Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vårracet, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vårracet, lång
Arrangörsorganisation: OK Orion
Datum: lördag 14 mars 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 527 anmälda deltagare.

D21 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK2065391
Anna ArvidssonKalmar OK920406
Frida BakkmanIFK Göteborg Orientering770817
Cecilia BerganderEksjö SOK870303
Anna BondesonLunds OK7100300
Petra EklundLunds OK8006157
Linnea GustafssonOK Gynge8229220
Maria JohanssonTorsås OK9930428
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad9912212
Frida Jönsson HellstadiusLinköpings OK618941
Linda NordinEksjö SOK527278
Rebecka OlssonKarlskrona SOK812238
Olha PanchenkoIFK Mora OK502558
Moa PetterssonGöteborg-Majorna OK961220
Gabriella S BerganderEksjö SOK8487432
Alva SonessonFalköpings AIK OK8439473

H21 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas BerganderEksjö SOK8183392
André BjärbyFrosta OK7807110
Mathias BlomsterRonneby OK990629
Sven EngströmLinköpings OK8393103
Simon HardenFK Boken8000944
Martin HederskogKalmar OK882011
Simon HedlundÄrla IF7529082
Robin JakobssonGamleby OK218250
Patrik JohanssonKexholms SK8087072
Robbin KantarpÄrla IF8620305
Johan KastenssonEksjö SOK7870923
Mattias KillanderHästveda OK8154321
Joel Käll KarlssonVäxjö OK7900816
Martin LarssonHestra IF952219
Arne LindströmTorsås OK7961231
Lukas LundgrenVäxjö OK8383407
Ola MartnerOK Pan-Kristianstad8242526
Christian MichelsenVäxjö OK9200865
Theis MunktvedFarum Tisvilde OK8640535
Filip NilssonGotlands Bro OK18027
Simon NilssonEksjö SOK860303
Artem PanchenkoIFK Mora OK502556
Anders PelanderOK Djerf8229973
Gustav RuneforsVäxjö OK8000611
Denys ShcherbakovRonneby OK1007048
Filip TrofastBredaryds SOK8221299
Moltas ViebkeKarlskrona SOK9961212
Simon WikströmOK Pan-Kristianstad1997523
Jens WängdahlIFK Göteborg Orientering626746
Gernot YmsénOK Pan-Kristianstad8180883

D21 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Maria ArvidssonKalmar OK870317
Josefine DahlstedtTjalve IF Norrköping8111294
Lisa MalmströmTjalve IF Norrköping8240395

D20 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Moa AlsiöIF Hagen8189102
Hilda AxelssonFK Göingarna981025
Ellen GunnarssonOK Vilse 872260676
Alicia LundgrenVäxjö OK8010616
Irmalinn NilssonHärlövs IF8442444
Johanna NilssonFK Göingarna7138563
Maja PorleVäxjö OK848888
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK8081823

H20 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo DjurstedtEksjö SOK8280501
Gunnar EngströmLinköpings OK770212
Simon FreylandEksjö SOK7100028
Simon GiselssonRonneby OK8010821
Daniel HellbergLunds OK7205946
Hugo JakobssonEksjö SOK8016816
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg8024000
Linus LundbergOK Bävern8010829
Jacob MobergHelsingborgs SOK8000881
Oscar ModigOK Pan-Kristianstad8000417
David NeroNässjö OK7010606
Mattis PerssonEksjö SOK838408
Hugo SetthagenOK Tranan9010107
Adrian SkobeKalmar OK2088520
Edvin StrandbergKalmar OK2101805
Hugo StrömUlricehamns OK8010518
Gustav ÅmanOK Vilse 878002110

D18 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Thea BökmanHelsingborgs SOK8031101
Agnes DjurstedtEksjö SOK9030425
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK1470518
Tuva LövdahlSOK Viljan2083990
Alva NystedtSkåneslättens OL9165622
Ellen OlovssonGamleby OK8030418
Ella PerssonEksjö SOK1727087
Elin RindstigSOK Viljan7020224
Hanna RingRonneby OK9020829
Ella SöderbergOK Skogsfalken9030110
Filippa SöderbergKalmar OK8426461

