Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till GMOK / TAIK SprintCup 2019 - Etapp 3

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: GMOK / TAIK SprintCup 2019 - Etapp 3
Arrangörsorganisation: Göteborg-Majorna OK
Datum: onsdag 22 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 226 anmälda deltagare.

D21 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK9010810
Ingrid AlinderSjövalla FK2078185
Isabella AumoKungälvs OK9020301
Rahela BrunnerGöteborg-Majorna OK7200900
Lisa BörnstedtKungälvs OK9000914
Åsa CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb9761110
Therese DahlströmOK Alehof1061007
Sofia EbermarkSävedalens AIK9820509
Ulla EinarssonKungälvs OK9990419
Runa FremstadGöteborg-Majorna OK8657208
Ellika GrothKungälvs OK9008788
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF581607
Matilda HagstrandLerums SOK9010509
Elina HansonKungälvs OK9201444
Amanda HanssonGöteborg-Majorna OK940923
Klara HolmgårdKils OK960720
Maria HolmqvistSjövalla FK9750325
Anna KindlundhSödertälje-Nykvarn OF960104
Tova LarssonLerums SOK8010327
Tilda MelkstamLerums SOK9010607
Lea NiiniskorpiTolered-Utby Ol-klubb2104455
Anna NiklassonGöteborg-Majorna OK850522
Lovisa NilssonSävedalens AIK900628
Lydia NorinFrölunda OL344586
Malin SettergrenHalmstad OK900216
Agnes SpånérGöteborg-Majorna OK980925
Linda SternöTolered-Utby Ol-klubb431249
Anna WallinGöteborg-Majorna OK8030394

H21 (34)

NamnOrganisationBricknummer
Rasmus ArfwedsonGöteborg-Majorna OK970702
Zebastian ArfwedsonFrölunda OL618020
Simon BjörklundSävedalens AIK2065327
Victor BlomIFK Göteborg Orientering2095222
Adam BrobergIF Rigor1981013
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OF8030592
Magnus CarlssonGöteborg-Majorna OK8438880
Sebastian DalandIFK Göteborg Orientering8270499
Felix DrejmoOK Landehof9712120
Vidar FaxénSävedalens AIK840601
David ForsOK Skogsstjärnan219967
Felix GarmerGöteborg-Majorna OK910325
Filip GrahnHestra IF8009810
Yves GänssingerGöteborg-Majorna OK7888999
Anton HemlinIK Uven880513
Niklas JambrénGöteborgs SK262732
Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK8020828
Anton KarlssonOK Kullingshof1902933
Erik KvarnströmKils OK304097
John LandstedtIFK Göteborg Orientering2123357
Jonas LauriFK Herkules2059033
Filip LemanGöteborgs SK9611062
Emrik LindFK Herkules2077553
Raphael MakGöteborg-Majorna OK8629808
Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna960518
Andreas PerssonGöteborg-Majorna OK7206333
Henrik PetterssonGöteborg-Majorna OK9751125
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK930613
Håvard Sandstad EidsmoIFK Göteborg Orientering7130998
Martin SténIK Uven14330
Gabriel SturessonLerums SOK8070400
Oscar Wall JungbjerGöteborgs SK9020903
Simon WikströmOK Pan-Kristianstad1997523
Niklas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11033

D16 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Eleonora AlinderSjövalla FK8030512
Matilda AspIFK Göteborg Orientering2119352
Ida BengtssonOK Alehof449230
Elsa BobergIF Rigor8040207
Rakel HansonTolered-Utby Ol-klubb9900414
Filippa KindeSävedalens AIK1410170
Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb9160203
Louise OlssonMölndal Outdoor IF449294
Rebecka PihlströmOK Landehof803010
Elina ReinholdssonOK Alehof8042004

H16 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK1030712
Victor BeischerIK Uven8040530
Rickard BerndtssonFrölunda OL451642
Lucas BoströmOK Alehof9041017
Simon BååthSävedalens AIK444049
Hannes EssungerSjövalla FK8001004
Gunnar FovaeusSävedalens AIK9457768
Ebbe HolmqvistSjövalla FK8041106
Anton KastrupSävedalens AIK8298500
Lukas LarssonOK Skogshjortarna8330111
Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb440779
Elias NordbergGöteborg-Majorna OK1234795
William RönnborgIK Uven8451916
Casper SkeppSävedalens AIK9030217
Johan Wall JungbjerGöteborgs SK9040922

D14 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Maja AxelssonLerums SOK8050305
Julia BogeOK Alehof2107149
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb2800761
Audrey HanssonFrölunda OL2085387
Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering1222006
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb8421336
Ida KörleOK Landehof8450101
Matilda LekbergSävedalens AIK519012
Emilia LundstedtSjövalla FK8050428
Alice OlssonMölndal Outdoor IF1414495
Ella PetterssonSävedalens AIK8051216
Johanna PihlströmOK Landehof8051207
Wilma ReinholdssonOK Alehof8061007
Maja TorseinFrölunda OL2078015

H14 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK9060405
Fabian AlinderSjövalla FK8050909
Linus AlinderSjövalla FK8050900
Melvin AnderssonTolered-Utby Ol-klubb8050701
Linus AugustssonGöteborgs SK450118
Viktor BerndtssonFrölunda OL2110375
Alwin EinarssonKungälvs OK9990906
Martin EkFrölunda OL2058811
Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb2104136
Arvid HermanssonKungälvs OK8062322
Marcus LammFrölunda OL8060419
Ola LeireGöteborg-Majorna OK2093439
Emil LindbladSävedalens AIK9990826
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OK8060507
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubb7079845
Isak ÖhgrenSävedalens AIK446226

