Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Sävedalens AIK, KM 2019

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Sävedalens AIK, KM 2019
Arrangörsorganisation: Sävedalens AIK
Datum: tisdag 11 juni 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 115 anmälda deltagare.

Hestra IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Albin WraneHestra IFÖppen motion 314707

Sävedalens AIK (114)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Thomas AttforsSävedalens AIKH40610307
Anders AxelssonSävedalens AIKH601501235
Gunilla AxelssonSävedalens AIKD601504099
Ilya BeliankaSävedalens AIKH21-397204880
Erik BengtssonSävedalens AIKH21-39940940
Sara BengtssonSävedalens AIKD21-39860812
Stina BergSävedalens AIKD21-39931015
Anette BernhedSävedalens AIKD40653358
Oliver Borrego OlssonSävedalens AIKH102140377
Henrik BrusSävedalens AIKH21-397198808
Simon BååthSävedalens AIKH16444049
Björn BältsjöSävedalens AIKH607202812
Kajsa Carlsson WallumSävedalens AIKD209010820
Tuva Carlsson WallumSävedalens AIKD209990224
Ingemar CarlssonSävedalens AIKH60545400
Lena CarlssonSävedalens AIKD40260924
Charlotte CarlstedtSävedalens AIKÖppen motion 5226967
Hans CarlstedtSävedalens AIKH60725000
Magnus CarlstedtSävedalens AIKH21-39850122
Albin ClaessonSävedalens AIKH21-399981018
Amanda ClaessonSävedalens AIKD21-399121221
Carl DavidssonSävedalens AIKH12
Niclas DavidssonSävedalens AIKH40
Anastasia DenisovaSävedalens AIKD21-398000991
David DjurbäckSävedalens AIKH21-3928824
Holger DomargårdSävedalens AIKU1
Sofia EbermarkSävedalens AIKD21-399820509
Marie EckerlidSävedalens AIKÖppen motion 5263504
Annika EkdahlSävedalens AIKÖppen motion 32123430
Emma EkdahlSävedalens AIKD122119319
Elias EkelundSävedalens AIKU12147922
Arild ErikmatsSävedalens AIKH142057238
Katarina ErikmatsSävedalens AIKÖppen motion 5424704
Sergey FedatsenkaSävedalens AIKH21-398643971
Bruno FovaeusSävedalens AIKH129995273
David GabrielssonSävedalens AIKH401966011
John GabrielssonSävedalens AIKH21-391996070
Knut GrenSävedalens AIKU11462931
Ann GrimbeckSävedalens AIKÖppen motion 3451952
Axel GrimbeckSävedalens AIKH169040525
Peter GrimbeckSävedalens AIKÖppen motion 5451951
Noah GrundbergSävedalens AIKH10226987
Fredric GustafssonSävedalens AIKH407507002
Olof IngulfSävedalens AIKÖppen motion 31426981
Vera IngulfSävedalens AIKD101428835
Tommy JonssonSävedalens AIKH409720613
Carl JosefssonSävedalens AIKH209010111
Magnus JosefssonSävedalens AIKH409600219
Andreas KarlssonSävedalens AIKÖppen motion 5208862
Emelie KarlssonSävedalens AIKD209990326
Anton KastrupSävedalens AIKH168298500
Filippa KindeSävedalens AIKD161410170
Signe KullanderSävedalens AIKD149061016
Nils KylbergSävedalens AIKH127070618
Jan LarssonSävedalens AIKH601545545
Simon LarssonSävedalens AIKH21-39871003
Peter LekbergSävedalens AIKH40720202
Johan LevinSävedalens AIKH21-39850809
Björn LindbladSävedalens AIKH407739545
Emil LindbladSävedalens AIKH149990826
Julia LindbladSävedalens AIKD209990624
Kerstin LindbladSävedalens AIKÖppen motion 57007010
Agnes LindgrenSävedalens AIKU118916
Moa LindgrenSävedalens AIKD1030670
Evelina LindsjöSävedalens AIKD121448611
Martin LindsjöSävedalens AIKH40449826
Angelika LjungmanSävedalens AIKD10
Ulrika LjungmanSävedalens AIKÖppen motion 3
Elias LjungqvistSävedalens AIKH207750778
Maria MagnussonSävedalens AIKD21-398020909
Stefan MillegårdSävedalens AIKH60511004
Märta MollénSävedalens AIKD21-397870706
Prakash MuntherSävedalens AIKÖppen motion 32048635
Lovisa NilssonSävedalens AIKD21-39900628
Egon NordgrenSävedalens AIKU1
Wilmer NordgrenSävedalens AIKU1
Henrik NordholmSävedalens AIKH40670423
Per NordholmSävedalens AIKH20882211
Erik OdénSävedalens AIKU11050813
Jonas PalmSävedalens AIKH21-39512513
Ella PetterssonSävedalens AIKD148051216
Herman PetterssonSävedalens AIKH128080422
Klara PålssonSävedalens AIKD21-39950602
Arvid SkeppSävedalens AIKH169040805
Casper SkeppSävedalens AIKH169030217
Emil SkeppSävedalens AIKH129070823
Filippa SpånérSävedalens AIKD21-39941234
William StenbergSävedalens AIKU1
Amanda Ström EckerlidSävedalens AIKD169202077
Axel Ström EckerlidSävedalens AIKH149555000
Carl-Johan StåhlSävedalens AIKH148050227
Filip StåhlSävedalens AIKH102088324
Gustav StåhlSävedalens AIKH128071129
Olof StåhlSävedalens AIKH402088329
Lars StålheimSävedalens AIKH6014755
Sixten SundbäckSävedalens AIKU1438788
Thure SundbäckSävedalens AIKU1403402
Alice TagemanSävedalens AIKU1
Albin ThunbergSävedalens AIKH21-397920429
Knut UrbySävedalens AIKU1
Andrea Wallenius-ErikssonSävedalens AIKD4014070
Dante WallinSävedalens AIKH127400400
Matilda WallströmSävedalens AIKD161040217
Miranda WallströmSävedalens AIKD149060310
Moa WallströmSävedalens AIKD1014704
Felix WeihardSävedalens AIKH109110615
Fredrik WeihardSävedalens AIKH21-39800810
Linus WeihardSävedalens AIKH129081004
Emil Welander EricssonSävedalens AIKU1
Fredrik WennermarkSävedalens AIKH21-39942310
Kalle WraneSävedalens AIKH40690714
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIKH209020225
Isak ÖhgrenSävedalens AIKH14446226
Mikael ÖhgrenSävedalens AIKH40451954

Annonser

World Maze Race
Orienteringsmagasinet 1 kr
Hallands 3 dagars