Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ungdomsserie och NOK-träning

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Ungdomsserie och NOK-träning
Arrangörsorganisation: Tjalve IF Norrköping
Datum: tisdag 7 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 64 anmälda deltagare.

D16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Stella RosengrenTjalve IF Norrköping2109370
Sofia TunessonSkogspojkarnas OK8050105
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb8030629
Amanda WärnNAIS Orienteringsklubb29470

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Valter FredrikssonTjalve IF Norrköping9030424
Mattis GranströmNAIS Orienteringsklubb8030314
John KinnanderMatteus SI8040315
Andreas TörnkvistOK Denseln1030529

D14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Emmy BorgOK Denseln2101818
Klara ZimmermanTjalve IF Norrköping2109376

H14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo BraamOK Denseln9505050
Vincent DahmTjalve IF Norrköping1061023
Edvin FredrikssonTjalve IF Norrköping9060825
Gustav GranströmNAIS Orienteringsklubb8010405
Kevin KarlssonHammarkinds OK451027
Melker WaldfeltFinspångs SOK7003094
Robin WilhelmsonTjalve IF Norrköping2095417
Melker ÖsterströmHammarkinds OK451630

D12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Tuva AnderssonNAIS Orienteringsklubb2112424
Emma EngströmFinspångs SOK9070204
Wilma FahlstedtSkogspojkarnas OK2093582
Clara IllnerTjalve IF Norrköping9070831
Tilda MalmströmTjalve IF Norrköping9070817
Ylva OppåsNAIS Orienteringsklubb9970907
Tilde TingströmNAIS Orienteringsklubb2095364

H12 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Malte AnderssonMatteus SI1440217
Axel JarlNAIS Orienteringsklubb8652945
Gustav LjungstorpHammarkinds OK451636
Mio NorinMatteus SI1081129
Edwin WedinNAIS Orienteringsklubb7070528
Rasmus WärnNAIS Orienteringsklubb16597

D10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Linn BorgOK Denseln27197
Disa Wengelin OppåsNAIS Orienteringsklubb9100203

H10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Loke AlenbrandOK Kolmården7091207
Ville AnderssonMatteus SI1210310
Uno DingstenSkogspojkarnas OK1091009
Jakob FjellnerMatteus SI1090916
Theo IllnerTjalve IF Norrköping9090417
Sixten LevinsonOK Kolmården7091020
Rasmus WilhelmsonTjalve IF Norrköping2095125

Inskolning (4)

NamnOrganisationBricknummer
Elvira ArtilesMatteus SI2065174
Ylva-Li JarlNAIS Orienteringsklubb452588
Elmer LahtinenTjalve IF Norrköping
Benjamin LuksTjalve IF Norrköping246652

U1 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Hilda JoelssonMatteus SI441754
Emma KinnanderMatteus SI2065255
Silas MeyerMatteus SI2139216
Sayali NilssonTjalve IF Norrköping
Mille NorinMatteus SI1110821

U2 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Sune AlenbrandOK Kolmården7110915
Felix AnderssonNAIS Orienteringsklubb2112450
Filip CösterTjalve IF Norrköping26085
Linus JosefssonOK Kolmården7111224
Alvin Lindgren JohanssonTjalve IF Norrköping26084
Agnes NygrenTjalve IF Norrköping7100408
Gustav SöderströmOK Kolmården9741002
Ivar ViklundMatteus SI2115546

U3 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Karolina JohanssonHammarkinds OK445084
Sanna JosefssonOK Kolmården7449358
Ida PeterssonOK Kolmården7100622
Moa PeterssonOK Kolmården7070409
Viggo PeterssonOK Kolmården7090511
Oskar SöderströmOK Kolmården9061028

U4 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb8112229

Annonser