Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Kolmårdsträffen, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Kolmårdsträffen, lång
Arrangörsorganisation: Tjalve IF Norrköping
Datum: söndag 23 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 54 anmälda deltagare.

D21 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Frida JunegardTullinge SK877877
Alva OlssonLinköpings OK8089831
Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna992121

D18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Katja LeicktTullinge SK1020603
Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna930108

H18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lukas LarssonOK Skogshjortarna8330111

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Milla ForkéusOK Tyr8050519
Klara JunegardTullinge SK26016
Wilma LeicktTullinge SK9040910

H16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ludvig EronnLinköpings OK8200507
Olle MalmströmLinköpings OK2109304
Joel Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna1050708

D14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba SkullmanLinköpings OK7070508
Stina SöderqvistLinköpings OK9061013

H14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Edvin ÅttingLinköpings OK1070318

D12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Tuva AnderssonNAIS Orienteringsklubb2112424
Frida SöderqvistLinköpings OK7080531

H10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ivar ViklundMatteus SI2115546
Simon ÅttingLinköpings OK344434

D40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sara SöderqvistLinköpings OK1800227

H40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik SöderqvistLinköpings OK2089418

D45 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Marlene BigrenSödertälje-Nykvarn OF445542
Lisa LeicktTullinge SK44838

H45 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Tommy AnderssonNAIS Orienteringsklubb2119367
Bertil EronnLinköpings OK1975090
Jonas JohnssonOK Kolmården452335
Ulf JonareLinköpings OK2089266
Jonas ViklundMatteus SI1718343

D50 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tina JunegardTullinge SK700123

H50 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Kenneth JönssonTullinge SK30076
Patrik LeicktTullinge SK780757
Lars SvenssonIK Hakarpspojkarna670108
Ola SvärmOK Roxen7670807
Johan ÅttingLinköpings OK660618

D55 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa HolmqvistHagaby GoIF Örebro202327

H55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF8111654
Peter NyströmNAIS Orienteringsklubb2260682

D60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mari-Louise LundgrenNyköpings OK581129

H60 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Johnny JunegardTullinge SK590031
Stefan PerssonSödertälje-Nykvarn OF2064364
Bengt SchwartzOK Kolmården7070600

H65 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Torbjörn ErikssonSnättringe SK8030655
Sven GranathTjällmo-Godegårds OK1550816
Thomas KarlssonSödertälje-Nykvarn OF8000942
Per MolinSödertälje-Nykvarn OF8365992
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby9510225
Svante SandbergSödertälje-Nykvarn OF8000283
Pelle SkullmanLinköpings OK9520520

H70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Claes NidebornNyköpings OK970128

Lätt 2,5 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Felix AnderssonNAIS Orienteringsklubb2112450

Medelsvår 3 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa MalmströmLinköpings OK2148898

Svår 3 km (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba LeicktTullinge SK980511
Madeleine ÖlfvingssonLinköpings OK751121

Svår 7 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Igor KiselevTrol Belgium1395052

Annonser

Mila