Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Sverigepremiären, medel

TävlingsinformationAnmälVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Sverigepremiären, medel
Arrangörsorganisation: OK Pan-Kristianstad
Datum: lördag 29 februari 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 842 anmälda deltagare.

D21 (38)

NamnOrganisationBricknummer
Anna AlgotsonMotala AIF OL900126
Frida AnderssonFalkenbergs OK860521
Malin AnderssonOK Nolaskogsarna625462
Klara AxelssonEksjö SOK8141114
Louise BorgHalmstad OK8081821
Anette CarlssonIK Hakarpspojkarna780630
Kristin E KarlssonKexholms SK2125984
Emma EkbergTolered-Utby Ol-klubb8247328
Petra EklundLunds OK8006157
Josefin ErlandssonOK Milan7970101
Susanna ForsellMotala AIF OL7205401
Nayara GillsparrOK Österåker2125944
Stina GranefeltOK Tyr1485800
Alice HultinOK Löftan8080808
Petra HuttunenFarum Tisvilde OK1450236
Maria JohanssonTorsås OK9930428
Emmi JokelaIFK Göteborg Orientering8636160
Sara JonassonCentrum OK800241
Mia KajsajunttiOK Skogsfalken302229
Mathilde Nørgård KrachtFarum Tisvilde OK1404081
Johanna Matsdotter AhlgrenLunds OK7830412
Hanna Modig TjärnströmLinköpings OK8000708
Julia Modig TjärnströmLinköpings OK596596
Vera MüllerovaFarum Tisvilde OK515442
Elin MånssonIFK Göteborg Orientering8029200
Stina NeroLinköpings OK260864
Johanna RundqvistOK Löftan9990807
Sofia SalomonssonLinköpings OK1989110
Henny SamuelssonCentrum OK29598
Carin StenbergHelsingborgs SOK860212
Malin StrömqvistAttunda OK1140205
Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna992121
Line SøderlundFarum Tisvilde OK600014
Karna ThorssonOK Linné861119
Amalie TripaxSøllerød OK7190495
Siri WahlströmMalmö OK9512564
Iben ValeryFarum Tisvilde OK8620944
Fredrika VångellLinköpings OK789123

H21 (42)

NamnOrganisationBricknummer
Loke AgmarkenHalmstad OK8010497
Johan AllardLinköpings OK8109952
Erik AnderssonOK Orion8150120
Felix AxelssonMarkbygdens OK8060199
Andreas BerganderEksjö SOK8183392
Maxime BonneauLinköpings OK1603775
Oskar EdvardssonJärfälla OK8140647
Peter ErikssonLinköpings OK890620
Thomas E ErikssonKexholms SK730111
Jonas Falck WeberFarum Tisvilde OK888414
Måns FaxénVäxjö OK555657
Gustav FrænellSundsvalls OK8092272
Johan FröbergTjalve IF Norrköping9110141
Johan GerdevågHagaby GoIF Örebro8162706
David GrossmannKalmar OK8642140
Martin HederskogKalmar OK882011
Simon HedlundÄrla IF7529082
Johan HelanderHagaby GoIF Örebro8401459
Mikael HelinHalmstad OK41746
Oskar HöglundMotala AIF OL7205400
Patrik JohanssonHelsingborgs SOK8202113
Magnus KarlssonCentrum OK8199801
Anders KonringSøllerød OK8640540
Emil LauriKamrat och IF KIF831231
Oliwer LundbergOK Bävern8012210
Andreas LundbladOK Nackhe860308
Björn LöfdahlAttunda OK880522
Erik MalmbergLinköpings OK8240324
Oliver MalmkvistHelsingborgs SOK9970311
Christian MichelsenVäxjö OK9200865
Andreas MikkelsenSøllerød OK8620973
Rasmus Møller JessOK Linné8191198
Kristian Narbro PorathTolered-Utby Ol-klubb8202122
Mattias NilssonÄrla IF880119
Johan NöjdFK Göingarna433787
John OskarssonHelsingborgs SOK910630
Rikard PentonenIFK Göteborg Orientering830808
Karl PetersénOK Njudung8075969
Erik SchultzLunds OK8086061
Lucas SundbladEksjö SOK8627313
Hannes SvahnOK Ravinen9990108
Joel WallnerAttunda OK7050910

D20 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Celina BregensöeFarum Tisvilde OK7201834
Klara HöglundEksjö SOK7429479
Tove JohanssonOK Alehof8341708
Erika Källvik LeufvénÅmåls OK8110100
Ebba LindmanOK Gränsen551414
Lovisa RingHalmstad OK9536839
Alva SonessonFalköpings AIK OK8439473
Lovisa WeidenSkåneslättens OL9010419
Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK8410614

