Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Bottnaryd IF Vätterbygdens U-5 etapp 3

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Bottnaryd IF Vätterbygdens U-5 etapp 3
Arrangörsorganisation: Bottnaryds IF
Datum: torsdag 16 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 121 anmälda deltagare.

D16 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen ArneborgUlricehamns OK2077930
Mira EnellJönköpings OK1791799
Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna8030329
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna9040605
Olivia GrönkvistJönköpings OK9030917
Ellinor Livh-ÅmellOK Gränsen2058744
Andrea LundellIF Hallby SOK8040621
Frida MouchardIF Hallby SOK2107125
Tilda PalmIK Hakarpspojkarna600927
Stella RangertIK Hakarpspojkarna1040802
Ida RosjöJönköpings OK9040921
Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna930108
Julia WesthMullsjö SOK8040326

H16 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Erik ElfÖlmstad IS245954
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna8050627
Albin GenbergUlricehamns OK1420191
Alfred HallqvistUlricehamns OK8451503
Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna9001224
Joel HolmbergUlricehamns OK2059083
Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna660555
Erik LingIK Hakarpspojkarna9005268
Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna1504169
Adam SkoglundUlricehamns OK2101654
Isak SkoglundUlricehamns OK2101675
Simon WesthMullsjö SOK8200517
Emanuel ZitkaUlricehamns OK9101922
Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396453

D14 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Moa DahlsonOK Gränsen2077512
Helena ErikssonUlricehamns OK2101667
Estrid FranssonVaggeryds SOK2119660
Selma HedströmTenhults SOK1050806
Agnes HertzTenhults SOK1050606
Jenny JanssonTenhults SOK1050609
Ida KarlssonOK Gränsen2077566
Sandra LingIK Hakarpspojkarna9050730
Adina NilssonIK Vista28139
Minna PalmIK Hakarpspojkarna9060606
Engla PruthIK Hakarpspojkarna7050514
Tilda SundkvistOK Gränsen441627
Irma WesthMullsjö SOK8070412

H14 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Erik ArneborgUlricehamns OK2079655
Felix FrykfeldtIK Hakarpspojkarna7060707
Lukas KlangUlricehamns OK1422635
Edvin LennartsonUlricehamns OK2088546
Viggo PerssonIK Hakarpspojkarna1160626
Joel Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna1050708
Kasper VemdalMullsjö SOK1050909
Viggo WulffOK Gränsen8297890
Kalle ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396641

D12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Vera DahlbergJönköpings OK8200811
Stina ElghIK Hakarpspojkarna7070405
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna8070828
Evelina GomérIK Hakarpspojkarna44910
Alva HaraldssonIF Hallby SOK2119931
Siri RehnGränna-Bygdens OK1496586
Hilma TrofastJönköpings OK8078008
Sofia ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396405

H12 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Jack AnderssonVaggeryds SOK2119650
Walter BlomqvistJönköpings OK7579305
Måns DjärvJönköpings OK1081017
Hugo JanssonTenhults SOK1080918
Anton KarlssonUlricehamns OK9080104
Samuel KarlssonGränna-Bygdens OK451774
Emil LingIK Hakarpspojkarna9201713
Tage MöllerströmJönköpings OK8080128
Carl PalmVaggeryds SOK2119797
Elliott RehnGränna-Bygdens OK1555011
Måns SandahlIK Hakarpspojkarna7138777
Milton SparrTenhults SOK2135617
Rasmus SternerOK Gränsen2075370
Felix SvenssonJönköpings OK2801073

D10 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Lova BeijerJönköpings OK451944
Mollie BerglundJönköpings OK2138877
Lovisa DahlbergJönköpings OK8201008
Saga GrönkvistJönköpings OK409287
Agnes OlssonJönköpings OK2138892
Edith PalmérJönköpings OK2138854
Hanna PalmérJönköpings OK2138860
Felicia SvenssonJönköpings OK7607300
Alma TrofastJönköpings OK8078010

H10 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Kasper Bjurgren KarlssonJönköpings OK28882
Calle DahlsonOK Gränsen2077516
Olof HertinIK Hakarpspojkarna9090307
Gustav KarlssonUlricehamns OK9091209
Alfred MartinssonJönköpings OK12413
Bo MöllerströmJönköpings OK208097
Einar OrestigTenhults SOK2135635
Assar Rosén ThelinJönköpings OK1100510
Hannes SonnerfjordJönköpings OK2139006
Emil SternerOK Gränsen2077580

Inskolning (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid DjärvJönköpings OK2112519
Elias ForsénJönköpings OK1840855
Gustav MartinssonJönköpings OK404394
Linnea PalmérJönköpings OK2138865

U1 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Elin ForsénJönköpings OK1232130
Emanuel FranssonVaggeryds SOK2119819
Victor KarlssonOK Gränsen
Arvid OrestigTenhults SOK2135634

U2 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Eric FridénOK Gränsen2800750
Linus FridénOK Gränsen2800740
Tova PerssonBottnaryds IF28203
Vera WesthMullsjö SOK7120325

U3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lis ErikssonUlricehamns OK1422637

Öppen 1 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lars ErikssonUlricehamns OK1401394
Christer SkoglundUlricehamns OK2101652
Frida SkoglundUlricehamns OK2101656

Öppen 3 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa AnderssonUlricehamns OK7620922
Simon BjörnehällOK Gränsen1000524
Ludvig CarlbomUlricehamns OK8020210
Patrik CarlbomUlricehamns OK9100202
David ElghIK Hakarpspojkarna7770115
Sofia EnellJönköpings OK2109192
Johan FalkUlricehamns OK7630105
Anders GenbergUlricehamns OK2088941
Johanna HallqvistUlricehamns OK8279401
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad9912211
Pia Käck FritzellGudhems IF642421
Karl-Johan LennartsonUlricehamns OK2095283
Ann-Kristin SpetzUlricehamns OK262667
Stefan SpetzUlricehamns OK262666
Per SternerOK Gränsen28210

Annonser

Mila