Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Sprint-KM LOK

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Sprint-KM LOK
Arrangörsorganisation: Linköpings OK
Datum: torsdag 16 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 85 anmälda deltagare.

Attunda OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Oskar DanielsAttunda OKH218001119

Hagaby GoIF Örebro (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johan PerssonHagaby GoIF ÖrebroH219850515

Linköpings OK (81)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johan AllardLinköpings OKH218109952
Börje AnderssonLinköpings OKH60590610
Anna Sofie BarkLinköpings OKD507660623
Emma BerggrenLinköpings OKD402085395
Lucas BerggrenLinköpings OKH142081965
Stina BerggrenLinköpings OKD122085392
Lotta BorgLinköpings OKD509680622
Rikard BorgLinköpings OKH55450877
Roger DanielssonLinköpings OKH709461001
Anna EnbergLinköpings OKD10701201
Cecilia EnbergLinköpings OKD4038738
Christian EnbergLinköpings OKH459740304
Gitte EngströmLinköpings OKD507576777
Sven EngströmLinköpings OKH218393103
Peter ErikssonLinköpings OKH21890620
Ludvig EronnLinköpings OKH147000044
Alva ForsmanLinköpings OKD147986536
Sigrid ForsmanLinköpings OKD147141388
Dóra GoldmannLinköpings OKD21
Lotta GranholmLinköpings OKD70861861
Fredrik GustafssonLinköpings OKH217874792
Inger GuståsLinköpings OKD507670904
Kristyna HlubuckovaLinköpings OKD218663175
Robert HögbergLinköpings OKH402095525
Annika IvarssonLinköpings OKD45700213
Peter JakobssonLinköpings OKH7041667
Martin JarelandLinköpings OKH457720723
Fredrik JohanssonLinköpings OKH217201123
Jesper JohanssonLinköpings OKH509000067
Jonathan JylltorpLinköpings OKH219000501
Frida Jönsson HellstadiusLinköpings OKD21618941
Elin KjellmanLinköpings OKD169030409
Wilhelm LarssonLinköpings OKH169030914
Gustav LidénLinköpings OKH211860306
Tina LindgrenLinköpings OKD451116116
Klara LjunggrenLinköpings OKD21981011
Sigrid LjunggrenLinköpings OKD149050800
Åke LjunggrenLinköpings OKH45700400
Anna LjusbergLinköpings OKD211890618
Hanna LundgrenLinköpings OKD18690410
Jan LundgrenLinköpings OKH6014395
Pedro LundqvistLinköpings OKH559612000
Per MagnussonLinköpings OKH45721120
Erik MalmbergLinköpings OKH21930226
Olle MalmströmLinköpings OKH142109304
Erik MartinssonLinköpings OKH218308205
Hanna Modig TjärnströmLinköpings OKD218000708
Peter OlinLinköpings OKH35810712
Karin OlofssonLinköpings OKD509671212
Maria OlofssonLinköpings OKD509008001
Alva OlssonLinköpings OKD218089831
Gustaf OlssonLinköpings OKH707480826
Anna OtterborgLinköpings OKD4018717
Claes OtterborgLinköpings OKH40760606
Edwin OtterborgLinköpings OKH1233576
Inga-Lill PetterssonLinköpings OKD701470705
Yngve PetterssonLinköpings OKH701491119
Arvid RothLinköpings OKH141050520
Liselott RothLinköpings OKD45425179
Marie RubérLinköpings OKD351800929
Maria SarbergLinköpings OKD401100276
Jonas SchedinLinköpings OKH351010000
Ebba SkullmanLinköpings OKD127070508
Pelle SkullmanLinköpings OKH659520520
Jörgen SköldLinköpings OKH558335338
Martin SmelikLinköpings OKH21682340
Thomas StenströmLinköpings OKH60417339
Lena StrömbäckLinköpings OKD50662966
Linus SöderbergLinköpings OKH121210107
Frida SöderqvistLinköpings OKD127080531
Stina SöderqvistLinköpings OKD149061013
Joakim TostebergLinköpings OKH21402136
Anna WehlinLinköpings OKD21940018
Pia VångellLinköpings OKD55920414
Tomas VångellLinköpings OKH602079665
Hannah ÅkerblomLinköpings OKD127070920
Otto ÅkerblomLinköpings OKH147060409
Johan ÅrbrinkLinköpings OKH167040618
Theo ÅrbrinkLinköpings OKH147150206
Edvin ÅttingLinköpings OKH141070318
Johan ÅttingLinköpings OKH50660618

OK Denseln (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Algirdas BartkeviciusOK DenselnH218180100
Emil KaleredOK DenselnH21880829

Annonser