Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Klemmingekampen

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Klemmingekampen
Arrangörsorganisation: OK Klemmingen
Datum: tisdag 1 maj 2012

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 710 anmälda deltagare.

D21 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa HammarströmOK Hällen920402
Anna HåkanssonLinköpings OK227287
Ida KaasalainenOK Grip960509
Sandra Karlsson BierfeldtÄrla IF405798
Svetlana RazumnayaHellas Orientering1301486
Jennifer WargTumba-Mälarhöjden OK800022

H21 (41)

NamnOrganisationBricknummer
Pontus AhonenOK Tor352287
Mikael AnderssonLinköpings OK880726
Oscar ArmanNyköpings OK870800
Anders AxlingSödertälje-Nykvarn OF820513
Christer BackmanTullinge SK409606
Karlis BaltacisOK Älvsjö-Örby351718
Daniel BäreSödertälje-Nykvarn OF810109
Albin DetterfeltLinköpings OK940227
Johan EklövTumba-Mälarhöjden OK760411
Jonas FagerholmSöderhamns OK828510
Fredrik ForsbergTullinge SK920407
Anders HedbergOK Södertörn698618
Fredrik HedinIFK Enskede501968
Göran HellgrenOK Södertörn647201
Mats HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF306670
Tomas HolmbergOK Södertörn351296
Jakob JanssonJärla Orientering791001
Peter JäderfeldtOK Klemmingen27202
Mattias KarlssonVäxjö OK840326
Edgars LakisOK Älvsjö-Örby351719
Patrik LindÄrla IF870829
Martin LindskogOK Ravinen22359
Jonas LundgrenLinköpings OK930608
Sven-Anders MelinSödertälje-Nykvarn OF306666
Roman NazarovHellas Orientering851102
Martin NorlingSöders-Tyresö750622
Sergej OsipovHellas Orientering888444
Ulf PerssonIFK Enskede38418
Arvid RinaldoOK Tor761202
Jonathan RosendahlÄrla IF870428
Niklas SerranderIFK Lidingö SOK870226
Henrik SjögrenHaninge SOK740204
Niclas SjögrenSödertälje-Nykvarn OF713008
Mats SundbüeSträngnäs-Malmby OL41499
Torbjörn SvenskOK Hällen770527
Janis TamuzsOK Älvsjö-Örby506978
Jörgen TheanderHaninge SOK36582
Mikael TjernbergTumba-Mälarhöjden OK800099
Vadim TolstopyatovHellas Orientering533300
Oscar VångellÄrla IF504254
Per ÖbergOK Hällen770524

D21 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Charlotte BouchetOK Hällen860600
Johanna ÖbergOK Hällen820407

H21 Kort (13)

NamnOrganisationBricknummer
Jean Baptiste BourrinOK Hällen790410
Torsten GustafssonKatrineholms OK920217
Emil HammarströmOK Måsen901126
Johan KammargårdenBjörkfors GOIF439624
Bjarne KampegårdOK Södertörn26035
Tintin KarlbergTullinge SK931022
Benjamin LepoutreOK Hällen1590714
Andreas RietzNyköpings OK41406
Peter SundénSödertälje-Nykvarn OF781019
Tommy SöderbergOK Hällen900125
Daniel TjernbergSödertälje-Nykvarn OF29689
Frédéric TranchandOK Hällen505593
Roman ZbranekOK Hällen920699

D20 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Rebecka HylanderNyköpings OK954104
Tereza NovotnaOK Hällen553444

H20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tintin KarlbergTullinge SK931022

D18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Rebecka HylanderNyköpings OK954104

H18 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Måns HellgrenOK Södertörn950412
Marek MinarOK Hällen717273
William NilssonOK Södertörn990420
Martin NorrmanEskilstuna OL304081
Johnny RahlénOK Ravinen553993

D17-20 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Erika BerggrenTullinge SK19832

H17-20 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Viktor BerggrenTullinge SK229930

D16 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AndénSödertälje-Nykvarn OF253951
Jennifer AnderssonHaninge SOK961983
Märta BerggrenOK Kolmården423362
Amanda DelvénNyköpings OK212520
Sofia EhnSödertälje-Nykvarn OF253946
Julia ErikssonOK Kolmården926475
Frida ForsbergTullinge SK971123
Moa HedegårdOK Kolmården437066
Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF253907
Anna KindlundhSödertälje-Nykvarn OF960104
Tyra KleijnSödertälje-Nykvarn OF225314
Caroline LängheimTullinge SK345077
Sara MagnussonOK Måsen960924
Ylva PaavoOK Klemmingen428964
Magdalena Van de VoordeTullinge SK960117

