Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Älgots Cup SÖ + Öppna banor för alla

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Älgots Cup SÖ + Öppna banor för alla
Arrangörsorganisation: Ystads OK
Datum: lördag 25 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Andrarums IF (11)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Christian GlantzAndrarums IFÖppen 7240955
August HärwellAndrarums IFH102801424
Fritiof HärwellAndrarums IFInskolning781206
Johanna HärwellAndrarums IFÖppen 71780330
Alfons MickelåkerAndrarums IFU1256336
Johan MickelåkerAndrarums IFÖppen 78230479
Bengt NilssonAndrarums IFÖppen 7450322
Carina PerssonAndrarums IFÖppen 31690428
Suzanne QvistAndrarums IFÖppen 7421413
Erik ThoressonAndrarums IFÖppen 79020610
Hugo ThoressonAndrarums IFH14421411

Annonser

Hallands 3 dagars
World Maze Race
Orienteringsmagasinet 1 kr