Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, medel, Norrbotten

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, medel, Norrbotten
Arrangörsorganisation: Arvidsjaurs OK
Datum: lördag 22 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 135 anmälda deltagare.

D21 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Linnéa BergenstenVittjärvs IK340235
Linda LindkvistLeksands OK2057207
Linda NorénArvidsjaurs OK1991070
Isabel SalénIFK Mora OK960488
Frida SandbergStora Tuna OK8393797
Evelina WickbomVittjärvs IK8191217

H21 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BlomgrenStora Tuna OK8628547
Anton HallorOK Tisaren8000007
Victor HenrikssonSeskarö IF738166
Martin HolmbergBergnäsets AIK9740511
Gustav JohnssonIFK Mora OK8021099
Gabriel LarssonGammelstads IF9110200
Truls LindholmSundsvalls OK8052899
Oskar LundgrenVittjärvs IK525071
Markus LundholmOK Renen8311353
David LundstenIFK Umeå8045618
Simon MarkströmOK Renen8037134
Petter NorénÄlvsby IF OK7000294
Erik OskarssonI 19 IF7870218
Linus RappIFK Mora OK8101515
Jonatan StåhlSundbybergs IK8621451
Gustaf WaltherPiteå IF Orienteringsklubb38596
Rasmus WickbomVittjärvs IK8187930
Lars WidmerOLG Zürich8000103
Oskar ÖqvistBergnäsets AIK7788991

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes KarlssonÄlvsby IF OK7003055

D18 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Anna AasaOK Renen8021201
Emma JohanssonVittjärvs IK2089313
Edit KarlssonÄlvsby IF OK7000266
Ellen KillmeyVittjärvs IK1394640
Emmie LindbäckOK Renen8005474

H18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Albin LundbergArvidsjaurs OK9085355

D16 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Matilda AasaOK Renen8080175
Hanny EdströmHärnösands OK8040521
Alva EngströmOK Renen8005478
Emma HasselströmOK Renen7050710
Lisa HörnquistOK Renen8050626
Klara KivijärviOK Renen8400714
Ebba LindholmSundsvalls OK445068
Elmina MolinHärnösands OK8137484
Lisa TapperÄlvsby IF OK7208379

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Aron BlomqvistVittjärvs IK2800586
Oskar ErikssonOK Renen1709040
Nils JohanssonVittjärvs IK2089497
Tim LundbergOK Renen8050310

D14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Tova HolmbergBergnäsets AIK1071028
Sofia MarkströmOK Renen9842964
Minna TuressonOK Renen8070126

H14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Anton HanssonBergnäsets AIK2104167
Arvid IngvarssonOK Renen8060302
Mattias KillmeyVittjärvs IK7201136
Vilgot KuokkanenOK Renen8070205
Martin LarssonÄlvsby IF OK7000288
Hugo PellaVittjärvs IK9071228
Karl PerssonOK Renen7900079
Karl-Axel UtterströmOK Renen2062110

D12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Iris BergkvistOK Renen1426975
Irma IngvarssonOK Renen9752354
Vilma KuokkanenOK Renen1090306
Hulda LindqvistOK Renen8080129

H12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Axel EngströmOK Renen8005487
Erik HörnquistOK Renen8091024
Olov PerssonOK Renen451757
Ville SundqvistOK Renen443660

D10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen BergkvistOK Renen1426986
Elsa LindblomOK Renen2139655

H10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Knut HolmbergBergnäsets AIK1100718

H40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Jimmy BergkvistOK Renen2124587
Daniel GranlundOK Renen30971
Jörgen IngvarssonOK Renen264857
Andreas LindbergJokkmokks SK331024

D45 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Karin KarlssonÄlvsby IF OK730505
Lena TuressonOK Renen608478

H45 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Jan HäggrothOK Renen1975529
Hans JohanssonVittjärvs IK1428401
Rikard LarssonÄlvsby IF OK435400
Mattias LundgrenVittjärvs IK1900100
Jan Erik LäntaJokkmokks SK2141450
Rein PellaVittjärvs IK9720808
Robert SandbergÄlvsby IF OK7000253

D50 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Carin BergenstenVittjärvs IK1201173
Maria SvanbergOK Renen7680729

H50 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael HörnquistOK Renen8270767
Anders JohanssonOK Renen2101780
Göran KarlssonPiteå IF Orienteringsklubb448587
Anders KillmeyVittjärvs IK2661236
Stefan LauriGammelstads IF351072
Peter LundbergOK Renen2059100
Mats LuspaIFK Kiruna8080107
Robert SundqvistOK Renen442271
Thomas UtterströmOK Renen2062111

D55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Gry HafskjoldBergnäsets AIK8240562
Lena LundstenVittjärvs IK264971

H55 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Lars GrenJokkmokks SK437531
Kjell HenrikssonSeskarö IF343412
Ingvar IsakssonSeskarö IF7946104
Björn LundstenVittjärvs IK264964
Frans WickbomI 19 IF553389
Per ÖgrenBergnäsets AIK8196401
Sven ÖrnerlingOK Renen9915140

H60 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Henry BarskÖvertorneå IF1626330
Roger EliassonOK Renen8033119
Fredrik HolmgrenBergnäsets AIK8518854
Richard HolmgrenBergnäsets AIK590406
Karl-Erik LindbäckÄlvsby IF OK408999
Sture NorénÄlvsby IF OK9580322

D65 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Irene DanielssonPiteå IF Orienteringsklubb1414486
Angela NilssonSkellefteå OK2062164

H65 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Jan LindelöfSeskarö IF9510520
Torbjörn LundbergPiteå IF Orienteringsklubb1520826
Kjell SandströmBodens Bandyklubb OS8069091

Mycket lätt 2 km (5)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa GranlundOK Renen341972
Doris HolmbergBergnäsets AIK1160505
Frida KillmeyVittjärvs IK2088682
Tyra PerdellPiteå IF Orienteringsklubb2062169
Hilma ÖstmanÄlvsby IF OK7208380

Lätt 2,5 km (2)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander FernbergEj klubbansluten249446
Monica JohanssonÄlvsby IF OK435389

Medelsvår 3 km (10)

NamnOrganisationBricknummer
Linda IsakssonÄlvsby IF OK2500556
Maria KarlssonPiteå IF Orienteringsklubb437295
Anna LindblomOK Renen2139673
Magnus LindqvistOK Renen
Linda LundbergOK Renen2059025
Moa LundgrenVittjärvs IK1105010
Johan NorénÄlvsby IF OK1691864
Linn OlofssonÄlvsby IF OK1190984
Ingrid PerssonOK Renen7100071
Viktoria RumannBergnäsets AIK2661218

Svår 3 km (5)

NamnOrganisationBricknummer
Malin Kronholm BergkvistOK Renen2124617
Ulrika LarssonOK Renen1691015
Kjell MörtbergBodens Bandyklubb OS9451208
Therese SundqvistOK Renen334583
Ludvig UtterströmOK Renen

Svår 4,5 km (2)

NamnOrganisationBricknummer
Mats HanssonBergnäsets AIK
Agneta HolmgrenBergnäsets AIK8519570

Annonser

Mila