Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Björkstubbematch

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Björkstubbematch
Arrangörsorganisation: IFK Göteborg Orientering
Datum: fredag 24 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 178 anmälda deltagare.

H40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Johan HördegårdhIFK Göteborg Orientering866866
Jonas MartnerFrölunda OL511048
Stefan VorbergOK Landehof14588
Niklas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11033

H45 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Anders ArfwedsonFrölunda OL721107
Peter DellmingIFK Göteborg Orientering14220
Mattias GrahnGöteborgs SK7873417
Niklas GrahnGöteborgs SK30991
Magnus HomannOK Orinto701214
Martin LarssonIFK Göteborg Orientering2059104
Tobias NobornIFK Göteborg Orientering730514
Stefan TisellIK Stern7714585

H50 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan AronengHestra IF7651216
Thomas AspIFK Göteborg Orientering989898
Thomas BorneFrölunda OL231396
Mattias BååthSävedalens AIK9680115
Tommy BäckOK Kullingshof951612
Mats DahlrotIK Uven247912
Peter GrahnGöteborgs SK403685
Anders JohanssonGöteborg-Majorna OK11061
Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb438665
Anders WadstenOK Landehof30184

H55 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf AlmehedFrölunda OL641903
Thomas AttforsSävedalens AIK610307
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb611228
Håkan ErikssonOK Räven625530
Lars HolmbergIF Hagen8040661
Ingvar IvarssonOK Kullingshof9630327
Björn KarlssonOK Orinto630801
Magnus KarlssonOK Landehof9641006
Bengt KlassonOK Orinto662266
Andres LaasOK Skogshjortarna610827
Stig LarssonGöteborg-Majorna OK302397
Magnus OhlssonSjövalla FK1958045
Börje PerssonOK Alehof11551
Lars TorstenssonGöteborgs SK14177
Magnus UllmanOK Alehof620701

H60 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Torsten BacktemanLerums SOK640411
Anders BjörklundSävedalens AIK344914
Henrik CarlssonIK Uven30178
Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OK580819
Göran FriskOK Kullingshof17275
Hans GarmerGöteborg-Majorna OK234493
Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK27485
Stefan O JanssonLerums SOK30158
Jonas JerlinFrölunda OL407270
Egon JohanssonOK Tranan364900
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK9500500
Pierre KarlssonOK Alehof7550429
Per-Olof LarssonHestra IF525371
Bengt OttossonSjövalla FK239863
Ulf PalmérUlricehamns OK7560703
Jan RydénSjövalla FK209705
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK550401
Lars StålheimSävedalens AIK14755
Ulf SundinGöteborg-Majorna OK7714056

H65 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Bill AnderssonHestra IF24903
Erland BergIK Uven14369
Anders ErikssonIF Hagen15658
Bo HerderssonOK Mark7510722
Per-Ola JohnssonOK Kullingshof17298
Bengt JonassonGöteborg-Majorna OK9540930
Björn JägerströmIK Uven14350
Hans KarlssonGöteborg-Majorna OK14041
Hans KarlssonIFK Göteborg Orientering36360
Anders MohlinIK Stern2139670
Fredrik OdelbergIK Ymer9520316
Ulf PetersonKungälvs OK14440
Magnus RehnSävedalens AIK14651
Lennart VamlingFrölunda OL362508
Tommy WesterbergIF Hagen661414

H70 (34)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AhlnérGöteborg-Majorna OK8304055
Lennart AlmströmIK Stern429819
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Lennart AnderssonGöteborgs SK2048743
Anders AxelssonSävedalens AIK1501235
Lars-Göran AxmalmSävedalens AIK9724000
Ingvar BergmanOK Tranan12437
Dan BlombergOK Landehof446244
Staffan BrobergIF Marin Väst264508
Hans CarlstedtSävedalens AIK725000
Gösta ClaessonRydboholms SK18845
Henry DjurbäckMarkbygdens OK28809
Ragnar FallströmLerums SOK1946072
Lennart GustavssonIK Uven14329
Jörgen HallbergIK Ymer36415
Styrbjörn JanssonIF Hagen15692
Christer JohanssonOK Orinto2058891
Kurt-Åke KarlssonSjövalla FK2088320
Mats KågesonGöteborg-Majorna OK14553
Jan LarssonSävedalens AIK1545545
Claes LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb11045
Sven-Olof LjungblomSjövalla FK11356
Kjell MartinssonOK Tranan890406
Bengt MattssonOK Orinto30510
Kent OlaussonOK Orinto9913579
Sten OlssonOK Alehof11545
Jukka RankanenSjövalla FK11354
Hans SkoglundOK Tranan12463
Karl Evert SvenssonIF Hagen445454
Sören SvenssonSjövalla FK302450
Bengt-Rune WallströmIK Uven14332
Torbjörn WikströmOK Orinto9470130
Jan VulcanTolered-Utby Ol-klubb7011023
Thomas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11032

