Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Skärgårdssprinten

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Skärgårdssprinten
Arrangörsorganisation: OK Roslagen
Datum: tisdag 16 juli 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 172 anmälda deltagare.

D21 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Lovisa HambäckLånghundra IF9774732
Alva LindellIF Thor9000610
Kate MorrisonOK Linné1207323
Marie OhlinOK Linné8383067
Jessica StrömqvistAttunda OK1151275
Maria SundbergOK Roslagen350533
Amanda TibellLånghundra IF407256
Mikaela WallerströmOK Österåker9177777
Jenny WallnerAttunda OK7771029
Lovisa WigertzLånghundra IF8010300

H21 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander AlnessLånghundra IF7980219
Rassmus AnderssonOK Linné8090329
Tobias AnderssonOK Österåker8040993
Erik BerzellJärla Orientering9950503
Love BerzellOK Ravinen8234751
Johan EdenhamnLänna IF7042519
Jonas ErikssonLänna IF760526
Niklas ErlandssonOK Södertörn8050707
Erik FernlundOK Tisaren910727
Per GrundbergRimbo SOK405414
Anton GumaeliusWaxholms OK960622
Manne HammarbergJärfälla OK8020616
Mattias HenrikssonCentrum OK9005103
Viggo HjerneTumba-Mälarhöjden OK2089351
Björn JohanssonOK Borgen38312
Adam LiljaOK Enen8271098
Anders LindgrenLånghundra IF690121
Nils-Göran Nilsson BatzSkarpnäcks OL7131116
Edvin NordströmTäby OK1236430
Björn NorrlidenTorsås OK2077305
Jens RönnolsJärla Orientering8140650
Magnus StrömqvistAttunda OK1700526
Oskar SundblomRånäs OK8020319
Joel WallnerAttunda OK7050910
Mattias ÖrtlundRånäs OK8140635

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Fanny CedstedtLånghundra IF9201717
Vendela RundströmOK Ravinen2107352
Agnes WeissLånghundra IF8140640

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Simon ClaessonOK Rodhen9990829
Jacob HenrikssonRånäs OK8040630
Edvin NilssonLånghundra IF2058875
Sixten SlagbrandVästerås SOK1000929

D14 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Rebecka HartvikLänna IF7414164
Sara HartvikLänna IF7414165
Filippa HjerneTumba-Mälarhöjden OK2089389
Freja HjerneTumba-Mälarhöjden OK2089379
Alva LarssonOK Linné2260777
Elise MagnussonSigtuna OK2107148
Alva OláRånäs OK8041005
Katja SmittSödertälje-Nykvarn OF15468
Linda StrömqvistAttunda OK1231107
Malin StrömqvistAttunda OK1140205
Sara StrömqvistAttunda OK1072311
Isabel UnnerudLånghundra IF2050909
Ebba WestringJärfälla OK8140648

H14 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Aron BromanLänna IF8000282
Lukas HambäckLånghundra IF450605
Eric HenrikssonRånäs OK8070325
Gustav LindbergOK Roslagen1080724
Arvid RundströmOK Ravinen2107357
Frode SmittSödertälje-Nykvarn OF417578
Edvin WallnerAttunda OK7070515
Elis WiklundVästerås SOK1135255
Hugo ÖrtlundRånäs OK8060523

D45 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne AnderssonPiteå IF Orienteringsklubb433228
Anette ArksandVallentuna-Össeby OL650122
Christel BergOK Enen1107533
Malin BromanLänna IF2106029
Eva CedstedtLånghundra IF2058826
Marie ForshällenAttunda OK241258
Lena GumaeliusWaxholms OK7670515
Bente HenrikssonRånäs OK9197185
Sabiene KarlssonHäverödals SK44049
Carina NilssonTäby OK204974
Louise NilssonJärfälla OK7071257
Hillevi PalmqvistLänna IF2101766
Åsa PetterssonVallentuna-Össeby OL306064
Sofia SmittSödertälje-Nykvarn OF448753
Eva SundgrenVallentuna-Össeby OL8030363
Eva SvanbergJärfälla OK9610904
Christina SälgbladVallentuna-Össeby OL38390
Pia ThunmanOK Linné262102
Annette WigertzLånghundra IF950524
Pia WiklundVästerås SOK2107330