H20 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Simon BjörnehällOK Gränsen1000524
Simon GiselssonRonneby OK8010821
Daniel GlimténOK Löftan2112427
Fredrik HamreforsVästerås SOK8000319
Simon HardenFK Boken8000944
Allan HedbergLunds OK8110228
Malte Kjær HemmingsenFarum Tisvilde OK9050400
Erik HogedalGöteborg-Majorna OK7011028
Hugo JakobssonEksjö SOK9016916
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg8024000
Carl JosefssonSävedalens AIK8010111
Lukas KatvalaOK Tyr8000724
Linus LundbergOK Bävern8010829
David NeroNässjö OK7010606
Gustav OlssonOK Orion9000723
Mattis PerssonEksjö SOK838408
Gustav RuneforsVäxjö OK8000611
Jakob Schøier KovstedFarum Tisvilde OK681848
Edvin StrandbergKalmar OK2101805
Lasse Falck WeberFarum Tisvilde OK8646100
Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna8011021

D18 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Eleonora AlinderSjövalla FK8030512
Xenia BregensøeFarum Tisvilde OK2052921
Sofia EdvardssonJärfälla OK624020
Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna8030329
Tove FrænellSundsvalls OK1020523
Elin HugossonLunds OK1020510
Kristina KlingnéusIK Vikings OK8068184
Linnea LeijonHärlövs IF7030527
Emma LingIK Hakarpspojkarna8020411
Olivia LundstedtSjövalla FK8030518
Frida MouchardIF Hallby SOK8230119
Elin NilssonAndrarums IF8020326
Thea Nordin AbajiEksjö SOK7031006
Lisa OlssonOK Orion9020523
Hanna RingRonneby OK9020829
Elsa SonessonFalköpings AIK OK8439474
Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna930108
Ella SöderbergOK Skogsfalken9030110
Filippa SöderbergKalmar OK1426461

H18 (28)

NamnOrganisationBricknummer
David AlménVänersborgs SK8039596
Arvid BlomsterRonneby OK2050851
Samuel BökeOK Skogshjortarna2093515
Axel ElmbladBredaryds SOK8200206
Alfred ErdeliusIF Rigor9030214
Hugo EricssonVäxjö OK8030714
Willy FjällborgStenungsunds OK2077202
Simon FogelströmTorsås OK8020812
Isak HagbergKalmar OK8021021
Filip HåkanssonOK Orion8130416
Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK8020828
Erik JohanssonOK Alehof8451065
Emil JägstedtHalmstad OK7003069
Anton KastrupSävedalens AIK8298500
Tage KinellIFK Göteborg Orientering8629807
Hugo LarssonKarlskrona SOK8030219
Lukas LarssonOK Skogshjortarna8330111
Erik LingIK Hakarpspojkarna8220903
Klas LjungqvistLunds OK9031012
Valdemar MaragerAllerød OK8621059
Jakob MobergOK Löftan8000145
Theis MunktvedFarum Tisvilde OK8640535
Hans Grønborg NielsenAllerød OK8664243
Isak OlssonOK Orion8020302
Albin PerssonHalmstad OK8020522
Gabriel SteffertOK Tyringe1021806
Hugo UnossonKalmar OK8030414
Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396453

D16 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Linn BjörneldKalmar OK8050710
Sofia EdmanHelsingborgs SOK1416191
Emma EmilssonOK Skogsfalken8000941
Maja GraadIF Rigor8040324
Audrey HanssonFrölunda OL8414414
Agnes IvarssonOK Skogshjortarna9050914
Ida KarlssonOK Gränsen2077566
Enni LindskogOK Älme9010404
Sandra LingIK Hakarpspojkarna9050730
Emilia LundstedtSjövalla FK8050428
Alice OlvegårdFK Göingarna8383830
Johanna OttossonÖrkelljunga FK8200505
Ella PetterssonSävedalens AIK8051216
Tova RangertIK Hakarpspojkarna7783709
Silje RingstadTolered-Utby Ol-klubb8266684
Lisa SwartzOK Orion8040501
Alma SvennerudKarlskrona SOK8040817
Anja SvenssonGamleby OK1453214
Hedda SvenssonOK Orion8150528
Elsa WibergHelsingborgs SOK9040213
Tuva ÖstangårdGamleby OK8050326

H16 (51)

