Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Silverjakten

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Silverjakten
Arrangörsorganisation: Sala OK
Datum: fredag 1 maj 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 58 anmälda deltagare.

Arboga OK (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Amanda BäckArboga OKD142075423
Eric BäckArboga OKH162075357
Filip BäckArboga OKH182075428
Kristina BäckArboga OKD502075139
Peter BäckArboga OKH502075155
Ceasar TengbrandArboga OKH182115893
Hanna WigforssArboga OKD50437351
Tilda WigforssArboga OKD182115891

IBM Club Sweden (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jan-Olof WåhlbergIBM Club SwedenH759450626

IFK Mora OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tord NorellIFK Mora OKH559510700

Järfälla OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Peter LundbergJärfälla OKH607655996

Korsnäs IF OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OKH508366991
Lotta JungåkerKorsnäs IF OKD55651229
Mats JönssonKorsnäs IF OKH558061040

Lindebygdens OK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sofia CarlssonLindebygdens OKD408160213
Axel ThybeckLindebygdens OKH148070131
Klara ThybeckLindebygdens OKInskolning 2 km352078
Lovisa ThybeckLindebygdens OKD128080805
Patrik ThybeckLindebygdens OKH552065364

Norbergs OK (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Annelie BackströmNorbergs OKD60439553
Ove BackströmNorbergs OKMedelsvår 3 km2135507
Cecilia ErikssonNorbergs OKMedelsvår 3 km2104476
Jan GottfridssonNorbergs OKH602147819
Henrik HellgrenNorbergs OKH408338631
Jan-Eric HellgrenNorbergs OKH658337268
Johan KällmanNorbergs OKH708490612
Signe WinqvistNorbergs OKD122147807

Nyköpings OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Pär EricsonNyköpings OKH50805236

OK Hammaren (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Joacim IngelssonOK HammarenH551090812
Laila IngelssonOK HammarenD50259575

OK Hedströmmen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ulf KjellinOK HedströmmenH708004902

OK Linné (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Stig AnderssonOK LinnéH659520314
Olle GrywenzOK LinnéH218075208
Per GrywenzOK LinnéH55660606
Stefan LundOK LinnéH558170762
Jan NylundOK LinnéH5526248
Oskar StenviOK LinnéSvår 5 km1422441
Tommy StenviOK LinnéSvår 5 km1422442
Per-Erik WåhlbergOK LinnéH70592177

Solna OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jan BojlingSolna OKH7519204

Surahammars SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ellen ThorsénSurahammars SOKD162075324

Södertälje-Nykvarn OF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OFH218091108

Täby OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Eva WareniusTäby OKD6030086
Roland WareniusTäby OKH652075252

Västerås SOK (13)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Joakim AhlströmVästerås SOKH50347125
Maja AhlströmVästerås SOKD167040902
Malena AhlströmVästerås SOKD4539772
Catharina EkmanVästerås SOKD659160922
Emma HerbstVästerås SOKMedelsvår 3 km2119886
Felix HerbstVästerås SOKH10403984
Frida HerbstVästerås SOKD127079859
Johan HerbstVästerås SOKH402101796
Erica LöfqvistVästerås SOKMedelsvår 3 km25539
Mattias LöfqvistVästerås SOKH407602257
Selma LöfqvistVästerås SOKD107456886
Sixten SlagbrandVästerås SOKH168000929
Jan ViklundVästerås SOKH55941113

Årsunda IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Per ElfströmÅrsunda IFH7018785

Annonser

World Maze Race
Hallands 3 dagars
Orienteringsmagasinet 1 kr