Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Silverjakten

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Silverjakten
Arrangörsorganisation: Sala OK
Datum: fredag 1 maj 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 58 anmälda deltagare.

H21 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Olle GrywenzOK Linné8075208
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF8091108

D18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tilda WigforssArboga OK2115891

H18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Filip BäckArboga OK2075428
Ceasar TengbrandArboga OK2115893

D16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Maja AhlströmVästerås SOK7040902
Ellen ThorsénSurahammars SOK2075324

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Eric BäckArboga OK2075357
Sixten SlagbrandVästerås SOK8000929

D14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Amanda BäckArboga OK2075423

H14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Axel ThybeckLindebygdens OK8070131

D12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Frida HerbstVästerås SOK7079859
Lovisa ThybeckLindebygdens OK8080805
Signe WinqvistNorbergs OK2147807

D10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Selma LöfqvistVästerås SOK7456886

H10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Felix HerbstVästerås SOK403984

D40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia CarlssonLindebygdens OK8160213

H40 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik HellgrenNorbergs OK8338631
Johan HerbstVästerås SOK2101796
Mattias LöfqvistVästerås SOK7602257

D45 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Malena AhlströmVästerås SOK39772

D50 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina BäckArboga OK2075139
Laila IngelssonOK Hammaren259575
Hanna WigforssArboga OK437351

H50 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AhlströmVästerås SOK347125
Peter BäckArboga OK2075155
Pär EricsonNyköpings OK805236
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK8366991

D55 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lotta JungåkerKorsnäs IF OK651229

H55 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Per GrywenzOK Linné660606
Joacim IngelssonOK Hammaren1090812
Mats JönssonKorsnäs IF OK8061040
Stefan LundOK Linné8170762
Tord NorellIFK Mora OK9510700
Jan NylundOK Linné26248
Patrik ThybeckLindebygdens OK2065364
Jan ViklundVästerås SOK941113

D60 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Annelie BackströmNorbergs OK439553
Eva WareniusTäby OK30086

H60 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jan GottfridssonNorbergs OK2147819
Peter LundbergJärfälla OK7655996

D65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Catharina EkmanVästerås SOK9160922

H65 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Stig AnderssonOK Linné9520314
Jan-Eric HellgrenNorbergs OK8337268
Roland WareniusTäby OK2075252

H70 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Per ElfströmÅrsunda IF18785
Ulf KjellinOK Hedströmmen8004902
Johan KällmanNorbergs OK8490612
Per-Erik WåhlbergOK Linné592177

H75 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jan BojlingSolna OK19204
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden9450626

Inskolning 2 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Klara ThybeckLindebygdens OK352078

Medelsvår 3 km (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ove BackströmNorbergs OK2135507
Cecilia ErikssonNorbergs OK2104476
Emma HerbstVästerås SOK2119886
Erica LöfqvistVästerås SOK25539

Svår 5 km (2)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar StenviOK Linné1422441
Tommy StenviOK Linné1422442

Annonser