NamnOrganisationBricknummer
Malte AlbinssonOK Österåker8310100
Fabian AlinderSjövalla FK8050909
Linus AlinderSjövalla FK8050900
Isak AnderssonLunds OK8040527
Jakob AspIFK Göteborg Orientering8459823
Marcus BarbozaAttunda OK8293642
Esben Bogsjö JensenHelsingborgs SOK7557981
Jakob Bogsjö JensenHelsingborgs SOK7547040
Lucas BoströmOK Alehof8041017
Albert BrohedeOK Tyr8051012
Filip BrolingBredaryds SOK8051738
Simon BååthSävedalens AIK444049
Simon CorneliussonOK Löftan8050321
Victor EricssonHelsingborgs SOK7000450
Ludvig EronnLinköpings OK8200507
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna8050627
Åke FalkenströmIFK Göteborg Orientering7050531
Edwin FalkstrandTormestorps IF2109399
Olle FlorénIF Rigor7193430
Johan FochsenWaxholms OK8040624
Edvin ForsbergOK Ravinen8368257
Gunnar FovaeusSävedalens AIK8041028
Lukas HagbergKalmar OK8001712
Oliver HaleniusMotala AIF OL7133769
Alfred HallqvistUlricehamns OK8451503
Joel HolmbergUlricehamns OK8403026
Oliver HåkanssonOK Orion8151022
Melwin IvarssonHärlövs IF7006997
Liam JohanssonIF Hagen8040306
Tobias JohanssonOK Löftan8133704
Arvid JonforsenSurahammars SOK9051118
Albin JägstedtHalmstad OK8141014
Alfred KjellénHelsingborgs SOK9021605
Elia KämpeÖrkelljunga FK9051030
Harry LiderfeltTolered-Utby Ol-klubb8051113
Erik LundquistOK Ravinen8262049
Albin PaulssonOK Löftan8051125
David PerssonHelsingborgs SOK8040904
Olle PetersénOK Njudung8113377
Francesco SavaniSkogspojkarnas OK2107341
Elias SchaferEksjö SOK8050404
Adam SjööarvOK Nackhe9050126
Arvid SkeppSävedalens AIK8089150
William SteffertOK Tyringe2089123
Albin SundströmHestra IF8050818
Nils SwartzOK Orion8262490
Joel Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna1050708
Casper TuressonHärlövs IF8202137
Linus WernströmRonneby OK8040312
Gunnar WessbergHärlövs IF1051123
Kalle ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396641

D16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Märta HenningssonLunds OK2088982

H16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Albin SeverinssonOK Nackhe8040820

D14 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Fia AnderssonHagaby GoIF Örebro2095109
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb2800761
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna8070828
Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering1222006
Agnes JohanssonIF Hagen9060218
Evanna JohanssonOK Njudung7060517
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg8070625
Hannah JosefssonOK Skogsfalken1071105
Alma KjellénHelsingborgs SOK1200205
Liv LundsgaardOK Kontinent8070718
Julia LönnHalmstad OK2074539
Saga PalmertzHelsingborgs SOK7770608
Emma PerssonHalmstad OK445115
Ebba RanbroHelsingborgs SOK1175971
Felicia RööhsSkattkärrs SOK8243243
Ebba SkullmanLinköpings OK7070508
Linnea StéenHelsingborgs SOK1196805
Tilda SundkvistOK Gränsen441627
Matilda SöderbergOK Skogsfalken9070724
Lina ÅsYstads OK9060521
Sofia ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396405

H14 (34)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OK8061016
Nils AndreassonIFK Göteborg Orientering2109400
Benjamin DavidsonHelsingborgs SOK9070524
Gabriel EkströmHalmstad OK2060866
Henning FalkenströmIFK Göteborg Orientering9071201
Arvid FalkstrandTormestorps IF1071118
Jens FochsenWaxholms OK8060308
Petter FochsenWaxholms OK8071106
Filip GummessonNybro OK8060823
Gustav HellgrenSkogspojkarnas OK8060420
Gustav HilmanssonKalmar OK2147888
Jacob HolmbergUlricehamns OK449756
Elliot JägstedtHalmstad OK445109
Eddie KarlssonOK Vilse 878373109
Wilhelm KarmetunOK Njudung8470155
Ville LindskogOK Älme1200706
Emil LingIK Hakarpspojkarna8070505
Nils LundgrenKalmar OK2147964
Oscar LundquistOK Ravinen2089185
Filip MyrénOK Orion9071219
Carl-Johan OlvegårdFK Göingarna8070221
Elias PerssonHelsingborgs SOK1061227
Vidar PihlGamleby OK8071014
Emil RingRonneby OK9061103
Valter RoothVäxjö OK1060426
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK8070216
Emil SkeppSävedalens AIK9070823
Gustav StåhlSävedalens AIK8071129
Simon TolestamIF Rigor2101829
Edvin WallnerAttunda OK7070515
Wille WernströmRonneby OK9060112
Viggo WulffOK Gränsen8297890
Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubb1070623
Edvin ÅttingLinköpings OK1070318

D12 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Frida AhlOK Norrvirdarna8646071
Edith BergenfurSkattkärrs SOK8080217
Tova BorggrenLunds OK1529374
Signe DavidsonHelsingborgs SOK9090831
Tyra FlinkFjärås AIK1090122
Molly GraadIF Rigor8090408
Elsie HördegårdhIFK Göteborg Orientering7090909
Esther Krogh NilssonLunds OK1080717
Alice LagerströmRonneby OK2123555
Linnea LundstedtSjövalla FK7771006
Sara LönnHalmstad OK2139138
Agnes PaulssonOK Löftan8110180
Agnes PerssonHelsingborgs SOK8180212
Felicia PerssonHelsingborgs SOK8080318
Julia PlanckLunds OK2139009
Emma WikströmHästveda OK2075201

