Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till FOK:s Sprintcup Etapp1

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: FOK:s Sprintcup Etapp1
Arrangörsorganisation: Falkenbergs OK
Datum: torsdag 2 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 65 anmälda deltagare.

Herr (28)

NamnOrganisationBricknummer
Claes AnderssonFalkenbergs OK1700012
Ronnie AnderssonFalkenbergs OK17392
Peter BadenfeltFalkenbergs OK8100599
Anders BengtssonFalkenbergs OK30485
Lennart BengtssonFalkenbergs OK402872
Sven-Åke BengtssonFalkenbergs OK9720708
Rasmus BlockgrenFalkenbergs OK930030
Samuel DahlbergIK Trenne Ullared1402399
Martin EricssonFalkenbergs OK9680714
Ingmar ErikssonFalkenbergs OK17380
Kristian ErikssonMarkbygdens OK8109044
Håkan HanssonFalkenbergs OK2081699
Hans JensenFalkenbergs OK2060849
Kaj JohanssonFalkenbergs OK344317
Martin JohanssonFalkenbergs OK7401154
Anders JägrydSkåneslättens OL8638365
Mattias KarlssonIK Trenne Ullared1402395
Viktor KarlssonIK Trenne Ullared1402393
Mikael LundqvistHalmstad OK8312020
Lennart NylanderOK Lindéna423284
Björn RexfeltFalkenbergs OK2119961
Erik RexfeltFalkenbergs OK9040226
Håkan RundqvistOK Nackhe9990104
Jonathan RundqvistOK Nackhe9040709
Albin SeverinssonOK Nackhe8040820
Fredrik StamfjordFalkenbergs OK306571
Johan SöderblomFalkenbergs OK920605
Magnus WallinIK Trenne Ullared13768

Dam (24)

NamnOrganisationBricknummer
Frida AnderssonFalkenbergs OK860521
Catarina BengtssonOK Nackhe7671019
Linnea BengtssonFalkenbergs OK9010706
Therese BlomOK Nackhe433734
Gunilla CarlssonIK Trenne Ullared1402389
Eline EricssonFalkenbergs OK2119993
Elin FredinOK Nackhe2119827
Anna HagströmFalkenbergs OK8210670
Fanny HanssonFalkenbergs OK2060804
Clara HenningssonIK Trenne Ullared1402375
Moa HenningssonIK Trenne Ullared1402380
Tilda HenningssonIK Trenne Ullared1402381
Karin JägrydSkåneslättens OL8324901
Malin LjunggrenMarkbygdens OK36938
Jennie Malmgren RybergFalkenbergs OK423287
Katharina MyrénIK Trenne Ullared1402398
Sabina MårtenssonIK Trenne Ullared1402400
Ing-Marie SamuelssonIK Trenne Ullared1402379
Jenny SeverinssonFalkenbergs OK2119989
Sara SöderblomÄtrans IF262379
Gunilla Wallin BengtssonFalkenbergs OK343478
Alva WallinIK Trenne Ullared342958
Emma WillborgFalkenbergs OK241980
Weronica ZederinOK Nackhe18514

Ungdom (10)

NamnOrganisationBricknummer
Samuel BernhardtFalkenbergs OK2119967
Johannes DahlbergIK Trenne Ullared1402388
Susanna ErlingsonFalkenbergs OK
Ella Hertz-JensenFalkenbergs OK2060828
Tilde Hertz-JensenFalkenbergs OK2060822
Gustav LundqvistHalmstad OK9050509
Melker OlaussonFalkenbergs OK2119991
Leon RybergFalkenbergs OK2060876
Alva SunnenellFalkenbergs OK2119986
Linus ZederinOK Nackhe7438422

Motion (3)

NamnOrganisationBricknummer
Katarina AnderssonÄtrans IF1964725
Gunnar JohanssonOK Nackhe433740
Jan Eric PerssonOK Löftan9440612

Annonser