Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till GMOK / TAIK SprintCup 2019 - Etapp 2

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: GMOK / TAIK SprintCup 2019 - Etapp 2
Arrangörsorganisation: Tolereds Allmänna IK
Datum: onsdag 15 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 202 anmälda deltagare.

Eksjö SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sebastian InderstEksjö SOKH218266666

FK Herkules (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Martin FlintaFK HerkulesH45352271
Arvid HöglundFK HerkulesH142077267
Laila HöglundFK HerkulesD457620407
Erik LauriFK HerkulesH45226998
Jonas LauriFK HerkulesH212059033
Gisela LindFK HerkulesD452059027
Magnus UppströmFK HerkulesH4526167

Frölunda OL (24)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders ArfwedsonFrölunda OLH45721107
Jessica ArfwedsonFrölunda OLD452110374
Zebastian ArfwedsonFrölunda OLH21618020
Fredrik BergströmFrölunda OLH451710711
Pontus BergströmFrölunda OLH121180108
Håkan BerndtssonFrölunda OLH45344579
Rickard BerndtssonFrölunda OLH16451642
Marie CarlssonFrölunda OLD452078008
Martin EkFrölunda OLH142058811
Daniel FredrikssonFrölunda OLH451691024
Audrey HanssonFrölunda OLD142085387
Jarvis HanssonFrölunda OLH122085398
Marcus HanssonFrölunda OLH4511303
Sandra HanssonFrölunda OLD212085407
Pia HeikkinenFrölunda OLD452107473
Anna JohannessonFrölunda OLD12443350
Matilda JohannessonFrölunda OLD212058809
Pär JohannessonFrölunda OLH451690614
Anders LammFrölunda OLH451660813
Marcus LammFrölunda OLH148060419
Carl NorinFrölunda OLH45344587
Lydia NorinFrölunda OLD21344586
Erik RuotsalainenFrölunda OLH452079772
Maja TorseinFrölunda OLD142078015

Göteborg-Majorna OK (29)

NamnOrganisationKlassBricknummer
David AndréGöteborg-Majorna OKH211981614
Rasmus ArfwedsonGöteborg-Majorna OKH21970702
Christer BorgGöteborg-Majorna OKH459110619
Rahela BrunnerGöteborg-Majorna OKD217200900
Cathrine DavidsonGöteborg-Majorna OKD457720429
Fredrik DavidsonGöteborg-Majorna OKH457710712
Anton DuvemarGöteborg-Majorna OKH121090407
Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OKH45580819
Felix GarmerGöteborg-Majorna OKH21910325
Hans GarmerGöteborg-Majorna OKH45234493
Mattis HallbergGöteborg-Majorna OKH21451915
Ola LeireGöteborg-Majorna OKH142093439
Bo LeuchoviusGöteborg-Majorna OKH452107478
Sune MentorGöteborg-Majorna OKH4514030
Anna NiklassonGöteborg-Majorna OKD21850522
Elias NordbergGöteborg-Majorna OKH161234795
Simon NordbergGöteborg-Majorna OKH211234888
Åsa NordbergGöteborg-Majorna OKD451193192
Axel PerssonGöteborg-Majorna OKH121090821
Elsa PerssonGöteborg-Majorna OKD121110926
Henrik PetterssonGöteborg-Majorna OKH219751125
Elisabeth RosénGöteborg-Majorna OKD4514043
Lotta RosénGöteborg-Majorna OKD45448720
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OKH148060507
Wilma RosénGöteborg-Majorna OKD128080311
Agneta SanderGöteborg-Majorna OKD45610328
Per SanderGöteborg-Majorna OKH45630922
Agnes SpånérGöteborg-Majorna OKD21980925
Arne Kjell VikhagenGöteborg-Majorna OKH459720401

Göteborgs SK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emil AugustssonGöteborgs SKH12450125
Linus AugustssonGöteborgs SKH14450118

Halmstad OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Malin SettergrenHalmstad OKD21900216
Dan SjöholmHalmstad OKH457570501

Hestra IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Filip GrahnHestra IFH218009810

IF Rigor (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kjell JeppsonIF RigorH452075451

IFK Göteborg Orientering (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gustav AspIFK Göteborg OrienteringH12451205
Matilda AspIFK Göteborg OrienteringD162119352
Elsie HördegårdhIFK Göteborg OrienteringD127090909
Signe HördegårdhIFK Göteborg OrienteringD141222006
Stefan KinellIFK Göteborg OrienteringH458629806
Håvard Sandstad EidsmoIFK Göteborg OrienteringH217130998
Karin ÅkesdotterIFK Göteborg OrienteringD45426259

IK Hakarpspojkarna (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Filip OssianssonIK HakarpspojkarnaH21960518

IK Stern (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Henrik HvoslefIK SternH457201243
Ulla LindheIK SternD457201252
Elliot NorbergIK SternH142135725

IK Uven (11)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anna BeischerIK UvenD452057250
Victor BeischerIK UvenH168040530
Clas BörjessonIK UvenH458337777
Gunnel BörjessonIK UvenD458652919
Inga GustavssonIK UvenD45331248
Lennart GustavssonIK UvenH4514329
Robert HallbergIK UvenH45451919
Anton HemlinIK UvenH21880513
Mats RönnborgIK UvenH4517662
William RönnborgIK UvenH168451916
Martin SténIK UvenH2114330

Kils OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Klara HolmgårdKils OKD21960720
Erik KvarnströmKils OKH21304097

