Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till GMOK / TAIK SprintCup 2019 - Etapp 2

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: GMOK / TAIK SprintCup 2019 - Etapp 2
Arrangörsorganisation: Tolereds Allmänna IK
Datum: onsdag 15 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Tolered-Utby Ol-klubb (21)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Melvin AnderssonTolered-Utby Ol-klubbH148050701
Isabella BaierTolered-Utby Ol-klubbD148060928
Jakob BaierTolered-Utby Ol-klubbH148150102
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubbD142800761
Pontus CliffordsonTolered-Utby Ol-klubbH122801378
Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubbH142104136
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubbD148421336
Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubbH16440779
Jakob LundbergTolered-Utby Ol-klubbH16452875
Linn MauritzsonTolered-Utby Ol-klubbD212065215
Ola NiklassonTolered-Utby Ol-klubbH451974120
Maja NordenfeltTolered-Utby Ol-klubbD148050716
Erik NyströmTolered-Utby Ol-klubbH12452462
Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubbH122104141
Silje RingstadTolered-Utby Ol-klubbD148266684
David RothamelTolered-Utby Ol-klubbH147203440
Erik RothamelTolered-Utby Ol-klubbH127203420
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubbH121415658
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubbH147079845
Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubbH121070623
Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubbH121090501

Annonser