Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Njudungszonens ungdomsserie

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Njudungszonens ungdomsserie
Arrangörsorganisationer: Bodafors OK / IFK Stockaryd / IFK Sävsjö / OK Bävern / OK Njudung
Datum: onsdag 29 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 74 anmälda deltagare.

D16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen TollOK Njudung9619427

H16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander GustafssonOK Njudung9415729
Oscar HultgrenOK Njudung8423070
Gustaf JohanssonOK Njudung2106053
Linus NorénOK Njudung2059141
Olle PetersénOK Njudung9050517

D14 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa ClaessonIFK Stockaryd451805
Felicia GustafssonOK Njudung345050
Alice HallOK Bävern9050510
Evanna JohanssonOK Njudung7060517

H14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo HedströmOK Bävern9050504
Alvin JohanssonOK Njudung2106075
Matti JohanssonOK Njudung8170517
Emil KarlssonOK Bävern435254
Wilhelm KarmetunOK Njudung7760520
Max OlssonIFK Sävsjö2081947
Edwin SundlingOK Njudung2059175

D12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Tindra DavidssonOK Bävern9994000
Elsa HallOK Bävern9080623
Loviza KarlssonOK Bävern2041802
Jana Rifa BernardinoIFK Sävsjö2081983
Emma SigfridssonOK Bävern344675

H12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Selvin AnderssonOK Bävern435253
Albin EhrnborgOK Bävern17688
Elias KarlssonOK Bävern435257
Gustaf KarlssonOK Njudung2106056
Luka UzurBodafors OK2104320

D10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Stina AnderssonOK Bävern17659
Ebba SundlingOK Njudung2106085

H10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Rufus HedströmOK Bävern9000403
Daniel KarlssonOK Njudung2106058
Hampus KarlssonOK Bävern2041833
Liam RomanBodafors OK2104309
Rasmus SanderOK Njudung449251

U1 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Meja ArnessonIFK Sävsjö2057343
Molly ArnessonIFK Sävsjö2081976
Emilia AxelssonIFK Stockaryd344436
Tilde BardhOK Bävern204438
Viktor BerggrenIFK Sävsjö217208
Sara CedermarkIFK Sävsjö36292
Märta ClaessonIFK Stockaryd451806
Meja EhrnborgOK Bävern204437
Liam FjärrnäsOK Bävern17677
Annika Garcia RostedtOK Njudung2106067
Einar Antonio Garcia RostedtOK Njudung2106071
Linnea Hylén DahlbergIFK Stockaryd451803
Tage IsakssonIFK Sävsjö26286
Ebba KarlssonOK Bävern17684
Hilma KarlssonOK Njudung2106051
Joel KarlssonOK Njudung2106057
Annie Ljungkvist StarkmanIFK Sävsjö2057328
Elisa Ljungkvist StarkmanIFK Sävsjö2081990
Alva LundgrenOK Bävern204436
Razmus LundgrenOK Bävern225339
Stella NilssonIFK Sävsjö2057308
Noah PeterssonOK Njudung2106062
Liam RostedtBodafors OK2048685
Agnes SundbergBodafors OK2048626

U2 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar AdolfssonIFK Sävsjö36208
Tilda AdolfssonIFK Sävsjö2057309
Wilma BardhOK Bävern435258
Oskar BerggrenIFK Sävsjö36248
Carin CedermarkIFK Sävsjö2081959
Daniela KarlssonBodafors OK2041841
Elton KoprivicaBodafors OK2104304
Liam PeterssonIFK Sävsjö2081975
Oskar SanderOK Njudung441023
Hilma SigfridssonOK Bävern435251
Wilton TörnkviztBodafors OK330932
Ester ÖhstlinIFK Sävsjö2081978

U3 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Kasper ArvedalIFK Sävsjö2801364
Johannes LarssonBodafors OK2104342
Agnes LindstrandBodafors OK2048609
Anton LindstrandBodafors OK2048690

Annonser

Mila