Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vårdubbeln, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vårdubbeln, lång
Arrangörsorganisation: OK Skogsfalken
Datum: söndag 29 mars 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 88 anmälda deltagare.

D21 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Linnea GustafssonOK Gynge8229220
Moa KjellbergBjörkfors GOIF2093479
Alicia LundgrenVäxjö OK8010616

H21 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AnderssonOK Orion8150120
Martin HederskogKalmar OK882011
Simon HedlundÄrla IF7529082
Erik HerneOK Ravinen8310945
Lukas LundgrenVäxjö OK8383407
Ola MartnerOK Pan-Kristianstad8242526
Gustav RuneforsVäxjö OK8000611
Simon RuneforsVäxjö OK551561
Måns SandgrenOK Orion8199102

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen KallerbäckOK Orion535455

H18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Filip HåkanssonOK Orion8130416

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes OlssonOK Skogsfalken1111005
Lisa SwartzOK Orion8040501
Hedda SvenssonOK Orion8150528

H16 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AlbinssonOK Skogsfalken8420033
Elis BönnerBjörkfors GOIF2119503
Oskar EricssonRonneby OK9005102
Oliver HåkanssonOK Orion8151022
Melker LarssonOK Orion8041209
Nils SwartzOK Orion8262490
Arvid SvenssonBjörkfors GOIF2119505

D14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Matilda SöderbergOK Skogsfalken9070724

H14 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid EricssonRonneby OK8006498
Felix GustafssonBjörkfors GOIF2119499
Eddie KarlssonOK Vilse 878373109
Filip MyrénOK Orion9071219
Olof OlssonOK Skogsfalken1070314

D12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Alice LagerströmRonneby OK2123555
Olivia MyrénOK Orion9090817

H12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alvin LundgrenVäxjö OK8081110

D10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Cassandra GustafssonBjörkfors GOIF445886
Viola OlssonOK Skogsfalken1100311

H10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Vidar HultmanBjörkfors GOIF2060733

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Stina BergNAIS Orienteringsklubb12639

H35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Johan MyrénOK Orion8110191

D40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140

H40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Tommy GustafssonBjörkfors GOIF
Patrik SvenssonBjörkfors GOIF2119508

D45 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Jenny HåkanssonOK Orion8021031
Kerstin JensenSkåneslättens OL7012262
Christina OlssonSkåneslättens OL580810
Pia OlssonSkåneslättens OL7403243

H45 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Karl-Johan BönnerBjörkfors GOIF2060739
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Ingemar EricssonRonneby OK9070309
Johan JensenSkåneslättens OL7690327
Markus KleinBjörkfors GOIF2050755
Ola MarkholmSkåneslättens OL7710220
Viktor SkobeKalmar OK2088543
Robert SvenssonBjörkfors GOIF2119494

D50 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Carina GustafssonOK Gynge9680208

H50 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael GustafssonOK Gynge264154
Lars-Ola LarssonOK Orion670124

D55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie BengtssonFK Åsen8020228
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Lena SwartzOK Orion9620620

H55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Sven LundgrenVäxjö OK980407
Göran MånssonStigmännen Karlshamns OK8180361
Johnny NimvikFK Åsen8020325

H60 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Jan KarlssonVäxjö OK9590321
Tomas KasselstrandBjörkfors GOIF262507
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Benjamin ViebkeMalmö OK9895435

H65 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Bo DavidssonSolna OK216534
Torgny JohanssonBjörkfors GOIF246253
Sven-Inge SvenssonHässleholms OK9199191

D70 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Mari PerssonVäxjö OK16000
Ingrid SalomonssonSkåneslättens OL9490204
Marianne SellgrenSigtuna OK902980
Gullevi SvenssonRonneby OK1213148

H70 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AnderssonOK Orion30357
Lennart BohmanKarlskrona SOK7460826
Gert OlssonSkåneslättens OL9200092

D75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL7451125

H75 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL9664311
Kjell HolmströmBjörkfors GOIF2093468
Nils KarlssonVäxjö AIS426900
Roland KarlssonRonneby OK2126005
Anders SellgrenSigtuna OK449535

H80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sivert AxelssonKalmar OK36419

Inskolning 2 km (2)

NamnOrganisationBricknummer
Alma HultmanBjörkfors GOIF445883
Felicia MyrénOK Orion18543

Svår 3 km (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jonny LagerströmRonneby OK2122018
Bengt SalomonssonSkåneslättens OL1396148

Svår 5 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Marie MarkholmSkåneslättens OL744744

Annonser