Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ungdomsserien deltävling 3

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Ungdomsserien deltävling 3
Arrangörsorganisation: Björkfors GOIF
Datum: onsdag 29 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 89 anmälda deltagare.

Björkfors GOIF (13)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Edvard BönnerBjörkfors GOIFH142119496
Elis BönnerBjörkfors GOIFH142119503
Cassandra GustafssonBjörkfors GOIFD10445886
Felix GustafssonBjörkfors GOIFH122119499
Alma HultmanBjörkfors GOIFInskolning445883
Vidar HultmanBjörkfors GOIFH102060733
Karl KullbergBjörkfors GOIFH12445882
Alva LindforsBjörkfors GOIFD122093562
Ellen LindforsBjörkfors GOIFD142093566
Frida SamuelssonBjörkfors GOIFD142093476
Arvid SvenssonBjörkfors GOIFH142119505
Hjalmar ÖbergBjörkfors GOIFH102060710
Per ÖbergBjörkfors GOIFÖppen motion 52119502

Linköpings OK (42)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alve AdolfssonLinköpings OKH12445202
Mats AdolfssonLinköpings OKÖppen motion 529094
Lucas BerggrenLinköpings OKH142081965
Stina BerggrenLinköpings OKD122085392
Arvid BomanLinköpings OKH101090614
Gustav BomanLinköpings OKU11110628
Anna EnbergLinköpings OKD10701201
Ludvig ErikssonLinköpings OKH149130206
Ludvig EronnLinköpings OKH147000044
Astrid GunnarssonLinköpings OKU2445201
Eskil GunnarssonLinköpings OKInskolning2139706
Patrik GustavssonLinköpings OKÖppen motion 59740121
Märta HageströmLinköpings OKU2445204
Ian JohanssonLinköpings OKH14449702
Leon JohanssonLinköpings OKU1721222
Clara KnuthammarLinköpings OKU22132107
Vilgot LidvikLinköpings OKH127497497
Sigrid LjunggrenLinköpings OKD149050800
Olle MalmströmLinköpings OKH142109304
Edwin OtterborgLinköpings OKH1233576
Felicia OtterborgLinköpings OKU119743
Love OtterströmLinköpings OKH127080807
Leyla PeterssonLinköpings OKU2445209
Hugo RantzerLinköpings OKH121070217
Ludvig RantzerLinköpings OKH101090620
Jakob RattfältLinköpings OKU2445203
Arvid RothLinköpings OKH141050520
Elin RydbergLinköpings OKD121706171
Ebba SkullmanLinköpings OKD127070508
Olle SognellLinköpings OKH10445206
Tuva SundbergLinköpings OKU2445205
Linus SöderbergLinköpings OKH121210107
Simon SöderbergLinköpings OKU11111024
Tilde SöderbergLinköpings OKD101090831
Frida SöderqvistLinköpings OKD127080531
Stina SöderqvistLinköpings OKD149061013
Anna WiklundLinköpings OKU22070743
Cecilia WiklundLinköpings OKU12147935
Alvin WänströmLinköpings OKH122070737
Theo ÅrbrinkLinköpings OKH147150206
Edvin ÅttingLinköpings OKH141070318
Simon ÅttingLinköpings OKU2344434

OK Eken (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tyra FyrstenOK EkenD102131901
Ester TillmarOK EkenInskolning2070720
Signe TillmarOK EkenD102135676
Elvira ÖsterbergOK EkenInskolning2076591
Malva ÖsterbergOK EkenD142069593

OK Roxen (24)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hugo AldénOK RoxenH10450365
Jakob EvebornOK RoxenU1970228
Tilde EvebornOK RoxenD12445394
Jessica FredsbergOK RoxenÖppen motion 37720621
Linus FredsbergOK RoxenH127080514
Joel FrodinOK RoxenH122132116
Stina JonssonOK RoxenD121080318
Tora KolmodinOK RoxenD122089203
Mindra LangerOK RoxenD142112380
Lukas LarssonOK RoxenH107090728
Whilma LindbladOK RoxenD121303200
Adrian MidelfOK RoxenU11109200
Felix NidebornOK RoxenH101428850
Line NidebornOK RoxenD141061043
Arvid NobrantOK RoxenU12139001
Edvin NobrantOK RoxenH102119685
Jennifer NyströmOK RoxenD12424985
Moa PihlströmOK RoxenD14449117
Jacob PåledalOK RoxenH142065399
Linnéa PåledalOK RoxenD101990902
Adrian SandellOK RoxenH14660827
Elvin SandellOK RoxenInskolning7120918
Ida SelimOK RoxenD147148851
Rasmus VibergOK RoxenH148050528

Stjärnorps SK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Einar SelldinStjärnorps SKU12093564
Fredrik SelldinStjärnorps SKH122078058
Oskar SelldinStjärnorps SKH102078079
Teodor SparfStjärnorps SKH10256869
Ture SparfStjärnorps SKU1256839

Annonser