Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Obygdshelgen, dag 1

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Obygdshelgen, dag 1
Arrangörsorganisation: Obygdens OK
Datum: lördag 3 augusti 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 653 anmälda deltagare.

D21 (101)

NamnOrganisationBricknummer
Freja Almqvist HaasNybro OK24767
Emma AnderssonSävedalens AIK750915
Stina AndreassonFrösö IF860416
Frida BakkmanIFK Göteborg Orientering770817
Elin BengtssonOK Tyr402979
Annika BillstamOK Linné1406193
Junia BirgerssonVisborgs OK959372
Kristin BomanGävle OK960316
Sandra BoströmOK Linné9990602
Synnøve BråtenIFK Lidingö SOK7195458
Jennie Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna8003883
Johanna Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna8005300
Annika CarlbergSundsvalls OK940322
Petrina CostermansJärla Orientering556678
Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering8160297
Elin DahlinDomnarvets GOIF810223
Kristin DahlqvistOK Kåre248226
Laura D'AngeloAttunda OK940605
Linnéa DanielsAttunda OK930911
Linda EdströmMatteus SI920118
Annica EngIFK Göteborg Orientering7790209
Moa EnmarkGöteborg-Majorna OK654488
Jenny Eriksson PalmgrenSundsvalls OK7033093
Hanna ErikssonIFK Mora OK950202
Jenny ErikssonOK Kåre613555
Matilda ErikssonOK Kåre970727
Pernilla ErikssonGävle OK1891121
Josefin ErlandssonOK Milan7970101
Beata FalkOK Kåre611887
Elin FredinOK Nackhe2119827
Ingrid GulbrandsenNTNUI1401045
Linnea GustafssonUddevalla OK9930406
Linnea GustafssonOK Gynge529220
Hedwig HaasOK Linné9960807
Josefin Hadmark HultgreenJärla Orientering8652928
Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad900412
Anna HallménUmeå OK27416
Lovisa HambäckLånghundra IF9774732
Amanda HanssonGöteborg-Majorna OK940923
Moa HanssonBredaryds SOK984091
Helen HanstockÖstersunds OK8091216
Alice HugossonIFK Lidingö SOK8000094
Hanna HugossonSundsvalls OK8113371
Ida HylanderNyköpings OK920223
Kristin HylanderNyköpings OK912562
Rebecka HylanderNyköpings OK8031841
Josefine HöögHagaby GoIF Örebro7960607
Emma JohanssonDomnarvets GOIF811007
Sara JonassonCentrum OK800241
Hanna JonsellIF Thor9442107
Kadri KalvoSundsvalls OK43142
Anna KarlströmOK Linné9811191
Hanna KjellinSundsvalls OK9990314
Signe KlintingJärla Orientering504532
Nanna LarsenIFK Göteborg Orientering15817
Kristina LarssonÖstersunds OK24797
Elin LeanderssonTullinge SK8080991
Malin Leijon LindOK Kolmården8090423
Charlotte LindkvistLeksands OK41775
Ida LindkvistNTNUI2057227
Linda LindkvistLeksands OK2057207
Ulrika LindstamOK Linné1900701
Camilla LundgrenGöteborg-Majorna OK890530
Sara LundstenSundsvalls OK920216
Lina LångStora Tuna OK930622
Christina Lövald HellbergTäby OK910330
Maria MagnussonSävedalens AIK8020909
Ingjerd MyhreIFK Göteborg Orientering1470502
Jessica NilssonOK Milan8414059
Stina NordinSundsvalls OK780000
Linnea NordkvistIFK Mora OK449698
Linnéa OlofssonHärnösands OK800220
Kristin OlovssonOK Linné8050604
Lisa PalmSävedalens AIK7206313
Erica PetterssonIFK Göteborg Orientering9505100
Amy RankkaForsa OK978076
Josephine RegnellVäxjö OK8094052
Galina RibediucHellas Orientering1300227
Annika RidellIF Thor8654162
Kajsa RisbyOK Kåre9900718
Lisa RisbyOK Kåre8199307
Emma RosénOK Njudung920910
Hanna RostAlfta-Ösa OK8631580
Lisa RönnolsOK Linné901207
Linnea SahlinOK Vildhussen417790
Elin SchagerströmGarphyttans IF9000805
Sara SjökvistJärla Orientering2078011
Johanna SjölundSundsvalls OK960629
Sofie StrömbergMatteus SI1770413
Malin SundqvistTullinge SK2089164
Katarina SvahnAlfta-Ösa OK8220790
Agnes ThorCentrum OK2107372
Sofi ThorsellVästerås SOK810706
Karna ThorssonOK Linné861119
Pernilla TunisIF Femman403127
Anna WehlinLinköpings OK940018
Evelina WickbomVittjärvs IK8191217
Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF2057272
Linda WåhlströmIF Thor1403962
Maria ÅkerblomStora Tuna OK940925
Annika ÖstmanDomnarvets GOIF1414500

