Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Jönköpings OK, dag 1, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Jönköpings OK, dag 1, medel
Arrangörsorganisation: Jönköpings OK
Datum: lördag 22 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 393 anmälda deltagare.

D21 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Cecilia BerganderEksjö SOK870303
Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna980213
Anette CarlssonIK Hakarpspojkarna780630
Sandra ElgFK Finn1870427
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad9912211
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad9912212
Helena LindénVäxjö OK794342
Gabriella S BerganderEksjö SOK8487432
Fanny SundbladEksjö SOK9201726

H21 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Ola AnderssonOK Orion8060797
Daniel AttåsOK Tisaren8171215
Andreas BerganderEksjö SOK8183392
Olle BjörneldKalmar OK2104243
Axel ElmbladBredaryds SOK8200206
Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna1940513
Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna719000
Daniel HåkanssonOK Gränsen2077543
Niklas KarlssonVäxjö OK828487
Joel Käll KarlssonVäxjö OK7900816
Simon NilssonEksjö SOK860303
Arvid NordIK Hakarpspojkarna8170597
Gustav RuneforsVäxjö OK8000611
Andreas SamuelssonOK Vivill8278180
Lucas SundbladEksjö SOK8627313
Rasmus SvenssonVärend GN OL344223

D20 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Wilma BerganderEksjö SOK8280401
Lovisa BlomgrenEksjö SOK8000523
Paulina JägstedtHalmstad OK7003086
Alicia LundgrenVäxjö OK8010616
Signe NilssonNyköpings OK8010529
Lovisa NordSol Tranås501126
Maja PorleVäxjö OK848888

H20 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jakob IngströmIK Hakarpspojkarna801110
Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna8011021

D18 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes DjurstedtEksjö SOK9030425
Emma ErikssonEksjö SOK8021228
Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna8030329
Amanda KarmetunOK Njudung8021126
Tuva LövdahlSOK Viljan2083990
Frida MouchardIF Hallby SOK8230119
Elin RindstigSOK Viljan7020224
Clara SamuelssonOK Vivill8021010
Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna8030108

H18 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Noel BraunVäxjö OK8030504
Hugo EricssonVäxjö OK8030714
Olle ErlandssonSOK Viljan8000197
Axel EvebornSOK Viljan7030109
Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna9116257
Johan HanssonSOK Viljan1906003
Oscar HultgrenOK Njudung8423070
Emil JägstedtHalmstad OK7003069
Hugo KindbornOK Hällen8030129
Erik LingIK Hakarpspojkarna8220903
Johan MårtenssonIF Hagen8030615
Isak OlssonOK Orion8020302
Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396453

D16 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Linn BjörneldKalmar OK8050710
Filippa BraunVäxjö OK1060223
Emelia CarlströmFK Boken1181205
Lea FribergOK Vivill8350403
Tilda HagelbergEksjö SOK8040331
Ida KarlssonOK Gränsen2077566
Maja LindénVäxjö OK451134
Sandra LingIK Hakarpspojkarna8300705
Martina NiklassonVäxjö OK9041121
Emma OlinIK Hakarpspojkarna9050814
Alice OlvegårdFK Göingarna8383830
Johanna OttossonÖrkelljunga FK8200505
Emmy PalmFK Boken8170704
Hilda PeterssonVäxjö OK1050506
Tova RangertIK Hakarpspojkarna7783709
Linda SahlinNässjö OK7960602
Tuva SelinFK Göingarna8050913
Hedda SvenssonOK Orion8150528
Ebba UlvagårdenVäxjö OK7050915