H18 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid BlomsterRonneby OK2050851
Hugo EricssonVäxjö OK8030714
Simon FogelströmTorsås OK8020812
Valter FredrikssonTjalve IF Norrköping9030424
Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna9116257
Isak HagbergKalmar OK8021021
Loke HedbergLunds OK8031205
Oscar HultgrenOK Njudung8423070
Erik JohanssonFK Boken8030816
Olle KallerbäckVäxjö OK8098501
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Hugo LarssonKarlskrona SOK8030219
Edvin SelinFK Göingarna8030901
Hugo UnossonKalmar OK8030414
Carl ÅsOK Pan-Kristianstad9020827

H17-20 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Gustaf JohanssonOK Njudung2106053

D16 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Linn BjörneldKalmar OK8050710
Maja BäcklundRonneby OK2057288
Emma EmilssonOK Skogsfalken8000941
Vilma EngströmOK Orion8200408
Tilda HagelbergEksjö SOK8040331
Maja LindénVäxjö OK451134
Enni LindskogOK Älme9010404
Martina NiklassonVäxjö OK9041121
Emmy PalmFK Boken8170704
Ellen PelanderOK Djerf436046
Hilda PeterssonVäxjö OK1050506
Emma RindstigSOK Viljan451078
Stella RosengrenTjalve IF Norrköping2109370
Linda SahlinNässjö OK7960602
Tuva SelinFK Göingarna8050913
Anna Simonsson-SøndenåKarlskrona SOK8091219
Lisa SwartzOK Orion8040501
Alma SvennerudKarlskrona SOK8040817
Anja SvenssonGamleby OK1453214
Hedda SvenssonOK Orion8150528
Ellen TollOK Njudung9619427
Tove ValleriusGamleby OK8040601
Elsa WibergHelsingborgs SOK9040213
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824
Klara ZimmermanTjalve IF Norrköping8050425
Hanna ÖbergGamleby OK8040629
Tuva ÖstangårdGamleby OK8050326

H16 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AlbinssonOK Skogsfalken8420033
Isak AnderssonLunds OK8040527
Axel BrattOK Orion8050420
Hugo CedervallÖrkelljunga FK8334498
Rasmus EjermarkTorsås OK9202076
Oskar EricssonRonneby OK9005102
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna8050627
Edwin FalkstrandTormestorps IF2109399
Simon FlankegårdTjalve IF Norrköping8040518
Olof GlatzKalmar OK600524
Joel GolsäterKorsnäs IF OK2077949
Lukas HagbergKalmar OK8001712
Oliver HåkanssonOK Orion8151022
Emil KreutnerSOK Viljan8051031
Melker LarssonOK Orion8041209
Theo LövdahlSOK Viljan2088526
Olle PetersénOK Njudung8113377
Svante SelinFK Göingarna8001001
Wilmer SelinFK Göingarna8100100
Nils SwartzOK Orion8262490
Linus WernströmRonneby OK8040312
Robin WilhelmsonTjalve IF Norrköping2095417

D14 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Julia AbajiEksjö SOK7060114
Filippa BraunVäxjö OK1060223
Hanna BäcklundRonneby OK2057257
Linnéa EdvardssonEksjö SOK9454776
Frida EmilssonFK Åsen2104137
Alva EngströmOK Orion8070122
Elsa GolsäterKorsnäs IF OK2101801
Amanda GustavssonVäxjö OK2093275
Alva HagelbergEksjö SOK8060208
Alice JohanssonFK Boken2063886
Evanna JohanssonOK Njudung7060517
Hannah JosefssonOK Skogsfalken1071105
Lova KronmarKarlskrona SOK7060113
Selma LeopoldOK Orion8070108
Hilda LindénVäxjö OK2079773
Tilda MalmströmTjalve IF Norrköping9070817
Miranda NiklassonVäxjö OK9070603
Saga PalmertzHelsingborgs SOK7770608
Elin SaleskogRonneby OK1102206
Linnéa SandströmOK Älme7070219
Märta SvennerudKarlskrona SOK7071005
Matilda SöderbergOK Skogsfalken9070724

H14 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Viktor ArgusKalmar OK2104207
Hjalmar AxelssonFK Göingarna8060515
Vincent DahmTjalve IF Norrköping1061023
Isac ElingforsVäxjö OK1352641
Jakob EllinKalmar OK2107404
Arvid EricssonRonneby OK8006498
Arvid FalkstrandTormestorps IF1071118
Johan GlatzKalmar OK2135411
Albin GranqvistFK Göingarna8071118
Gustav GranqvistFK Göingarna8171118
Filip GummessonNybro OK8060823
Wilhelm KarmetunOK Njudung8470155
Ville LindskogOK Älme1200706
Walter LöfqvistSOK Viljan8061124
Filip MyrénOK Orion9071219
Jakob OmelchenkoOK Orion7060323
Edvard PelanderOK Djerf8436047
Vidar PihlGamleby OK8071014
Ruben QwickEksjö SOK343496
Emil RingRonneby OK9061103
Valter RoothVäxjö OK1060426
Simon WaxegårdTorsås OK7472821
Wille WernströmRonneby OK9060112
Carl ÖbergGamleby OK8160406

H14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Erik WihlborgOK Gynge9060824

D12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Linnea HedmanKarlskrona SOK2065329
Frida HerbstVästerås SOK7079859
Sonia KurashovaFK Göingarna1080909
Alice LagerströmRonneby OK2123555
Olivia MyrénOK Orion9090817
Elin NilssonKarlskrona SOK7205498
Hilma PaulinOK Vilse 8710119
Olivia SvenssonFK Åsen1081218

H12 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Joar AnderssonVäxjö OK343742
Casper BjörklundGamleby OK2260776
Albin EmilssonOK Skogsfalken451061
Axel FalkstrandTormestorps IF1090906
Anton FaxénVäxjö OK858500
Vilmer HagelbergEksjö SOK8090728
Alvin JakobssonNybro OK8090920
Pelle JakobssonEksjö SOK2104174
Lukas KantarpÄrla IF8624176
Elias KronmarKarlskrona SOK7080525
Linus LindénVäxjö OK2088549
Elias LindströmRonneby OK1080223
Alvin LundgrenVäxjö OK8081110
Love OtterströmLinköpings OK7080807
Filip PaulinOK Vilse 87205242
Olle SaleskogRonneby OK1708209
Johan SandströmOK Älme7090218
Oliwer SjökvistOK Orion755557
Folke TyrbergKarlskrona SOK2106245
Erik ZettervallKarlskrona SOK1090930

D10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa EngströmOK Orion1830624
Meja HåkanssonRonneby OK7419001
Signe JohanssonOK Gynge9110407

H10 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo BäcklundRonneby OK2093559
Arvid GustavssonVäxjö OK2093619
Hjalmar SvennerudKarlskrona SOK2109204
Theo ZaninottiGamleby OK1100329

D35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Annika EricssonVäxjö OK8091269
Hanne FoghFSK Orientering7011222
Emma KantarpÄrla IF8009251
Marie SvenssonFK Åsen9821120

H35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik AnderssonOK Gynge9840403
Henrik EklundLunds OK9790527
Christophe ZaninottiGamleby OK2260756

D40 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Eva GustafssonVäxjö OK7912134
Jennie GustavssonVäxjö OK7805266
Elisabeth HagelbergEksjö SOK8070912
Lena JakobssonNybro OK29294
Elena KurashovaFK Göingarna1980316
Katarina LenanderVäxjö OK8006472
Sarah LindströmRonneby OK770601
Frida PalmFK Boken2078013
Marie RubérLinköpings OK1800929
Camilla SelinFK Göingarna26690

H40 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AnderssonVäxjö OK7902114
Björn AnderssonKarlskrona SOK1090516
Magnus ArgusKalmar OK2104208
Andreas BjörklundGamleby OK2112426
Marcus BlomkvistKarlskrona SOK1790209
Gustav BäcklundRonneby OK9781009
Magnus EmilssonFK Åsen15906
Håkan GunnarssonFK Göingarna761207
Johan GustafsonLunds OK7771015
Robert HedmanKarlskrona SOK2078204
Johan HerbstVästerås SOK2101796
Olof IngemarssonKarlskrona SOK7601281
Stefan LöfqvistSOK Viljan8002072
Johan MickelåkerAndrarums IF8230479
Erik ProninOrienteringsklubben Brunnen696669
Per RoothVäxjö OK1781222