H21 (170)

NamnOrganisationBricknummer
Anton AlverbäckCentrum OK2112409
Emil AnderssonÄrla IF8078854
Emil AnderssonTullinge SK8040495
Jonas AnderssonStora Tuna OK870701
Waldemar AnderssonLånghundra IF9980107
Johan AndreassonFrösö IF355665
Viktor AntonssonEksjö SOK911200
Emil AuseliusBredaryds SOK8000516
Albin AxelssonIK Hakarpspojkarna551220
Anders AxlingSundsvalls OK820513
Fredrik BakkmanIFK Göteborg Orientering8060729
David BejbomJärla Orientering9860224
Max Peter BejmerIFK Göteborg Orientering8350032
Simon BergrothGävle OK888808
Oscar BjörckJärla Orientering9930812
Mikael BlessbornDomnarvets GOIF442096
Patrik BlomRehns BK8208230
Erik BlomgrenStora Tuna OK8628547
Jorrit BoekelCentrum OK2115454
Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna880301
Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg Orientering9900802
Jonatan BylarsForsa OK720217
Felix BäckstädeVisborgs OK8020612
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF8004830
Erik CallebergSnättringe SK510010
Johan CallebergSnättringe SK8054321
Carl CarlssonNyköpings OK8032399
Erik CarlssonMatteus SI9890603
Filip DahlgrenHagaby GoIF Örebro8198803
Anders DahlinOK Sarven1850208
Hugo DalhammerOK Roxen9680535
Ludvig DanforsMullsjö SOK7871889
Lars DragerydÄrla IF8123735
Johan EdenhamnLänna IF7042519
Eddie EdströmSundsvalls OK950724
Oskar EdvardssonJärfälla OK609099
Ludvig EkNyköpings OK9991313
Thomas EkKöping-Kolsva OK747500
Gustav EklöfUlricehamns OK901290
Henrik EliassonIFK Göteborg Orientering830000
Axel ElmbladBredaryds SOK8200206
Jakob EngIFK Göteborg Orientering770721
Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF9105041
Olov EricsonAlfta-Ösa OK901409
Petter Liabakk EriksenByåsen IL8645256
Olof ErikssonOK Linné9403944
Anton ForsbergStora Tuna OK931302
Conny ForsbergLånghundra IF601337
Henrik FröjdRehns BK1989314
Albin GezeliusIFK Mora OK8652907
Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö8000531
Axel GranqvistOK Ravinen8131337
Vegard GulbrandsenAsker SK1401060
Oskar GustafssonCentrum OK9201943
Espen Hadmark HultgreenTyrving IL8140642
Gunnar HagqvistFrösö IF2081797
Mathias HallménOK Denseln9960966
Eric HallnerOckelbo OK9030717
Martin HammarbergMalungs OK Skogsmårdarna831900
Fredrik HamreforsVästerås SOK8000319
Henrik HamreforsVästerås SOK8042298
Erik HannrupIF Thor9990214
Anton HanssonIK Hakarpspojkarna961023
Eric HanssonIK Hakarpspojkarna9901312
Victor HanssonJönköpings OK8001312
David HectorSnättringe SK8161195
Simon HectorSnättringe SK8120797
Anders HederskogIFK Göteborg Orientering850831
Erik HerneOK Ravinen8447484
Christian HolmIF Femman7204654
Carl HolmbergIF Hagen8121299
Ulf HylanderNyköpings OK954104
Anders HåkanssonOK Kåre850107
Martin HärbergJärla Orientering7850114
Johan HögstrandIFK Göteborg Orientering9020311
Victor ImarkTullinge SK8001414
Martin IvarssonGöteborg-Majorna OK780610
Christoffer JohanssonTrollhättans SOK8095714
Fredric JohanssonSnättringe SK8631096
Emil JonsellIF Thor1551046
Mats JonsellIF Thor1551045
Daniel JönssonAttunda OK626862
Björn KajsIFK Mora OK1811223