H45 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Christer ArksandVallentuna-Össeby OL8412412
Stefan BergOK Enen1380895
Lars BerzellVäsby OK350085
Klas BirgerssonLånghundra IF8270268
Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF8111654
Henrik ErlandssonOK Södertörn9926022
Peter HambäckLånghundra IF9726138
Henrik HanssonJärfälla OK2060814
Johan HartvikLänna IF7414163
Jesper HenrikssonRånäs OK9988574
Olle HjerneTumba-Mälarhöjden OK2107203
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL8111600
Juha MaanmiesRånäs OK1660217
Stefan MusslinderFalköpings AIK OK2066521
Anders NilssonTäby OK1021802
Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK9720129
Fredrik NilssonLånghundra IF2083784
Peter OláRånäs OK8328562
Johan PalmgrenTäby OK8140641
Håkan RolfssonSkarpnäcks OL630523
Björn RundströmOK Ravinen2107124
Anders TollOK Linné729243
Daniel WallnerAttunda OK7740816
Johan WestringJärfälla OK2066557
Sven WigertzLånghundra IF9010302
Erik ViklundRånäs OK9730425
Pär WiklundVästerås SOK2107333
Joakim ÅkerlundIF Åland8140644

D60 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Lise-Lott AlmgrenOK Rodhen42190
Eva ElnerudSigtuna OK354309
Kristina ErikssonLänna IF347290
Caje JacobssonIF Thor27601
Ulla KarnebäckAttunda OK1311047
Britt LarssonLänna IF226971
Anne LundmarkJärfälla OK944474
Anna-Stina NyströmLänna IF1451108
Margaretha NyströmLänna IF36280
Lena Nyström-NilssonRånäs OK9510524
Christina OhlinRånäs OK39087
Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF895434
Gun-Inger SahlbergLånghundra IF655655
Marianne SellgrenSigtuna OK902980
Ingrid SjölanderOK Rodhen7500531
Elke WilkeTierps SOK443708

H60 (34)

NamnOrganisationBricknummer
Bjarne BlomsterIF Åland259009
Sören ErikssonLänna IF7440808
Magnus ForshällenAttunda OK403583
Krister GumaeliusWaxholms OK9580728
Tommy HöglundLånghundra IF448637
Sven JacobssonIF Thor27602
Kjell JanssonLånghundra IF347037
Lennart JanssonHäverödals SK2101623
Per-Johan JanssonLänna IF36652
Bernt JohanssonHäverödals SK2119858
Thomas KarlssonSödertälje-Nykvarn OF8000942
Karl-Gunnar KarnebäckAttunda OK1261738
Gunnar KvarnerudLänna IF36933
Claes LandqvistVallentuna-Össeby OL38355
Lars LandströmLånghundra IF660331
Svante LindgrenKorsnäs IF OK571202
Lars LöthmanJärfälla OK30265
Jan-Olof MalmSigtuna OK25189
Roine MattssonHäverödals SK422402
Per MolinSödertälje-Nykvarn OF540306
Sven-Olov NorlinRimbo SOK2089178
Hans OhlinRånäs OK8202604
Lars OhlinRånäs OK38962
Kenneth PetterssonJärfälla OK2104217
Peter RidefeltOK Linné591119
Thom SandvikAvesta OK43058
Bengt-Göran StjernaLänna IF7036350
Peter SundgrenVallentuna-Össeby OL9530729
Gunnar SvanbergJärfälla OK9580719
Hans TarandiIFK Lidingö SOK580924
Mats TörngrenOK Linné262109
Sören WingeUpsala IF352789
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden9450626
Per-Erik WåhlbergOK Linné592177

Utveckling (5)

NamnOrganisationBricknummer
Tuva LarssonOK Linné1939225
Ossian OláRånäs OK8256369
William SundbergOK Roslagen
Wilma SundbergOK Roslagen
Mateo ÖstlundRånäs OK1080620

Motion (5)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael BergOK Enen1112215
Magnus ErikssonOK Roslagen
Tora JohanssonOK Roslagen
Emma LarssonOK Linné19137
Eric LarssonOK Linné420066

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr