Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Grövelsjöorienteringen

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Grövelsjöorienteringen
Arrangörsorganisation: Grövelsjöfjällens OK
Datum: fredag 31 juli 2020 - söndag 2 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 246 anmälda deltagare.

Alfta-Ösa OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Olov EricsonAlfta-Ösa OKH21
Katarina SvahnAlfta-Ösa OKD21

Attunda OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ulla MolinAttunda OKD55

Bjursås OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johan HallgrenBjursås OKH21

Centrum OK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Oskar GustafssonCentrum OKH40
Andreas LundstenCentrum OKH21
Mattias RobertsonCentrum OKH50
Annica SundebyCentrum OKD40
Malin SundebyCentrum OKD40

Dalaportens OL (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kristina ErikssonDalaportens OLD60

Eksjö SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Klara AxelssonEksjö SOKD21

Falkenbergs OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Matilda MartinssonFalkenbergs OKD21208389

FIF Hillerød (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emma Nygaard MonradFIF HillerødD12
Ida Nygaard MonradFIF HillerødMycket lätt 2 km
Rune Nygaard MonradFIF HillerødH40
Rikke Nygaard MonradFIF HillerødSvår 3 km

Finspångs SOK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elmer WaldfeltFinspångs SOKH16
Jesper WaldfeltFinspångs SOKH45
Melker WaldfeltFinspångs SOKH14

Fjärås AIK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Susanne JohanssonFjärås AIKSvår 3 km
Inger LindholmFjärås AIKD65

Gamleby OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Nicklas EnlundGamleby OKH50
Pia ÖstangårdGamleby OKD50
Tuva ÖstangårdGamleby OKD167050326

Gustavsbergs OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hillevi EkstrandGustavsbergs OKD45
Jonas HolmgrenGustavsbergs OKH45
Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OKD70127287

Göteborg-Majorna OK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kristine BergliaGöteborg-Majorna OKD21
Andreas EklundGöteborg-Majorna OKH45
Moa EnmarkGöteborg-Majorna OKD21
Runa FremstadGöteborg-Majorna OKD21159035
Jan Petter HansenGöteborg-Majorna OKH55244281

Hagaby GoIF Örebro (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Martin RegbornHagaby GoIF ÖrebroH21

Halmstad OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Martin JohanssonHalmstad OKH45
Maria PeterssonHalmstad OKD45

Hjärnarps OL (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OLD70182157
Ronald Mc GrailHjärnarps OLH70139477

I 19 IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Frans WickbomI 19 IFH5569495

IF Hagen (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders ErikssonIF HagenH65
Evamarie LundahlIF HagenD65

IFK Enskede (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Stefan HenrikssonIFK EnskedeH55

IFK Göteborg Orientering (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Max Peter BejmerIFK Göteborg OrienteringH21
Anders CarlssonIFK Göteborg OrienteringH21404979
Elsie HördegårdhIFK Göteborg OrienteringD12
Henny HördegårdhIFK Göteborg OrienteringInskolning 2 km
Ida HördegårdhIFK Göteborg OrienteringD40
Johan HördegårdhIFK Göteborg OrienteringH40
Signe HördegårdhIFK Göteborg OrienteringD14
Eskil KinnebergIFK Göteborg OrienteringH21509333

IFK Mora OK (14)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Annlouise AlmqvistIFK Mora OKD55
Kane AnderssonIFK Mora OKD60
Karl-Erik AnderssonIFK Mora OKH65
Elvira BuudIFK Mora OKD12
Jonas BuudIFK Mora OKH45
Sixten BuudIFK Mora OKH10
Zandra BuudIFK Mora OKLätt 5 km
Berit GummusIFK Mora OKD50
Arne HolmerIFK Mora OKH65
Björn KajsIFK Mora OKH35
Lovisa KajsIFK Mora OKD10
Tord NorellIFK Mora OKH559510700
Gunnel RaskIFK Mora OKD55407857
Ulf K. RaskIFK Mora OKH55411835

IFK Umeå (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
David LundstenIFK UmeåH21

IK Hakarpspojkarna (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Andreas GustafssonIK HakarpspojkarnaH21193899
Gabriella GustafssonIK HakarpspojkarnaD21193897
Emil LingIK HakarpspojkarnaH14
Emma LingIK HakarpspojkarnaD18
Erik LingIK HakarpspojkarnaH18
Sandra LingIK HakarpspojkarnaD16

Järfälla OK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karina LangerakJärfälla OKD55
Ton LangerakJärfälla OKH60
Anders LundJärfälla OKH60
Peter LundbergJärfälla OKH60
Johan SköldJärfälla OKH55

Kalmar OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anna ArvidssonKalmar OKD21
Maria ArvidssonKalmar OKD21
Lars-Åke ÅbergKalmar OKH70914074