H16 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Valdemar AskeljungOK Klemmingen352471
Hugo DahlbergHaninge SOK344558
Oskar EngmanNyköpings OK433635
Marcus GrahnSödertälje-Nykvarn OF253964
Anton GumaeliusWaxholms OK509852
Nils GumaeliusWaxholms OK960622
Johan GustafssonKatrineholms OK971116
Andreas HultqvistTullinge SK960220
Gabriel JanssonOK Linné231303
Ville JohanssonOK Kolmården970504
Simon JärplingOK Klemmingen227277
Oskar LeinonenOK Kolmården960108
Erik MolitorKatrineholms OK961104
Mathias Myrefelt NorlingerSkarpnäcks OL961507
Heino OllinSävedalens AIK551116
Douglas PerssonEskilstuna OL344601
Joel PetterssonTullinge SK960900
Patrik RoosSödertälje-Nykvarn OF344661
Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF972711
Gustaf SundbüeOK Hällen970420
Niklas SundqvistTullinge SK960810

H16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Yngve RahlénOK Ravinen961027

D14 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa BerggrenOK Kolmården423361
Alva BergquistSödertälje-Nykvarn OF355815
Linnéa CarlssonOK Hällen426278
Anna ErikssonSträngnäs-Malmby OL229263
Lisa ErikssonSträngnäs-Malmby OL229212
Emma FalkOK Grip343730
Jonna ForsOK Grip980703
Matilda ForsbergOK Ravinen227293
Astrid HenrikssonJärla Orientering419775
Chantelle HesselbergSträngnäs-Malmby OL431104
Hanna JohanssonSträngnäs-Malmby OL990627
Amanda KarlssonOK Ravinen553566
Ebba LeicktTullinge SK980511
Ebba MellquistEskilstuna OL208642
Linnea NilssonNyköpings OK212544
Wilma OskarssonTrosabygdens OK205341
Ylva TidevallSkogsluffarnas OK451303
Moa WestbladOK Ravinen990214
Tora WesterbergOK Kolmården343150
Rebecca WinsnesSödertälje-Nykvarn OF342893
Emilia ÖstlundOK Kolmården426982

H14 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnderssonHaninge SOK30821
Jakob AnderssonKatrineholms OK
Oskar AnderssonOK Linné229697
Christopher BrennanSödertälje-Nykvarn OF253905
Carl CarlssonNyköpings OK990323
Ludvig EkNyköpings OK991313
Marcus ErikssonOK Grip245049
Johan GibergTumba-Mälarhöjden OK422441
Johan HagströmerOK Klemmingen429729
Jesper HedarEskilstuna OL981020
Adam HedbergOK Södertörn990915
Gustaf HedegårdOK Kolmården443522
Simon ImarkTullinge SK801121
Victor ImarkTullinge SK801122
Gustav JohnssonOK Tor991002
Albin LarssonKatrineholms OK980125
Simon LarssonOK Hällen981204
Ivar Lidström LauriSnättringe SK442332
Felix Lindell ÖhmanOK Måsen362075
Emil LjungemyrOK Kolmården981002
Oscar RosmanOK Hällen449351
Joel SjödinOK Kolmården446044
Olof SkyllbergOK Klemmingen443311
Emil SotkasiiraKatrineholms OK306771
Tobias von KronhelmOK Måsen438187

D14 Kort (4)

NamnOrganisationBricknummer
Tilde ErikssonSödertälje-Nykvarn OF
Jessica GrahnSödertälje-Nykvarn OF344653
Norna MolinOK Klemmingen450288
Hanna SundinOK Måsen438154

D12 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Emma AnderssonKatrineholms OK26459
Ebba AxelssonOK Grip518900
Ellen BergquistSödertälje-Nykvarn OF253976
Nora EnglundOK Klemmingen409504
Beatrice ErikssonOK Hällen435747
Emma ErikssonOK Kolmården430088
Heidi ForsOK Grip527527
Selma GumaeliusWaxholms OK234608
Linnéa GustafssonOK Hällen245726
Trine KarlbergTullinge SK508800
Maja Karlsson HjorthOK Klemmingen204926
Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF253938
Matilda LarssonOK Hällen625694
Lovisa LängheimTullinge SK530010
Linda RennerOK Södertörn450266
Frida ZeijlonOK Hällen435744
Rebecka ÖhrnellOK Grip444743