Björn KarlssonRehns BK29085
Emil KarlssonHestra IF9909241
Fredrik KarlssonGöteborg-Majorna OK727374
Marcus KempeSävedalens AIK431006
Brent KeyGotlands Bro OK8050927
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK9110902
Jesper Kullin AlfredssonLånghundra IF951012
Cristian LarssonKöping-Kolsva OK860713
Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn OF8000122
Erik LiljequistStora Tuna OK8012108
Erik LindOK Linné1860625
Albin LindgrenVisborgs OK8010626
Rickard LindkvistLeksands OK41769
Andreas LundbladOK Nackhe860308
Jonas LundgrenLinköpings OK8043866
Otto LundmanOK Roslagen1712011
Carl MagnussonIFK Mora OK7210173
Hans Petter MathisenFredrikstad SK1420056
Sven-Anders MelinSödertälje-Nykvarn OF306666
Leonas MockunasHellas Orientering501163
Jonas MuntheOK Pan Århus9120589
Halvor Eid NielsenÄrla IF9890227
Pyry NiemiRajamäen Rykmentti860129
Vili NiemiRajamäen Rykmentti
Andreas NikolaussonVisborgs OK720927
Edvin NilssonGotlands Bro OK1200107
Johan NilssonÖstersunds OK26352
Johan NordinSundsvalls OK556633
Erik NordkvistGagnefs OK900305
Oskar NordmarkCentrum OK215698
Fredrik NorellFrölunda OL11320
Stefan NorinSöders-Tyresö7207724
Ola NybergMalungs OK Skogsmårdarna870320
Johan NymanForsa OK890701
Hampus NyströmIF Hagen9991209
Daniel NäslundÖstersunds OK
Johan OlaussonOK Orion882310
Lukas OlmKils OK8000803
Joakim OlssonVäsby OK9006011
Adrian OpheimNTNUI7204921
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK930807
Fredrik PerssonDomnarvets GOIF963411
John PerssonIFK Göteborg Orientering741615
William PommerStora Tuna OK950214
Linus RappIFK Mora OK560219
Damien RenardOK Denseln8020020
Erik RostMalungs OK Skogsmårdarna8644876
Gustav RuneforsVäxjö OK8000611
Jens RönnolsJärla Orientering8140650
Jerk RönnolsCentrum OK851228
Adam SegerslättSkåneslättens OL9981030
Jakob SjöbergGävle OK8151505
Viktor SkoogKils OK8101298
Johan SonessonGagnefs OK900414
Charlie StoltRehns BK9930525
Magnus StrandOK Landehof212536
Kevin StåhlGöteborg-Majorna OK952413
Anton SundgrenLånghundra IF9931204
David SundströmSöderhamns OK8625750
Jesper SvenskStora Tuna OK8180713
Viktor SvenskStora Tuna OK8310922
Jacob SvenssonSöders-Tyresö1991051
Jonathan SvenssonVäxjö OK881214
Tommy SvenssonOK Orion890083
Andreas SølbergIFK Göteborg Orientering903039
Morten TangenOK Moss681897
Johan TinnertHögåkers OK
Erik ToomingasSundsvalls OK9920329
Mats TroengOK Linné780711
James TurtonÖstersunds OK1950612
August TynongGävle OK262670
Arvid UmegårdLånghundra IF9010728
Gustaf WennerbergOK Pan-Kristianstad787976
Dan WesterJärla Orientering848586
Morten Jarvis WestergårdTyrving IL8000309
Erik WigleSödertälje-Nykvarn OF9101406
Isac Von KrusenstiernaOK Kåre7980114
Henrik WåhlströmIF Thor1403964
Jens WängdahlIFK Göteborg Orientering626746
Ludvig ÅhlundMalungs OK Skogsmårdarna8120594
Anders ÅkerblomStora Tuna OK910809
Gustav ÖhgrenOK Kåre1980819
Johannes ÖhgrenOK Kåre551144
Morten Ingmar Örnhagen JørgensenOK Snab710003
Mattias ÖsterdahlVisborgs OK8010213
Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OK8301522
Petter ÖstmanGöteborg-Majorna OK950405