Kamrat och IF KIF (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Stefan HogartKamrat och IF KIFH40
Emelie HolmströmKamrat och IF KIFD35

Kils OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ludvig ErikssonKils OKH21
Sanna SkoogKils OKD21

Kolding OK (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders DalgaardKolding OKH45
Camilla DalgaardKolding OKD45
Emil DalgaardKolding OKH12
Jens DalgaardKolding OKH18
Johan DalgaardKolding OKH12
Niels DalgaardKolding OKH16
Rasmus DalgaardKolding OKH10
Tine DalgaardKolding OKD21 Kort

Korsnäs IF OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lotta JungåkerKorsnäs IF OKD55
Mats JönssonKorsnäs IF OKH55506278
Svante LindgrenKorsnäs IF OKH60

Kungälvs OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Christian StiernstedtKungälvs OKH40

Leksands OK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alice FunkeLeksands OKD12
Anna FunkeLeksands OKD45
Ellen FunkeLeksands OKD16
Pontus FunkeLeksands OKH45
Anna-Karin SchmutzLeksands OKD50

Lerums SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kent ErikssonLerums SOKH65

Linköpings OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elisabeth AhlgrenLinköpings OKD21

Lunds OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sara Snogerup LinseLunds OKD55
Kyrre ThalbergLunds OKH60

Långhundra IF (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Katarina BengtssonLånghundra IFD5597004
Maria BengtssonLånghundra IFD21 Kort480466

Malungs OK Skogsmårdarna (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Martin HammarbergMalungs OK SkogsmårdarnaH213468980
Erik RostMalungs OK SkogsmårdarnaH2174154

Mariestads FK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hans-Gösta BernhardMariestads FKH70
Håkan LööfMariestads FKH65
Monica LööfMariestads FKD65

Markaryds FK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FKD50

Markbygdens OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Felix AxelssonMarkbygdens OKH21
Marina AxelssonMarkbygdens OKD50
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OKH50

Matteus SI (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Marcus AnderssonMatteus SIH40
Malte StrömbergMatteus SIH12
Sofie StrömbergMatteus SID40
Ville StrömbergMatteus SIH10

Norbergs OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elisabet ElmertoftNorbergs OKD55
Anna-Karin ErikssonNorbergs OKD40

Nyköpings OK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Cajsa AleniusNyköpings OKD14
Meja AleniusNyköpings OKD16
Mikael AleniusNyköpings OKH45
Ida HylanderNyköpings OKD21
Kristin HylanderNyköpings OKD21
Ulf HylanderNyköpings OKH60

OK Djerf (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Marie LindbladOK DjerfD45
Ulf NordzellOK DjerfH60
Anders PelanderOK DjerfH4013361
Edvard PelanderOK DjerfH14204284
Ellen PelanderOK DjerfD16204283
Lin PelanderOK DjerfD10204280
Lena WesterlundOK DjerfD4566611

OK Hedströmmen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ragnar ErikssonOK HedströmmenH75

OK Hällen (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gustaf SundbüeOK HällenH21
Jan SundbüeOK HällenH60

OK Kåre (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lisa RisbyOK KåreD21199991
Jannike WåhlbergOK KåreD60
Kenneth WålbergOK KåreH65

OK Linné (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karna ThorssonOK LinnéD21

OK Nackhe (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Andreas LundbladOK NackheH21

OK Ravinen (11)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ann BergmanOK RavinenSvår 3 km
Gustav BergmanOK RavinenH21
Helena BergmanOK RavinenD21
Kalle BergmanOK RavinenH21
Kent BergmanOK RavinenH55
Anna HerlyOK RavinenD50
Christophe HerlyOK RavinenH50
Arvid RundströmOK RavinenH12
Björn RundströmOK RavinenH45
Sonja RundströmOK RavinenD10
Vendela RundströmOK RavinenD16

OK Skärmen (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ebba LindOK SkärmenD18
Kristina LindOK SkärmenD50

OK Snab (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Flemming JørgensenOK SnabH50410506
Axel Örnhagen JørgensenOK SnabH14199257
Eva Örnhagen JørgensenOK SnabD18233560
Ulrika Örnhagen JørgensenOK SnabD50211041

OK Södertörn (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Boel FogelmarkOK SödertörnD21
Torbjörn JohanssonOK SödertörnH60
Åsa SundbergOK SödertörnD60

OK Älvsjö-Örby (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Britt-Marie HellgrenOK Älvsjö-ÖrbyD60
Christer NordströmOK Älvsjö-ÖrbyH65

OK Österåker (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Malte AlbinssonOK ÖsteråkerH16
Caroline WestbomOK ÖsteråkerD40