H12 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Pontus BierfeldtÄrla IF334335
Adam BrattTullinge SK510320
Philip CarlssonNyköpings OK804110
Eric GustafssonOK Tor341294
Melker GustafssonKatrineholms OK431354
Casper HedarEskilstuna OL511205
Ludvig HolmqvistOK Tor789999
Melvin JakobssonOK Södertörn36688
Leo JohanssonOK Kolmården951159
Oskar KällmanOK Hällen427923
Axel LjungkvistÄrla IF334323
Elias TidevallSkogsluffarnas OK451302
Arvid WesterbergOK Kolmården500309
Nils WestlundTrosabygdens OK344591
Erik WigleSödertälje-Nykvarn OF253981
Niklas von KronhelmOK Måsen438176

H12 Kort (5)

NamnOrganisationBricknummer
Alvin AnderlingOK Klemmingen450233
Karl BrodénOK Hällen439252
Gustav HeldtSödertälje-Nykvarn OF27097
Olle MolinOK Klemmingen450214

D10 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Malin BierfeldtÄrla IF306420
Alice EkNyköpings OK253625
Lina ErikssonOK Grip245035
Maja ErikssonSträngnäs-Malmby OL430061
Ella ForsbergOK Ravinen41795
Caroline GuttkeNyköpings OK433633
Sanna HedbergOK Södertörn429967
Katja LeicktTullinge SK33402
Kerstin LjungemyrOK Kolmården437289
Agnes LjungkvistÄrla IF334324
Alice ThornellVästerås SOK446041
Sara WänströmTrosabygdens OK432407
Fanny ÖstlundOK Kolmården431331

H10 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Leonard AppelqvistOK Klemmingen
Ville BergvallNyköpings OK1787
David BorgSödertälje-Nykvarn OF253955
Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF306680
Anton BörjessonOK Måsen421869
Carl HedegårdOK Kolmården449680
Tobias Janzon SjöstedtOK Måsen421867
Erik Lidström LauriSnättringe SK442342
Albin LindskogOK Ravinen
Alfred LängheimTullinge SK998765
Hampus NyholmSträngnäs-Malmby OL7902
Victor RosmanOK Hällen449374
Erik SkyllbergOK Klemmingen443313
Gustav TrappOK Hällen439253

D35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Eva HallOK Tor355890
Veronica LundOK Kolmården330827
Bodil NordSödertälje IF355829
Daniela RennerOK Södertörn1773

H35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Johan KammargårdenBjörkfors GOIF439624
Andreas RietzNyköpings OK41406
Daniel TjernbergSödertälje-Nykvarn OF29689

D40 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Annica BerggrenOK Kolmården423363
Annika BygdénSödertälje-Nykvarn OF38647
Helena DelvénNyköpings OK212543
Jeanette EnckellSödertälje-Nykvarn OF710621
Theres EricssonOK Ravinen41774
Agneta ErikssonOK Kolmården229649
Ida ErikssonOK Grip409335
Kristina ForsOK Grip409337
Charlotta GibergHellas Orientering259019
Sofia HeldtSödertälje-Nykvarn OF680219
Kerstin ImarkTullinge SK29911
Anette JohanssonOK Kolmården423449
Tina JunegardTullinge SK700123
Eva KindlundhTrosabygdens OK205032
Marika Nylund EkNyköpings OK711002
Maria WallströmNyköpings OK37871
Anne-Marie WigleSödertälje-Nykvarn OF306682
Moni WinsnesSödertälje-Nykvarn OF37300
Maria ZeijlonOK Hällen680917
Jenny ÖstlundOK Kolmården435898

H40 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf AnderssonHaninge SOK244080
Lars BygdénSödertälje-Nykvarn OF38295
Per EkNyköpings OK680725
Pär EricsonNyköpings OK805236
Erik ForsbergOK Ravinen208803
Peter HaglundHaninge SOK30825
Robert HaglundHaninge SOK30841
Thomas HjortMälarö SOK
Henrik JonssonOK Tor691008
Patrik LeicktTullinge SK780757
Henrik LjungemyrOK Kolmården427893
Peter LundOK Kolmården330884
Arne NilssonNyköpings OK590710
Jan NorlingSöders-Tyresö209145
Örjan ÖsterOK Tor710221