D45 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Louise AxelssonFK Göingarna717478
Kajsa BenattiSkåneslättens OL1240373
Josefina BerglundFK Boken2063832
Jeanette EnckellSödertälje-Nykvarn OF710621
Janni FischerBallerup OK7199971
Linda IngemarssonKarlskrona SOK16858
Magdalena JonssonNybro OK29295
Maria ModigOK Pan-Kristianstad710300
Catrine OlssonTorsås OK721229
Ewa PerssonTormestorps IF404322
Maria SundbergOK Njudung8120611
Pernilla SvedinLånghundra IF7720919
Marie SvennerudKarlskrona SOK1429409
Marie WibergHelsingborgs SOK9720531
Malin ÅmanOK Vilse 8710170
Anna ÅsYstads OK9730305

H45 (35)

NamnOrganisationBricknummer
Olle BjörneldKalmar OK2104243
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Johan DahmTjalve IF Norrköping1710506
Anders EdvardssonEksjö SOK710909
Magnus EmilssonOK Skogsfalken451062
Ingemar EricssonRonneby OK740409
Thomas FalkstrandTormestorps IF218300
Magnus GranqvistFK Göingarna720907
Mikael GummessonNybro OK24753
Torstein HoleNydalens SK730717
Christian HåkanssonRonneby OK9741012
Jonas HåkanssonEksjö SOK450686
Rickard JakobssonEksjö SOK439456
Johan JensenSkåneslättens OL7690327
Peter JohanssonVäxjö OK244655
Fredrik KarlssonNybro OK7110251
Joakim KarmetunOK Njudung8210873
Magnus KronmarKarlskrona SOK730224
Magnus LarssonKarlskrona SOK8290871
Jon LindskogOK Älme1197408
Torgny LindströmRonneby OK7730619
Torgny LundHästveda OK930249
Tony LövdahlSOK Viljan720731
Ola MarkholmSkåneslättens OL7710220
Jon MobergFK Göingarna9991004
Henrik ModigOK Pan-Kristianstad9980503
Magnus NilssonEksjö SOK450603
Fredrik NystedtSkåneslättens OL9440144
Richard OlovssonGamleby OK8265224
Magnus OlssonTorsås OK500723
Mikael PihlOK Pan-Kristianstad735735
Viktor SkobeKalmar OK2088543
Ola SöderbergOK Skogsfalken9730919
Ihor TrimboyOdesa Team9200155
Christer ÖbergGamleby OK452366

D50 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK8040968
Sara ElfvingRonneby OK700413
Susanne GranGamleby OK452364
Helena GunnarssonIK Hakarpspojkarna28626
Carina GustafssonOK Gynge9680208
Maria HåkanssonVäxjö OK27165
Kerstin JensenSkåneslättens OL7012262
Marina JohanssonOK Njudung9101405
Josefine JungstrandOK Skogsfalken9690301
Helena KarlssonNässjö OK2093498
Anna NyqvistKalmar OK9616999
Eva PetterssonKarlskrona SOK661215
Maria SibilevaKarlskrona SOK1201174
Ingela ThoressonAndrarums IF8191268

H50 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan AxelssonFK Göingarna672425
Anders BlomqvistOK Skogsfalken9660822
Tobias BorgerKalmar OK616999
Johan BökmanHelsingborgs SOK9031101
Stefan DjurstedtEksjö SOK9690507
Håkan ErikssonHästveda OK670630
Mikael GustafssonOK Gynge264154
Lars HagelbergEksjö SOK8060800
Johan JakobssonLånghundra IF9670923
Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg8080566
Dan JohanssonFK Boken2057274
Jonas K JohanssonOK Skogsfalken438779
Björn KarlssonKexholms SK7210176
Tomas KarlssonKexholms SK7671026
Magnus LarssonFK Göingarna9670106
Thomas NajvikFK Åsen681127
Jimmy NicklassonKexholms SK8168010
Magnus NilssonTorsås OK7043828
Lars NordgrenEksjö SOK8654152
Johan OtterströmLinköpings OK7681123
Anders PeterssonOK Njudung8100509
Anders SelinFK Göingarna16277
Marcus SvennerudKarlskrona SOK7700918
Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna9609592
Magnus TenghagenHärlövs IF8231268
Dennis TollOK Njudung9101429
Magnus TrofastBredaryds SOK8160269
Magnus WihlborgOK Gynge9700726

