Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Klubbmästerskap, Lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Klubbmästerskap, Lång
Arrangörsorganisation: Skogslöparna
Datum: söndag 14 juli 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 68 anmälda deltagare.

D21 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Helena ForsbergSkogslöparna9770221

H21 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Isak ErikssonOK Nolaskogsarna8431109
Benjamin NäslundSkogslöparna8010127
Hans PerssonSkogslöparna811098
Stefan SjölundSkogslöparna780723
Anton StrandbergSkogslöparna8250000
Arvid StrandbergSkogslöparna8494104
Jan TroengOK Linné810425

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Emma WibergSkogslöparna8170417

D18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Emelie WibergSkogslöparna8210121

H16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Jonatan HälldalSkogslöparna8371334
Marcus NilssonSkogslöparna9040301
Filip NordströmSkogslöparna1040709

D14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Liv PaulerSkogslöparna8060213
Alva PerboSkogslöparna7051118
Alice RytterstedtSkogslöparna2089215

H14 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid HammarbäckSkogsluffarnas OK
Liam HälldalSkogslöparna8201859
Anton JonssonOK Tyr8060708
Sixten PerssonSkogslöparna1050204

D12 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Signe ForsbergSkogslöparna9070907
Wilma JonssonOK Tyr9201633
Ida PaulerSkogslöparna8080320
Emma PerboSkogslöparna7080723
Tindra RytterstedtSkogslöparna2089004
Hanna WoxlinSkogslöparna7070430

H12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Simon HälldalGävle OK18803
Martin NilssonSkogslöparna9070228

D10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Stina PerssonSkogslöparna36326
Elsa WoxlinSkogslöparna7100607

H10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ture ForsbergSkogslöparna9990111
Adrian LorencSkogslöparna
Måns TroengOK Linné502038

D35 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Marlene HälldalSkogslöparna205448
Åsa PaulerSkogslöparna37005
Karin PerssonSkogslöparna1770620
Linnea TroengOK Linné37311
Lisa WesterSkogslöparna205450
Louise WoxlinSkogslöparna13946

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas ByströmSkogslöparna37631
Mattias PerssonSkogslöparna1976021

D45 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anette HälldalGävle OK43819
Yvonne NäslundSkogslöparna302457

H45 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Hans-Erik CarlborgIFK Umeå433618
Oskar ForsbergSkogslöparna8119118
Jonas HälldalSkogslöparna7206297
Håkan JanssonGävle OK670902
Daniel KnutssonSkogslöparna261567
Mikael NilssonSkogslöparna9680822
Hans NordströmSkogslöparna1710118
Torgny NäslundSkogslöparna1670410
Peter WoxlinSkogslöparna8177744

D55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Agneta LindbergSkogslöparna306374
Mirjana MatkovicÖrnsköldsviks OK2068946
Birgitta StrandbergSkogslöparna205461

H55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Leif StrandbergSkogslöparna261585
Lennart StrandbergSkogslöparna302470

D65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Carin NordinSkogslöparna261587

H65 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Göran HällströmOK Nipan450824
Mats LarssonSkogslöparna448584
Bertil NordinSkogslöparna262951
Per SundinSkogslöparna438150

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Saga HammarbäckSkogsluffarnas OK

Damer Motion (3)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne BylundSkogslöparna2109305
Katarina LorencSkogslöparna
Kristina PerboSkogslöparna7042678

Herrar Motion (1)

NamnOrganisationBricknummer
Marcus WestinSkogsluffarnas OK

Motion Gul (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anna HammarbäckSkogsluffarnas OK

Annonser