Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, natt, Bohuslän-Dal

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, natt, Bohuslän-Dal
Arrangörsorganisationer: Herrestads AIF / Uddevalla IS
Datum: fredag 11 september 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Uddevalla OK (23)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gunnar BejbomUddevalla OKH60866886
Nina BejbomUddevalla OKD50610801
Thomas BergstrandUddevalla OKH502075419
Emma ChristianssonUddevalla OKD142112570
Karl ErikssonUddevalla OKH5026449
Victor FlingmarkUddevalla OKH217940501
Anders HyvlénUddevalla OKH21448856
Åsa Jarhag HåkanssonUddevalla OKD402139704
Eva KarlssonUddevalla OKD60356097
Johnny KarlssonUddevalla OKH60356093
Per-Arne KällénUddevalla OKH60570818
Henning LarssonUddevalla OKH212100275
Håkan LindénUddevalla OKH40449151
Anders OhlssonUddevalla OKH21938016
Daniel OlssonUddevalla OKH217001337
Hjalmar OlssonUddevalla OKH168000302
Tilia OlssonUddevalla OKD142095570
Hans StrinningUddevalla OKH60530014
Christoffer StrömgårdUddevalla OKH218180709
Axel WasseniusUddevalla OKH21899047
Bror WidénUddevalla OKH60202458
Alva ZakariassonUddevalla OKD141489206
Jonas ZakariassonUddevalla OKH407754022

Annonser

World Maze Race
Orienteringsmagasinet 1 kr
Hallands 3 dagars