D55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa AlsiöIF Hagen8131823
Britt-Marie BengtssonFK Åsen8020228
Lotta BerntssonSkåneslättens OL42229
Eva EklundVäxjö OK8130161
Gitte EngströmLinköpings OK7576777
Annika JosefssonKarlskrona SOK12577

H55 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik AhlgrenTäby OK2065330
Bengt-Åke BerntssonSkåneslättens OL8132000
Peter EkdahlEmmaboda Verda OK9651108
Stefan EngströmLinköpings OK16966
Glen HåkanssonVäxjö OK951028
Henrik LarssonFK Göingarna26692
Göran MånssonStigmännen Karlshamns OK8180361
Johnny NimvikFK Åsen8020325
Stefan NormanKalmar OK1161215
Magnus PorleVäxjö OK777929

D60 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Lena FröbergTjalve IF Norrköping9110146
Monica HenrikssonEksjö SOK2063393
Lisa LarssonSjövalla FK263524
Ann-Christine LööfEksjö SOK344415
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127
Berit RuneforsVäxjö OK7000611
Kristina RunemalmKalmar OK8250360
Kerstin TjernlundOK Vilse 879600831
Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK451996

H60 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Mats ArnessonNybro OK17790
Lars EklundVäxjö OK8063470
Ulf JungstrandOK Skogsfalken8180360
Jan KarlssonVäxjö OK9590321
Mats KarlssonKarlskrona SOK2137659
Ove LernåKalmar OK8100524
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Bo PeterssonLessebo OK202556
Tore TjernlundOK Vilse 879090958
Benjamin ViebkeMalmö OK9895435

D65 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabeth EricssonNyköpings OK205055
Annika FrantzStigmännen Karlshamns OK15228
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK9521016
Kristin JohanssonKarlskrona SOK21069
Ina LindebergSkåneslättens OL554422
Eva PetterssonVäxjö OK15961

H65 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Olle BohmanHjärnarps OL8070907
Jan DanielssonKalmar OK18589
Kenneth FagerKarlskrona SOK7520401
Jan Olof FermFK Göingarna26641
Kim FolanderFSK Orientering7207947
Hans GottfridssonTorsås OK15077
Mats IngvarssonOK Vilse 871530711
Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL550412
Kjell NeroNässjö OK541106
Per NilssonStigmännen Karlshamns OK550812
Göran SvensonSOK Viljan520101
Roger ThörnOK Vilse 877899999

D70 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL8656153
Mona ForsbergNyköpings OK2119530
Lena GranefeltOK Tyr36010
Maja-Stina GustavssonOK Roxen7500809
Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad28667
Margareta HeldFK Åsen9639108
Monica LarssonOK Tranan8719047
Kristin LindbergLunds OK7206829
Margareta SvenssonAnkarsrums OK26777

H70 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Sölve AnderssonBredaryds SOK1480217
Lennart BohmanKarlskrona SOK7460826
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Per EngkvistRonneby OK11805
Göran ForsbergNyköpings OK2062733
Johnny GustafssonVästerviks OK2800695
Per GustavssonOK Roxen7490715
Tommy HeldFK Åsen9818252
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK9471101
Nils-Arne HåkanssonStigmännen Karlshamns OK8090550
Leif IngemarssonKarlskrona SOK7461009
Sven-Olof LarssonEmmaboda Verda OK9025593
Ronald Mc GrailHjärnarps OL8657150
Jörgen NilssonRonneby OK41566
Owe NilssonStigmännen Karlshamns OK9102854
Tommy OlssonKarlskrona SOK16659
Karsten RichardtKøge OK8657111
Kenth SundgrenSkåneslättens OL8100081
Inge SundströmNyköpings OK205056
Lars-Åke ÅbergKalmar OK914074

