonSol Tranås1428397
Anna LennartssonNässjö OK2077916
Jonny LindénEksjö SOK2075270
Magnus NilssonEksjö SOK450603
Henrik OhrtSol Tranås19934
Peter SahlinNässjö OK202571
Veronica SahlinNässjö OK245887
Moa SahlstedtSol Tranås352434
Anne SkoglundSol Tranås352403
Erik SkoglundSol Tranås352418
Hanna SkoglundSol Tranås19952
Magnus SvenssonNässjö OK7939598

Annonser