D45 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Lina BerggrenTullinge SK15150
Mia BierfeldtÄrla IF306411
Katarina BorgSödertälje-Nykvarn OF501859
Lotta GrahnSödertälje-Nykvarn OF350794
Eva GustavssonHellas Orientering670215
Ebba HedegårdOK Kolmården437065
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK510136
Anna-Lena LängheimTullinge SK246722
Lotta StenströmSträngnäs-Malmby OL7909
Lena SundqvistTullinge SK650821
Åsa WestlundTrosabygdens OK354983

H45 (40)

NamnOrganisationBricknummer
Jan-Erik AnderssonSträngnäs-Malmby OL229222
Anders BergLinköpings OK630527
Kent BerggrenTullinge SK29907
Peter BerggrenOK Kolmården423364
Stefan BjurstedtSurahammars SOK244270
Patrik BlombergIK Standard403553
Anders BrinkmanVandrarringen500325
Tomas BäckTrosabygdens OK205350
Kent BörjessonOK Måsen264147
Björn CarlssonOK Hällen641704
Jan CarlssonSöders-Tyresö408503
Per CarlssonNyköpings OK212522
Christer ErikssonOK Kolmården430090
Klas ErikssonOK Grip409334
Pontus ErikssonSträngnäs-Malmby OL304065
Peter ForsOK Grip409336
Dan GibergTumba-Mälarhöjden OK259053
Mats GunnemyrSöders-Tyresö253624
Ian HamiltonNyköpings OK204971
Johan HammarströmOK Måsen909205
Magnus HellbergEskilstuna OL205352
Ola HenrikssonJärla Orientering630508
Stefan HenrikssonOK Ravinen351412
Tomas HultqvistTullinge SK641107
Magnus JohanssonOK Kolmården423450
Peter JuthbergSöders-Tyresö610110
Kenneth JönssonTullinge SK30076
Stefan KarlssonOK Ravinen886633
Gunnar KindlundhTrosabygdens OK205033
Roger LarssonKatrineholms OK591443
Ingemar MagnussonOK Måsen670905
Thomas MagnussonKvarnsvedens GOIF OK
Oskar NederheimHaninge SOK660708
Lars NordinTullinge SK30972
Håkan OlofssonÄrla IF306417
Hans SundqvistTullinge SK640321
Anders ThuresonHellas Orientering650521
Micke WallströmNyköpings OK38549
Mikael WesterbergOK Kolmården12178
Mattias ZeijlonOK Hällen434144

D50 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Inger BergLinköpings OK620929
Mona BierfeldtÄrla IF306418
Karin ForsbergTullinge SK600423
Pirkko HammarströmOK Måsen36729
Birgitta HenrikssonJärla Orientering419787
Catrin JohnsonSkogsluffarnas OK44423
Christel NilssonHaninge SOK344560

H50 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Ingvar BlombergNyköpings OK259233
Lennart BorgSödertälje-Nykvarn OF204655
Mikael EgnebladKjula IF259446
Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF500008
Kjell EricssonSträngnäs-Malmby OL446229
Tommy ErikssonTjalve IF Norrköping580512
Per-Arne ForsbergTullinge SK600715
Krister GumaeliusWaxholms OK409852
Rikard ImarkTullinge SK19885
Anders JakobssonOK Södertörn580606
Johnny JunegardTullinge SK590031
Mikael KindbornOK Hällen264672
Werner KöhlerTullinge SK919604
Gunnar LangsSkarpnäcks OL590503
Bo NorrmanEskilstuna OL259145
Thomas PetterssonSträngnäs-Malmby OL870704
Göran ReinholdssonJärfälla OK30741
Per-Olov SjöströmVästerås SOK29788
Jan SundbüeOK Hällen355085
Gunnar SvanbergJärfälla OK580719
Sune SödergrannTullinge SK408934
Sven UndelandSödertälje-Nykvarn OF204662
Pär WestbladOK Ravinen33497
Stefan WestlinOK Måsen590311
Peter YlsöbäckEskilstuna OL249242

D55 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Helena BachmanTäby OK36663
Eva-Karin JönssonOK Kolmården25237
Maria KärrströmTullinge SK530426
Lena LarssonSala OK571015
Inger OnsbringEskilstuna OL259172
Maggan TärnblomTullinge SK19867
Margareta WadinOK Älvsjö-Örby560411

