Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ungdomsserien, #1, krets Söder 1

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Ungdomsserien, #1, krets Söder 1
Arrangörsorganisation: Tumba-Mälarhöjden OK
Datum: torsdag 2 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 186 anmälda deltagare.

D16 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OK2089168
Alva BladhTullinge SK9030909
Liv HerneTumba-Mälarhöjden OK9905131
Ebba KolmodinTumba-Mälarhöjden OK2065355
Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK7040723
Wilma LeicktTullinge SK9040910
Tove SjöbergTullinge SK9030623
Lovisa SvenssonTullinge SK431486
Märta SödervallTullinge SK9002204

H16 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK8030422
Hugo BacklundTullinge SK9030505
Wilhelm BergmanTullinge SK2078025
Ludvig FerdmanTullinge SK8458009
Melker GardbyTumba-Mälarhöjden OK2088909
Emil HelanderTullinge SK2800745
Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK8141414
Elias LindkvistTullinge SK2132059
Hjalmar SandbergOK Älvsjö-Örby8200305
David TörnqvistTullinge SK2087061
Kim ÖrnbergTumba-Mälarhöjden OK9030622

D16 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa KarlssonOK Älvsjö-Örby2078200
Ida NordlundOK Älvsjö-Örby2081963
Vilma ÅgrenTumba-Mälarhöjden OK434015

H16 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Felix ArkängTullinge SK895463
Teodor HedbergTumba-Mälarhöjden OK682225

D14 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Emilia BergmanTullinge SK2075418
Alva Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK2078165
Isa CarlsundTumba-Mälarhöjden OK2119749
Amanda ClaessonTumba-Mälarhöjden OK2138957
Kimberly EkenstedtTullinge SK9051017
Filippa HjerneTumba-Mälarhöjden OK2089389
Freja HjerneTumba-Mälarhöjden OK2089379
Klara JunegardTullinge SK26016
Elsa LifTumba-Mälarhöjden OK2089188
Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK7060108
Nova MatthewsTullinge SK1251001
Cleo MattilaTullinge SK2112454
Hilda MårsellTumba-Mälarhöjden OK2088908
Fanny SundbergTullinge SK9050911

H14 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Simon AdebrantTumba-Mälarhöjden OK2119633
Olof ArevångTullinge SK9060719
Elias BladhTullinge SK46990
Svante ErnestamOK Älvsjö-Örby2063732
Felix FlodmanTullinge SK2093267
Aron HöglundTullinge SK2062774
Lucas JohanssonTullinge SK7505703
Arvid MyrbergerTullinge SK2062048
Olle SandbergOK Älvsjö-Örby7201142
Axel TrofastTullinge SK7300272
Viktor WistrandTullinge SK1210230

D14 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Olivia MasonTumba-Mälarhöjden OK2101616
Julia MillingtonTullinge SK

H14 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anton FurusjöTumba-Mälarhöjden OK246133
Milian HentschkeTullinge SK7050121
Erik MölsäOK Älvsjö-Örby2063748

D12 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Fanny BergmanTullinge SK2077239
Nellie BolinTullinge SK438661
Frida DäckforsTullinge SK2093492
Isa FlodmanTullinge SK2093281
Maja GustafssonOK Älvsjö-Örby2063765
Matilda HedbergTumba-Mälarhöjden OK981946
Ellen NybäckTullinge SK2104078
Stina NygrenTullinge SK2062171
Isabel OlareOK Älvsjö-Örby1070902
Freja SaersTumba-Mälarhöjden OK1061031
Johanna Skogholm AllaredTumba-Mälarhöjden OK501867
Hilda TrofastTullinge SK8400724
Clara WerdinOK Älvsjö-Örby2088922

H12 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Pontus AasaTullinge SK1080510
Anton AkterinOK Älvsjö-Örby1662995
Edvin Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK2101650
Ervin DixTullinge SK2135418
Olle EkenbergTumba-Mälarhöjden OK2139784
Oskar EklövTumba-Mälarhöjden OK26010
Ivar MessingOK Älvsjö-Örby2107444
Gustav MyrbergerTullinge SK2041817
Isac NoblingTullinge SK2112584
Alvin NordinOK Älvsjö-Örby36460
Samuel SylvanTullinge SK2078264
Alvar WallinOK Älvsjö-Örby2138978
Leo WisborgTullinge SK2062744

D12 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ella MatthewsTullinge SK1070903
Liv MårtenssonTumba-Mälarhöjden OK2115407
Miranda StrandTullinge SK2075176

H12 Kort (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ville Blomqvist IvarssonOK Älvsjö-Örby2063727
Albin HessleTullinge SK2123904
Evan MillingtonTullinge SK
Gabriel SörqvistTumba-Mälarhöjden OK2123475

D10 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Emelie HellströmTumba-Mälarhöjden OK2121948
Vanja LifTumba-Mälarhöjden OK2089397
Cloe MatthewsTullinge SK1100603
Viola SaersTumba-Mälarhöjden OK2147897

