Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Sisu-/Dejeträffen

TävlingsinformationAnmälVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Sisu-/Dejeträffen
Arrangörsorganisationer: Deje SF / Sisu Forshaga SK
Datum: söndag 30 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 178 anmälda deltagare.

D21 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Zlatimira AbadzhievaOK Tyr2013414
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK2065391
Stina GranefeltOK Tyr1485800
Sandra HaneOK Tyr981205
Johanna KindlundOK Tyr8050125
Elin LundkvistOK Tyr1900401
Simone NiggliOK Tisaren8060609

H21 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Andrey AbadzhievOK Tyr1409420
Mats AnderssonOK Tyr7930201
Jörgen GranefeltOK Tyr1974107
Mattias HaneOK Tyr8010326
Hugo HedquistOK Tyr9920311
Joacim IngelssonOK Hammaren1090812
Lukas KatvalaOK Tyr8000724
Sören KindlundOK Tyr8050731
Adam NymanOK Tyr9900609
Oskar NymanOK Tyr8000924
Jan OlmKils OK681019
Anders PelanderOK Djerf8229973
Erik ThorssonTyrving IL1399930
Tobias ÖströmOK Tyr860317

D18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Cornelia KindlundOK Tyr8048007

H18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik HaneOK Tyr8404048

D16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Linn AnderssonOK Tyr9040809
Milla ForkéusOK Tyr8050519
Emelie ForslundKristinehamns OK8050902
Ellen PelanderOK Djerf8436046

H16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Hjalmar HögsellKristinehamns OK1150501
Linus NilssonOK Tyr1051011
Hjalmar WIlhelmssonFilipstads OK7894321

D14 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Emilie HellströmÅmåls OK2093683
Tuva HenricssonOK Tyr8070111
Tilda KindlundOK Tyr8072203
Ellen KringstadSäffle OK417718
Saga KällstrandÅmåls OK2093598
Izabella LjungbergOK Tyr8070623
Alva OlssonÅmåls OK7070320
Joline PetriOK Djerf8414303
Felicia RööhsSkattkärrs SOK8243243

H14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar AnderssonOK Tyr9061012
Elias JosefssonVästvärmlands OK8465525
Alfred NybergSkattkärrs SOK1060224
Edvard PelanderOK Djerf8436047
Albin SkottÅmåls OK9060210
Ivar WikströmOK Tyr8070525
Eric ÅhlÅmåls OK9070108

D12 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Edith BergenfurSkattkärrs SOK8080217
Tindra BlomkvistSkattkärrs SOK710008
Emma HellströmÅmåls OK2093689
Alice KällstrandÅmåls OK2093584
Hanna LiljaOK Älgen2126129
Malin NiggliOK Tisaren8060608
Malin NilssonOK Tyr1080509
Ella NybergSkattkärrs SOK1080522
Eira OlssonÅmåls OK1090124
Jonna ÅhlÅmåls OK9091216

H12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Malte GranefeltOK Tyr8081118
Sture HögsellKristinehamns OK1080324
Henry NordströmKils OK8091123

D10 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Lilly BergenfurSkattkärrs SOK8330304
Anja NiggliOK Tisaren8280811
Lin PelanderOK Djerf8100609
Alva RööhsSkattkärrs SOK780211

H10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Olle GranefeltOK Tyr7081118
Robin GullqvistVästvärmlands OK429881
Vincent LjungbergOK Tyr2109263
Lars NiggliOK Tisaren8087087
Simon SkottÅmåls OK9100128
Alrik WikströmOK Tyr1560243
Joel WIlhelmssonFilipstads OK2661222

D35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jenny GullqvistVästvärmlands OK8104280
Jenny NybergSkattkärrs SOK1830402

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
David HenrikssonKristinehamns OK7140306
Björn KajsIFK Mora OK1811223

D40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ann HyvönenSkattkärrs SOK8652930
Jenny NilssonOK Tyr2109253
Lina RööhsSkattkärrs SOK8244244
Angelica WikströmOK Tyr1791023

H40 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Tomas CarlssonÅmåls OK2093600
Jonas FogelbergVästvärmlands OK46719
Michael ForslundKristinehamns OK402606
Mattias HolmströmÅmåls OK7905014
Tomas JohanssonÅmåls OK7197711

D45 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Anna HaneOK Tyr9631369
Anna-Karin MattssonSkattkärrs SOK670008
Anna NordströmKils OK8221071
Linda TakeOK Tyr730914
Lena WesterlundOK Djerf8016908

