Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Värmlandstrippeln, natt + DM, natt, Värmland

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Värmlandstrippeln, natt + DM, natt, Värmland
Arrangörsorganisation: OK Älgen
Datum: fredag 2 oktober 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 190 anmälda deltagare.

D21 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elin ErikssonVästvärmlands OK8251308

H21 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Anders Holtet-LindbergOK Tyr830817
Erik Ivarsson SandbergOK Denseln8380503
Jan OlmKils OK681019
Håkan PetterssonOK Djerf824078
Nicolas SimoninBækkelagets SK8491029
Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad9900630
Johan SöderlundOK Tyr1995123
Fredrik WennermarkSävedalens AIK942310
Johan WennermarkOK Tyr8421000
Marcel WürstenOLG KTV Altdorf8200995

H20 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Mattias HaneOK Tyr8010326
Lukas KatvalaOK Tyr8000724
Johan MårtenssonIF Hagen8030615
Oskar NymanOK Tyr8000924
Anton UllerKils OK8030423

D18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Amanda AlfredssonOK Tyr8441291
Klara JohanssonVästvärmlands OK8001661
Rebecka WestlundKils OK8030718

D16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Emma AlfredssonOK Tyr8150051
Milla ForkéusOK Tyr8050519
Julia ForsgrenOK Tyr8050331
Cornelia KindlundOK Tyr8048007
Ellen PelanderOK Djerf8436046

H16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid ErikssonOK Tyr9050815
David HermanssonÅmåls OK9040518
Isak HolmgårdKils OK8020716
Linus NilssonOK Tyr1051011
Fredrik WestlundKils OK8050515

D14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Linnea JohnssonSkattkärrs SOK2801313
Saga KällstrandÅmåls OK2093598
Izabella LjungbergOK Tyr8070623
Alva OlssonÅmåls OK7070320
Felicia RööhsSkattkärrs SOK8243243
Sara Storm-AnderssonOK Tyr8220270
Lina UllerKils OK8060927

H14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Anton JonssonOK Tyr8060708
Alexander LännhultEds SK2093254
Alfred NybergSkattkärrs SOK1060224
Edvard PelanderOK Djerf8436047
Albin SkottÅmåls OK9060210
Ivar WikströmOK Tyr8070525

D12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Irma ErikssonOK Tyr1401317
Elsa HöglundIK Vikings OK8468810
Mira KarlströmOK Tyr7924893
Eira OlssonÅmåls OK1090124
Elsa ReuterÅmåls OK2093653

H12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Linus Bodin-LiliegrenOK Djerf8080524
Malte GranefeltOK Tyr8081118
Felix GrundinOK Tyr1080528
Joel HolmgårdKils OK9080305
Gilbert KarlströmOK Tyr7492054
William LännhultEds SK2141420
Henry NordströmKils OK8091123
Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubb8090513

D10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lin PelanderOK Djerf8100609

H10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Olle GranefeltOK Tyr7081118
Emil HellströmÅmåls OK2077321
Birger KarlströmOK Tyr7726426

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Per FredbergKristinehamns OK1000032
Mikael NybergSkattkärrs SOK1810706

D40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ann HyvönenSkattkärrs SOK8652930
Lina RööhsSkattkärrs SOK8244244
Jessica SöllvanderOK Rodhen9780501
Angelica WikströmOK Tyr1791023

H40 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Andrey AbadzhievOK Tyr1409420
Peter CarlmanVästvärmlands OK449133
Lacho IlievHalden SK7901020
Tomas JohanssonÅmåls OK7197711
Magnus JonssonVästvärmlands OK8046718
Linus LännhultEds SK2107314
Andrew QuinIFK Lidingö SOK7780916

D45 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Angelica BrandqvistTibro OK341059
Anna HaneOK Tyr9631369
Helene Helgesson HällmanOK Tyr1973092
Sofia HolmgårdKils OK8071212
Johanna KindlundOK Tyr8050125
Anna-Karin MattssonSkattkärrs SOK670008
Anna NordströmKils OK8221071
Anna UllerKils OK8281272

H45 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Lars-Håkan BengtssonOK Tyr720116
Jonas BergenfurSkattkärrs SOK8010209
Andreas BlomgrenOK Hierne730925
Daniel BrohedeOK Djerf8303030
Jonas EklundOK Rodhen9721223
Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK9010109
Frank GrundinOK Tyr1061073
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK20384
Tommy JohanssonVästvärmlands OK8067141
Markus JohnssonSkattkärrs SOK1355513
Fredrik KarlssonVästvärmlands OK449155
Jonas LarssonKristinehamns OK1973921
Håkan LindénUddevalla OK449151
Martin LjungbergOK Tyr8100375
Magnus MossbergLesjöfors SK7104200
Lars OlssonOK Tyr720606
Peter OlssonTolered-Utby Ol-klubb8000226
Anders PelanderOK Djerf8229973
Dag Steinar RagvinBø OL7720912
Jonas UllerKils OK8170973
Lars-Ola WesterlundLustens OK343849
David WästlundOK Tyr721030