D17-20 Kort (8)

NamnOrganisationBricknummer
Ophelia Almqvist HaasNybro OK24763
Sofia BengtssonSundbybergs IK993312
Sofia EdvardssonJärfälla OK624020
Sofia IversAttunda OK7020205
Tindra JernströmAvesta OK8650823
Lisa Jonsson-NordinSkåneslättens OL7990627
Therese NilssonOK Österåker8020314
Eva Örnhagen JørgensenOK Snab710004

H17-20 Kort (8)

NamnOrganisationBricknummer
Emil BoströmOK Linné9020326
Vidar BäckmanFrösö IF2081796
Axel FlordalKatrineholms OK620502
Albin ForsbergLånghundra IF36432
Elis IversAttunda OK7040211
John KinnanderMatteus SI8040315
Tore PalmgrenSundsvalls OK449491
Nils SchagerströmGarphyttans IF441561

D16 Kort (7)

NamnOrganisationBricknummer
Klara EdströmSundsvalls OK2119672
Alva EliassonSundsvalls OK9060123
Linn JohnssonMatteus SI1602167
Tora JonsellIF Thor452661
Sofie Karlsson HolmerIFK Mora OK550530
Hanna LindqvistÖstersunds OK2085490
Signe SchagerströmGarphyttans IF444761

H16 Kort (11)

NamnOrganisationBricknummer
Viktor BoströmOK Linné9040819
Joar BäckmanFrösö IF2081806
Adam EngstrandStorviks IF9070719
Anton EngstrandStorviks IF9050611
Ted JohnssonMatteus SI1411382
Simon LindqvistÖstersunds OK2085489
Gustav LjunggrenOK Hammaren9060517
Linus NilssonOK Österåker951105
Edvin TögenmarkOK Linné9092006
Love UmegårdLånghundra IF448649
Axel Örnhagen JørgensenOK Snab7710005

D40 (46)