H45 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Jörgen AurénIK Vikings OK362589
Jonas BergenfurSkattkärrs SOK8010209
Mats BergenfurIK Vikings OK8110209
Jonas LarssonKristinehamns OK1973921
Martin LjungbergOK Tyr8100375
Matthias NiggliOK Tisaren8060606
Jörgen ÅhlÅmåls OK9710105

D50 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Marie AlfredssonOK Tyr8070466
Laila IngelssonOK Hammaren259575
Cilje KringstadSäffle OK345246
Ylva OlmKils OK8030413
Charlotte SkoglundKils OK8719042

H50 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Örjan BeckiusOK Tyr8050263
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK8270570
Ulf DanielssonÅmåls OK25671
Anders HaneOK Tyr9030802
Lars HjulströmKils OK259107
Mats LiljaOK Älgen230571
Magnus NordströmKils OK690321
Johan PetriOK Djerf8390238
Mikael RööhsSkattkärrs SOK8245245
Mats WesterbergOK Tyr8373530

D55 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Eva Greilert KappelOK Tyr1171717
Tone HollowellOK Tyr611126
Ann-Sofie HultsvedOK Tyr260626
Ewa LundbergIK Vikings OK512495
Anna Weckner WestlundOK Tyr610926

H55 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik AhlgrenTäby OK2065330
Björn AlbinssonIFK Mora OK8001287
Lars AnderssonOK Tyr260628
Conny GunnarssonOK Älgen641224
Leif HelgmanOK Tyr8019615
Thomas HollowellOK Tyr611121
Bengt JohanssonOK Tyr9610324
Jan KarlssonKristinehamns OK402607
Per KällvikÅmåls OK9650831
Ulf K. RaskIFK Mora OK8230264
Mikael TakeOK Tyr259271
Sixten WestlundOK Tyr560312
Mats WilhelmssonFilipstads OK262286

D60 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anne-Marie ErikssonKristinehamns OK8001126
Ingrid KensbyOK Tyr9600221
Elisabeth ÖströmOK Tyr9560518

H60 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Michael BergkvistHällefors OK262164
Sven-Erik BrodinKristinehamns OK1560129
Christer HöglundOK Tyr7456638
Åke KappelOK Tyr7570103
Mats KensbyOK Tyr9600207
Lars NordströmKils OK511800
Leif SandahlOK Tyr9600322
Ulf SkoglundKils OK8003524

D65 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie AnderssonOK Amne1525601
Britt FredrikssonKroppa IF42772
Lena GranefeltOK Tyr36010
Britt GunnarssonKristinehamns OK1541217
Marit NilssonKils OK8010251
Eva TrangiusOK Tyr208897

H65 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Ingvar AnderssonOK Amne1525500
Bengt CarlssonSkattkärrs SOK262868
Christer ElfsbergKristinehamns OK7194902
Ronnie ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna7206802
Lars GranefeltOK Tyr36026
Stefan GunnarssonKristinehamns OK1541223
Åke GustavssonOK Älgen8405079
Arne HolmerIFK Mora OK9540901
Roger LindLeksands OK26936
Ove LundbergOK Tyr1440604
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby9510225
Hans PerssonOK Älgen8719048
Börje RåbergOK Tyr7040102
Leif SalinOK Tyr260736
Rolf SteinerKristinehamns OK355877
Bengt SvedjebySkattkärrs SOK448602
Tommy WesterbergIF Hagen661414
Ingemar ZiljatKristinehamns OK8491106
Olov ÖströmOK Tyr9541217

Inskolning (2)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia ForslundKristinehamns OK402651
Gabriel KällstrandÅmåls OK2107365

Mycket lätt 2 km (3)

NamnOrganisationBricknummer
Emil HellströmÅmåls OK2077321
Oskar OlssonÅmåls OK1120425
Cornelia RebaneOK Tyr407224

Lätt 5 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus HellströmÅmåls OK1978070

Medelsvår 3 km (2)

NamnOrganisationBricknummer
Elin BomanOK Tyr8101506
Thomas BomanOK Tyr2060900

Svår 3 km (6)

NamnOrganisationBricknummer
Agneta BomanOK Tyr2060893
Lars BroströmDegerfors OK421701
Kristina HellströmÅmåls OK1975072
Johan HenricssonOK Tyr8250771
Michaela KällstrandÅmåls OK7905301
Per-Martin SvärdIK Vikings OK721209

Annonser