H16 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Isak AnderssonLunds OK8040527
Filip BrolingBredaryds SOK8051738
Hugo CedervallÖrkelljunga FK8334498
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna8050627
Joel HolmbergUlricehamns OK8403026
Oliver HåkanssonOK Orion8151022
Albin JägstedtHalmstad OK8141014
Anton KarlssonFK Finn451930
Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna8040221
Elia KämpeÖrkelljunga FK9051030
Theo LövdahlSOK Viljan2088526
Aron MolanderOK Gränsen8200511
David MorénHjärnarps OL8140903
Albin SamuelssonOK Vivill8040717
Svante SelinFK Göingarna8001001
Wilmer SelinFK Göingarna8100100
Joel Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna8070501
Malcolm SvenssonAnderstorps OK8050812
Kasper VemdalMullsjö SOK8150909
Kalle ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396641

D14 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Linnéa EdvardssonEksjö SOK9454776
Stina ElghIK Hakarpspojkarna7070405
Amalia ErlandssonSOK Viljan9672818
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna8070828
Elma FribergOK Vivill443509
Amanda GustavssonVäxjö OK2093275
Alva HagelbergEksjö SOK8060208
Evanna JohanssonOK Njudung7060517
Lovisa KroksmyrVäxjö OK1484367
Wilma KroksmyrVäxjö OK1361375
Hilda LindénVäxjö OK2079773
Julia LönnHalmstad OK8270116
Miranda NiklassonVäxjö OK9070603
Minna PalmIK Hakarpspojkarna9060606
Linnéa SandströmOK Älme7070219
Tilda SundkvistOK Gränsen441627
Moa VemdalMullsjö SOK1070516
Sofia ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396405

H14 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav AspIFK Göteborg Orientering451205
Walter BlomqvistJönköpings OK8214559
Isac ElingforsVäxjö OK1352641
Hjalmar FolkestadAnderstorps OK8060422
Felix FrykfeldtIK Hakarpspojkarna7060707
Jacob HolmbergUlricehamns OK449756
Julian IgedeOK Stigen2124700
Elias JosefssonVästvärmlands OK8465525
Elliot JägstedtHalmstad OK445109
Wilhelm KarmetunOK Njudung8470155
Vilhelm LernevikIK Hakarpspojkarna7036359
Emil LingIK Hakarpspojkarna8070505
Elliott RehnGränna-Bygdens OK1555011
Valter RoothVäxjö OK1060426
Elias SamuelssonOK Vivill8170925
Måns SandahlIK Hakarpspojkarna7138777
Henning SöderhjelmOK Stigen2087028
Viggo WulffOK Gränsen8297890

D12 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Frida AhlOK Norrvirdarna8646071
Vera DahlbergJönköpings OK8200811
Emmy EllbringFK Finn2104147
Alma EreltOK Norrvirdarna1090411
Vera FolkestadAnderstorps OK8033431
Sara LönnHalmstad OK2139138
Elsa PeterssonVäxjö OK1091014
Siri RehnGränna-Bygdens OK1496586
Hilma TrofastJönköpings OK8078008
Alice UllertegJönköpings OK2143859

H12 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Joar AnderssonVäxjö OK343742
Casper BjörklundGamleby OK2260776
Melker CarlssonIK Hakarpspojkarna9672008
Måns DjärvJönköpings OK8103022
Vilmer HagelbergEksjö SOK8090728
Mio HammöBredaryds SOK409702
Olof HertinIK Hakarpspojkarna9010221
Nicolas IgedeOK Stigen2124712
Hjalmar IngelsboOK Tranan9080419
Linus LindénVäxjö OK2088549
Alvin LundgrenVäxjö OK8081110
Alfred MartinssonJönköpings OK12413
Tage MöllerströmJönköpings OK8080128
Malte PalmérUlricehamns OK7091128
Teo PalmérUlricehamns OK7206298
Erik Petersson MarkusOK Norrvirdarna1081114
Johan SandströmOK Älme7090218
Hannes SonnerfjordJönköpings OK2139006
Felix SvenssonJönköpings OK2801073
Wilhelm WestströmAlvesta SOK1138813

