Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Älgots Cup SÖ + Öppna banor för alla

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Älgots Cup SÖ + Öppna banor för alla
Arrangörsorganisation: Ystads OK
Datum: lördag 25 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 59 anmälda deltagare.

Andrarums IF (11)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Christian GlantzAndrarums IFÖppen 7240955
August HärwellAndrarums IFH102801424
Fritiof HärwellAndrarums IFInskolning781206
Johanna HärwellAndrarums IFÖppen 71780330
Alfons MickelåkerAndrarums IFU1256336
Johan MickelåkerAndrarums IFÖppen 78230479
Bengt NilssonAndrarums IFÖppen 7450322
Carina PerssonAndrarums IFÖppen 31690428
Suzanne QvistAndrarums IFÖppen 7421413
Erik ThoressonAndrarums IFÖppen 79020610
Hugo ThoressonAndrarums IFH14421411

Eslövs FK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hanna MellbyEslövs FKÖppen 7451014
Mårten MellbyEslövs FKÖppen 7436160

FK Åsen (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
David BengtssonFK ÅsenÖppen 7800430
Elena KurashovaFK ÅsenÖppen 71980316
Sonia KurashovaFK ÅsenD121080909

Lunds OK (18)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anna EriksonLunds OKU22139019
David EriksonLunds OKH102139200
Mats EriksonLunds OKÖppen 77207837
Fanni Gustafson FaegerstenLunds OKÖppen 32104047
Freja GustafsonLunds OKÖppen 32088981
Gordon GustafsonLunds OKÖppen 72088955
Niklas GustafsonLunds OKÖppen 72104046
Jeanette HenningssonLunds OKÖppen 71406438
Marcus HenningssonLunds OKÖppen 72059996
Märta HenningssonLunds OKD162088982
Norman HindovLunds OKH10504937
Raul HindovLunds OKÖppen 79102233
Astrid HjelmLunds OKD122093648
Vilgot HjelmLunds OKH102144619
Kasper RingströmLunds OKH12204495
Lucas TreldalLunds OKH168333875
Eric WahlbomLunds OKH121414499
Fredrik WahlbomLunds OKÖppen 11416646

Malmö OK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Thomas DagsbergMalmö OKÖppen 72075166
Roland DahlmanMalmö OKÖppen 76188
Ida Danielson De AlmeidaMalmö OKÖppen 32126066
Aron De AlmeidaMalmö OKH122126036
Stein ØstbyMalmö OKÖppen 77444066

OK Kontinent (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emma LundsgaardOK KontinentD107552266
Line LundsgaardOK KontinentÖppen 79808808
Liv LundsgaardOK KontinentD148070718

OK Tyringe (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emilia MattssonOK TyringeD122089413

Simrishamns OK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emil CristianssonSimrishamns OKH122123826
Lotte HenrikssonSimrishamns OKÖppen 7345279
Oliver MånssonSimrishamns OKInskolning12397
Oliver NilssonSimrishamns OKU2
Isaac Soares OlsonSimrishamns OKU212362
Per Soares OlsonSimrishamns OKÖppen 712021
Philip Soares OlsonSimrishamns OKU212386

Skåneslättens OL (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OLÖppen 77451125
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OLÖppen 79664311

Ystads OK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jakob HåkanssonYstads OKH1612003
Moa NordinYstads OKD1412014
Lilly OlssonYstads OKD12228277
Sixten PerssonYstads OKH12 Kort
Valdemar PukeYstads OKU2228258
Fabian TillanderYstads OKH1012037
Olivia TillanderYstads OKD1212028

Annonser

World Maze Race
Hallands 3 dagars
Orienteringsmagasinet 1 kr