D75 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Inga JohanssonNyköpings OK450032
Margareta LarssonOK Njudung727645
Ulla LingJönköpings OK2078062
Birgitta OlssonRonneby OK611004
Elsa SvenssonOK Vilse 879876542
Gullevi SvenssonRonneby OK1213148

H75 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK8211800
Anders BuhréNybro OK9420921
Göran KarlssonLessebo OK17581
Jan-Ulf KarlssonMålilla OK9440831
Nils KarlssonVäxjö AIS426900
Roland KarlssonRonneby OK2126005
Lars-Åke LarssonOK Tranan354072
Stefan G LarssonOK Njudung9450325
Tom LindbergLunds OK7206840
Leif LindströmNybro OK1396333
Ingvar PerssonFK Åsen7451005
Folke RingbergLessebo OK2140353
Göran RundgrenLessebo OK17081
Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad354710
Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn OF28467
Anders SvenssonAnkarsrums OK26780
Arne SvenssonOK Njudung345319

H80 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Sivert AxelssonKalmar OK36419
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad502218
Anders CarlssonSkåneslättens OL1391130
Rolf JonssonNybro OK699098
Erland LingJönköpings OK2057367

Inskolning (3)

NamnOrganisationBricknummer
Nils AnderssonVäxjö OK30478
Markus KantarpÄrla IF8624304
Felicia MyrénOK Orion18543

U1 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Alma FaxénVäxjö OK1130227
Hugo GranqvistFK Göingarna8111212
Emma LagerströmRonneby OK2132127
Alfred RosellOK Bävern8112012

U2 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Love GöthEksjö SOK204798
Simon JohanssonOK Gynge246372
Thure Qwick NilssonEksjö SOK343497
Carl SandströmOK Älme1911207

Öppen 3 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Anette BohmanHjärnarps OL15355
Sofia LagerströmRonneby OK1429535
Ninne MellblomKarlskrona SOK1954930
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK8192019
Agnes OlovssonGamleby OK2112435
Tomas PetersénOK Njudung9050517
Mats RuneforsVäxjö OK530919
Veronica SahlinNässjö OK245887
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK947815

Öppen 5 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Linda AllwoodKarlskrona SOK451392
Elisabet JannerRonneby OK9650504
Marie JohanssonOK Gynge9821223
Ros-Mari KarlssonNybro OK776222
John-Arne SandströmOK Älme334280

Öppen 6 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik ElingforsVäxjö OK1352642
Magnus RosellOK Bävern8111983

Öppen 7 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Richard AnderssonLunds OK2088975
Per FröbergTjalve IF Norrköping9110140
Linda GranqvistFK Göingarna8080307
Arja IngvarssonOK Vilse 8710131
Karolina KarlssonNybro OK710331
Jonny LagerströmRonneby OK2122018
Lars LarssonSjövalla FK263523
Anne LindellKalmar OK1660819
Per-Ola MelanderStigmännen Karlshamns OK640327
Björn NilssonHärlövs IF516516
Helen NilssonHärlövs IF500918
Ann-Sofie OlovssonGamleby OK570606
Mats PeterssonStigmännen Karlshamns OK1415667
Louise PihlOK Pan-Kristianstad21058
Peter SahlinNässjö OK202571
Bo SalomonsonKalmar OK8310556
Pia ÖstangårdGamleby OK2059938

Öppen 8 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Daniel GlatzKalmar OK2135440
Stefan Karlsson AlsiöIF Hagen433608
Pia LarssonFK Göingarna245260
Marie MarkholmSkåneslättens OL744744
Dorthe MunktvedAllerød OK8621007
Lars MunktvedAllerød OK8620920
Johan NiklassonVäxjö OK421889
Clas NilssonKarlskrona SOK9701209
Willie OlssonRävetofta OK7201375
Maja PetterssonKarlskrona SOK920809

Öppen 9 (4)

NamnOrganisationBricknummer
David BengtssonFK Göingarna800430
Måns FaxénVäxjö OK555657
Anders MårtenssonKalmar OK29284
Anton ÖsterbladKarlskrona SOK911103

Annonser