NamnOrganisationBricknummer
Anna AlbinssonIFK Mora OK208337
Karin AlmgrenSöders-Tyresö1393128
Annika AsketunOK Roxen700303
Britt-Marie BengtssonFK Åsen620228
Monica BomanGävle OK353865
Ulrika BornetunSkillingaryds FK7010716
Marianne CarlbergRånäs OK8110965
Ewa Edström ForsbergLånghundra IF44710
Cecilia EdströmSundsvalls OK660131
Marie-Louise EngbergHärnösands OK2087328
Elisabet EnmarkGävle OK205412
Hillevi ErikssonOK Linné344510
Ingela ErikssonGävle OK18820
Ulrika ErikssonStora Tuna OK14849
Linda FredhOK Moss681890
Agneta FriesUmeå OK19787
Elisabeth FriesUmeå OK7662220
Katarina GezeliusIFK Mora OK205086
Berit GummusIFK Mora OK8630877
Sonja HaasNybro OK29338
Agneta Hallberg HanssonJönköpings OK9009693
Laila IngelssonOK Hammaren259575
Nina IversAttunda OK7700211
Lena Karlsson HolmerIFK Mora OK44608
Susanne KarlssonOK Denseln740308
Nina-Beate LiabakkByåsen IL450042
Birgitta LindellLånghundra IF259516
Pia LindholmSundsvalls OK660505
Anna-Lena LindströmOK Nolaskogsarna350528
Charlotta NilssonFrösö IF2081814
Anna NordinSundsvalls OK30975
Ann Katrin OlsenAsker SK
Elisabeth OppligerOLV Hindelbank2501003
Åsa OtterbjörkUmeå OK780200
Anette PalmHJS-Vansbro OK8250466
Kristina PetersonIFK Umeå590513
Gunnel RaskIFK Mora OK10776
Ann RollerJärfälla OK700503
Anna SameliusVisborgs OK244980
Helen SkoogKils OK9670905
Anna-Karin SundqvistTullinge SK8630840
Sara TimnerSundsvalls OK757677
Anna UllerKils OK8281272
Anne-Marie WigleSödertälje-Nykvarn OF306682
Anette ÅhlundOK Nolaskogsarna234792
Ulrika Örnhagen JørgensenOK Snab710002