H50 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Örjan BeckiusOK Tyr8050263
Pär-Magnus BjurekTibro OK29885
Henric BrohedeOK Tyr700419
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK8270570
Erik ForsgrenOK Tyr661024
Tomas HermanssonÅmåls OK417593
Eivind LandeEidskog OL8030370
Magnus NordströmKils OK8032169
Svein NygårdLillomarka OL8201991
Staffan OlssonStigsökarna8070040

D55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Ida EngenRaumar Orientering9560074
Tone HollowellOK Tyr611126
Ann-Sofie HultsvedOK Tyr260626
Lotta JungåkerKorsnäs IF OK651229
Annette Falck LarssonVänersborgs SK611026
Anna Weckner WestlundOK Tyr610926

H55 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas HollowellOK Tyr611121
Lars HolmgårdKils OK8010164
Mats JönssonKorsnäs IF OK8061040
Lars KarlssonValbo AIF651105
Jens LindströmTibro OK341026
Mats LindströmOK Skärmen8719099
Pär NymanOK Tyr260697
Erik SimesOK Tyr440886
Sixten WestlundOK Tyr80001293
Bengt ZetterbergOK Skärmen343881

D60 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa AnnersandOK Tyr402858
Anne-Marie ErikssonKristinehamns OK8001126
Ingrid KensbyOK Tyr9600221
Karin MoodhOK Tyr8516526

H60 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Jörgen BatzSkarpnäcks OL600600
Sven-Erik BrodinKristinehamns OK1560129
Knut EngenRaumar Orientering9402901
Christer HöglundOK Tyr7456638
Göran KarlströmOK Tyr431416
Mats KensbyOK Tyr9600207
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK600328
HÅKAN NISULASK Örnen226674
Lars NordströmKils OK511800
Ulf NordzellOK Djerf1561208
Sture OttesenIndre Østfold OK8719104
Leif SandahlOK Tyr9600322
Ulf SkoglundKils OK8003524
Björn SvenssonSK Örnen226715

H65 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Jan FogelbergVästvärmlands OK43996
Stefan GunnarssonKristinehamns OK1541223
Lasse HageröKristinehamns OK449395
Mats HaglundOK Djerf36129
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK8231000
Lars-B LarssonOK Tyr707580
Urban LarssonOK Gipen8101207
Leif LindhIK Vikings OK2058233
Ove LundbergOK Tyr1440604
Roland MattssonOK Skärmen520912
Kurt NilssonOK Hierne25229
Kenneth OlssonOK Skärmen26508
Börje RåbergOK Tyr7040102
Dan WidercrantzOK Skärmen8719017
Ingemar ZiljatKristinehamns OK8491106
Olov ÖströmOK Tyr9541217

Mycket lätt 2 km (4)

NamnOrganisationBricknummer
Gabriel KällstrandÅmåls OK2107365
Signe LindforsOK Älgen231274
Noah Nilsson-DagEds SK2078110
Lena WesterlundOK Djerf8016908

Lätt 2,5 km (11)

NamnOrganisationBricknummer
Malte BlomgrenOK Hierne8458458
Agneta BomanOK Tyr2060893
Elin BomanOK Tyr8101506
Thomas BomanOK Tyr2060900
Tomas CarlssonÅmåls OK2093600
Christer GillenäsKristinehamns OK28936
Gunnel GillenäsKristinehamns OK28937
Emma HellströmÅmåls OK2093689
Emil HöglundIK Vikings OK8097156
Alice KällstrandÅmåls OK2093584
Simon SkottÅmåls OK9100128

Medelsvår 3 km (8)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt HanssonSäterbygdens OK9003300
Christer HoltOK Hierne25232
Frida HöglundIK Vikings OK7986543
Tomas JohanssonOK Skärmen1881010
Jenny NybergSkattkärrs SOK1830402
Kjell-Åke RyenKroppa IF42766
Joel SjöholmOK Pan-Kristianstad9402150
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK8461291

Svår 3 km (5)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna AlfredssonOK Tyr452715
Mikael AlfredssonOK Tyr2065324
Fredrik LarsenIndre Østfold OK
Daniel RåådOK Tyr1828182
Olof ÅslundEj klubbansluten343426

Annonser