D10 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa AxelssonOK Norrvirdarna1100106
Lova BeijerJönköpings OK451944
Mollie BerglundJönköpings OK17851
Norah BlomqvistJönköpings OK7579305
Lovisa DahlbergJönköpings OK8201008
Agnes OlssonJönköpings OK2138900
Edith PalmérJönköpings OK330862
Lovisa StavenrotOK Vivill218252
Felicia SvenssonJönköpings OK8110508
Alma TrofastJönköpings OK8078010
Karin WestströmAlvesta SOK1181928

H10 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AhlOK Norrvirdarna1110602
Albert AxelssonOK Norrvirdarna1108051
Kasper Bjurgren KarlssonJönköpings OK
Alvin BjörklundGamleby OK2112426
Harald CarlssonIK Hakarpspojkarna7110601
Hubert CarlssonFK Finn33700
Mattis CarlströmIK Hakarpspojkarna1828828
Calle DahlsonOK Gränsen2077516
Johannes HolmbergUlricehamns OK2059032
Gustaf IngelsboOK Tranan9100415
Anton KroksmyrVäxjö OK1110511
Assar Rosén ThelinJönköpings OK1100510
Felix SandahlIK Hakarpspojkarna7110421
Malte StenhagNässjö OK2420511
Theo ZaninottiGamleby OK1100329

D35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Maria CarlströmCentrum OK17580
Jenny GullqvistVästvärmlands OK8104280
Maria LönnHalmstad OK2068996

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Johannes AxelssonOK Norrvirdarna1850913
Arvid RudbergCentrum OK248284

D40 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Therese FribergOK Vivill9792414
Eva GustafssonVäxjö OK7912134
Jennie GustavssonVäxjö OK7805266
Elisabeth HagelbergEksjö SOK8070912
Emma HultgrenOK Njudung2059178
Sara JägstedtHalmstad OK445105
Lina PalmérUlricehamns OK7206309
Camilla SelinFK Göingarna26690
Elin TudénIK Hakarpspojkarna17770409
Åsa WestströmAlvesta SOK2057383
Sara WulffOK Gränsen2075452

H40 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AnderssonVäxjö OK7902114
Fredrik ElingforsVäxjö OK1352642
Jari HuttunenEksjö SOK1888110
Henrik KroksmyrVäxjö OK9770517
Mattias RehnGränna-Bygdens OK1697827
Per RoothVäxjö OK1781222
Jesper SchüllerqvistVästerviks OK1198007
Johan StarkVästerviks OK1046428
Pär SöderhjelmOK Stigen262511

D45 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Angelica BrandqvistTibro OK341059
Maria BraunVäxjö OK1075121
Lotta EkbergÖrkelljunga FK8074008
Maria FolkestadAnderstorps OK8291271
Anna HanssonSOK Viljan403062
Ann-Chatrin HolmbergUlricehamns OK449741
Jenny HåkanssonOK Orion8021031
Catrin MolanderOK Gränsen452741
Lotta MorénHjärnarps OL1720423
Kajsa NiemiEmmaboda Verda OK9750225
Marie NordSol Tranås711003
Maria PeterssonHalmstad OK7730227
Karin Rahm BjörneldKalmar OK2107437
Helena SandahlIK Hakarpspojkarna7504140
Maria TuressonHärlövs IF8010323

H45 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AhlOK Norrvirdarna9997799
Pär-Magnus BjurekTibro OK29885
Magnus BoivieVaggeryds SOK1595159
Anders EdvardssonEksjö SOK710909
Fredrik EreltOK Norrvirdarna1975107
Daniel GustafssonIK Hakarpspojkarna740100
Per HolmbergUlricehamns OK417596
Martin JohanssonHalmstad OK7131111
Peter JohanssonVäxjö OK244655
Mattias JägstedtHalmstad OK7003071
Joakim KarmetunOK Njudung8210873
Daniel KämpeÖrkelljunga FK8137555
Michael LönnHjärnarps OL8631097
Tony LövdahlSOK Viljan720731
Andreas NiemiEmmaboda Verda OK9029707
Johan NiklassonVäxjö OK421889
Markus OlinIK Hakarpspojkarna9200662
Håkan PalmFK Boken7102160
Conny RaskHjärnarps OL9731124
Anders RyvalliusIK Hakarpspojkarna1060170
Peter TudénIK Hakarpspojkarna720407
Anders WestströmAlvesta SOK244137

