Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till FOK:s Sprintcup Etapp 4

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: FOK:s Sprintcup Etapp 4
Arrangörsorganisation: Falkenbergs OK
Datum: tisdag 21 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 78 anmälda deltagare.

Herr (30)

NamnOrganisationBricknummer
Claes AnderssonFalkenbergs OK1700012
Sören AnderssonIK Dran30722
Peter BadenfeltFalkenbergs OK8100599
Axel BechtelFK Friskus-Varberg1912221
Lennart BengtssonFalkenbergs OK402872
Sven-Åke BengtssonFalkenbergs OK9720708
Rasmus BlockgrenFalkenbergs OK930030
David DahlströmFalkenbergs OK17382
Rune EliassonFalkenbergs OK748288
Martin EricssonFalkenbergs OK9680714
Ingmar ErikssonFalkenbergs OK17380
Kristian ErikssonMarkbygdens OK8109044
Anders GusedFalkenbergs OK344385
Johan GustafssonOK Nackhe9960924
Håkan HanssonFalkenbergs OK2081699
Hans JensenFalkenbergs OK2060849
Kaj JohanssonFalkenbergs OK344317
Martin JohanssonFalkenbergs OK7401154
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg9000420
Tommy JohnssonOK Nackhe259975
Mikael LundqvistHalmstad OK8312020
Björn RexfeltFalkenbergs OK2119961
Erik RexfeltFalkenbergs OK9040226
Håkan RundqvistOK Nackhe9990104
Jonathan RundqvistOK Nackhe8040709
Linus RybergFalkenbergs OK30476
Johan SöderblomFalkenbergs OK920605
Benny WallinFalkenbergs OK343714
Håkan WinnbergIK Trenne Ullared1402373
Linus ZederinOK Nackhe7438422

Dam (32)

NamnOrganisationBricknummer
Frida AnderssonFalkenbergs OK860521
Katarina AnderssonÄtrans IF1964725
Annika BechtelFK Friskus-Varberg1489209
Catarina BengtssonOK Nackhe7671019
Linnea BengtssonFalkenbergs OK9010706
Therese BlomOK Nackhe433734
Louise BorgHalmstad OK9091909
Elin CarlssonIK Trenne Ullared1402384
Gunilla CarlssonIK Trenne Ullared1402389
Eline EricssonFalkenbergs OK2119993
Hilda EricssonFalkenbergs OK2119994
Elin FredinOK Nackhe2119827
Anna HagströmFalkenbergs OK8210670
Fanny HanssonFalkenbergs OK2060804
Camilla JacobsonFalkenbergs OK2060874
Margareta JohanssonHalmstad OK7520808
Felicia KarlssonIK Trenne Ullared1402397
Karin KarlssonHalmstad OK30475
Malin LjunggrenMarkbygdens OK36938
Jennie Malmgren RybergFalkenbergs OK423287
Sabina MårtenssonIK Trenne Ullared1402400
Johanna RundqvistOK Löftan9990807
Ing-Marie SamuelssonIK Trenne Ullared1402379
Åsa SöderblomFalkenbergs OK1890121
Kristina TellqvistIK Dran30732
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared7570307
Gunilla Wallin BengtssonFalkenbergs OK343478
Emmy WallinFalkenbergs OK9031212
Sandra WallinFalkenbergs OK262262
Monica WassFalkenbergs OK15653
Ann-Britt WinnbergIK Trenne Ullared41507
Weronica ZederinOK Nackhe18514

Ungdom (12)

NamnOrganisationBricknummer
Samuel BernhardtFalkenbergs OK2119967
Susanna ErlingsonFalkenbergs OK500599
Johan GusedFalkenbergs OK2119968
Ella Hertz-JensenFalkenbergs OK2060828
Tilde Hertz-JensenFalkenbergs OK2060822
Olivia LindgrenFalkenbergs OK2060826
Gustav LundqvistHalmstad OK9050509
Melker OlaussonFalkenbergs OK2119991
Leon RybergFalkenbergs OK2060876
Jenny SeverinssonFalkenbergs OK2119989
Alva SunnenellFalkenbergs OK2119986
Mira WallinFalkenbergs OK9071010

Motion (4)

NamnOrganisationBricknummer
Lars-Göran JohanssonHalmstad OK
Reijo MukkalaHalmstad OK7510714
Jan Eric PerssonOK Löftan9440612
Sofie SöderblomFalkenbergs OK1910114

Annonser