H12 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg2126055
Wilhelm BjöremarkFjärås AIK1090418
Melker CarlssonIK Hakarpspojkarna9672008
Pontus CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb8090330
Hugo CorneliussonOK Löftan8080225
Axel FalkstrandTormestorps IF1090906
Anton FaxénVäxjö OK858500
Helmer GindemoÄrla IF1450895
Hilding GindemoÄrla IF1450874
Jarvis HanssonFrölunda OL2085398
Hannes HolmbergOK Gränsen8080120
Lukas HultGällstadbygdens SOK2075320
Elias LindströmRonneby OK8080223
Henry NordströmKils OK8091123
Elis OlssonHelsingborgs SOK8036055
Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubb8090513
Elias PalmertzHelsingborgs SOK7080628
Herman PetterssonSävedalens AIK8080422
William RönnFK Friskus-Varberg7081005
Melker SundströmHestra IF8080131
Karl SörvikLunds OK7081227
Hugo TolestamIF Rigor2101816
Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubb1090501

D12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Amalie BromanAllerød OK246479

D10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid AndreassonIFK Göteborg Orientering426249
Lilly BergenfurSkattkärrs SOK8330304
Emma LundsgaardOK Kontinent7552266
Emma OlssonHelsingborgs SOK1873997
Johanna PlanckLunds OK2147912
Signe RanbroHelsingborgs SOK1784737
Viola RönnFK Friskus-Varberg7100623
Alva RööhsSkattkärrs SOK780211

H10 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Hjalmar AntonssonFK Friskus-Varberg2123600
Harald CarlssonIK Hakarpspojkarna7110601
Svante FlorénIF Rigor2075431
Johannes HolmbergUlricehamns OK2059032
Theodor LauriJärla Orientering1111225
Lukas MobergOK Löftan2075182
Oskar RanbroHelsingborgs SOK1239558
Olle SchybergOK Skogsfalken2115583
Vincent SteffertOK Tyringe2089114

D35 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Therese EkströmHalmstad OK7840125
Lena FlinkFjärås AIK1810306
Elin FredinOK Nackhe2119827
Jessica KarlssonKristinehamns OK7820523
Sofia LauriJärla Orientering1985031
Maria LönnHalmstad OK2068996

H35 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Tomas AlbinssonOK Österåker8388888
Felix AlnervikHelsingborgs SOK8109300
Mikkel FreseFarum Tisvilde OK1012449
Torbjörn GillsparrOK Österåker2123566
Flemming HansenViking Orientering8645142
Linus HolmqvistOK Österåker2084115
Mads JensenViking Orientering8645160
Johan MyrénOK Orion8110191
Erik ProninOK Brunnen696669
Oscar WestHalmstad OK9943129

D40 (29)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Katrin AlmquistFK Göingarna8446071
Anna AnderssonLunds OK2088999
Marie BorggrenLunds OK1012073
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Linda CorneliussonOK Löftan7781229
Karin FägerlindCentrum OK537853
Åsa GindemoÄrla IF1450877
Sandra HanssonFrölunda OL2085407
Ann HyvönenSkattkärrs SOK8652930
Ida HördegårdhIFK Göteborg Orientering771114
Sara JägstedtHalmstad OK445105
Lisa KjellénHelsingborgs SOK2089340
Katarina LenanderVäxjö OK8006472
Anna Lilja-RasmussonRonneby OK7800619
Emma LindénFK Friskus-Varberg7201362
Sarah LindströmRonneby OK8180077
Anna LundquistOK Ravinen2093292
Line LundsgaardOK Kontinent9808808
Johanna MobergOK Löftan9031206
Jenny MånssonHärlövs IF8311078
Lea NiiniskorpiTolered-Utby Ol-klubb2104455
Ann-Doritt PetersenViking Orientering1422377
Tereza PlanckLunds OK7812203
Linda RanbroHelsingborgs SOK2062190
Lina RööhsSkattkärrs SOK8244244
Karin SundhFjärås AIK450006
Jenny WallnerAttunda OK7771029
Caroline WestbomOK Österåker7910260
Anna WikströmHästveda OK9102606

H40 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik BengtssonFalkenbergs OK7886644
Markus BorggrenLunds OK42258
Patrik CorneliussonOK Löftan8310778
Henrik EklundLunds OK9790527
Fredrik EkströmHalmstad OK7790316
Lasse ForsbergOK Ravinen653589
Henrik HellborgCentrum OK441705
Rikard HultGällstadbygdens SOK1428830
Johan HördegårdhIFK Göteborg Orientering866866
Per Erik JönssonHässleholms OK1820326
Daniel MobergOK Löftan1780405
Jonas NorénHelsingborgs SOK8000037
Andréas PalmertzHelsingborgs SOK8007879
Fredrik PerssonWing OK8516233
Per RoothVäxjö OK1781222
Christian RotvikerCentrum OK760129
Ulf-Björn RönnFK Friskus-Varberg2119618
Samuel SvenssonCentrum OK8652918
Laust SörensenGöteborg-Majorna OK1046021

D45 (33)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid AlinderSjövalla FK8180475
Pernilla AntonssonFK Friskus-Varberg2119723
Jessica BjörckOK Älme720224
Henriette BromanAllerød OK8640537
Maria EdvardssonJärfälla OK442085
Mia EronnLinköpings OK8662146
Åsa EskilssonIK Hakarpspojkarna7050627
Janni FischerBallerup OK7199971
Cecilia FochsenWaxholms OK8516554
Kerstin FrænellSundsvalls OK720722
Anna HagbergKalmar OK1160612
Johanna HallqvistUlricehamns OK8279401
Jeanette HenningssonLunds OK1406438
Ann-Chatrin HolmbergUlricehamns OK449741
Jenny HåkanssonOK Orion8021031
Kerstin JensenSkåneslättens OL7012262
Elin Nørgård KrachtPI-København2058314
Sara LarssonOK Bävern902944
Malin LeijonHärlövs IF1030527
Anna LjungqvistLunds OK9990619
Linda LönnebergTäby OK8001512
Dorthe MunktvedAllerød OK8621007
Marie NilssonHärlövs IF1973013
Karin NorlanderOK Nackhe981936
Maria PeterssonHalmstad OK7730227
Agnes PetterssonSävedalens AIK8000916
Karin Rahm BjörneldKalmar OK2107437
Angélique Grønborg RasmussenAllerød OK981611
Karin RundqvistOK Nackhe9730518
Maria TuressonHärlövs IF8010323
Marie WibergHelsingborgs SOK9720531
Jessica ÅbergTolered-Utby Ol-klubb8402044
Anna ÅsYstads OK9730305

H45 (55)

NamnOrganisationBricknummer
Kristian AlgersSkogspojkarnas OK1971008
Magnus AlinderSjövalla FK8120875
Håkan AnderssonHalmstad OK9741203
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro2095482
Rikard AndreassonIFK Göteborg Orientering2109127
Jonas BergenfurSkattkärrs SOK8010209
Olle BjörneldKalmar OK2104243
Daniel BrohedeOK Tyr8303030
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Nils EdvardssonJärfälla OK826826
Emil ErdeliusIF Rigor9720710
Bertil EronnLinköpings OK8030975
Magnus FalkenströmIFK Göteborg Orientering7730620
Niklas FlorénIF Rigor2075406
Magnus GraadRonneby OK8007102
Stefan GraadIF Rigor9740719
Mikael GummessonNybro OK24753
Johan HanssonOK Löftan8070171
Marcus HanssonFrölunda OL2085387
Magnus HedmanKungälvs OK7142856
Marcus HenningssonLunds OK7014075
Mattias HolmbergCentrum OK440061
Per HolmbergUlricehamns OK417596
Johan JensenSkåneslättens OL7690327
Martin JohanssonHalmstad OK7131111
Mattias JägstedtHalmstad OK7003071
Joakim KarmetunOK Njudung8210873
Stefan KinellIFK Göteborg Orientering8629806
Daniel KämpeÖrkelljunga FK8137555
Gary LarssonOK Skogshjortarna7721206
Håkan LindbergOK Djerf651103
Jon LindskogOK Älme1197408
Torgny LindströmRonneby OK8280008
Mikael LundqvistHalmstad OK8312020
Jens Knud MaarupAllerød OK8016664
Anders MaragerAllerød OK1413395
Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK8140637
Magnus OlssonTorsås OK500723
Peter OlssonTolered-Utby Ol-klubb8000226
Anders PerssonHelsingborgs SOK2420679
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb8060911
Håkan RundqvistOK Nackhe9990104
Mikael RööhsSkattkärrs SOK8245245
Ola SkeppSävedalens AIK730622
Viktor SkobeKalmar OK2088543
Håkan SonessonFalköpings AIK OK439469
Olof StåhlSävedalens AIK2088329
Fredrik SundströmHestra IF8006548
Jonas SvenssonOK Orion9050409
Ola SöderbergOK Skogsfalken9730919
Jens SörvikLunds OK8409307
Daniel WallnerAttunda OK7740816
Niels-Peter Vest NielsenAllerød OK981612
Niklas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb8110338
Erik ÅsYstads OK9450045

D50 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Marina AxelssonMarkbygdens OK700228
Lotta BorgLinköpings OK9680622
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK8040968
Kerstin DahlHärlövs IF404162
Sara ElfvingRonneby OK700413
Annika EricssonVäxjö OK8091269
Maria HåkanssonVäxjö OK27165
Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna450485
Karin JägrydSkåneslättens OL8324901
Helena KarlssonNässjö OK2093498
Jeanette LarssonFK Friskus-Varberg9001404
Suzy LarssonOK Skogshjortarna8280666
Anne LindellKalmar OK1660819
Iben MaagSøllerød OK1411280
Christina OlssonSkåneslättens OL580810
Eva PetterssonKarlskrona SOK661215
Lena RegnellVäxjö OK8010767
Lena StrömbäckLinköpings OK662966
Carina ThynellHärlövs IF9497731
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK246022
Lena TuressonBurseryds IF8181099
Karin WikforssLunds OK444625