D50 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Maria HåkanssonVäxjö OK27165
Anneli KarlssonFK Finn343186
Anna NyqvistKalmar OK9616999
Carina Rosén ErikssonAnnebergs GIF27736

H50 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas AspIFK Göteborg Orientering989898
Johan BlomgrenEksjö SOK1331311
Tobias BorgerKalmar OK616999
Peter BraunVäxjö OK1700416
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna691026
Geir Inge FolkestadAnderstorps OK8170868
Lars HagelbergEksjö SOK8060800
Peter JacobssonIK Hakarpspojkarna680309
Jonny JohanssonOK Njudung7661124
Håkan KarlssonFK Finn9102157
Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna1010031
Jan LagerHalmstad OK9700328
Hans LundgrenIK Hakarpspojkarna9945637
Urban MolanderOK Gränsen441669
Lennart MorénHjärnarps OL8090819
Fredrik MouchardIF Hallby SOK8516235
Björn MårtenssonIF Hagen436108
Jimmy NicklassonKexholms SK8168010
Göran NordSol Tranås671203
Andreas RangertIK Hakarpspojkarna9680706
Peter SahlinNässjö OK202571
Joakim SpångbergIK Hakarpspojkarna2119897
Lars SvenssonIK Hakarpspojkarna670108
Pär SvenssonVärend GN OL452579
Bengt ÖhlundIK Hakarpspojkarna2048217

D55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Eva EklundVäxjö OK8130161
Helena LindmanOK Gränsen245899
Karin ÖhlinSOK Aneby9650327

H55 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Ola AllvinIK Hakarpspojkarna18603
Jonas BornetunSkillingaryds FK7630808
Ulf CarlssonVäxjö OK1565656
Micael ElmbladBredaryds SOK8196506
Glen HåkanssonVäxjö OK951028
Lars KarlssonOK Gränsen2077554
Lars KarlssonValbo AIF651105
Tomas KarlssonOK Njudung345109
Jens LindströmTibro OK341026
Per-Åke NilssonHärlövs IF8200965
Magnus PorleVäxjö OK777929
Jan-Olof SvenssonHalmstad OK7611213

D60 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Maria AnderssonBredaryds SOK409705
Lotta FischerströmSol Tranås352432
Marianne RosgrenOK Njudung341878
Berit RuneforsVäxjö OK7000611
Lena RunessonOK Vivill9590412
Christina SegerslättSkåneslättens OL8110359
Katarina SjöholmMullsjö SOK249613
Mona ÅkermanValbo AIF1580612

H60 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna890706
Lars EklundVäxjö OK8063470
Jörgen IvarssonGöteborg-Majorna OK9581202
Peter JoelssonÅlems OK408157
Jan KarlssonVäxjö OK9590321
Ove LernåKalmar OK8100524
Tommy LjungdahlIK Hakarpspojkarna860614
Lars-Gunnar NilssonEksjö SOK592211
Ulf PalmérUlricehamns OK8030756
Lars RunessonOK Vivill582612
Bo SalomonsonKalmar OK8310556
Sten SegerslättSkåneslättens OL8011939

D65 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL237544
Susanne DittmerIK Hakarpspojkarna8012754
Ulla NilssonSOK Viljan8250204
Lena SöderbergOK Skogsfalken9510605

