Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vårcupen E1

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vårcupen E1
Arrangörsorganisation: Tidaholm SOK Sisu
Datum: tisdag 14 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 51 anmälda deltagare.

Ungdom 1 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Esperanza BalaguéFalköpings AIK OK246004
Inez FredholmMullsjö SOK2083966
Ella KronmarkerMullsjö SOK2083979
Theo KronmarkerMullsjö SOK2083997
Henry LarssonMullsjö SOK2083981
Wilma MolinFalköpings AIK OK1555014
Linn Stein EvertssonMullsjö SOK2093623
Malva StenbergTidaholm SOK Sisu2089041
Althea VictorzonMullsjö SOK364842
Efraim VictorzonMullsjö SOK364847

Ungdom 2 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid BladhFalköpings AIK OK1070124
Ella JanssonTidaholm SOK Sisu2089037
Axel LindénMullsjö SOK2141475
Arek MilevaTidaholm SOK Sisu17971
Tuva MolinFalköpings AIK OK227844
Theo RydénMullsjö SOK2083980
Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK2089259
Vera WesthMullsjö SOK7120325
Wilhelm VictorzonMullsjö SOK2093646

Ungdom 3 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Oliver HammarFalköpings AIK OK1555015
William HärströmFalköpings AIK OK1060131
Tindra MolinFalköpings AIK OK38324
Adam SamuelssonFalköpings AIK OK2078136
Carl SjögrenTidaholm SOK Sisu1080211
Alice WahlbergFalköpings AIK OK439473
Moa VemdalMullsjö SOK1070516
Irma WesthMullsjö SOK8070412

Ungdom 4 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Kasper VemdalMullsjö SOK1050909

Ungdom 5 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AxelssonMullsjö SOK351739
Elsa SonessonFalköpings AIK OK8439474
Julia WesthMullsjö SOK8040326
Simon WesthMullsjö SOK8200517

Vuxen 2 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Therese EnelandTidaholm SOK Sisu245180
Kristina JohanssonMullsjö SOK30802
Ulrika MagnussonTidaholm SOK Sisu2104369
Åsa SjögrenTidaholm SOK Sisu438660

Vuxen 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Inger LindénMullsjö SOK2141492

Vuxen 4 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Monica AbrahamssonGudhems IF540201
Jan-Åke EmilssonGudhems IF530316
Linda RydénMullsjö SOK249606
Hanna SamuelssonFalköpings AIK OK1450943
Katarina SjöholmMullsjö SOK249613
Thomas SjöholmMullsjö SOK249615

Vuxen 5 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Klaes AxelssonMullsjö SOK630816
Henrik BalaguéFalköpings AIK OK850709
Lars GrehnMullsjö SOK8420823
Daniel HärströmFalköpings AIK OK1860729
Jan LindströmIK Wilske38360
Torbjörn LöfvingMullsjö SOK341100
Jonas NiklassonFalköpings AIK OK9069226
Jan SamuelssonFalköpings AIK OK1126121

Annonser