H10 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Love AkterinOK Älvsjö-Örby1770522
Alexander BäckmanTumba-Mälarhöjden OK2131997
Erik KällTumba-Mälarhöjden OK2058115
Oskar LindholmTullinge SK2135404
Loa MattilaTullinge SK2115496
Eskil MyrbergerTullinge SK2125913
Viggo MårsellTumba-Mälarhöjden OK2104122
Alexander Nimrodsson EngblomOK Älvsjö-Örby2063706
Axel NäsmanTullinge SK30996
Joel ÅhgrenTullinge SK406696

Inskolning (5)

NamnOrganisationBricknummer
Vilma NordströmOK Älvsjö-Örby9101545
Elise RisethTullinge SK41822
Alvar SteenTumba-Mälarhöjden OK208144
Nils StällbergTullinge SK2135782
Melker WisborgTullinge SK2115465

U1 (51)

NamnOrganisationBricknummer
Alfred AasaTullinge SK1120321
Leonard AnderssonOK Älvsjö-Örby2063725
Viola AnderssonTullinge SK2125955
Leo AppelsvedTumba-Mälarhöjden OK2139954
Hilma ArevångTullinge SK26289
Josefina BaylanTullinge SK2058157
Eskil BerghTullinge SK503010
Greta BlomkvistOK Älvsjö-Örby2063723
Giselle Brandenburg FromTullinge SK2147889
Elias BäckmanTumba-Mälarhöjden OK246111
Ester CummingOK Älvsjö-Örby2063716
Alice DanielssonOK Älvsjö-Örby2063749
Elsa Edner SvedlundOK Älvsjö-Örby2063745
Linus EkenbergTumba-Mälarhöjden OK246113
Erik EklövTumba-Mälarhöjden OK18705
Julia ErlandssonTumba-Mälarhöjden OK246118
John FlodmarkTullinge SK26283
Lukas ForsTumba-Mälarhöjden OK246117
Amanda HedbergTumba-Mälarhöjden OK1108050
Gusten HerstadTullinge SK331768
Stella Huang SjöbergTullinge SK2089368
Sixten HörnfeldtOK Älvsjö-Örby2063750
Albin IllergårdTullinge SK331398
Ida JönssonOK Älvsjö-Örby2063724
Molly KarlssonTumba-Mälarhöjden OK246106
Love KlereboTumba-Mälarhöjden OK246115
Olle KlereboTumba-Mälarhöjden OK246116
Axel KruseTumba-Mälarhöjden OK246109
Olle KruseTumba-Mälarhöjden OK246108
Märta LevinsonTullinge SK
Algot Lundén GavelinTumba-Mälarhöjden OK246135
Alicia LundwallTullinge SK17643
Felicia LythTullinge SK331563
Leona MillingtonTullinge SK
Ebbot MogårdOK Älvsjö-Örby2063769
Mira MårsellTumba-Mälarhöjden OK2104486
Vilgot MårtenssonTumba-Mälarhöjden OK246104
Julia NorellTullinge SK
Erik NybäckTullinge SK1908556
Holger PerssonTullinge SK2135659
Tilda PousetteTullinge SK18298
Olle RynoTumba-Mälarhöjden OK246128
Egil SikbergTullinge SK246110
Klara SkogholmTumba-Mälarhöjden OK780729
Vera Skur MoseliusTumba-Mälarhöjden OK246129
Liv StällbergTullinge SK1100813
Nora StällbergTullinge SK1109191
Vera StällbergTullinge SK1120416
Cajsa SundénOK Älvsjö-Örby331571
Simon SvenssonTumba-Mälarhöjden OK246130
Alfred TörnblomTullinge SK2135665

U2 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Ida AnderssonTullinge SK2088935
Maximilian AnderssonTullinge SK2089369
Jack CarlsundTumba-Mälarhöjden OK2119389
Valter EdvardssonTumba-Mälarhöjden OK2132143
Vera FogelbergTumba-Mälarhöjden OK246122
Linus ForsTumba-Mälarhöjden OK246140
Hannes FurusjöTumba-Mälarhöjden OK246112
Ingemar FärmTumba-Mälarhöjden OK246123
Axel HanssonTumba-Mälarhöjden OK246124
Adam HusarTumba-Mälarhöjden OK246134
Stig HåkansonOK Älvsjö-Örby2063730
Henning Kristiansson-TorpTumba-Mälarhöjden OK2139727
Alice LindholmTullinge SK2135444
Nikolas MarkouTumba-Mälarhöjden OK246132
Vide MessingOK Älvsjö-Örby2141477
Filippa NybergTumba-Mälarhöjden OK246125
Nils NybergTumba-Mälarhöjden OK246126
Alma OlssonTullinge SK1020107
Leontine OlssonTumba-Mälarhöjden OK246127
Adam RosenbladOK Älvsjö-Örby2063766
Samuel TörnrosTumba-Mälarhöjden OK12608
Hilma ÖdmanTumba-Mälarhöjden OK246131

U3 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Abraham BaylanTullinge SK2060834
Morgan BjörnTumba-Mälarhöjden OK246121
Elmer GardbyTumba-Mälarhöjden OK2107543
Frida MårtenssonOK Älvsjö-Örby17970
Sixten SjölanderTullinge SK2107349
Anton ÅgrenTumba-Mälarhöjden OK28710

Annonser