H50 (39)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AspIFK Göteborg Orientering1700325
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK679999
Anders BlomqvistOK Skogsfalken9660822
Finn BregensöeFarum Tisvilde OK2052922
Mattias BååthSävedalens AIK9680115
Lars DahlHärlövs IF234427
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK8270570
Anders EricssonLunds OK9670506
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna691026
Mikael FjällborgStenungsunds OK2077208
Patric HaleniusMotala AIF OL8434343
Pär HanssonIFK Göteborg Orientering7031733
Mats HolmbergOK Gränsen8121068
Fredrik HugossonLunds OK690610
Jonas HultinOK Löftan9800110
Kjell JohanssonIF Hagen2072796
Anders JägrydSkåneslättens OL8638365
Fredrik JönssonMotala AIF OL7205411
Stefan JönssonRonneby OK12549
Marko KarkulehtoOK Vilse 87660520
Björn KarlssonKexholms SK7210176
Tomas KarlssonKexholms SK7671026
Jens KovstedFarum Tisvilde OK1403076
Jan LagerHalmstad OK9700328
Magnus LarsenFK Boken15365
Tony LarssonIstrums SK8144800
Fabian LjungqvistLunds OK9700604
Fredrik MouchardIF Hallby SOK7640349
Mikael NilssonFK Friskus-Varberg1691008
Magnus NordströmKils OK690321
Jonas PerssonTorsås OK9670123
Filip SjöforsOK Älme7000137
Magnus SteenHelsingborgs SOK8212111
Rune StræteWing OK9070666
Bo SvenssonIstrums SK7660128
Lars SvenssonIK Hakarpspojkarna670108
Arne ThellEslövs FK8005470
Gert WildheimFK Friskus-Varberg247845
Johan ÅttingLinköpings OK660618

D55 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Anette BernhedSävedalens AIK653358
Hillevi ErikssonOK Linné344510
Helle Mejer FrederiksenBallerup OK340152
Mia GustafssonOK Kåre620414
Ingrid JohanssonLaholms IF OK8014145
Siri KlausenBallerup OK601221
Annette Falck LarssonVänersborgs SK611026
Helena LindmanOK Gränsen245899
Sara Snogerup LinseLunds OK8719036
Anne MaarupAllerød OK8201951
Elke MyrhedeMotala AIF OL443726
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK8192019
Lena PeterssonOK Alehof2107480
Karin SkullmanLinköpings OK249579
Ann-Kristin SpetzUlricehamns OK7650515
Christina SternerTockarps IK8092205
Lena SwartzOK Orion9620620
Annika SvenssonSolna OK409781
Carina SvärdOK Orion41589
Eva TollsternVäxjö AIS25585
Lena WraaFarum Tisvilde OK1402964
Pia VångellLinköpings OK920414

H55 (35)

NamnOrganisationBricknummer
Rikard BorgLinköpings OK450877
Tommy BäckOK Kullingshof951612
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb8281261
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna8240164
Pär EricssonHelsingborgs SOK2066517
Lars GustafssonOK Kåre8020961
Tony GustavsenIstrums SK2104374
Glen HåkanssonVäxjö OK951028
Magnus JoelssonSOK 688270461
Magnus JosefssonSävedalens AIK9600219
Ralph KindeTolered-Utby Ol-klubb2048733
Sten Skytte KirkegaardFarum Tisvilde OK681751
Klaus KrischanEnnstal8118881
Per KällvikÅmåls OK9650831
Andres LaasOK Skogshjortarna610827
Stefan LundOK Linné8170762
Pedro LundqvistLinköpings OK8126126
Per-Ola MelanderStigmännen Karlshamns OK640327
Janne NilssonCentrum OK2066561
Magnus NilssonHärlövs IF1965090
Per-Åke NilssonHärlövs IF8200965
Ulf NyströmTrollhättans SOK9005651
Bengt OlssonEslövs FK630912
Hans-Olof PerssonOK Alehof2087246
Anders PetterssonKarlskrona SOK650221
Leonard SchaferOLC Omström-Sense8290661
Torben SchorlemmerBallerup OK1190761
Jörgen SköldLinköpings OK8335338
Stefan SpetzUlricehamns OK7650104
Steen StausholmFarum Tisvilde OK887787
Bo SöderqvistSOK Viljan990110
Sven TolestamIF Rigor2101819
Jan TuressonBurseryds IF650723
Tim Falck WeberFarum Tisvilde OK8635839
Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK7630603

D60 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Eva EmanuelssonHelsingborgs SOK8210458
Birgitte Birck FrederiksenAllerød OK8626197
Tina HagårdRävetofta OK8111659
Lene JensenHSOK.dk308177
Ingrid KensbyOK Tyr9600221
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna1958103
Lena LarssonSala OK8303057
Monika NilssonOK Alehof1581107
Annette OlofssonOK Skogshjortarna353006
Lena OlssonSkåneslättens OL9600206
Berit RuneforsVäxjö OK7000611
Kristina RunemalmKalmar OK8250360
Lena RunessonOK Vivill9590412
Christina SegerslättSkåneslättens OL8110359
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared7570307
Lotta ValentinGustavsbergs OK2078259
Katarina ÖstlingOK Skogshjortarna302590