H55 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AgénTullinge SK343250
Tomas AnderssonOK Tor302301
Harald BauerIFK Lidingö SOK
Matts BjörkeSöders-Tyresö530715
Ove ErikssonNyköpings OK205058
Lars ForsstedtSöders-Tyresö560509
Håkan GustafsonEskilstuna OL259118
Stefan GustafssonOK Hällen27662
Göran HanssonTäby OK504250
Roland JanssonOK Linné351701
Mats JohanssonSödertälje-Nykvarn OF540305
Bengt KärrströmTullinge SK551109
Jan LindgrenOK Södertörn417620
Ralf LindgrenNAIS Orienteringsklubb214363
Tommy LjungkvistÄrla IF306421
Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL550412
Göran NilssonSnättringe SK27218
Kenneth PetterssonJärfälla OK30257
Curt RahlénOK Ravinen355399
Jan SvenssonSödertälje-Nykvarn OF263363
Per Ove WallénTäby OK12157

D60 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Lena AlshedenIFK Enskede38040
Titti BergendahlOK Måsen36655
Kerstin BlomOK Kolmården426830
Anna BlomgrenTullinge SK780426
Britta EklundTrosabygdens OK205325
Kerstin FrencknerSödertälje-Nykvarn OF27076
Ingrid GraneliHaninge SOK30873
Karin GustafssonSträngnäs-Malmby OL52392
Aila HalttunenHaninge SOK30846
Anne LundmarkJärfälla OK30202
Maria NordwallOK Kolmården1396300
Kerstin PalmKjula IF259473
Birgitta PåledalSträngnäs-Malmby OL25666

H60 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Christer AndénSödertälje-Nykvarn OF341914
Kurt Håkan AnderssonOK Tor302275
Olle ArmanNyköpings OK870817
Carl BachmanTäby OK520228
Per-Erik CarleniusAttunda OK36091
Göran EklundTrosabygdens OK227070
Ingemar GardSöders-Tyresö30094
Karl-Gösta HarvenbergNyköpings OK403475
Billy JakobssonÅkers IF439594
Kenneth JohanssonEskilstuna OL304916
Jan JonssonOK Tjärnen351003
Bengt-Erik LarssonKjula IF304071
Göran LarssonSala OK553390
Ingemar LarssonTullinge SK36404
Kjell LindblomJärfälla OK439834
Lennart LundquistOK Nalle520822
Lars MårsellSödertälje-Nykvarn OF811029
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby510225
Tomas NorlénSödertälje-Nykvarn OF352286
Centh PåledalSträngnäs-Malmby OL437500
Roland WareniusDalaportens OL262740
Greger WedinSödertälje-Nykvarn OF654082
Jörgen WidlundNynäshamns OK37042

D65 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Birgitta BillstamJärfälla OK30250
Berit EdengrenNyköpings OK38884
Ann-Christine EkNyköpings OK10291
Inger HellqvistNyköpings OK306905
Sonja JedarÅkers IF409813
Anita JohanssonOK Tor302287
Inga JohanssonNyköpings OK450032
Margareta JönssonÅkers IF409815
Ulla LindellOK Hällen16932
Evy NordSödertälje IF355821
Marianne PerssonIFK Enskede38367
Kristina SkoglundHellas Orientering28468
Solveig TjernbergSödertälje IF431083

H65 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Kjell BlombergIK Standard435960
Tomas BruceOK Ravinen36849
Hans-Ove ErikssonNyköpings OK205059
Sten ErikssonSträngnäs-Malmby OL440160
Bror FureskogAlfta-Ösa OK204500
Ingemar GustafssonOK Tjärnen351002
Ingvar JanssonSundbybergs IK433457
Kjell JohanssonNyköpings OK205054
Weine JohanssonSödertälje-Nykvarn OF409440
Lars JohnssonOK Måsen36096
Bengt JönssonÅkers IF409804
Örjan KampegårdOK Södertörn26034
Curt KarlssonNyköpings OK205047
Krister KarlssonIK Standard403559
Anders KihlströmTullinge SK33588
Ingemar LindqvistSnättringe SK437283
Bo NorbäckTullinge SK29990
Jouko O PajulampiOK Tjärnen351008
Erik RundströmOK Tjärnen341094
Nils SjödinTjalve IF Norrköping245974
Rolf SkoglundHellas Orientering28467
Ingvar SvenssonBjursås OK661124
Per SöderstenOK Ravinen41784
Anders WetterlingStigmännen Karlshamns OK15222
John ÖstlundSundbybergs IK951119