Kungälvs OK (16)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OKD219010810
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OKH161030712
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OKH149060405
Karin AlthoffKungälvs OKD452041859
Isabella AumoKungälvs OKD219020301
Jeannette AumoKungälvs OKD459101274
Jussi AumoKungälvs OKH459710404
Sabina AumoKungälvs OKD169030303
Lisa BörnstedtKungälvs OKD219000914
Alwin EinarssonKungälvs OKH149990906
Björn GrothKungälvs OKH459710608
Ellika GrothKungälvs OKD219008788
Lukas GrothKungälvs OKH169040211
Nelly GrothKungälvs OKD128080331
Arvid HermanssonKungälvs OKH147060211
Ulf PetersonKungälvs OKH4514440

Lerums SOK (17)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jonas AxelssonLerums SOKH459701003
Maja AxelssonLerums SOKD148050305
Arvid BacktemanLerums SOKH21520114
Torsten BacktemanLerums SOKH45640411
Kent ErikssonLerums SOKH45446293
Susanne FagerströmLerums SOKD45446270
Jakob GunnarssonLerums SOKH219020130
Linda GunnarssonLerums SOKD45444044
Lisa GunnarssonLerums SOKD142800267
Mats KarestrandLerums SOKH45344922
Tova LarssonLerums SOKD218010327
Henrik MelkstamLerums SOKH459691119
Karolina MelkstamLerums SOKD459710711
Tilda MelkstamLerums SOKD219010607
Gabriel SturessonLerums SOKH218070400
Sören SturessonLerums SOKH459991220
William SturessonLerums SOKH168020403

Mölndal Outdoor IF (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elsa AspMölndal Outdoor IFD167030414
Erika AspMölndal Outdoor IFD45400001
Theander HulthénMölndal Outdoor IFH169081109

OK Alehof (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lucas BoströmOK AlehofH169041017
Per LjungbergOK AlehofH452119859
Malte LjungkvistOK AlehofH122075327
Simon LjungkvistOK AlehofH162054990
Lena PeterssonOK AlehofD452107480
Wilma ReinholdssonOK AlehofD148061007
Hanna SchälinOK AlehofD149060706

OK Gisle (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emilia JohanssonOK GisleD21241195

OK Kullingshof (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anton KarlssonOK KullingshofH211902933

OK Landehof (10)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Charlotte DrejmoOK LandehofD452065136
Felix DrejmoOK LandehofH219712120
Pia JohanssonOK LandehofD457711124
Elin KarlssonOK LandehofD1211363
Emma KarlssonOK LandehofD148020305
Thomas KarlssonOK LandehofH459700217
Ida KörleOK LandehofD148450101
Andreas PihlströmOK LandehofH45445485
Johanna PihlströmOK LandehofD148051207
Rebecka PihlströmOK LandehofD16803010

OK Linné (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Oskar SjöbergOK LinnéH218001220

OK Löftan (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lars-Olof RönnqvistOK LöftanH452135501

OK Orinto (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ola SteneborgOK OrintoH452800511

OK Pan-Kristianstad (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Simon WikströmOK Pan-KristianstadH211997523

OK Skogshjortarna (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Madeleine JohanssonOK SkogshjortarnaD45450485
Lukas LarssonOK SkogshjortarnaH168330111

OK Skogsstjärnan (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
David ForsOK SkogsstjärnanH21219967

Sjövalla FK (13)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fabian AlinderSjövalla FKH148050909
Ingrid AlinderSjövalla FKD212078185
Linus AlinderSjövalla FKH148050900
Hannes EssungerSjövalla FKH168001004
Henrik EssungerSjövalla FKH457711110
Ebbe HolmqvistSjövalla FKH168041106
Maria HolmqvistSjövalla FKD219750325
Signe LundqvistSjövalla FKD141050530
Emilia LundstedtSjövalla FKD148050428
Linnea LundstedtSjövalla FKD122078158
Linnea OskarssonSjövalla FKD142093526
Einar Söderberg BeckmanSjövalla FKH122107569
Per SöderbergSjövalla FKH4537321

Sävedalens AIK (15)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Thomas AttforsSävedalens AIKH45610307
Simon BjörklundSävedalens AIKH212065327
Mattias BååthSävedalens AIKH459680115
Simon BååthSävedalens AIKH16444049
Sofia EbermarkSävedalens AIKD219820509
Gunnar FovaeusSävedalens AIKH169457768
Anton KastrupSävedalens AIKH168298500
Matilda LekbergSävedalens AIKD14519012
Peter LekbergSävedalens AIKH45720202
Emil LindbladSävedalens AIKH149990826
Ella PetterssonSävedalens AIKD148051216
Herman PetterssonSävedalens AIKH128080422
Martin PetterssonSävedalens AIKH45740325
Casper SkeppSävedalens AIKH169030217
Emil SkeppSävedalens AIKH129070823

Tolered-Utby Ol-klubb (21)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Melvin AnderssonTolered-Utby Ol-klubbH148050701
Isabella BaierTolered-Utby Ol-klubbD148060928
Jakob BaierTolered-Utby Ol-klubbH148150102
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubbD142800761
Pontus CliffordsonTolered-Utby Ol-klubbH122801378
Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubbH142104136
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubbD148421336
Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubbH16440779
Jakob LundbergTolered-Utby Ol-klubbH16452875
Linn MauritzsonTolered-Utby Ol-klubbD212065215
Ola NiklassonTolered-Utby Ol-klubbH451974120
Maja NordenfeltTolered-Utby Ol-klubbD148050716
Erik NyströmTolered-Utby Ol-klubbH12452462
Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubbH122104141
Silje RingstadTolered-Utby Ol-klubbD148266684
David RothamelTolered-Utby Ol-klubbH147203440
Erik RothamelTolered-Utby Ol-klubbH127203420
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubbH121415658
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubbH147079845
Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubbH121070623
Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubbH121090501

Annonser