H60 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Niels AabyeBallerup OK886581
Mats BrorssonTockarps IK8006489
Olof FrænellSundsvalls OK590523
Lars-Erik FredrikssonOK Skogshjortarna19548
Håkan HåkanssonOK Gränsen17892
Tomas KarlssonOK Skogshjortarna2109213
Mats KensbyOK Tyr9600207
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK600328
Ove LernåKalmar OK8100524
Rolf LundHSOK.dk887789
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Pelle OlofssonOK Skogshjortarna405521
Ulf PalmérUlricehamns OK8030756
Jørgen PedersenAkademisk Skytteforening639639
Bo SalomonsonKalmar OK8310556
Bengt SchwartzOK Kolmården7070600
Sten SegerslättSkåneslättens OL8011939
Jørgen SkaarupBallerup OK500108
Lars SöderlundTormestorps IF351116
Kyrre ThalbergLunds OK8719044
Stefan UnossonKalmar OK2104226
Benjamin ViebkeMalmö OK9895435
Tomas VångellLinköpings OK2079665

D65 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Miriam AsvarischViking Orientering354565
Elisabeth BybergerSolna OK409782
Solveig HedenblomSjövalla FK11005
Monica IvarssonOK Skogshjortarna15812
Marita LarssonMarkbygdens OK9990703
Barbro LiljequistHeleneholms IF8153111
Christel NilssonOK Älme540354
Eva Konring OlesenFIF Hillerød8631605
Eva PetterssonVäxjö OK15961
Pia SvenssonFalköpings AIK OK550815
Eva TykessonRävetofta OK9070530

H65 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Bernt AnderssonIF Rigor2058862
Håkan AnderssonMarkbygdens OK7521201
Bent ChristiansenViking Orientering1428687
Roland DahlmanMalmö OK6188
Kjell EhrencronaIFK Göteborg Orientering2800715
Bernhard GrenaboHjobygdens OK1951607
Stefan GunnarssonKristinehamns OK1541223
Erik HansenViking Orientering354554
Anders HellrupFrosta OK2089010
Gert IvarssonOK Skogshjortarna342627
Kent IvarssonOK Skogshjortarna2801320
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK8231000
Pierre KarlssonOK Alehof7550429
Matz LarssonGustavsbergs OK2078159
Kalle LindqvistVäxjö OK9525487
Hans-Åge MortensenViking Orientering7202754
Kjell NeroNässjö OK541106
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby9510225
Gert OlssonTockarps IK258594
Pelle SkullmanLinköpings OK9520520
Ulf SvenssonOK Njudung7531117
Jan WahlströmMalmö OK9874998

D70 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK19571
Maj-Britt ByströmRävetofta OK8111639
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL8656153
Lena GranefeltOK Tyr36010
Maja-Stina GustavssonOK Roxen7500809
Margareta HaraldssonGustavsbergs OK2078297
Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK355859
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK8201905
Ros-Mari KarlssonNybro OK776222
Karin LarssonOK Kompassen7500417
Karin PerssonOK Tyringe8002338
Ingrid SalomonssonSkåneslättens OL8627816
Margareta SjöbergLunds OK9101913
Åsa StåhlHjärnarps OL7500209

H70 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AnderssonOK Orion30357
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10711
Gunnar EnbergMålilla OK748185
Gunnar ErikssonFK Finn9501004
Johnny GustafssonVästerviks OK2800695
Per GustavssonOK Roxen7490715
Kaare HanssonMalmö OK2141481
Magnus HaraldssonGustavsbergs OK895424
Anders HedinMotala AIF OL421326
Nils-Arne HåkanssonStigmännen Karlshamns OK8090550
Bernt-Ove KarlssonFK Finn33681
Bertil KarlssonHjobygdens OK1490611
Göran LarssonSala OK8636984
Göran LarssonOK Kompassen600109
Sven-Olof LarssonEmmaboda Verda OK9025593
Ronald Mc GrailHjärnarps OL8657150
Gert NilssonLunds OK12167
Roland NilssonSOK Viljan8000667
Emil OlesenFIF Hillerød553547
Gert OlssonSkåneslättens OL9200092
Sten OlssonOK Klyftamo8006505
Karsten RichardtKøge OK8657111
Bengt StåhlHjärnarps OL7471006
Sören SvenssonSjövalla FK11351
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK947815
Per-Erik WåhlbergOK Linné8470406
Jan ÅsbergHäverödals SK501114