D70 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Barbro CedérusSnättringe SK41732
Solveig DillmanHammarby IF OF27893
Britt ErikssonHammarby IF OF27894
Siv FrölundHaninge SOK30843
Gunvor GranathNynäshamns OK36141
Gunnel GranqvistNynäshamns OK36846
Gunilla HäggstrandTumba-Mälarhöjden OK18711
Rose-Marie KarlssonKöping-Kolsva OK38391
Berit LindungerHaninge SOK661212
Edda NilssonStockholmspolisens IF OF449755
Wiwi-Anne NilssonNyköpings OK205052
Britt-Marie SjöbergOK Tor302307

H70 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Hans-Erik AdolfssonNyköpings OK306906
Benny AlfordssonTullinge SK438379
Åke AnderssonOK Älvsjö-Örby36463
Lars CedérusSnättringe SK444791
Staffan ElmhagenSöders-Tyresö10407
Ingemar GreisOK Måsen362074
Göran HaglundHaninge SOK30829
Bo HedlundIFK Enskede38458
Jerry HolmEskilstuna OL304924
Hugo IsgrenIFK Enskede38623
Lars JohanssonOK Tor302288
Sverre JonssonOK Ravinen449326
Lennart KarlssonOK Grip36965
Sune LindellOK Hällen16931
Hans LindgrenTrosabygdens OK205342
Alf MattssonOK Kolmården36011
Kurt NilssonNyköpings OK205053
Sture NilssonStockholmspolisens IF OF27883
Lars NordSödertälje IF29694
Lennart SchweitzOK Grip433455
Sven-Erik SjöbergOK Tor302308
Håkan SjökvistSöders-Tyresö10409
Curt ThorénNyköpings OK205050
Kurt ZanderVästerås SK OK751005
Olle ÖbergSkogsluffarnas OK701037

D75 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Dagny AnderssonOK Tjärnen351005
Karin CarlssonNyköpings OK450841
Ebba-Lisa FlygarTullinge SK19881
Gunnel JunegardOK Södertörn500806
Birgitta WestergrenTäby OK10364
Ulla-Britt ÅlebergAttunda OK36941

H75 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Sten BergstrandSkogsluffarnas OK42058
Ulf EskilssonOK Södertörn1393072
Sten GustafssonÄrla IF37523
Bo KarlssonKöping-Kolsva OK229768
Göran LarssonSödertälje-Nykvarn OF259207
Ivar NordbergOK Älvsjö-Örby751218
Bo NorenvikOK Tor302303
Bernt PetterssonOK Kolmården422436
Olof RudinTumba-Mälarhöjden OK29104

D80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ulla-Britt ÅlebergAttunda OK36941

H80 (6)

NamnOrganisationBricknummer
K-G JanssonStockholms OK41888
Alf LundkvistOK Tor520621
Karl-Erik MogrenStigfinnarna264117
Lars PetterssonOK Nalle351148
Lennart StenbergStigfinnarna40900
Lennart WestergrenSöders-Tyresö404134

H85 (1)

NamnOrganisationBricknummer
K-G JanssonStockholms OK41888

Inskolning (24)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander AhlsénSödertälje-Nykvarn OF1851
Hugo BergquistSödertälje-Nykvarn OF438181
David BrennanSödertälje-Nykvarn OF
Sophie BrennanSödertälje-Nykvarn OF451434
Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF438469
Lisen BäckTrosabygdens OK344594
Mira BäckTrosabygdens OK344596
Otto EnglundOK Klemmingen450073
Åke FalkenströmSkogsluffarnas OK1825
Eric GrahnSödertälje-Nykvarn OF350795
Rasmus HedarEskilstuna OL256671
Joel LindgrenTrosabygdens OK445334
Emma MånssonSödertälje-Nykvarn OF451031
Erik NederheimHaninge SOK1888
Erik SkyllbergOK Klemmingen443363
Simon StridhSkogsluffarnas OK1834

U1 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Odin EkNyköpings OK43777
Filippa GuttkeNyköpings OK248883
Lovis HellstenNyköpings OK348303
Matilda Karlsson HjorthOK Klemmingen202485
Annika KällmanOK Hällen355087
Wilma LeicktTullinge SK33401
Hugo LindskogOK Ravinen36540
Annie LundOK Kolmården448786
Leo RehnströmOK Klemmingen450712
Elin TheanderHaninge SOK37744

