Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Upplandscupsfinalen

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Upplandscupsfinalen
Arrangörsorganisation: Idrottsföreningen OLGY Uppsala
Datum: lördag 28 september 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 242 anmälda deltagare.

D21 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Sofie BergendahlIF Thor9834329
Lovisa HambäckLånghundra IF9774732
Lisa JohanssonOK Rodhen42191
Rebecka LindbergOK Roslagen790213
Lovisa LingforsOK Linné910722
Helene NilssonOK Linné18645
Kristin OlovssonOK Linné8050604
Elin SjölanderOK Rodhen820605
Maria SjölanderOK Rodhen2089400
Pernilla SvedinLånghundra IF7720919
Jessica SöllvanderOK Rodhen9780501
Jenny WesterberghRasbo IK770409
Linda WåhlströmIF Thor1403962

H21 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Liutauras BileviciusOK Roslagen8662404
Jonas EklundOK Rodhen9721223
Ola HultinOK Roslagen7731377
Dan HörnellOK Linné740911
Johan JakobssonLånghundra IF9670923
Emil JonsellIF Thor1551046
Mats JonsellIF Thor1551045
Jesper Kullin AlfredssonLånghundra IF951012
Harald LarssonHagaby GoIF Örebro960799
Tommy LindbergOK Roslagen690725
David LingforsOK Linné644644
David MelinOK Rodhen9020205
Mattias NilssonOK Linné7907034
Jan NylundOK Linné26248
Thomas RoosIF Thor9999966
Bo SegermanIF Thor9427820
Love SintringHagaby GoIF Örebro940106
Henrik TrofastTullinge SK28079

D16 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Ines AarnioOK Linné2075109
Lovisa BolanderSigtuna OK2089408
Anna Castilho MarcaoOK Linné8012004
Fanny CedstedtLånghundra IF9201717
Hanna JonsellIF Thor9442107
Erica KarlssonOK Rodhen354265
Cornelia KrafftLänna IF1030727
Liana LagervikOK Linné9040725
Moa LundinOK Linné8220404
Ella MörlinRasbo IK9040418
Lisa NilssonOK Linné9987900
Linn RistoOK Linné1030611
Johanna RoosOK Linné8200404
Ella ServinLånghundra IF2060734
Fannie SjölanderOK Rodhen7040427
Isabelle StåhlbrandtRasbo IK9040711
Vega SundstedtRasbo IK2119857
Felicia SvenssonRasbo IK450856
Malin SvenssonRånäs OK8031111
Agnes Söllvander EklundOK Rodhen9120604
Agnes WeissLånghundra IF8140640

H16 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Tobias af GeijerstamSigtuna OK2107133
Sean BerglundSigtuna OK2107112
Erik BernerssonOK Enen432993
Axel GidlundOK Linné7201144
Aron HellgrenIF Thor8030126
Viktor JemthIF Thor8140627
William LeijonspjuthSigtuna OK2093256
Gustav LyckebäckSigtuna OK7041226
Pelle NilssonOK Linné9997900
Emil NylundSigtuna OK2089428
Elias StrömlandSigtuna OK2123595
Albin WarvelinLånghundra IF7031030
Elias WesterberghRasbo IK550411
Alex ÖstermanRasbo IK450897

D14 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Sara EkströmOK Linné1050427
Elsa HedinOK Linné9051104
Nadine Huss LandströmOK Linné1050516
Emily KruysIF Thor1210706
Alva LarssonOK Linné2260777
Hillevi LarssonOK Enen262578
Emma LundbergOK Linné411859
Elise MagnussonSigtuna OK2107148
Frida MelinOK Rodhen8050499
Agnes MörlinRasbo IK9770419
Alva OláRånäs OK8041005
Ida PalmOK Linné2075482
Matilda PerssonOK Enen2088577
Emmy RoosIF Thor8060402
Amanda RådströmOK Enen2095261
Alva StrömlandSigtuna OK
Ingrid Suarez LarssonOK Linné2119756
Nora Svedin JakobssonLånghundra IF7060414
Emelie SvärdIF Thor8050802
Elsa Söllvander EklundOK Rodhen9050917
Isabel UnnerudLånghundra IF2050909
Olivia UnnerudLånghundra IF2050916
Ida WarvelinLånghundra IF560903
Frida ÖstermanRasbo IK355531

H14 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Joel AhlbergOK Linné423467
Axel AnderssonIF Thor8075647
Aron BromanLänna IF8000282
Love BylundIF Thor1400669
Edwin EnquistSigtuna OK2123563
Viktor FischerOK Linné2085389
Erik GuggiIF Thor2119444
Elis HanssonIF Thor452507
Malte HellgrenIF Thor450738
Viggo IngwersenOK Enen1419978
Albin JemthIF Thor1061222
Felix JohnssonOK Linné2107151
Valle LarssonIF Thor2065283
Miro MårtenssonIF Thor452651
Svante NelanderOK Linné2088424
Sebastian RönnqvistSigtuna OK452511
Simon SegermanIF Thor449717
Adam SparrmanOK Linné452604
Simon SpetsLånghundra IF2088997
Gustav SvenssonRånäs OK8060810
Edvin TögenmarkOK Linné9092006
Love UmegårdLånghundra IF448649
Karl WeimarckIF Thor2119715
Theodor Von SethIF Thor2148473
Emil ÅbergOK Linné9060000
Hugo ÖrtlundRånäs OK8060523