D12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Nelly GrothKungälvs OK8080331
Elsie HördegårdhIFK Göteborg Orientering354392
Elin KarlssonOK Landehof11363
Linnea LundstedtSjövalla FK2078158

H12 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Nils AndreassonIFK Göteborg Orientering2109400
Gustav AspIFK Göteborg Orientering451205
Pontus BergströmFrölunda OL1180108
Pontus CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb2801378
Anton DuvemarGöteborg-Majorna OK1090407
Jarvis HanssonFrölunda OL2085398
Malte LjungkvistOK Alehof2075327
Alvar NivertFK Herkules2107421
Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubb2104141
Axel PerssonGöteborg-Majorna OK1090821
Herman PetterssonSävedalens AIK8080422
Emil SkeppSävedalens AIK9070823
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubb1415658
Emil WalleniusFrölunda OL8070502
Felix WeihardSävedalens AIK9110615
Linus WeihardSävedalens AIK9081004
Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubb1070623
Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubb1090501

D45 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Karin AlthoffKungälvs OK2041859
Jessica ArfwedsonFrölunda OL2110374
Jeannette AumoKungälvs OK9101274
Anna BeischerIK Uven2057250
Marie CarlssonFrölunda OL2078008
Susanne CoxLerums SOK446270
Cathrine DavidsonGöteborg-Majorna OK7720429
Charlotte DrejmoOK Landehof2065136
Inga GustavssonIK Uven331248
Marianne GustavssonHestra IF2104293
Sofia HansonTolered-Utby Ol-klubb1720727
Laila B HöglundFK Herkules7620407
Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna450485
Marie-Louise LarssonLerums SOK452066
Karolina MelkstamLerums SOK9710711
Marie NilssonTolered-Utby Ol-klubb2087204
Åsa NordbergGöteborg-Majorna OK1193192
Maria NordwallOK Kolmården1396300
Åsa NybergGöteborg-Majorna OK1440169
Karin PerssonOK Tyringe970478
Lena PeterssonOK Alehof2107480
Lotta RosénGöteborg-Majorna OK448720
Helena SellgrenGöteborg-Majorna OK641125
Katrin SkeppSävedalens AIK740403
Johanna WallinderGöteborg-Majorna OK680728
Karin ÅkesdotterIFK Göteborg Orientering426259
Camilla ÖhgrenSävedalens AIK14712

H45 (60)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AderstedtKungälvs OK9730526
Mats G AnderssonIFK Göteborg Orientering8199800
Ulf AnderssonGöteborg-Majorna OK610422
Anders ArfwedsonFrölunda OL721107
Thomas AttforsSävedalens AIK610307
Jussi AumoKungälvs OK9710404
Fredrik BergströmFrölunda OL1710711
Håkan BerndtssonFrölunda OL344579
Martin BobergIF Rigor702105
Sven BogeOK Alehof11568
Peter BrobergIF Rigor1965417
Clas BörjessonIK Uven8337777
Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OK580819
Henrik EssungerSjövalla FK7711110
Martin FlintaFK Herkules352271
Hans GarmerGöteborg-Majorna OK234493
Björn GrothKungälvs OK9710608
Lennart GustavssonIK Uven14329
Claes HagstrandLerums SOK670709
Marcus HanssonFrölunda OL11303
Björn HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb1971093
Kjell JeppsonIF Rigor2075451
Anders JohanssonGöteborg-Majorna OK11061
Jan JohanssonFrölunda OL11595
Kent KardellLjungskile FK7500718
Göran KarestrandFK Herkules234880
Mats KarestrandLerums SOK344922
Magnus KarlssonOK Landehof9641006
Thomas KarlssonOK Landehof9700217
Pontus KastrupFK Herkules2089481
Ralph KindeTolered-Utby Ol-klubb2048733
Stefan KinellIFK Göteborg Orientering8629806
Per KjellanderGöteborg-Majorna OK650410
Fredrik KörleOK Landehof450144
Gary LarssonOK Skogshjortarna7721206
Erik LauriFK Herkules226998
Peter LekbergSävedalens AIK720202
Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb438665
Ulf MagnussonLeksands OK630210
Henrik MelkstamLerums SOK9691119
Sune MentorGöteborg-Majorna OK14030
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb1011018
Ola NiklassonTolered-Utby Ol-klubb1974120
Carl NorinFrölunda OL344587
Mikael NömmIFK Göteborg Orientering426239
Henrik OlssonMölndal Outdoor IF452727
Ulf PetersonKungälvs OK14440
Andreas PihlströmOK Landehof445485
Erik RuotsalainenFrölunda OL2079772
Lars-Olof RönnqvistOK Löftan2135501
Dan SjöholmHalmstad OK7570501
Ola SteneborgOK Orinto42118
Fredrik SturessonOK Alehof721012
Sören SturessonLerums SOK9991220
Richard TorseinFrölunda OL2107490
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb7517840
Magnus UppströmFK Herkules26167
Ragnar UppströmFK Herkules11313
Magnus Wall JungbjerGöteborgs SK9196802
Arne Kjell VikhagenGöteborg-Majorna OK9720401

Annonser