H40 (128)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AlbinssonIFK Mora OK44601
Håkan AlmqvistNybro OK29337
Marcus AnderssonMatteus SI770610
Olle AnderssonRehns BK29075
Peter AnderssonSöders-Tyresö740517
Svante AndrénTibro OK9580614
Jens ArvidssonIF Rigor9710110
Jan AsketunOK Roxen9650110
Per BacklundOK Södertörn9600225
Lars-Håkan BengtssonOK Tyr720116
Anders BerkelundVäsby OK661011
Joel BerringCentrum OK400066
Pär-Magnus BjurekTibro OK29885
Johan BlomsterIF Thor409501
Johnny BlästaNjurunda OK7873720
Jörgen BlästaNjurunda OK219980
Jerker BomanGävle OK353880
Anders BoströmOK Linné1406186
Henrik BoströmOK Linné780526
Peter BrämersonTibro OK641124
Fredrik BuskObygdens OK
Torulf BäckmanFrösö IF2081666
Bo BörjessonStorviks IF8007514
Thomas CallebergSnättringe SK640520
Per CarlbergRånäs OK8180765
Anders DalhammerOK Roxen533000
Per DambergIFK Lidingö SOK2062085
Anders DegseliusVäsby OK553554
Erik DyreliusSnättringe SK2063868
Mattias EdströmKovlands IF889212
Tomas EdströmSundsvalls OK630107
Nils EdvardssonJärfälla OK826826
Tobias EliassonSundsvalls OK771118
Torbjörn EngbergHärnösands OK8000824
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK2123455
Anders EnmarkGävle OK504274
Pär EricsonNyköpings OK805236
Marcus ErikssonVK Uvarna245011
Henrik FlordalKatrineholms OK9740821
Hugo FlordalSnättringe SK8130911
Peter FredricsonIFK Mora OK1030619
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK8366991
Mattias GanslandtIFK Lidingö SOK2026332
Bjørn GulbrandsenAsker SK
Håkan GunnarssonFK Göingarna761207
Per GuståsLinköpings OK9660925
Henrik GöthbergIFK Mora OK351769
Johan HallgrenBjursås OK9102597
Peter HambäckLånghundra IF9726138
Ulf HamreforsVästerås SOK671400
Johan HanssonJönköpings OK700524
Tomas HenrikssonAttunda OK741009
Kenneth HermanssonSigtuna OK7881199
Harry HietanenGävle OK600915
Jesper HåkanssonFK Göingarna1008402
Rikard ImarkTullinge SK801121
Joacim IngelssonOK Hammaren1090812
Ulrik IversAttunda OK7691127
Lasse JanssonGävle OK611129
Ola JernströmAvesta OK8118118
Magnus JohanssonLånghundra IF450659
Martin JohanssonHalmstad OK7131111
Pontus JohnssonMatteus SI720817
Adrian JonesÖstersunds OK2119930
Hans JonssonVäsby OK9201483
Lars JonssonVK Uvarna247550
Flemming JørgensenOK Snab710001
Björn KarlssonOK Denseln700711
Olle KarlströmOK Linné1408750
Per KretzOK Ravinen533117
Roger KrohnFältjägarnas IF245251
Edward LarssonIFK Mora OK9771023
Lars-Åke LarssonÖstersunds OK2085547
Roger LarssonSkillingaryds FK7060644
Daniel LeibundgutOLV Hindelbank1207066
Jan LindbergKorsnäs IF OK38856
Jan LindellLånghundra IF259515
Anders LindholmSundsvalls OK443485
Olle LindmanFinspångs SOK670318
Ulf LindqvistÖstersunds OK682303
Richard LindströmNjurunda OK660122
Rune LindströmOK Nolaskogsarna7670302
Björn LjunggrenOK Hammaren9740906
Thomas LjungqvistTibro OK7043327
Jonas LångStora Tuna OK650307
Tomas LöfgrenStora Tuna OK8196474
Lars LönnkvistTullinge SK570400
Mons Kr. LøvfaldNydalens SK9101261
Stig Magnar LøvåsFreidig1304070
Niklas MartinNjurunda OK9660220
Anders NilssonTäby OK1021802
Niclas NilssonOK Österåker680920
Johnny NimvikFK Åsen620325
Lars NordinTullinge SK30972
Ulf NyströmTrollhättans SOK9005651
Johan NäslundÖstersunds OK217277
Janne NäätänenSundsvalls OK8030771
Ove OksvoldCentrum OK2101637
Per OksvoldCentrum OK1124211
Daniel OlmIF Thor38911
Jan OlmKils OK681019
Björn OlofssonOK Storsjön2077365
Ulrik OlssonSundsvalls OK30986
Roger PalmgrenSundsvalls OK1428374
Lars PalmqvistJärfälla OK9610928
Magnus RajanIFK Lidingö SOK2025178
Ulf K. RaskIFK Mora OK640223
Daniel RejmentOK Linné8110305
Thomas RexSundsvalls OK234871
Eric RollerJärfälla OK606013
Peter RydesäterRehns BK1972310
Gustaf SameliusVisborgs OK431142
Piero SannicolòTullinge SK7206828
Lars SchagerströmGarphyttans IF28093
Ingemar StenbeckIFK Lidingö SOK2083842
Erik StigsmarkKvarnsvedens GOIF OK10658
Pär StålVästerbergslagens OL7650415
Mikael SundqvistTullinge SK8630896
Rickard SvenssonVästerås SOK25456
Arne SääfGudhems IF38305
Peter TudénIK Hakarpspojkarna720407
Pär TögenmarkOK Linné9111777
Jonas UllerKils OK8170973
Lennart WahlgrenRehns BK423460
Michael WehlinSkogspojkarnas OK620225
Jan ÅhlundOK Nolaskogsarna402995
Lars ÅkermanMalungs OK Skogsmårdarna7711215
Anders ÖstbergStora Tuna OK33777

D40 Kort (35)

NamnOrganisationBricknummer
Anette BernhedSävedalens AIK653358
Louise DalhammerOK Roxen241564
Maria EdvardssonJärfälla OK442085
Karolina ErikersSkåneslättens OL243685
Åsa ErikssonForsa OK2119589
Anna FagrellHJS-Vansbro OK46759
Marie FröjdRehns BK1280161
Monica FröjdSnättringe SK7640820
Inger GuståsLinköpings OK7670904
Erika HörnfeldtCentrum OK730205
Kerstin ImarkTullinge SK801122
Magdalena JohanssonHalmstad OK437483
Veronica JägbrantForsa OK47137
Karin LindSundsvalls OK2120001
Lena LindmanFinspångs SOK690223
Eva LångStora Tuna OK33745
Carina NilssonTäby OK204974
Ingrid OlssonVäsby OK900601
Malla OlssonObygdens OK2081668
Charlotta PalmgrenSundsvalls OK19897
Maria PeterssonHalmstad OK7730227
Eva PålssonIFK Mora OK9660406
Clary RexSundsvalls OK241598
Åsa Rimsjö SandTullinge SK2059069
Eva SundgrenVallentuna-Össeby OL8030363
Jenny SwartzFrösö IF2081772
Anki Svärdby-BergmanOK Kåre226992
Elin TudénIK Hakarpspojkarna1770409
Anna-Lena TynongGävle OK262672
Katarina TynongTullinge SK46988
Anna Weckner WestlundOK Tyr610926
Karolina VessbyIF Thor442152
Anna WolgastSnättringe SK2107331
Birgit ÅkerblomStora Tuna OK15000
Anneli ÖstbergStora Tuna OK9660712

H40 Kort (24)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AgåsSundsvalls OK690330
Jens AnderssonKristinehamns OK981117
Stefan AnderssonIFK Mora OK36592
Anders BengtssonSundbybergs IK555500
Magnus Ö BernhedSävedalens AIK676728
Micael ElmbladBredaryds SOK8196506
Roland ErikersSkåneslättens OL721011
Anders HaglundLeksands OK26919
Mats HerbertTäby OK887852
Sveke JonssonOK Dellen2119587
Jonas KarlssonOK Tylöskog610309
Curt LandinRehns BK2104475
Stefan LundOK Linné620799
Erik LundkvistHJS-Vansbro OK226753
Colin Mc IntyreOK Tyr260659
Thomas NorgrenStora Tuna OK1081261
Tommy OscarssonÅnge OK344368
Johan PalmgrenTäby OK8140641
Anders PerssonDomnarvets GOIF451213
Petter RanefallIF Thor9005166
Hans SwartzFrösö IF2081687
Patrik SvedjenäsOK Skogshjortarna2083795
Leif TynongTullinge SK46989
Peter WippJärla Orientering620518

D60 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Kane AnderssonIFK Mora OK8262922
Eva BohmOK Vildhussen351261
Kerstin Caap-HällgrenHärnösands OK409515
Ewa EdejernIFK Bergvik27383
Margareta HallménAttunda OK439399
Kristina HammarfalkÖstersunds OK8198290
Solveig HedenblomSjövalla FK11005
Katarina KvickSkogslöparna9550706
Barbro LönnkvistTullinge SK590622
Maria NorellFrölunda OL11319
Grete Berge OwrenFreidig345410
Pia-Lena PutkonenTullinge SK30694
Eva Rabe MagnussonIF Hagen15628
Karin RabeUlriksbergs IK408974
Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF895434
My RönnolsTäby OK8140638
Christina SegerslättSkåneslättens OL591103
Annika StaafForsa OK47126
Ulla SvahnIFK Mora OK44609
Birgitta WinbladRehns BK1570208
Katarina ÖstlingOK Skogshjortarna302590

H60 (57)