OL Norska (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Irène ProbstOL NorskaD50
Marc ProbstOL NorskaH50

OL Regio Olten (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Klas NilssonOL Regio OltenH40
Corinne StäubleOL Regio OltenD50

OLC Kapreolo (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jorin MohnOLC KapreoloH12
Marianne MohnOLC KapreoloD40
Nicolas MohnOLC KapreoloH14
Peter MohnOLC KapreoloH45

Ronneby OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hanna JohannessonRonneby OKD20
Susanne JohannessonRonneby OKMedelsvår 3 km
Thomas JohannessonRonneby OKH50

Rånäs OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Henrik SundblomRånäs OKH45
Oskar SundblomRånäs OKH18

Røros IL (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Petter GullikstadRøros ILH60483728

Sandnes IL (Rogaland) (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)H40205576

Sjövalla FK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Solveig HedenblomSjövalla FKD65
Sören SvenssonSjövalla FKH70

Skogslöparna (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Katarina KvickSkogslöparnaD6519158

Skogspojkarnas OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anita Seger-WehlinSkogspojkarnas OKD55
Johan WehlinSkogspojkarnas OKH21
Michael WehlinSkogspojkarnas OKH55

Skåneslättens OL (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Christina OlssonSkåneslättens OLD60
Gert OlssonSkåneslättens OLH70

Snättringe SK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Torbjörn ErikssonSnättringe SKH65
Anna WolgastSnättringe SKD45

Stigmännen Karlshamns OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Göran MånssonStigmännen Karlshamns OKH55

Stora Tuna OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik BlomgrenStora Tuna OKH21
Andrei LamovStora Tuna OKH21
Magdalena OlssonStora Tuna OKD214073094

Sundsvalls OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tobias EliassonSundsvalls OKH40507051

Säterbygdens OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Robert ÖstlundSäterbygdens OKH55

Sävedalens AIK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Monica KnutssonSävedalens AIKD65
Stefan MillegårdSävedalens AIKH65

Södertälje-Nykvarn OF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OFH2173948

Tolered-Utby Ol-klubb (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubbH70

Tullinge SK (10)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik BerggrenTullinge SKH50
Kent BerggrenTullinge SKH55
Lina BerggrenTullinge SKD5029173
Tommy ErikssonTullinge SKH65
Barbro LönnkvistTullinge SKD60
Lars LönnkvistTullinge SKH60
Åsa Rimsjö SandTullinge SKD45
Piero SannicolòTullinge SKH55
Anna-Karin SundqvistTullinge SKD55227236
Mikael SundqvistTullinge SKH60227235

Tumba-Mälarhöjden OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OKH40

Tyrving IL (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Berit DanielsenTyrving ILD60220726
Per Kristian EkebergTyrving ILH60211555

Täby OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Patrik AhlgrenTäby OKH55
Björn JakobssonTäby OKH60

Uddevalla OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lovis BergstrandUddevalla OKD16
Molly BergstrandUddevalla OKD14
Thomas BergstrandUddevalla OKH50

Ulriksbergs IK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karin RabeUlriksbergs IKD65

Wing OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fredrik PerssonWing OKH40507075
Rune StræteWing OKH50501009

Vittjärvs IK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anneli WickbomVittjärvs IKD50
Emilia WickbomVittjärvs IKMedelsvår 3 km
Evelina WickbomVittjärvs IKD2181130
Rasmus WickbomVittjärvs IKH2169497

Vänersborgs SK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Annette Falck LarssonVänersborgs SKD55
Nils-Olof LarssonVänersborgs SKH60

Västerbergslagens OL (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kalle WegerfeltVästerbergslagens OLH65

Västerås SOK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fredrik HamreforsVästerås SOKH20
Henrik HamreforsVästerås SOKH21 Kort
Ulf HamreforsVästerås SOKH55
Mattias LöfqvistVästerås SOKH40
Selma LöfqvistVästerås SOKD10

Västvärmlands OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jenny GullqvistVästvärmlands OKD35
Robin GullqvistVästvärmlands OKH10
Elias JosefssonVästvärmlands OKH14
Martin NorlanderVästvärmlands OKH45

Växjö OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Berit RuneforsVäxjö OKD60
Mats RuneforsVäxjö OKMedelsvår 3 km

Ålgård Orientering (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ørjan RavndalÅlgård OrienteringH40
Sturla StokkelandÅlgård OrienteringH4060595

Älvdalens IF OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Carolina OlssonÄlvdalens IF OKD21 Kort
Elisabeth OlssonÄlvdalens IF OKD55
Hans-Peter OlssonÄlvdalens IF OKH60
Niklas OlssonÄlvdalens IF OKH21 Kort

Ärla IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emma KantarpÄrla IFD35

Annonser

Mila