Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ungdomsserien, #2, krets Norr 2

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Ungdomsserien, #2, krets Norr 2
Arrangörsorganisation: Mälarö SOK
Datum: tisdag 14 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 144 anmälda deltagare.

D16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Emma AlmJärfälla OK2107418
Emma BarnardBromma-Vällingby SOK431261
Vilda BlanckertMälarö SOK2122004
Bella PedersenJärfälla OK2093688
Miia RollerJärfälla OK8030570

H16 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BovalliusJärfälla OK7915915
William GrunderJärfälla OK9030301
Jannick Karlsson BrabieJärfälla OK8041117
Theodor Karlsson BrabieJärfälla OK9030203
Anton MörkforsJärfälla OK2050719
Melker PalmJärfälla OK8652911
Anton WällstedtJärfälla OK1031111
Jesper ÅkessonJärfälla OK9101500

D16 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anna AhlbinJärfälla OK451628
Sara GranholmJärfälla OK2109319
Astrid RönnmarkJärfälla OK1409862

D14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa ForsbergJärfälla OK2093423
Wilda LundqvistMälarö SOK2107201
Stina PedersenJärfälla OK2093695
Ebba WestringJärfälla OK2063897
Stina YlipääMälarö SOK2107248
Stella ÖstblomJärfälla OK2063840

H14 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Jonatan AndersonJärfälla OK2065333
Anton BartschJärfälla OK8050726
Ludvig BrooméJärfälla OK2135317
Marcus GrunderJärfälla OK9050811
Wilhelm LarssonJärfälla OK2107436
Noah MehreteabJärfälla OK2109337
Elias PetterssonJärfälla OK2109332
Hampus SundbergJärfälla OK2079617
Erik WällstedtJärfälla OK1050622

D14 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Tilde EjlestamJärfälla OK2123570
Moa RollJärfälla OK452164

D12 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Molly BomanMälarö SOK2107242
Ebba HultqvistMälarö SOK2139646
Klara LobergJärfälla OK2123874
Fiffi MalmströmJärfälla OK46993
Linnea MalstadBromma-Vällingby SOK245669
Julia PetterssonJärfälla OK7070913
Tova SandgrenBromma-Vällingby SOK862368
Elsa TunbladMälarö SOK2107229
Alva WidegrenMälarö SOK2107210
Ida ZefferMälarö SOK2107212

H12 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Simon AndersonJärfälla OK2065316
Oskar BartschJärfälla OK8070302
Edvin BjörklundJärfälla OK450866
Max BoströmJärfälla OK7070800
Benjamin HjerténJärfälla OK9080329
Alvin KimbladJärfälla OK2138885
Arthur LindquistJärfälla OK2123851
John NymanJärfälla OK2087200
Viktor TofteJärfälla OK2109350
Leo UvhagenJärfälla OK2123493
Valter WesleyMälarö SOK2123576
Junior YlipääMälarö SOK2107205
Carl ÖrnebrandJärfälla OK1061415

D12 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Amanda Mörkfors / Sigrid AlmJärfälla OK / Järfälla OK444790 / 682415
Astrid RollJärfälla OK2087191
Sofia SollenbergJärfälla OK229541

H12 Kort (6)

NamnOrganisationBricknummer
Vilhelm BäckiusJärfälla OK2135346
Anton GranholmJärfälla OK2109301
Arthur HaeberleinMälarö SOK402949
Max HedinJärfälla OK2109328
Tim NybergMälarö SOK2125983
Kasper Åberg EkstrandJärfälla OK341725

D10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Olivia GoldJärfälla OK2109338
Ida PetterssonJärfälla OK7090907
Julia E PetterssonJärfälla OK692415
Hedda TunbladMälarö SOK2107202
Noomi ZefferMälarö SOK2107239

H10 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Samuel AnderssonJärfälla OK7906131
Björn EdemyrJärfälla OK2109324
Justus HedinJärfälla OK438771
Malte IhlisMälarö SOK2124596
Noel KimbladJärfälla OK2138852
Vilmer WesleyMälarö SOK2123932

Inskolning (2)

NamnOrganisationBricknummer
Frida JonssonJärfälla OK2123854
David LiljebladJärfälla OK2148022

U1 (41)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar AhlgrenBromma-Vällingby SOK438763
Vera AndgrenBromma-Vällingby SOK354259
Nellie BinnbergJärfälla OK2148049
Simon BjörnstadBromma-Vällingby SOK438766
Loa Bodevik ArhammarBromma-Vällingby SOK438760
Ludvig BomanMälarö SOK2139811
Tuva BromsJärfälla OK2109310
Anton Cortes EliassonBromma-Vällingby SOK438752
Marcus EdemyrJärfälla OK229518
Albin EdvinssonJärfälla OK2135314
Robin GoldJärfälla OK37395
Sophie HaeberleinMälarö SOK402997
Jacob HellebroJärfälla OK2109326
Edvin HultqvistMälarö SOK27433
Loke HultqvistJärfälla OK2109344
Emton InsulanderJärfälla OK2139707
Kajsa JonssonJärfälla OK2123587
William JonssonJärfälla OK30271
Lucia LiljebladJärfälla OK2148021
August LindbergBromma-Vällingby SOK438755
Petter LindvallMälarö SOK27434
Milla-elvira LjungqvistMälarö SOK2126009
Markus Loader BengtssonBromma-Vällingby SOK438761
Lilly LundqvistMälarö SOK2125971
Arvid MellergårdJärfälla OK2148036
Mira MichelsenJärfälla OK2107512
Albin MyringerBromma-Vällingby SOK438751
Sigrid MyringerBromma-Vällingby SOK438764
Nils PalmqvistJärfälla OK2109330
Edvin PetterssonJärfälla OK2140393
Ellen PinnerJärfälla OK2132083
Erik PinnerJärfälla OK2123564
Erik RahlénBromma-Vällingby SOK438757
Ivar RunbergBromma-Vällingby SOK438771
Arvid SollenbergJärfälla OK2093700
Moa SundbergJärfälla OK28535
Emil TofteJärfälla OK2139805
Nora TunbladMälarö SOK2107224
Miri WachtmeisterBromma-Vällingby SOK438762
Tage WallanderMälarö SOK2125975
Folke WällstedtJärfälla OK2139000

U2 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Isak AndersonJärfälla OK1410872
Nils Andersson RollJärfälla OK2093673
Alexander AnderssonJärfälla OK256691
Melvin BinnbergJärfälla OK2078125
Oliver BinnbergJärfälla OK229793
Hannes BromsJärfälla OK888369
Bonnie CarlstenBromma-Vällingby SOK448465
Hanna KarlsonBromma-Vällingby SOK354252
Max LeireMälarö SOK1979122
Alva Lind SundinJärfälla OK2135320
Amanda MalmBromma-Vällingby SOK350033
Emilia NilssonMälarö SOK
Adil Nygren MassaoudiJärfälla OK722415
Allan PirardBromma-Vällingby SOK354260
Jamie RollerJärfälla OK6013
Hampus SiljekvistJärfälla OK2109307
Simon SjölundJärfälla OK2093432
Hugo SundelinJärfälla OK431179
Tom ZefferMälarö SOK2125994
Love Åberg EkstrandJärfälla OK2135306
Love Öberg HermansenBromma-Vällingby SOK437091

U3 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Vera EnbomJärfälla OK2093419
Märta MagnussonBromma-Vällingby SOK245663
Meja MichelsenJärfälla OK2107188

Annonser