NamnOrganisationBricknummer
Lars AmbrosiussonIFK Mora OK217406
Mats BirkestålKöping-Kolsva OK9581208
Stefan BlomgrenHagaby GoIF Örebro10623
Kjell BomanSöderhamns OK560405
Ulf BurmanGustavsbergs OK8000522
Leif BylarsForsa OK570826
Sören CallebergSöderhamns OK9010459
Leif EdejernIFK Bergvik9591114
Owe EdströmKovlands IF889203
Helge EriksenByåsen IL450097
Anders ErikssonFrösö IF2081595
Bengt ErikssonVäsby OK2141469
Kurt ErikssonVandrarringen9500821
Östen ErikssonAvesta OK444190
Stellan FehrnströmEnebybergs IF500598
Göran ForslinRehns BK10297
Anders ForsstedtSöders-Tyresö7777666
Roy FranssonÄrla IF1301950
Anders FriesUmeå OK8477412
Leif GustafssonSäterbygdens OK939164
Christer HellströmStora Tuna OK14959
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK551223
Arne HolmerIFK Mora OK9540901
Göran HällströmOK Nipan450824
Björn JakobssonTäby OK1422650
Rolf JakobssonAlfta-Ösa OK7420223
Nisse JohanssonRehns BK540319
Ola JohanssonGävle OK28408
Stefan JohanssonTrollhättans SOK9580504
Tom KorsmanUmeå OK590408
Hans LevinEskilstuna OL304926
Ulf LindbergSnättringe SK7590208
Svante LindgrenKorsnäs IF OK571202
Mats LundbergDalaportens OL902905
Mats LundmanOK Roslagen9795757
Uno MagnussonIF Hagen15629
Arto NiemiRajamäen Rykmentti8242828
Jan NordinSundsvalls OK30976
Yngve NorellFrölunda OL11318
Arne OkkenhaugVerdal OK9804966
Tjelvar OtterbjörkUmeå OK1960001
Torbjörn OttossonStora Tuna OK39000
Geir OwrenFreidig7204915
Nils-Robert PerssonKamrat och IF KIF2101614
Ulf RadlerJärfälla OK27597
Kjell-Erik SahlinOK Vildhussen262370
Sten SegerslättSkåneslättens OL8011939
Christer SkoogKils OK9590119
Jan-Erik SkyttnerLjusdals OK560420
Lars StrinnholmÖstersunds OK8165900
Peter SundgrenVallentuna-Össeby OL9530729
Åke SundinHällefors OK46775
Leif SundlingNjurunda OK587852
Bo SundqvistOckelbo OK306161
Hans TarandiIFK Lidingö SOK580924
Sixten WestlundOK Tyr560312
Hans-Åke ÖströmOK Nipan351691

D60 Kort (12)

NamnOrganisationBricknummer
Birgitta BillstamJärfälla OK451625
Eva BlomgrenHagaby GoIF Örebro560909
Barbro EdströmKovlands IF10096
Ann-Mari FehrnströmEnebybergs IF204968
Stina GunnarssonÄrla IF2126140
Eva Hadmark-P.Tullinge SK19810
Elisabeth Norsell KarlssonRehns BK29088
Monica KnutssonSävedalens AIK520616
Anneli LindqvistGustavsbergs OK682488
Maud NilssonHJS-Vansbro OK1460430
Pirkko StenerhagVästerbergslagens OL37442
Dagny TirénOK Ravinen21954

H60 Kort (25)

NamnOrganisationBricknummer
Bogg Bengt AnderssonIFK Mora OK262913
Karl-Erik AnderssonIFK Mora OK9510700
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
Håkan BlomgrenStora Tuna OK8488254
Kurt BoströmOK Linné7207651
Bosse EngborgHällefors OK7550826
Tommy ErikssonTullinge SK2000555
Anders HallménAttunda OK520710
Bengt HanssonSäterbygdens OK9003300
Inge HultmanKovlands IF226366
Lars JonassonJärfälla OK30214
Johan JungellKorsnäs IF OK8011580
Anders KarlssonTullinge SK46980
Rolf I KarlssonRehns BK29089
Sven LarssonSärna SK259375
Lars RönnolsTäby OK570428
Olle RönnolsSäterbygdens OK541117
Lars SegerqvistSkarpnäcks OL33517
Bengt StenerhagVästerbergslagens OL37411
Örjan SvahnIFK Mora OK9511104
Sivert SöderbärgOK Roslagen246733
Gunnar TigerUmeå OK9129243
Kalle WegerfeltVästerbergslagens OL2135405
Ove ÅbergStorviks IF1985326
Leif ÅkerblomStora Tuna OK8040651

Annonser