D12 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen AarnioOK Linné2075271
Eira Dinges OlivOK Enen1322624
Ellen HedinOK Linné1110311
Tora JonsellIF Thor452661
Maja LyckebäckSigtuna OK2078120
Klara NybergIF Thor451544
Signe PalmOK Linné2075309
Moa PetterssonOK Linné2058219
Anna PåveIF Thor2104148
Sara RoosOK Linné8070509
Ellen SandbergIF Thor451760
Alma WesselLänna IF9081108
Hilda ÖjelundLånghundra IF2062059

H12 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Francisco Borg GodinhoSigtuna OK452511
Oliver ErlandssonLänna IF362429
Algot HellgrenIF Thor1030126
Elliot HjelmIF Thor7873300
Edvin HägerströmOK Linné2089308
Rickard JemthIF Thor1080608
Gustav KaronenIF Thor1080206
John Lembke von SchéeleOK Linné2107108
Lukas LindIF Thor1200407
Gustav LindbergOK Roslagen1080724
Melker NymanOK Linné1080710
Erik ResareSigtuna OK2107390
Theo RistoOK Linné1071126
Adrian RönnbackOK Linné2107141
Einar SandströmOK Linné2073321
Axel SparrmanOK Linné452652
Isak StåhlbrandtRasbo IK9070927
Vilhelm SödermanOK Rodhen37702
Arvid TögenmarkOK Linné9143476
Cedric WangheimOK Linné7080112
Alfons WesterberghRasbo IK880219
Elis WesterlundOK Enen2135643

D10 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Lovisa FischerOK Linné2104052
Märta Gillman WikstrandOK Linné2088405
Sara HartvikLänna IF7414165
Liv HägerströmOK Linné2119818
Tilde IngwersenOK Enen2093558
Ellinor KruysIF Thor1806009
Tuva LarssonOK Linné1939225
Flora PetterssonOK Linné2059074
Ellinor Von SethIF Thor7206814

H10 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Sigge AnderssonOK Linné1090617
Elis EklundOK Rodhen9110504
Axel GuggiIF Thor2131990
Wilhelm Hellquist-KlavemyrOK Enen7427501
Oskar LindIF Thor203982
Aron LindbergOK Roslagen1100907
Wilmer NormanSigtuna OK2147899
Ossian OláRånäs OK8256369
Harry PetterssonOK Linné2058221
Arvid RunfeldtSigtuna OK2107128
Edvin SandbergIF Thor451784
Sixten SundbergOK Linné2112386
Isak WarvelinLånghundra IF1100827
Alfred WesselLänna IF9100201
Joel WesterberghRasbo IK8110822
Jakob WåhlströmIF Thor2104472
Anton ÅbergOK Linné9090709

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Filippa JanssonLänna IF402141

U1 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Kara BernhoffOK Linné
Devin CarlssonOK Enen2147827
Vide RehnholmOK Linné226192
Alfred SmedsSigtuna OK2139909
Holger SäfstenOK Linné2088535
Kai UnnerudLånghundra IF2050913
Pontus Van GemstIF Thor24178
Hanna WåhlströmIF Thor2104458

U2 (21)

NamnOrganisationBricknummer
John BernhoffOK Linné
Daniel De La Torre VikmanOK Linné2119401
Harald EklöfOK Linné2122087
Nathanael Huss LandströmOK Linné1100303
Nils HåkanssonIF Thor2123413
Allan InghammarOK Linné2148858
Olivia JanssonLänna IF402140
Jesper JonssonIF Thor2147973
Selma KaskOK Linné205415
Axel Lembke von SchéeleOK Linné2119637
David LindblomIF Thor2123910
Elvira LindelöfIF Thor1110512
Christina NordénLånghundra IF2139830
Lovisa NällOK Linné1426983
Elin PåveIF Thor2104130
Alva RehnholmOK Linné820701
Hugo RodinOK Enen421315
David SandbergOK Enen2135623
Alvin ÅkermanLänna IF402145
Saga ÖjelundLånghundra IF2106153
Märta ÖrtqvistOK Linné1976011

U3 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Rebecka HartvikLänna IF7414164
Felicia KrafftLänna IF1060731
Robin LarssonOK Linné1910910

U4 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anton GörgårdLånghundra IF441589
Arvid HallgrenLånghundra IF29825
Oscar VikmanOK Linné2119750

Öppen 3 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anders JanssonLänna IF402149
Marie JanssonLänna IF402146
Mattias SundstedtRasbo IK2119844

Öppen 5 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik JohanssonOK Linné2123830
Christoffer LindelavOK Roslagen2141369
Laila SvenssonRasbo IK452234
Malin TillmanOK Roslagen419751
Magnus WesterlundOK Enen2135610
Gölin WikstrandOK Linné450663

Öppen 7 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Lena FlodinOK Enen2148027
Mats FrostOK Roslagen2115577
Patrik LanderOK Enen2089309
Elisabet Lindblom LarssonOK Enen452133
Helene LindelavOK Roslagen2112392
Hampus PerssonOK Enen2078137
Johan SjööNorbergs OK423468
Hedvig SundstedtRasbo IK2119826

Öppen 8 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Anna GillmanOK Linné450662
Joachim HellquistOK Enen7645096
Ulrik ImbergOK Linné8128218
Lena KaskOK Linné417598
Nic KruysIF Thor259290
Åsa KruysIF Thor1975912
Ola LindIF Thor710922
Petter LindbergOK Linné38351
Jonas StåhlbrandtRasbo IK1942112
Daniel UnnerudLånghundra IF8090100
Johan WesterberghRasbo IK731115
Mats ÅbergOK Linné9939949

Annonser