Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Gammelstads sprintcup, #2

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Gammelstads sprintcup, #2
Arrangörsorganisation: Gammelstads IF
Datum: torsdag 2 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Älvsby IF OK (12)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Eric GranströmÄlvsby IF OKH21900410
Roland JanssonÄlvsby IF OKH508050426
Daniel JohanssonÄlvsby IF OKH21501210
Emma JohanssonÄlvsby IF OKÖppen motion 49010512
Sofia JohanssonÄlvsby IF OKÖppen motion 4234713
Agnes KarlssonÄlvsby IF OKD217003055
Edit KarlssonÄlvsby IF OKD167000266
Håkan KarlssonÄlvsby IF OKH21710110
Karin KarlssonÄlvsby IF OKD21730505
Martin LarssonÄlvsby IF OKH127000288
Rikard LarssonÄlvsby IF OKH21435400
Karl-Erik LindbäckÄlvsby IF OKH50408999

Annonser