U2 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Linus AnderlingOK Klemmingen450236
Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF7476
Vera CarlssonOK Hällen438964
Elin GustafssonOK Tor37546
Oskar HaglundHaninge SOK449761
Lisa HeldtSödertälje-Nykvarn OF204653
Edvin HellstenNyköpings OK205025
Lina HolmqvistOK Tor444176
Hugo KindbornOK Hällen264673
Linnea LundOK Kolmården448754
Jakob Gadefors NauHaninge SOK344566
Gustav NorbergOK Hällen427922
Agnes OlssonOK Tor632114
Ingrid OlssonOK Tor508314
Björn RennerOK Södertörn450217
Sofie ThornellVästerås SOK446037
Johan VestinOK Tor258608
Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF344651

Öppen motion 1 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Emil EnckellSödertälje-Nykvarn OF28485
Lovisa ErikssonSträngnäs-Malmby OL448540
Lovisa LifvenhageOK Klemmingen1723
Erik MånssonSödertälje-Nykvarn OF451001
Mildred PetterssonSödertälje-Nykvarn OF442104
Olle ThimbergSöders-Tyresö10449
Lucas WinsnesSödertälje-Nykvarn OF344670

Öppen motion 2 (4)

NamnOrganisationBricknummer

Öppen motion 3 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Monica AndreassonOK Tor351900
Helén ErikssonOK Tor426264
Arvid FlodOK Klemmingen1802
Mikael GuttkeNyköpings OK248882
Eva KampegårdOK Södertörn408998
Micaela LiljestrandOK Klemmingen204924
Anna LjungemyrOK Kolmården426981
Moa LjungemyrOK Kolmården426984
Jarl Erik PalmKjula IF259434
Josefin PetterssonSödertälje-Nykvarn OF450804
Cecilia ÖhrnellOK Grip449828
Maja ÖstlundOK Kolmården426983

Öppen motion 4 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Monica CarlssonNyköpings OK306917
Anna EkhagenSödertälje-Nykvarn OF23303
Lukas GranlundHammarby IF OF450232
Moa HeijkenskjöldTullinge SK419785
Thomas HjelmbladMälarö SOK302669
Ida KaasalainenOK Grip960509
Eva LenellMälarö SOK302668
Kenneth LjungbergNyköpings OK212557
Rebecka MartinssonOK Klemmingen204923
Simon MartinssonOK Klemmingen433393
Laila NorrmanKjula IF259150

Öppen motion 5 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Arne AlmströmSödertälje-Nykvarn OF29692
Karin AlmströmSödertälje-Nykvarn OF29693
Filippa ArmanNyköpings OK38498
Olle BerggrenTullinge SK417565
Jan BurellVandrarringen441958
Anna-Karin CarlssonOK Södertörn437280
Johan ErikssonOK Hällen355092
Veronica ErikssonOK Hällen435746
Helena FalkHaninge SOK225348
Magnus HedegårdOK Kolmården449681
Erik HellstenNyköpings OK248880
Vivianne HolgerssonOK Måsen37478
Anders HolmqvistOK Tor431140
Ingvar HultqvistOK Hällen30875
Cecilia JanzonOK Måsen264135
Gittan JonssonKjula IF304077
Åsa LarssonOK Hällen405440
Karri LindellOK Måsen438125
Tomas LindgrenTrosabygdens OK445361
Karin LundeqvistOK Hällen30848
Reneé MyrmanNyköpings OK260655
Pernilla StammOK Klemmingen202478
Elisabeth StödemanSurahammars SOK449289
Anders WigrenTullinge SK209810
Karin von KronhelmOK Måsen264136
Patrik ÖhrnellOK Grip449827

Öppen motion 7 (49)

