Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 1

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 1
Arrangörsorganisation: IK Trenne Ullared
Datum: söndag 5 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 123 anmälda deltagare.

D16 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Emma EliassonFK Friskus-Varberg9030520
Maja GraadIF Rigor9040324
Linnea HöökFjärås AIK231003
Maja KarmstigFK Friskus-Varberg451439
Thilda SeldénIF Rigor7204901
Anna SvenssonIF Rigor1040611
Marta TörnströmFK Friskus-Varberg9040125

H16 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav AnderssonOK Löftan8619635
Axel BechtelFK Friskus-Varberg1912221
Isak BengtssonOK Löftan8001336
Alfred ErdeliusIF Rigor9030214
Martin HanssonIF Rigor2075323
Alex JohanssonFK Friskus-Varberg249812
Tobias JohanssonOK Löftan8040827
Jakob MobergOK Löftan9031206
Elias PerssonFjärås AIK7030326
Hugo ÅkerbergOK Löftan257304

H16 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Edvin SahlinOK Löftan9024207
Edvin TolestamIF Rigor2075494

D14 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg451475
Ida AnderssonOK Löftan8620600
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg9061025
Anna LundqvistFK Friskus-Varberg247836
Frida OdénFjärås AIK450810

H14 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Edvin AlexanderssonIF Rigor2107131
Oskar BlomOK Löftan9143404
Adam BromsFK Friskus-Varberg1050216
Simon CorneliussonOK Löftan8050321
Samuel DahlbergIK Trenne Ullared1402399
Filip HanssonOK Löftan8060706
Simon HanssonIF Rigor2075325
Walter HällåsOK Löftan8061211
Oscar MobergOK Löftan1681524
Albin PaulssonOK Löftan9051125
Emil SeldénIF Rigor9201460
Adam SjööarvOK Nackhe9050126
Simon TolestamIF Rigor2101829
Noa TorstensvikFK Friskus-Varberg2119708
Isak TörnströmFK Friskus-Varberg9060424

D14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alva SahlinOK Löftan7820567

H14 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Zebastian ArdforsOK Löftan1546143
Melker JohanssonOK Löftan1060628

D12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AnderssonOK Löftan8628168
Agnes BestermanIK Trenne Ullared13758
Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg451445
Cornelia HällåsOK Löftan7080521
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg8070625
Elvira KarmstigFK Friskus-Varberg451497
Agnes PaulssonOK Löftan9081011

H12 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Alvar AlexanderssonIF Rigor2109306
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg2126055
Hugo CorneliussonOK Löftan8080225
Gustav FrankOK Löftan2075228
Andy GranforsIF Rigor2058860
Kasper HellerströmFK Friskus-Varberg2089105
Arvid JohanssonFK Friskus-Varberg2089329
William RönnFK Friskus-Varberg7081005
Hugo TolestamIF Rigor2101816

D12 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Zmilla ArdforsOK Löftan2107537
Alice SjööarvOK Nackhe2041889

D10 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Tyra FlinkFjärås AIK1090122
Molly GraadIF Rigor2075345
Majken RosenqvistOK Löftan244636
Ella RuderfeltIF Rigor9090929
Viola RönnFK Friskus-Varberg7100623
Elin RönnqvistIF Rigor1813559

H10 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Jakob AnderssonOK Löftan204608
Hjalmar AntonssonFK Friskus-Varberg2123600
Edward ArnellOK Löftan244685
Hugo BestermanIK Trenne Ullared1402385
Wilhelm BjöremarkFjärås AIK1090418
Vide FlinkFjärås AIK1990122
Ralf GustavssonOK Löftan231001
Almer HanningOK Löftan404206
Elis MarmanderFK Friskus-Varberg41541

Inskolning (6)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa EliassonFK Friskus-Varberg44018
Stina EliassonFK Friskus-Varberg44020
Märta JohanssonFK Friskus-Varberg2106009
Alice MarmanderFK Friskus-Varberg41532
Alfred VestbergFK Friskus-Varberg247888
Alfred WinnbergFK Friskus-Varberg247899

U1 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Hilma AgrellFK Friskus-Varberg249810
Zamuel ArdforsOK Löftan1111211
Ztella ArdforsOK Löftan2122066
Valter GustavssonOK Löftan204615
Vidar HanningOK Löftan830612
Lukas MobergOK Löftan2075182
Adam NorlanderOK Nackhe438378
Amanda SjööarvOK Nackhe2041893

U2 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar AnderssonFK Friskus-Varberg1110306
Stina AnderssonOK Löftan7100727
Hannes AndreenIF Rigor7670237
Alfred ArnellOK Löftan244666
Johannes DahlbergIK Trenne Ullared1402388
Liv EckerdalOK Löftan204604
Matilda EdströmIF Rigor25038
Maja EliassonFK Friskus-Varberg247838
Wilhelm HallenfurOK Löftan204619
Astrid HellerströmFK Friskus-Varberg2107514
Adam JohanssonOK Nackhe438199

Öppen 3 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ella AnderssonOK Löftan8626752
Åsa HanssonIF Rigor2075359
Lukas RosenquistOK Löftan258508

Öppen 5 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Pernilla AntonssonFK Friskus-Varberg2119723
Anna-Karin BromsFK Friskus-Varberg2101535
Fredrik HanssonIF Rigor2075356
Ellen HeymanIF Rigor2075491
Mikael NilssonFK Friskus-Varberg1691008
Annette SeldénIF Rigor446166

Öppen 8 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Pernilla AlexanderssonIF Rigor1980073
Henrik AnderssonOK Löftan9201711
Catarina BengtssonOK Nackhe7671019
Jeanette BlomOK Löftan2062005
Mikael BromsFK Friskus-Varberg1670308
Lena FlinkFjärås AIK1810306
Stefan GraadIF Rigor9740719
Fredrik HöökFjärås AIK452225
Adam OdénFjärås AIK2801090
Ulrika OdénFjärås AIK2801090
Tomas RönnqvistIF Rigor7608311
Anders SjööarvOK Nackhe9790819
Karin SundhFjärås AIK450006
Sven TolestamIF Rigor2101819

Annonser