H75 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Rune ArvidssonMarkbygdens OK7400901
Lars FinbomOK Landehof14594
Kurt FredrixonOK Skogshjortarna7019555
Rolf GabrielssonFalköpings AIK OK30674
Torbjörn HaginIK Gandvik2084139
Magne HagströmFrölunda OL2079762
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna1440331
Karl-Axel JohanssonIK Uven438426
Kjell JohanssonDalsjöfors GoIF41944
Lars JohanssonOK Skogshjortarna355805
Hans KarlssonOK Orinto19115
Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna1430317
Lars-Åke LarssonOK Tranan354072
Göran LefflerLerums SOK262442
Per LjungbergOK Alehof2119859
Dag LorénOK Frisene501513
Bert LuvöFK Herkules11339
Gösta MalmerIF Marin Väst436137
Sune MentorGöteborg-Majorna OK14030
Bengt OlssonMarkbygdens OK18406
Bertil QvickKungälvs OK1944827
Kenneth RosénGöteborg-Majorna OK14122
Bengt-Åke SvenssonIK Ymer28464
Acke WåhlanderGöteborg-Majorna OK260919

H80 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Andre AlexanderssonKungälvs OK14504
Roland BrandshageSävedalens AIK14727
Gunnar BylundRydboholms SK225123
Åke DavidssonRydboholms SK225127
Bernt FredrikssonSjövalla FK11360
Stellan HelgessonMarkbygdens OK17088
Ingemar HolmbergIF Hagen30690
Per-Hugo LundgrenLerums SOK14574
Håkan SkogumMarkbygdens OK17091
Agne ÖstenssonSävedalens AIK2088326

H85 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Rolf BlomFrölunda OL11578
Leif EdsandSävedalens AIK14723
Leif HjertqvistIK Stern11099
Bertil HolmqvistIK Gandvik244745

Öppen Stig (17)

NamnOrganisationBricknummer
Bertil AndreassonOK Landehof
Bengt BörjessonOK Alehof11508
Lennart CarlströmOK Landehof14593
Gösta GrahnGöteborgs SK14730
Ture GunnarssonGöteborg-Majorna OK11003
Göte HöglundFK Herkules11317
Kjell-Åke IsakssonOK Skogshjortarna446065
Jan JohanssonOK Landehof
Jan-Olof JohanssonOK Landehof
Sten JohanssonOK Kullingshof17279
Anders KumlinIK Ymer1501114
Göran NordIK Stern331743
Roland OlssonSävedalens AIK14736
Evald StenssonMarkbygdens OK28804
Rolf StrömFK Herkules11308
Lars-Olof SvalinOK Alehof11557
Stig-Ove TollIK Stern14266

Öppen Skog (17)

NamnOrganisationBricknummer
Kjell BengtssonSävedalens AIK14678
Calle BlombergGöteborg-Majorna OK226941
Ingemar CarlssonSävedalens AIK545400
Johan CarlströmOK Landehof14586
Lars-Olov DahlbergOK Landehof2079763
Rolf EckermarkGöteborg-Majorna OK570330
Gert EmanuelssonFrölunda OL247966
Lars ErikssonMarkbygdens OK7591031
Stefan HammarFK Herkules243717
Pereric HasselgrenOK Landehof
Bengt InghammarGöteborg-Majorna OK14018
Carl-Erik JohnsonKinnaströms SK42796
Jan KjellströmFrölunda OL11581
Perry LundqvistSävedalens AIK444021
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb1011018
Lennart OlssonIK Uven14361
Mats PehrssonOK Alehof438495

PreO (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ingemar BertilssonOK Landehof264512

Annonser

Mila