Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Varbergsmästerskap medel + Närtävling

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Varbergsmästerskap medel + Närtävling
Arrangörsorganisation: OK Löftan
Datum: tisdag 13 augusti 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 129 anmälda deltagare.

Boxholm-Mjölby OL (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lars WistedtBoxholm-Mjölby OLH45259237

Falkenbergs OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Åsa SöderblomFalkenbergs OKD211890121

Fjärås AIK (14)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Claes ErikssonFjärås AIKH45443225
Lena FlinkFjärås AIKD351810306
Rikard FlinkFjärås AIKH351770419
Tyra FlinkFjärås AIKD101090122
Vide FlinkFjärås AIKH101990122
Torbjörn HalvarssonFjärås AIKH55570615
Fredrik HöökFjärås AIKH45452225
Linnea HöökFjärås AIKD16231003
Ted LundgrenFjärås AIKH14231022
Lennart NybergFjärås AIKH55216592
Adam OdénFjärås AIKH352801090
Frida OdénFjärås AIKD14450810
Ulrika OdénFjärås AIKD452800756
Elias PerssonFjärås AIKH167030326

FK Friskus-Varberg (39)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Felicia AhlstrandFK Friskus-VarbergD14451475
Hjalmar AntonssonFK Friskus-VarbergH102123600
Pernilla AntonssonFK Friskus-VarbergD452119723
Vilmer AntonssonFK Friskus-VarbergH122126055
Mikael BoströmFK Friskus-VarbergÖppen 3249810
Adam BromsFK Friskus-VarbergH141050216
Anna-Karin BromsFK Friskus-VarbergÖppen 52101535
Mikael BromsFK Friskus-VarbergH451670308
Alice CarlqvistFK Friskus-VarbergD12451445
Fredrik CarlqvistFK Friskus-VarbergH45451402
Emma EliassonFK Friskus-VarbergD169030520
Lovisa EliassonFK Friskus-VarbergD149061025
Magnus EliassonFK Friskus-VarbergH459740218
Maja EliassonFK Friskus-VarbergD10247838
Eva ErikssonFK Friskus-VarbergD6528150
Gösta ErikssonFK Friskus-VarbergH6528146
Anders GustafssonFK Friskus-VarbergH451426972
Daniel GustafssonFK Friskus-VarbergH21621638
Sebastian HasselblomFK Friskus-VarbergH21353478
Emy HjertströmFK Friskus-VarbergD147031040
Johan HjertströmFK Friskus-VarbergH55247844
Anders IvarssonFK Friskus-VarbergH452104176
Arvid JohanssonFK Friskus-VarbergH122089329
Bengt JohanssonFK Friskus-VarbergH458080566
Lova JohanssonFK Friskus-VarbergD128070625
Malin JohanssonFK Friskus-VarbergD457710531
Märta JohanssonFK Friskus-VarbergU22106009
Tim JohanssonFK Friskus-VarbergH219000420
Thomas JosarpFK Friskus-VarbergH45980923
Åsa JosarpFK Friskus-VarbergD451690710
Elvira KarmstigFK Friskus-VarbergD12451497
Maja KarmstigFK Friskus-VarbergD16451439
Jeanette LarssonFK Friskus-VarbergD459001404
Emma LindénFK Friskus-VarbergD217201362
Mikael NilssonFK Friskus-VarbergH451691008
William RönnFK Friskus-VarbergH127081005
Viola RönnFK Friskus-VarbergD107100623
Elvira WildheimFK Friskus-VarbergD21640055
Gert WildheimFK Friskus-VarbergH45247845

Göteborg-Majorna OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OKH55550401

IF Rigor (19)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Maja GraadIF RigorD169040324
Molly GraadIF RigorD102075345
Ellen HeymanIF RigorÖppen 52075491
Erik HultanderIF RigorH211010921
Lars HultanderIF RigorÖppen 52075455
Marita HultanderIF RigorÖppen 32075483
Oskar HultanderIF RigorÖppen 51030726
Per-Martin JohanssonIF RigorH552095353
Conny OverlandIF RigorÖppen 52101830
Ludvig OverlandIF RigorH122101832
Ella RuderfeltIF RigorD109090929
Jacob RuderfeltIF RigorH129070804
Mikael RuderfeltIF RigorÖppen 57111666
Eric TofteredIF RigorH55242299
Kirsten TofteredIF RigorD55242298
Edvin TolestamIF RigorH162075494
Hugo TolestamIF RigorH122101816
Simon TolestamIF RigorH142101829
Sven TolestamIF RigorH552101819

Karlskrona SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Weronica ZederinKarlskrona SOKD4518514

OK Lindéna (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Berit BengtssonOK LindénaD458090913

OK Löftan (29)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elin AnderssonOK LöftanD128628168
Ella AnderssonOK LöftanD128626752
Gustav AnderssonOK LöftanH168619635
Henrik AnderssonOK LöftanH459201711
Ida AnderssonOK LöftanD148620600
Jakob AnderssonOK LöftanH107519912
Mats AnderssonOK LöftanH359102602
Zamuel ArdforsOK LöftanU21111211
Zebastian ArdforsOK LöftanH141546143
Zmilla ArdforsOK LöftanD122107537
Ztella ArdforsOK LöftanD102122066
Isak BengtssonOK LöftanH168001336
Jeanette BlomOK LöftanD452062005
Oskar BlomOK LöftanH149143404
Simon CorneliussonOK LöftanH218050321
Annie ErikssonOK LöftanD169170604
Ralf GustavssonOK LöftanH107101214
Valter GustavssonOK LöftanU27120326
Alice HultinOK LöftanD218080808
Jonas HultinOK LöftanH459800110
Cornelia HällåsOK LöftanD127080521
Walter HällåsOK LöftanH148061211
Tobias JohanssonOK LöftanH218040827
Daniel MobergOK LöftanH351780405
Jakob MobergOK LöftanH168000145
Lukas MobergOK LöftanH102075182
Agnes PaulssonOK LöftanD129081011
Albin PaulssonOK LöftanH149051125
Lars-Olof RönnqvistOK LöftanH652135501

OK Nackhe (22)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Catarina BengtssonOK NackheD457671019
Thomas GeorgssonOK NackheH5525297
Tomas GunnarssonOK NackheH212079628
Fredrik JohanssonOK NackheH218080298
Helene JohanssonOK NackheÖppen 5417346
Jonas JohanssonOK NackheH458043291
Linnéa JohnssonOK NackheD21870327
Anders LarssonOK NackheH55264383
Björn NilssonOK NackheH6525274
Alinda RundqvistOK NackheU28118189
Håkan RundqvistOK NackheH459990104
Jonathan RundqvistOK NackheH168040709
Albin SeverinssonOK NackheH168040820
Adam SjööarvOK NackheH149050126
Alice SjööarvOK NackheD122041889
Amanda SjööarvOK NackheD102041893
Anders SjööarvOK NackheH359790819
Hugo WadsöOK NackheU22260768
Madeleine WadsöOK NackheÖppen 32260740
Karin VidarssonOK NackheD55244976
Ralf VidarssonOK NackheH6536917
Linus ZederinOK NackheH167438422

Ätrans IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Christina SöderblomÄtrans IFD55600802

Annonser