D75 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin BengtssonMotala AIF OL7205416
Berit ByströmVärend GN OL7430315
Brita DahlbergHässleholms OK1662309
Kerstin ErnvidUlricehamns OK30100
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL7451125
Lotta GranholmLinköpings OK8161681
Gunilla GrönbladHärlövs IF445397
Solbritt GustafssonVärend GN OL13913
Ann-Charlotte JensenHässleholms OK1662900
Margareta LarssonOK Njudung727645
Ulla LindheIK Stern7201252
Ulla NilssonSOK Viljan8250204
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL1041944
Britten PerssonFinspångs SOK7003123
Lena PerssonMalmö OK30460
Birgitta StenströmVänersborgs SK2083903
Torill SvendsenFrosta OK25270
Gullevi SvenssonRonneby OK1213148

H75 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Stellan AhnströmForserums SOK8450304
Ingmar AnderssonOK Orion262488
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Jan BojlingSolna OK19204
Anders BuhréNybro OK9420921
Åke EkstrandHärlövs IF15219
Nils-Eric EricsonFK Åsen47196
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL9664311
Christer GrönbladHärlövs IF445369
Henrik HvoslefIK Stern7201243
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna7542091
Nils KarlssonVäxjö AIS426900
Stefan G LarssonOK Njudung9450325
Tom LindbergLunds OK7206840
Leif LindströmNybro OK1396333
Björn LinnersjöOK Orion8261242
Dag LorénOK Frisene1320833
Jerry MartinssonOK Motala8043706
Gunnar PerssonTormestorps IF218220
Ingvar PerssonFK Åsen7451005
Arne SvenssonOK Njudung345319
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden8450626

D80 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby2093599
Britt ErikssonHammarby IF OF27894
Karin LexellOK Torfinn417450

H80 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Stig BengtssonMotala AIF OL7205413
Mats BirgerssonForserums SOK29811
Ivan ErnvidUlricehamns OK1940128
Göran HektorLinköpings OK1006579
Jørgen JensenHSOK.dk8016657
Roland KarlssonRonneby OK2126005
Flemming LarsenHSOK.dk8016658
Kenneth LindborgHässleholms OK2050839
Leif SjögrenOK Orion18567

D85 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg451423
Gun HanssonYstads OK450325

H85 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt EdvardssonOK Torfinn404321
Torsten HannrupOK Kompassen2104423
Arvo HyvönenSkattkärrs SOK8333964
Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby40900
Klas TykessonSkåneslättens OL9005071
John VallinOK Hedströmmen236930

H90 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Bertil JohanssonSkåneslättens OL570206

Inskolning (2)

NamnOrganisationBricknummer
Emilia Lilja-RasmussonRonneby OK7150626
Thea PlanckLunds OK2139145

U1 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Alva BjöremarkFjärås AIK1211220
Alma FaxénVäxjö OK1130227
Dexter HanssonFrölunda OL11303
Otto NilssonMotala AIF OL2101378
Alinda RundqvistOK Nackhe8118189
Hjalmar ÅbergTolered-Utby Ol-klubb1120316

U2 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Max CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb8110621
Filippa KarkulehtoOK Vilse 871110706
Frans OlssonTolered-Utby Ol-klubb8110603
Herman SchybergOK Skogsfalken2125961
Saga WallnerAttunda OK7120315

Öppen 1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Helena SvenssonOK Vilse 87205239

Öppen 3 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Jan DahlbergHässleholms OK16622
Tanja DalheimerIK Vikings OK8171270
Anna GustavssonKalmar OK2119383
Berit IvarssonOK Skogshjortarna344262
Ulla KarlssonOK Tyringe2093538
Ellen KroghFrosta OK1681214
Anja Toft MadsenSøllerød OK1395510
Kristina NyströmTrollhättans SOK439384
Dennis TuressonHärlövs IF1012464
Monica WelinOK Skogshjortarna2126122

Öppen 5 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Kristin BogsjöHelsingborgs SOK1556139
Margareta EdbergMalmö OK2144588
Maria Wallin JohanssonOK Skogshjortarna263749
Bjarke LundsgaardOK Kontinent8040710
Karsten LängerichAllerød OK211101
Joakim PlanckLunds OK2148382

Öppen 7 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Per-Martin BjöremarkFjärås AIK2059006
Elsa EricssonLunds OK9030317
Åsa EricssonLunds OK9690311
Gunilla GlimténOK Löftan449164
Mia GustafssonTolered-Utby Ol-klubb8226908
Jonny JohanssonOK Njudung7661124
Liselotte JohanssonOK Löftan1401327
Ulf LundbergKalmar OK18590
David LundeviHalmstad OK8203251
Andreas NilssonMotala AIF OL9830810
Ingvar PerssonOK Tyringe970478
Jeanette PerssonOK Löftan9750806
Helena SonessonFalköpings AIK OK9439474
Johan SwartzOK Orion2058124
Jan WessbergHärlövs IF1964112
Kerstin WessbergHärlövs IF1970629
Pia ÖstangårdGamleby OK2059938

Öppen 8 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik EnbergHalmstad OK9451287
Jacob EnbergHalmstad OK9000810
Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OK7800916
Erik OlssonHelsingborgs SOK42628
Willie OlssonRävetofta OK7201375
Bengt SalomonssonSkåneslättens OL1396148

Öppen 12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ida BorggrenLunds OK1012100

Annonser