H65 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Arne AnderssonBredaryds SOK9530916
Gunnar AnderssonIK Vista353538
Staffan DittmerIK Hakarpspojkarna8481001
Lars GrehnMullsjö SOK8420823
Johan JanssonVäxjö OK27167
Anders JohanssonSol Tranås19913
Jan-Ola KarlssonOK Njudung8023045
Per LindgrenIK Hakarpspojkarna540127
Ronald Mc GrailHjärnarps OL8657150
Kjell NeroNässjö OK541106
Roland NilssonSOK Viljan8000667
Thomas SjöholmMullsjö SOK249615
Göran SvensonSOK Viljan520101
Ulf SvenssonOK Njudung7531117
Hans TrofastTenhults SOK8001298
Kenneth WalterssonBredaryds SOK25444
Tommy WesterbergIF Hagen661414
Torbjörn WikströmOK Orinto8470130

Inskolning 2 km (8)

NamnOrganisationBricknummer
Lilly AnderssonJönköpings OK
Nils AnderssonVäxjö OK30478
Sigge BerganderEksjö SOK1140802
Emil PerssonVäxjö OK15954
Emma-Kajsa PerssonVäxjö OK691030
Linus PerssonVäxjö OK
Karin ReimertzGällstadbygdens SOK449833
Lova SvenningssonJönköpings OK2138858

Mycket lätt 2 km (20)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar AnderssonJönköpings OK2138881
Stella BeijerJönköpings OK330881
Ingrid DjärvJönköpings OK2112519
Jacob EllbringFK Finn2139753
Emil EreltOK Norrvirdarna1120905
Robin GullqvistVästvärmlands OK429881
Carl HultJönköpings OK1108182
Vilhelmina IgedeOK Stigen2124716
Anton LönnJönköpings OK
Robin LönnHalmstad OK2107551
Bo MöllerströmJönköpings OK1110405
Linnea PalmérJönköpings OK330887
Benias PerssonGällstadbygdens SOK1091019
Oliver Petersson MarkusOK Norrvirdarna1120206
Carl SandströmOK Älme1911207
Liv SvenningssonJönköpings OK2138882
Ylva SöderhjelmOK Stigen2089484
Thea TudénIK Hakarpspojkarna1211200
Tilda TudénIK Hakarpspojkarna41434
Ester UllertegJönköpings OK2001539

Lätt 3 km (16)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa AhlOK Norrvirdarna1081214
Anton CarlströmFK Boken1080305
Arvid GustavssonVäxjö OK2093619
Tobias GustavssonVäxjö OK7611233
Maria KroksmyrVäxjö OK1780329
Elina LindénVäxjö OK262722
Johanna LindénVäxjö OK244653
Alexander NormanMullsjö SOK1783041
Madelene Oscarsson ErlandssonSOK Viljan9979904
Eliva PerssonGällstadbygdens SOK1051114
Petra RosénVäxjö OK421888
Mats RuneforsVäxjö OK530919
Veronica SahlinNässjö OK245887
Martina SalomonssonEj klubbansluten
Charlotte StenhagNässjö OK2500433
Johanna UlvagårdenVäxjö OK17556

Medelsvår 5 km (14)

NamnOrganisationBricknummer
Anneli BlomgrenEksjö SOK2137628
David ElghIK Hakarpspojkarna7770115
Arne ErlandssonSOK Viljan9112608
Karin FrykfeldtIK Hakarpspojkarna7579434
Ida GeorgssonJönköpings OK441127
Alma GustafssonSOK Aneby8021008
Petter IgedeOK Stigen2124724
Patrik MarkusOK Norrvirdarna1908745
Karin MårtenssonIF Hagen219955
Hanna Pansell EdvardssonEksjö SOK9770417
Maria Petersson MarkusOK Norrvirdarna1429357
Anders ReimertzGällstadbygdens SOK7900213
Ola SamuelssonOK Vivill44542
Sigrid VemdalMullsjö SOK1061975

Annonser

Mila