NamnOrganisationBricknummer
Gullan AnderssonSträngnäs-Malmby OL260878
Per AnderssonOK Linné364964
Ulrika AnderssonHaninge SOK419691
Viviann AnderssonSnättringe SK27232
Lars AndreassonOK Tor341282
Weronica BäckTrosabygdens OK205321
Eva EhnSödertälje-Nykvarn OF344666
Kari EnckellSödertälje-Nykvarn OF1760
Gunnar EricsonNyköpings OK212525
Kjell FlagstadTrosabygdens OK205340
Olle ForsbergOK Ravinen41765
Håkan GraneviTullinge SK402799
Clas GräggNyköpings OK306913
Elin GustafssonOK Grip741110
Mona HalldinTrosabygdens OK47334
Annica HedbergOK Södertörn330849
Lars HeijkenskjöldTullinge SK30692
Mari HeijkenskjöldTullinge SK246796
Pia HellgrenOK Södertörn661129
Leif Roland HofmeijerOK Älvsjö-Örby306188
Åsa JanssonJärla Orientering244255
Anders JohanssonNyköpings OK205044
Gitte JutvikTrosabygdens OK432411
Rolf KarlssonOK Hällen527677
Lisa LeicktTullinge SK44838
Inger LethagenVästerås SOK202280
Mari-Helen LidströmSnättringe SK448361
Anette LinnersjöOppsal Orientering27258
Åsa LinnersjöSöders-Tyresö12375
Johan MellquistEskilstuna OL343211
Per-Göran MånssonSödertälje-Nykvarn OF204663
Rolf E. NilssonTullinge SK580528
Börje PerssonFIF Hillerød27826
Annakarin RahlénOK Ravinen355400
Loke SundbergOK Södertörn591109
Dag SundinSträngnäs-Malmby OL7903
Elina SundqvistTullinge SK940703
David SöderströmSala OK225364
Tanja-Birgit SöderströmSala OK344104
Pia WestlinOK Måsen591223
Lars WestlundTrosabygdens OK227066
Christina ÖbergOK Hällen510615

Öppen motion 8 (33)

NamnOrganisationBricknummer
Claes AnderssonTullinge SK202310
Claes AnderssonSnättringe SK621262
Tomas BorgSundbybergs IK439534
Anastasiia DanylovaSödertälje-Nykvarn OF895115
Ola ErikssonOK Grip350562
Joakim GimholtTrosabygdens OK671201
Marie HedarEskilstuna OL259096
Hans HolgerssonOK Måsen37159
Kjell HäggstrandTumba-Mälarhöjden OK18741
Mikael LarssonOK Hällen405431
Jan-Eric LethagenVästerås SOK202279
Arne LindqvistSödertälje-Nykvarn OF29588
Göran LängheimTullinge SK42400
Anders MagnussonNyköpings OK449772
Lars MongårdSkogsluffarnas OK42055
Royne MyrmanNyköpings OK419781
Kenneth PetterssonJärfälla OK42397
Claes RennerOK Södertörn1757
Anders RunanderTrosabygdens OK29840
Christer SerranderSödertälje-Nykvarn OF27100
Annamari SjöblomSödertälje-Nykvarn OF253994
Henrik TrofastTullinge SK28079
Clas TärnrothTullinge SK330629
Leif WadmanKöping-Kolsva OK39853
Sofia WesterbergOK Kolmården12163
Thomas von KronhelmOK Måsen264134
Sten ÅhlinOK Måsen37550
Per ÅnmarkTumba-Mälarhöjden OK18750
Hans ÖbergOK Hällen27651

Öppen motion 9 (32)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus AxelssonSträngnäs-Malmby OL229635
Erik BerggrenTullinge SK253657
Jan BergmanSundbybergs IK427854
Felicity BrownMalungs OK Skogsmårdarna402185
Julian DentHOC850519
Kjell EriksonSträngnäs-Malmby OL700917
Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK19407
Annie ForsbergOK Ravinen41809
Per FranzénOK Södertörn234502
Scott FraserSödertälje-Nykvarn OF501088
Graham GristwoodSödertälje-Nykvarn OF501089
Göran GustafssonOK Grip41896
Fanni GyurkoSödertälje-Nykvarn OF700502
Magnus JanssonOK Hällen202412
Johan R JohanderSödertälje-Nykvarn OF780305
Torbjörn JohanssonOK Södertörn38456
Fredrik KarlssonOK Hällen920309
Stefan KarlssonSödertälje-Nykvarn OF29700
Ola KåbergOK Ravinen306865
Matthias MüllerSödertälje-Nykvarn OF500255
Mattias PetterssonSödertälje-Nykvarn OF259310
Christofher RamströmSträngnäs-Malmby OL229255
Mats SandinGVOC342852
Micael StammOK Klemmingen202475
Jan StridhSkogsluffarnas OK450617
Johan WänströmTrosabygdens OK245169
Andreas ZeijlonOK Hällen951004
Peter ÖbergOK Hällen902300

Annonser